Keresés

Részletes keresés

bertuka Creative Commons License 2019.11.29 0 1 13576

Kedves László!

 

Semmiképp nem  tennék ilyet.  Különösen azért, mert olvasva a hozzászólásait,  Ön nagyon korrekt módon válaszolt eddig minden felvetett problémára és hiteles embernek tartom. Azért továbbra sem hagy nyugodni a dolog, különösen, hogy Ön a 13285. sz. hozzászólásában ezt irta: " 

 

"Kedves Kovismarfan,

 

tökéletesen igazad van. A Levital matracoknak úgy kell kinézni ahogyan a becsatolt image képen kinéznek és nem pedig úgy ahogyan a képen. Valami félrecsúszott az Eurofoam-nál ebben a szériában......."

 

Természetesen az én matracon nem Levitál, de erre hivatkozva, nem lehetséges, hogy a többi  matracnak is úgy kell kinézni, ahogy a képen? 

Előzmény: Alváskultúra (13574)
Alváskultúra (X) 2019.11.29 0 0 13575

Sziasztok,

 

csak hogy valami pozitív dolog is jusson a fórum pénteki és hétvégi olvasótáborának:-)

 

Matracguru HAPPY (Black) Friday 2019. Akciós matracok 2019 november 29 és december 1. közötti időszakra. Kiemelt akcióink között a felső kategóriás Curem emlékezőhabos matracokat az akciós ár 50%-ért rendelheti meg, Isbir Life Sleep matracokat ugyanilyen feltételek mellett -25% kedvezménnyel és további outletes matracokat kínálunk akár -90% kedvezménnyel.

 

KATT A KÉPRE:-)

 

 

 

 

 

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Alváskultúra (X) 2019.11.29 0 0 13574

Kedves Bertuka,

 

ha ilyen jóakaróid vannak, már nem is kell ellenség... De hajrá, elő a késsel:-) Gondolom Guszthávo barátunk kárpótol majd a szétvágott matracért...

 

 

Üdvözlettel,

 

Pálinkás László

Előzmény: bertuka (13571)
Guszthávo Creative Commons License 2019.11.28 0 1 13573

Sziasztok,

 

a múltkor én is bosszús voltam, amikor kiderült hogy a Levital nevű szipi-szupi matrac közel sem úgy néz ki mint a képeken.

 

Erről volt is szó itt a fórumon.

 

Szerintem Pálinkás úr szava illetve az Eurofoam hírneve ér annyit hogy egy snitzerrel felvágjuk a matracot.

 

Nyilván Pálinkás úr is hozzájárul ahhoz, hogy bertuka megvágja a matrac sarkát a saját megnyugtatására. 

 

Gondolom nem baj ha kis sérülés van a sarkokon, mert nyilván nem lesz a termék újként eladva....

 

Nem szeretném, ha a gyors visszavétel valódi oka az lenne, hogy a matrac nem tartalmaz habrugót. 

 

Kérünk szépen egy fényképet ! Nyugtass meg bennünket. 

 

Guszthávó

 

 

 

 

Előzmény: bertuka (13571)
Alváskultúra (X) 2019.11.28 0 0 13572

Kedves Mária,

 

természetesen amennyiben a termék ép, bontatlan csomagolású, úgy semmi akadálya nincs akár a visszavásárlásnak, akár a cserének.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: bertuka (13571)
bertuka Creative Commons License 2019.11.28 0 0 13571

Kedves László!

 

Köszönöm megnyugtató válaszát. Bár az első éjszakai alvás után -kicsit törődötten ébredtem- mégis azt mondom, h a Le..tal jobb lett volna. Két félkemény matracot vettem, az egyik be van csomagolva és általam nincs kibontva, azt visszacserélem Le...tal-ra (internetes vásárlás és remélem élhetek a jogommal), még ha többet is fizetek érte...szerencsére egy magasak (22 cm). Amúgy ez az általam kipróbált is nyitva volt, le volt ragasztva cellux-al. Bízom a nagy cég együttműködő készségében, szerintem Ön is jól ismeri ezt a céget.

