Keresés

Részletes keresés

Szorgos Creative Commons License 2008.10.21 0 0 4492
Szép napot sorstársak!

Az volna a kérdésem, hogy létezik e, hogy minden gyógytornás nap után rosszabb lesz a derekam. lehet, hogy nem kéne erre járnom? Minden torna órán megroppan a derekam és egyre jobban érzem, hogy nem tesz jót. Erőltessem elmúlik vagy inkább ne járjak?
maria73 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 4491

Sziasztok!Teljesen igazad van.Látod mindig tanul az ember!Hála istennek nem marad üresen a lakés,én az anyukkámmal élek együtt.Ő meg egész nap itthon van.Még boltba sem mozdul ki.(elég beteg,még magát el tudja látni,a kertbe tesz-vesz,takarítgat a maga módján.)De sajnos sok mindent nem lehet rábízni.Ezért nagyon meggondolandó volt,hogy elmenjek-e Hévízre.(a gyerek hiánya és gondoskodása.)De megoldottam.Van 2 nővérem és az egyik sokat segít.Őt is műtőtték gerincsérvvel,ez év márciuásban,de hála ő jól van.Na!Ő segít.

KÖSZÖNÖM A FIGYELMEZTETÉST!Erre oda fogok figyelni!Mindenkinek kellemes és fájdalommentes napot kívánok!

Előzmény: sziporka66 (4487)
Kata-flan Creative Commons License 2008.10.21 0 0 4490

Nincs mit.:-)

Én még nem találtam olyan fazont, ami tetszene. Egyedül a csizma talált valamelyest utat hozzám - lásd itt: http://www.swissmasai.hu/Products.aspx , viszont ennek meg semmi értelme, mert tök sima a talpa, munkahelyen nem lehet hordani, illetve lehetne, de akkor jól belebüdösödne a lábam.:P

Előzmény: ring9 (4486)
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 4489
Mi is megadtuk egymás címét és ismerjük is egymást, de ki tudja, ki lát bele vagy hová kerül egy kép vagy egy lakáscím.

sziporka66 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 4488
Nem csak itt a fórumon, de az iwiw-nél is vigyázzatok képek és adatok közlésére azt is fel lehet használni.

 

sziporka66 Creative Commons License 2008.10.21 0 0 4487

Marika!

 

Nem szabad pontos időpontot mondani, mikor üres a lakás. Ugy látom te, nem olvastad a körlevelet.

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=79527561&t=9126303

Remélem megjelenik.

ring9 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 4486
Köszönöm!
Előzmény: Kata-flan (4482)
maria73 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 4485

Kedves Avandia!Sajnos sok választásom nekem sincs.1* módosíthatok én is,de talán ez a legjobb időpont nekem.Csak egy hetet kell másnak megoldani,hogy a gyereket elvigyék és elhozzák a suliból.Egyéb női dolgok miatt is most pont jó!(sajna ez nálam össze vissza történik,de most talán kibírja a 15napot!)A listám nem kicsiny,amit el kell gyorsan intéznem!Sajnos a halottak napját ugy gondoltam,hogy viszek gyertyát,és ott megemlékezem.Szerdán 9 óra fele indulok.kb.2,5óra az út.Addig még talán itt tudok veletek lenni!Jelentkezz addig ha tudsz!

Mindenkinek kellemes napot kívánok!

Előzmény: avandia (4474)
bakibaby Creative Commons License 2008.10.20 0 0 4484

Köszönöm a válaszokat ! Ha megveszem beszámolok róla !

 

bb

maria73 Creative Commons License 2008.10.20 0 0 4483

Sziasztok!Megnéztem én is a videót!Hát!!!Szerintem csak elviselhetettlen fájdalom kell ahhoz,hogy ebbe valaki belemenjen!Nem gyerekjáték!De akinek szűkséges legalább van valami megoldás.(biztos szűkséges nem kevés anyagi fedezet.,)de legalább erről is tudunk!Köszi!

Mbt.cipőről már korábban beszéltünk.Az én véleményem,hogy JÓ!Rugalmasabbá teszi a járást a kemény betonon.Én a fazonjával kieggyeznék,csak az ára "egy" kicsit húzós.Most nem tellik rá.Talán karácsonyra kérek!De engem is érdekel kifutó modell!

