Keresés

Részletes keresés

titanick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 480
próbáltam. nem veszik fel. úgy látszik, szabadidős elmeroggyantaknál hamar vége a munkának...:( annak ellenére telefonáltam, hogy nem szokásom noname, ja bocs, névtelen marhákat hivogatni...s ugyebár az udvariasság, a párbajküdex szabályai szerint, a kihívó, ha megadja a számát, meg is nevezi magát, jelezve, komoly a szándéka és nem akarja hogy a nicknevén keresgélje bárki is. Vadul gyávázik, pedig velem ellentétben nem meri a nevét elárulni. Fél hogy zaklatni fogom, lenyomozom, satöbbi. Pedig ha tudná, hogy eszem ágában sincs, annak ellenére hogy gyerekjáték lenne, s még csak nem is izgat különösebben, félni meg ugyebár komoly kihívástól lehet, ez pedig véresen nevetségesen pehelysúly. Kapott maga elé egy tükröt, a stílusából, a kivagyiságából, a trágárságából, az izlésficamából, és innentől kezdve bukta.

Érdemes megnézni, kettőn párviadalát nicket nevesítve ki kezdte...és ki folytatta, miután a másik fél eleget téve a "kérésnek" valódi kritikát írt a filmről hosszan...

AMúgy pedig sajnos, minden bántás nélkül azt kell mondjam, azt hiszem, az szellemi igénytelenség, ha valakinek ez a film bejön. Nem feltétlenül az illető primitívségét jelzi, lehet rossz napja, vagy túlzottan fásult filmügyileg és egy ilyen kis szar is feldobja, de ez a színvonal, mégha nem is gondolunk bele a hosszútávú következményeibe, nem elég.
Ne vedd magadra, tudod, akinek nem inge...
(Ender itt cseszte el, a beszólásom az elején egy percig sem szólt neki, de nekilátott gyalázkodni)
És az adott néző, ha más erőteljesen kifejti hogy neki viszont nem, nem kezd őrjöngve, másokat az ifjúságukban sértegetve küszködni...vagy ha igen, ha belemegy a játékba, akkor ne csodálja, ha kapa fejére...

Épp ezért gondolom, hogy ender két búcsúüzenete egyszerűen szánalmas, itteni tevékenysége mélypontja, amelynél még a trágárságai is színvonalasabbak... Szánom endert, neki nagyon rossz lehet, hogy ennyire felhúzta magát,(be is ismeri), egy teljesen nem életbevágó témán és még fel is kellett adnia a harcot a végén.

Elment a bohóc, jöjjön másik, akin mulatni lehet...

Előzmény: intel_inside (476)
Nikita Creative Commons License 2003.12.19 0 0 479
Ender szociológus?!? Ezt nem mondod komolyan! Nem hiszem el, hogy ez járt valaha is iskolába.

Salinger nem lehet, ő is utálja a filmet.

Előzmény: titanick (477)
nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 478
nekem meg ilyenkor kell lelépnem amikor történik végre valami, ezt a kibaszást..na jó mulatást mindenkinek!
Előzmény: titanick (477)
titanick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 477
nem veszik fel, basszus. Enderkém, csekkold a méled, ha abbahagytad a a farokverést, és cselekedj onnantól kezdve bátorságod(vagy annak hiánya, utóbbi valószínűbb) szerint...

Sosem tudjuk meg, ki ez az opelfetisiszta szociológus? Érdekes, mindig nagyon kínos megfutamodás ez az egész csak egy kisérlet volt és ti beszívtátok duma...

Biztos Sáringer/Salinger Richárd, vagy hogy a fenébe híják, teszteli a potenciális közönséget...:)

UI: családom idősebb tagjai, a magyar film és a Gyűrűk ura filmtrilógia elkötelezett támogatójaként megnézték az Apám beájulna-t. Anyám bealudt, apám viszont beájult. Lehet valami a génjeinkben, hogy ennyire rosszul reagálunk a szar magyar filmekre...:)

Amúgy ender kedvéért összeszámoltam, mivel nyomon követhető, ez a negyedik nicknevem folytonosságban és tízezer beírás körül tarthatok, s érdekes módon e folytonosságban a kilétem is nyomon követhető volt, csak ez a szegény ender nem bírta kinyomozni...vígasztalhatatlan vagyok...:(

Előzmény: titanick (474)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.19 0 0 476
Figyelj

Nyilván az én kvázi igénytelen színvonalam miatt leültem megnéztem és jókat röhögtem a poénokon szerintem jófejek a csajszik nemtudom.

Nem tudom megmagyarázni igazán de én nem igénylem a művészi színvonalat nem érdekel ki a rendező és mit rendezett előtte melyik suliba járt meg ilyenek tudod? Te mint szakmabeli filmkritikus vagy nem tudom mi a munkád nyilván teljesen mást igényelsz. Hát ez van kinek ez kinek az.

Tényleg felhívod endert?

Előzmény: titanick (475)
titanick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 475
esküszöm, nem, legrosszabb és leggonoszabb pillanataimban sem tudok ennyire primitív lenni, s ezenkívül az Opelt mint autót megvetem, igencsak mélyen...

Amúgy igen, a filmre...

Előzmény: intel_inside (473)
titanick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 474
ah, percek óta attól rettegek, hogy az opeles autószerelő és gyorsulási versenyre tarkóig hajat letoló társadalom megvetése fog kísérteni egy életen át:))) Na, felhívjuk ezt a majmot, bár még mindig nem ad nevet, az anonimitásban burkolózik, és vádaskodik, pedig az én nevem,(Kukorica János...:)) kis klikkelgetéssel kideríthető...:)

Kár hogy megfutamodott...:(

De legalább az Opelje megmaradt...és a gyorsulós haverjai a kedvenc topicjában, akik a fejingatásos tagolt olvasás közben megtalálták a fényt az éjszakájukban:)

intel_inside Creative Commons License 2003.12.19 0 0 473
Hű!! SZia!