 

üdv

Mária

Előzmény: Alváskultúra (13570)
Alváskultúra (X) 2019.11.28 -1 0 13570

Kedves Bertuka,

 

én nem lennék csalódott. Amennyiben levesszük egy pl. zsákrugós matrac huzatát, úgy kivétel nélkül nem látjuk a zsákrugókat. Amennyiben levesszük egy Swiss Tech matrac huzatát, úgy szintét nem látjuk a belső szerkezetben található habrugókat. Mindkét esetben az egészet egy hab keret veszi körül. Teljes bizonyságot kétféleképpen lehet nyerni:

 

1., Elhiszi nekem és Európa legnagyobb habgyártó vállalatának az Eurofom-nak, hogy a termék belsejében habrugók találhatók (mint ahogyan az a grafikai képen is látszik)

 

2., Konyhakés, sliccer. Szerintem kár lenne érte:-)

 

Üdvözlettel:

 

pálinkás László

Előzmény: bertuka (13569)
bertuka Creative Commons License 2019.11.28 0 0 13569

......a különálló habrugók hol lehetnek benne? Emiatt döntöttem mellette!

Előzmény: bertuka (13568)
bertuka Creative Commons License 2019.11.28 0 0 13568

Kedves László!

 

Swiss tech matracot rendeltem, és a fényképezettet kaptam (felülről és oldalról fényképeztem). Ahogy a képen látható sem színben, sem rétegezésben nem egyezik. Az  eredeti hirdetői swish tech fotón legalább hét réteg van, az általam fotózott matracon három. A habrugók miatt vettem, amely a hirdetett képen található, de az enyémben csak néhány cm mény bevágások találhatók. Én semmilyen hasonlóságot nem látok, ezért tettem fel a kérdést, hogy esetleg beljebb ezek a rétegek megtalálhatóak? És a habrugók?.....jobb lett volna a Levitalt megvennem? E kettő közül akartam választani, és most nagyon csalódott vagyok, ha nekem van igazam!

Előzmény: Alváskultúra (13567)
Alváskultúra (X) 2019.11.27 0 0 13567

Szia,

 

én nem egészen értem a kérdést. A két fényképezett képen az egyik fedlap alul is profilozva van, más különbséget nem látok. Én nem tudom melyik melyik, de ennél izgalmasabb lenne a két matrac alapanyag és belső szerkezetének összehasonlítása. Természetesen lehet a kettő ugyanaz a termék is, ha menet közben ugyanazon a terméket termékváltoztatás történt. Ezt így nehéz megmondani. Amennyiben a két termék ugyanaz a matrac típus (image kép: Swiss Tech Dinamic), ugyanolyan alapanyagokkal és belső szerkezeti kialakítással, akkor a két termék között számottevő vagy érezhető különbség nem igazán lehet.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: bertuka (13566)
bertuka Creative Commons License 2019.11.27 0 0 13566

Előbbi kérésemből lemaradtak a képek.....

 

bertuka Creative Commons License 2019.11.27 0 0 13565

Sürgős segítséget kérek!

Valaki meg tudná mondani, hogy melyik a két matrac közül a jobb? Az egyiket oldalról is fotóztam....

 

Előre is nagyon köszönök minden választ.

Alváskultúra (X) 2019.11.25 0 0 13564

Kedves Arany C. 

 

valószínűleg tökéletesen igaza van. Egyébként az esetleges kérdésére már akár tegnap is kaphatott volna választ  itt a fórumban vagy a matracguru fórum oldalán is, továbbra is igyekszünk a lehetőségeinkhez képest mindenben segíteni.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Aranycip (13563)
Aranycip Creative Commons License 2019.11.24 0 1 13563

Kedves László!
Köszönöm válaszát. Próbálkozni fogok a jövő héten ismét, remélem több sikerrel. Tekintettel arra, hogy kb. 180 km-re lakom, nem szívesen mennék feleslegesen, pl. olyankor, amikor bármely ok miatt éppen nincs nyitva a bolt. Kérem ne vegye rossznéven, de láttam már olyan kereskedést, ahonnan visszahívtak, ha éppen nem tudták felvenni a telefont egyetlen alkalommal sem, amikor csörgött.