Előzmény: sziporka66 (4475)
Kata-flan Creative Commons License 2008.10.20 0 0 4482
MBT PONT Október23 OUTLET 1117 Budapest Október 23. utca 25. +36-70-935-3282

 

Itt vannak üzletek.: http://www.swissmasai.hu/Shops.aspx

Előzmény: fintorgó (4481)
fintorgó Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4481

Hol is van ez a bolt? Nekem a kifutó is megfelel, nadrág alatt nem látják, ha sietek benne. :)) Csak ne legyen feketeeee!! :(
Előzmény: Sfakutya (4477)
janise Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4480
Szia!Személyes tapasztalatom nincs.Van akinek bejön,esküszik hogy ettől könnyebb az élete.Akivel rehabilitáción voltam állandóan ezt hordta,de ettől nem lett panaszmentes.A lábmérete viszont egy számmal kisebb lett,mióta ezt hordja.Sfakutyával egyetértek abban hogy drága és ronda is egyben,vagy csak nem fáj eléggé?:))
Előzmény: bakibaby (4476)
ring9 Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4479

Valahogy ilyennek képzeltem! Mármint Sámuel doktort.

 

Érdekes ez a módszer, mondjuk a készülék 2,2 M Ft-os ára elég húzós, mondhatni magánúton kifizetni reménytelen. A pár tucat pedig, aki TB-re megkaphatja, elég kevésnek tűnik. Nyilván extrém erős és csillapíthatatlan fájdalomnál jöhet csak szóba, ha már minden más csődöt mondott. Remélem egyikünknek sem lesz szüksége rá!

Előzmény: sziporka66 (4475)
ring9 Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4478

1x már én is majdnem vettem egyet, de elborzadtam. Azóta meg a műtét után egy jó darabig nem ajánlott. Merre van ez a bolt, mert pont az egyetlen még valamennyire nekem tetsző modellre közölte az eladó, hogy abból már nekik nem lesz, mert kifutó modell. Hátha!

 

Amúgy hallottam már negatívat is a cipőről, de azok, akiket közelebbről ismerek, valamennyien dícsérik.

Előzmény: Sfakutya (4477)
Sfakutya Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4477
Én is pont ezen gondolkodom. De engem még visszatart a formája. Egyébként van egy üzletük, ahol a kifutó modelleket olcsóbban adják.
Előzmény: bakibaby (4476)
bakibaby Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4476

Kedves Topic-lakók. Van valakinek tapasztalata/véleménye az MBT cipőkről ?

Gondolkodom egy illyen vásárlásán. Az ár kicsit visszatart, bár ha valóban jó eszköz és segít a derék fájásomon akkor hamar megtérülhet az ára ha a gyógyszereim árára gondolok :)

 

Előre is köszi,

bb

sziporka66 Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4475
Szia PITYKÉNÉ!

 

Remélem, nézed a topikot, mert megtaláltam azt a módszert, amiről réggeben írtam, a gerinc fájdalom csillapitást.

Amikor feküdtem az egyik ügyvédnőnek, csinálta a Balázs doki).

Most viszont a volt munkatársnőm férjének fogják, (gerinc műtét utáni nagyfokú hegesedés + olyan sérv, amit nem mernek hozzányúlni). Ez miatt a két lába körfogata nem egyforma.

 

A 2006. április.  23, 138-részt, nyissátok meg,  és a film a második felében van.

Az első fog implantátum (ezt kerestem és közben nem is, gondoltam a gerinc videó is lesz).  Remélem más is, meg nézi. Ez 2006-módszer, tehár még nagyon új.

 

A Komoly Sámuel is szerepel, akit annyira szidtunk.

 

 

http://www.hirtv.hu/?tPath=/eletmod/&article_id=78846

 

 

 

 

avandia Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4474
Szia Maria!