Mármint a filmre gondolsz hogy azon mi tetszett annyira?

(Tényleg érdekes hogy amint ender eltűnik titanick megjelenik nem ugyaza az ember két nickkel véletlenül, nem gyanusítok félre ne érsd, csak kiváncsivá tesz a dolog?)

Előzmény: titanick (468)
nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 472
alaptalanul nem tesz senki semmit...punktum
Előzmény: intel_inside (469)
Nikita Creative Commons License 2003.12.19 0 0 471
tényleg! még nem is zsidóztunk! Az alkotók is zsidók, most jut eszembe éppen.
Előzmény: intel_inside (469)
Nikita Creative Commons License 2003.12.19 0 0 470
vazze.. most mi lezs velünk, így hogy ender pajtás elment?

Báár, ő is írta, hogy figyelni fogja a topicot.

intel_inside Creative Commons License 2003.12.19 0 0 469
Ez már volt bőven volt anyázás tiprás gyalázás fenyegetés. egy jót zsidózni vagy cigányozni nem akartok?
Előzmény: nondry (467)
titanick Creative Commons License 2003.12.19 0 0 468
nem. egyáltalán nem. megírod, mi tetszett annyira? kíváncsi vagyok, nagyon.
Előzmény: intel_inside (454)
nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 467
ja, mindenki menjen a picsába...
Előzmény: Megatron (466)
Megatron Creative Commons License 2003.12.19 0 0 466
egymást is csak bántjuk
Előzmény: intel_inside (463)
nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 465
mire vagy kiváncsi?
Előzmény: intel_inside (463)
Supernovablaster Creative Commons License 2003.12.19 0 0 464
Mégis miről beszélgetnénk?
Előzmény: intel_inside (463)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.19 0 0 463
De miért? Ha nincs kit bántani, ti egymás között normálisan beszélgetni nem is akartok?
Előzmény: Nondry (462)
Nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 462
ez volt a lényeg
Előzmény: intel_inside (461)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.19 0 0 461
Tényleg nem rosszból de az azér igaz hogy most hogy nem ír ti sem nagyon tudtok miről beszélgetni.
Előzmény: Mrteo (460)
Mrteo Creative Commons License 2003.12.19 0 0 460
Nem is kötekedésnek szántam!

Igazad van, akár így is értelmezhető, de én a szövegkörnyezet alapján nem erre jutottam (nem erre akartam jutni)

Előzmény: intel_inside (459)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.19 0 0 459
Azt nyilván azért irta mert a titanicknak szóló üzenetét véletlenül a saját topikjába írta be és nem emiatt a topik miatt ég a pofája hanem mert a sajátjába káromkodott véletlenül...

"Megjött Ender új névvel..."

nem én nem akarom átvenni a szerepét mondtam hogy nekem enm ér ennyit az egész

Előzmény: Mrteo (458)
Mrteo Creative Commons License 2003.12.19 0 0 458
Megjött Ender új névvel...

Egyébként mindenkinek ajánlom a Autó-motor/Opel Vectra topic 17956-as hozzászólását ezzel a topiccal kapcsolatban:

Ender_Wiggin válasz erre | adatok | e-mail 2003-12-18 16:50:16 (17956)
Hagyjuk... Nem akarom hogy teljesen kiábránduljatok belőlem... Így is ég a pofám rendesen... :-(

Előzmény: intel_inside (454)
Mother Trucker Creative Commons License 2003.12.19 0 0 457
Elmenekült a gyáva... Nem zavarta el senki.

Off: azért a SZARkát (kib@szott jó név, senkinel nem tűnt fel) játszó csajnak lapáttal verném be a képét, hogy szebb legyen egy picit.

Előzmény: intel_inside (454)
nondry Creative Commons License 2003.12.19 0 0 456
ez nem az a topics, eszmétcserélni a kocsmában kell...
Előzmény: intel_inside (454)
Megatron Creative Commons License 2003.12.19 0 0 455
menj innen a francba!
Előzmény: intel_inside (454)
intel_inside Creative Commons License 2003.12.19 0 0 454
Sziasztok!

Nah látom, csak nincs maradása itt senkinek aki másképp látja a dolgokat.

Hadd kérdezzem meg ha mindenkit elüldöztök aki nem ért egyet veletek akkor kivel akartok eszmétcserénli? Vagy nem is akartok lehet jobban esik egymást magasztalni és kész?

Sheme Creative Commons License 2003.12.19 0 0 453
Lehetséges, de nekem nem volt még annyi autóm, hogy tudjam eztet.
Viszont még mindig nem tiztáztuk, hogy 1€=??BUF(falo) ?,
Előzmény: Nondry (450)
Nikita Creative Commons License 2003.12.19 0 0 452
:-)
Olvasd el Turcsányi kritikáját a mostani Narancsban, különös tekintettekl a legutolsó bekezdésre.

Petició nem segít. Sas jövőre két filmet is forgatni fog.

Ma hívtam fel a kuratóriumot, most már hivatalos a döntés, hogy nyertünk! Köszi a gratulációt.

Előzmény: titanick (433)
Mother Trucker Creative Commons License 2003.12.19 0 0 451
Neeem, a Kijával kevered. :)

Egyébként bennem is felmerült a gyanú (még az is, hogy titanick és ender egy és ugyanaz), de ender annyi okos hozzászólást termelt már, ami igen állhatatos kamu nick munkát igényelne. :) Szerintem csak megfutamodott a nyomorult. Pedig épp kezdett jó lenni. Vagy chiptuningra kell a pénz, ezért most mégis elment havat lapátolni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!