További sok sikert!

Arany C.

Előzmény: Alváskultúra (13562)
Alváskultúra (X) 2019.11.24 0 0 13562

Kedve Arany C,

 

alap esetben a telefonos elérhetőségeink egyikén, email-ben vagy a matracguru matracos formán keresztül. A szombat gyakorlatilag a legfrekventáltabb napunk, így sajnos nem mindig marad idő a telefon felvételére.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Aranycip (13561)
Aranycip Creative Commons License 2019.11.23 0 0 13561

Kedves László! (Alváskultúra)

Megkérdezhetem, hogy távolról hogyan lehet Önöket elérni?
Ma délután elvileg nyitva volt a Dózsa Gy. úti üzlet 16 óráig, de sem a vonalas, sem a mobiltelefont nem vették fel, pedig számos alkalommal végigcsörgettem...

Üdv.

Arany C.

Traco Creative Commons License 2019.11.22 0 0 13560

Arra gondoltam, igen.

 

Köszönöm, megnézzük!

 

Üdv

T

Előzmény: Alváskultúra (13558)
p0809 Creative Commons License 2019.11.21 0 0 13559

Köszönöm a tájékoztatást!

Előzmény: Alváskultúra (13554)
Alváskultúra (X) 2019.11.21 0 0 13558

Szia Traco,

 

amennyiben a Rottex magyar matrac márkára gondolsz, úgy a Rottex Budapesti mintaboltja a XIII. kerülert, Róbert Károly Krt. 76-78 sz. alatt van.

 

www.rottexbolt.hu

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Traco (13557)
Traco Creative Commons License 2019.11.21 0 0 13557

Szia László!

 

Köszönöm a kimerítő választ. A kérdésem már csak az, hogy a magyar matracokat merre lehetne kipróbálni? Szeretném megtalálni az arany középutat ár-érték arányban.

 

 

Üdv!

T

Előzmény: Alváskultúra (13556)
Alváskultúra (X) 2019.11.20 0 0 13556

Szia Traco,

 

sajna csodák nincsenek. Vannak matracnak látszó tárgyak ennél sokkal olcsóbban is. Alapból (ha nem nagy múltú nemzetközi márkát keresünk mint Jensen, Hästens, LifeSleep, stb) akkor szerintem olyan 150k környékén már lehet szemezgetni akár a magyar Rottex Allegro matracok között is. Szóba jöhet a török Konfor matrac márka is, de 250k körül (franciaágy méretben akár már egy súlykorlátozás nélküli Elite Pocket matrac is elérhető, bár lehet, hogy ez már meghaladja a költségvetés erre szánt részét....

 

Persze lehet venni sokkal olcsóbban is, a kérdés, hogy érdemes-e. Persze ebből az árból akár három évente is vehetnél valamilyen matracot, de kicsit olyan ez, mint a szakadék: három ugrással nem lehet átugorni (vagy nem szerencsés)

 

Érdemes lenne egy kis időt rászánni. Akár a Max City-ben, akár máshol bátran próbálgatni a drága matracokat (érdemes különben, még ha nem is ez a szándék) és utána a szimpatikusabb árfekvés termékeit is (Elite Pocket pl a Max-ban is megtalálható az Exclusive Gigamatrac üzletben az első emeleten). Azt gondolom, hogy (ha nem túlárazott marketing termék volt a drága kipróbált matrac)) érezni lehet majd a különbséget.

 

Valahol majd persze kötni kell egy kompromisszumot, de legalább az majd a "minden tudás" birtokában köttetik meg.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

 

Előzmény: Traco (13555)
Traco Creative Commons License 2019.11.20 0 0 13555

Sziasztok!

 

Nemrég volt alkalmunk a max cityben körbeszaladni matrac ügyben, de nem lettünk túl boldogok. Rugósat szeretünk volna, mert elvileg tartósabb és jobbnak is éreztük, de 250-300tól indultak... Létezik, hogy ennyi egy matrac? Akkor már inkább 3 évente egy sima...

 

Esetleg ha van ötletetek merre nézelődjünk még, megköszönném!