Én is megkaptam tegnap a behívó parancsot:_)) Szinte szó szerint értendő! Nekem a Honvédelmi Minisztérium Rehab Központjába szól, okt 27-től. Időpont módosítást kell kérjek, mert nekem ez az időpont nem felel meg. MAjd holnap felhívom őket és egyeztetek velük.
Reméllem neked sikerül mindent elintézned, nekem ez az idő erre kevés, valamint jön a halottak napja, ami számomra szent és sérthetetlen.
MAjd megírom, hogy mit sikerült intézzek!
Üdv:
avandia
maria73 Creative Commons License 2008.10.19 0 0 4473

Sziasztok!Avandia!Jól emlékeztem,hogy te irtad,hogy nem kaptál visszajelzést Hévízről!Én is leadtam a jelentkezést 09.02.án.kb.2 hete felhívtam őket telefonon,hogy mi van már!!!Egy kis hölgy azt mondta,hogy regisztráltak és elküldték a nyilatkozatot,és hogy visszaküldtem-e már?!Mondtam,hogy még nem kaptam meg.Rá két napra hív a testvéremhogy levelem jött hozzá!Megküldték a nyilatkozatot a csatolt műtéti zárójelentésen található hozzátartózó címére!(műtét elött kérdezték,hogy kit értesítsenek ha baj történne és ezt felírták a zárójelentésre is!)A nyilatkozatot visszaküldtem kitöltve.és képzeld-képzeljétek el tegnap megjött a "behívóparancs"!!!!Mehetek is 10.22én!Most gyorsan mindent el kell intéznem!Még jó,hogy az őszi szünet most lesz a suliba,így csak 5 napot kell megoldanom a gyereknek!(vidékről hordom székesfehérvárra suliba,4.osztályos!)Őszintén!Örülök is meg nem is!

Hívd fel őket Te is!tel:36-83 342 832vagy 06-83 501 700

Iparkodj!Siess!Légyszi légyszi!!!Gyere te is 10.22.től!(tudom nem rajtad múllik!)

Mindenkinek fájdalommentes szép napot kívánok!

 

Remélem lesz net Hévízen!Addig meg még jelentkezem!

Előzmény: avandia (4364)
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.18 0 0 4472
Szia Janise! A gerincövnél a távtartókat ÉN mindig kiveszem, mert ugy legalább rá fonódik a derekamra és sokkal, sokkal kényelmesebb mind távtartókkal. A hatás ugyanaz csak az érzés jobb és kényelmesebb. Ennek az övben az a jó, hogy strecRUHÁBÓL készült és igy nem izzadok bele nyáron.  Én ugy tudom, hogy nem szab az övet közvetlenül a csupasz testre tenni, hanem ruhára. Viszont ÉN is gyakran szabályszegést teszek. Nekem nagyon bevált az öv, főleg ha nehezebb munkát végzek. Viszont a tépőzárásos rosszabb, mert kieszi a ruhát, de csak ez zavar.

Pl. Bicajozásnál is, ezt használom igy nem, fáj a derekam, ha viszont nem teszem fel, akkor alig tudnak leszedni róla, mert merevedési problémám lesz (persze a dereknél.). Nem tudom mennyi a kihordási ideje az övnek, majd rá kérdezek.

A krémet nem tudom használni, mert mostanában derült ki méh (darázs) csípésre allergiás vagyok, igy még a mézet is kerülöm.

Előzmény: janise (4471)
janise Creative Commons License 2008.10.17 0 0 4471
Szia Sziporka!Nekem is van gerincövem,de én már nem hordom,csak a kerti munkához.Miután leveszem,úgyérzem magam mint egy marionet-bábu üzemen kívül:))Az én övem olyan 3-4 ezer ft körül volt felírva.Eleinte még a házi munkához is(vasalás ,porszívózás)is fevettem,mostmár csak ritkán.Az a baj hogy nehéz tisztán tartani.A derekamra használt krémek befogják,mindig meg nem moshatom ki,mert tönkremegy.
Előzmény: sziporka66 (4470)
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.17 0 0 4470

 

Találtam a bálába gerincövet (200-ft volt). Nagyon kényelmes, rá kerestem a netten. Nézzétek meg, de jó, hogy Magyarországon nem lehet kapni.

 

 

 http://www.servo-med.de/shop/0520.html

 

Kata-flan a kertre gondoltam.

 

Ti is annyit jártok az idegsebészhez, hogy már ÉN is azt gondoltam, hogy tán azt képzeli a doki, beleszerelmesedtem és kitalálok indokot, hogy láthassam.