 

Üdv

T

Alváskultúra (X) 2019.11.16 0 0 13554

Kedves Péter,

 

sajnos a keleti országrészben még nincs forgalmazó Partnerünk. Egyébként a Levital matracok pénzvisszafizetési garanciával online is megrendelhetők.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás LÁszló

Előzmény: p0809 (13553)
p0809 Creative Commons License 2019.11.15 0 0 13553

Kedves László! (Alváskultúra)

 

Debrecenhez leg közelebb hol lehet kipróbálni a Levital matracokat?

 

Üdv, K. Péter

Alváskultúra (X) 2019.11.12 0 0 13552

Kedves Furulyastamas,

 

sajna semmit nem tudok a Ted matracokról, így erről a termékről sem. Azt hiszen talán bolgárok és Bulgáriában készülnek a matracok is.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: furulyastamas (13551)
furulyastamas Creative Commons License 2019.11.11 0 0 13551

Tisztelt László!

 

Néhány héttel ezelőtt kérdeztem öntől és megfogadva a tanácsát elmentem Szegeden az Alvás stúdióba, ahol nagyon segítőkész és hozzáértő eladókkal találkoztam. Kipróbáltam többféle matracot is. A tetszésemet a Ted Favourite Nova matrac nyerte el. Ez egy alacsonyabb árkategóriába tartozó matrac, viszont ez tűnt számomra a legkényelmesebbnek, még a drágábbaknál is jobbnak éreztem. 10 év garanciát vállal a cég a matracra. Attól, hogy egy olcsóbb matracról van szó még lehet jó minőségű? Félek attól, hogy olcsó húsnak híg a leve, de valamiért vállalnak rá 10 év garanciát. Találkozott-e már ezzel a matraccal és van-e véleménye róla? Őszinte válaszát előre is köszönöm.

Alváskultúra (X) 2019.11.08 0 0 13550

:-)

Előzmény: Bányai_Richárd (13549)
Bányai_Richárd Creative Commons License 2019.11.07 0 0 13549

Tiszta és világos!

 

Köszönöm szépen!

Előzmény: Alváskultúra (13547)
Alváskultúra (X) 2019.11.07 0 1 13548

Kedves Fórumtársak,

 

egy apró kis szakmai örömöt szeretnék csak megosztani:

 

A LEVITAL MATRAC A MAGYAR BRANDS „INNOVATÍV DÍJ” NYERTESE 2019-BEN

 

A MAGYAR BRANDS ALAPÍTÁSA ÓTA ELŐSZÖR NYERT MATRAC GYÁRTÓ CÉG AZ
„INNOVATÍV DÍJ” KATEGÓRIÁBAN

 

„Az Innovatív Díj kategória, ami leginkább ösztönzött minket a MagyarBrands pályázatán, hiszen
egy már az Egyesült Államokban és az Európai Unióban szabadalmaztatott innovációról lévén
szó, megérdemelten állhatunk be a TOP magyar márkák sorába, mint Egis, Richter Gedeon,
Béres, Naturland, BBS Nanotech, Prezi, Agrovir stb… A díjazás során egyaránt kiemelt figyelmet
kap a díjazott cégek innovációja és társadalmi hasznossága. Nem véletlen, hogy az Innovatív
márka elismerést jóval kevesebb cég kaphatja meg, mint a Fogyasztói, vagy Üzleti márka
elismeréseket.” -jegyezte meg Pálinkás László a Levital System matrac Szabadalmi
Társtulajdonosa és alapítója.

 

A Magyar Brands a kiváló magyar márkák versenye 2010 óta. A Magyar Brands program kizárólag
olyan magyar márkát értékel, amely Magyarországon született, vagy a létrejöttében, alapításában
magyarok vettek részt. Ezen alapfeltételen túl a márkának rendelkeznie kell az
alábbi feltételek egyikével:


• a márka magyar tulajdonban van
• vagy a márka „gyártásának” helyszíne Magyarország
• vagy magas identitás-pontszámot kap a bizottsági pontozás során.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Alváskultúra (X) 2019.11.07 0 0 13547

Ez a klasszikus:

 


 

Üdv,

 

Pálinkás László

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!