 

maria73 Creative Commons License 2008.10.17 0 0 4469

Sziasztok!

Avandia!

Nem értetted félre!A dalacin szedése után csináltatott vérképet!Pont én is ezt mondtam ithon,hogy ha még van gyulladás ezek után akkor megeszem a kalapom!De nem hagyom ennyiben a dolgot.Hétfőn újból megkeresem!

Janise!

Ha megjártad az idegdokit,akkor légyszi jelentkezz,hogy mit mondott!Addig is vigyázz magadra,és ha tudsz pihengess!

Sziporka!

Akkor az MR-be is így lehet megbízni?Te is aztán megjartad a poklok poklát!Én már annyi mindent nem értek!De az egészségügy az frankó!

 

Mindenkinek kellemes és fájdalommentes szép napot kívánok!

bela2200 Creative Commons License 2008.10.17 0 0 4468

Kösz, a hátam, sérvem szempontjából teljesen jól vagyok.

Valaki - itteni kényszerszakértő (ezt dícséretnek szánom:-)! - írta is, hogy a háti sérvek műtétje veszélyesebb, viszont a gyógyulási aránya sokkal jobb, mint a deréktájiaké.

 

Előzmény: janise (4467)
janise Creative Commons License 2008.10.16 0 0 4467
Vezető tünetem a jobb bokám duzzanata,hol jobban ,hol kevésbé.Tudom hogy az egyoldali bokatáji duzzanat soha sem jelent szívelégtelenséget.Én laikus az L4-es meglévő sérvnek köszönhető alsóvégtagi keringési problémának tudom ezt be.Továbbá igen gyakran görcsöl a vádlim és időnként olyan nehéznek érzem,mintha nagyobb erőfeszítésbe telne felemelni járás közben mint a másikat,(kívülálló szerint ez nem látszik.)Igen valóban erőtlenebb.Mégis a kiszakadt sérvem fájdalmához képest ez nem olyan brutális.Sőt akkor nem tudtam emelni a lábamat ,csak húztam magam után .Majd a kontroll után ha egészségesebb nem is ,de legalább okosabb leszek.Te hogy vagy ?Üdv: Janise
Előzmény: bela2200 (4466)
bela2200 Creative Commons License 2008.10.16 0 0 4466
Hangsúlyozzad a sok panasz közül azokat, amik idegrendszeri érintettségre utalnak: zsibbadás, nehéz-érzet, esetleg botladozás, erőtlenség. + a dagadást.
Előzmény: janise (4461)
Kata-flan Creative Commons License 2008.10.16 0 0 4465

Vehettem volna egyben kemény matracot, de nem vitt rá a lélek, hogy az embert kényelmetlen helyzetbe hozzam.

 

Nem tudom melyik környezetet mondod, hogy jó, tulajdonképpen az ágyat csak azért raktam fel a telkes képekhez, hogy megmutathassam, vagyis máshol van az ágy, mint a telek.:-)

Előzmény: sziporka66 (4463)
Kata-flan Creative Commons License 2008.10.16 0 0 4464
Én is vettem ma ilyet, meg égalakú, a csigolya alatt üres résszel megáldott párnát.:-)
Előzmény: maria73 (4455)
sziporka66 Creative Commons License 2008.10.16 0 0 4463
Én jártam igy a MR nem mutatta ki a sérvet. Decemberben közepén lettem rosszul, (Pesten) és március elején kerültem műtőasztalra. Saját felelősségemre nyitottak fel, hogy megnézzék mi a baj. Aztán ki volt szakadva a gerincsérvem, közben ki írtak dolgozni, hogy terheljem meg a gerincet, hogy birok-e dolgozni vele. Azt hittem oda sz........ a fájdalomtól, viszont a műtétet elvégezte jól. Szerintem, azt hitte, szimulálok, vagy már nem tudom mit gondolt, mert nem mondta el nekem (pedig kíváncsi lettem volna).

 

Jók az ágyak. Milyen jó, hogy nem egyforma fekhelyet szeret a műtőt gerinc. Van, akinek a kemény, és van akinek a puha (férfiak, ismét nem rólatok beszélünk).

Kata-flan, szép a fényképen környezet is.

Előzmény: maria73 (4459)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!