Keresés

Részletes keresés

ubalika76 Creative Commons License 2015.12.06 0 1 51543

Jövő 7végén Vulkán-túra. Előzetes információim szerint igen komoly terepfutó felhozatallal, f8 körüli indulással. Még én is el fogok indulni rajta. De lesznek igazi futók is mint pl. Sági Józsi Berkenyéről.

rrroka Creative Commons License 2015.12.06 0 1 51542

Hóban futással. :)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (51541)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2015.12.06 0 0 51541

Kéne jönni a Mikulásnak, de elakadtam. Ti mivel fényesítitek ki a terepfutócipőt?

barefootBushman Creative Commons License 2015.12.05 0 0 51540

Az EMF - Unbelievable-számához ez lenne a hivatalos klip? Viszont a Childrenhez megtaláltam -ami meg a másik jó száma volt. Úgyhogy nyugi, neked is lesz még jó villanásod, ha akarod. Kösz a besz-t!

Előzmény: XICapitan (51529)
Bozótkutya Creative Commons License 2015.12.05 0 0 51539

Ez szép!  A 90-es évek, meg a 4 Non Blondes és a Lemon Tree is meg van, de a legendás 12 órán belüli Kinizsikről csak elbeszéléseket hallottam. Ez ugyan a másik irány, de beírunk a történelembe :) Gratula!

Előzmény: XICapitan (51529)
zso70 Creative Commons License 2015.12.01 0 0 51538

Korlátozott számban még akad szabad szállás-, és részvételi hely, amennyiben nem terv húsvétkor a fél várost körbelocsolni:

 

http://www.galyacentrum.hu/terepfuto-edzotabor.html

 

 

Pinyo Creative Commons License 2015.11.26 0 0 51537

Jó volt, gratulálok! Az asszonnyal azért nem mindig éri meg összeveszni :)

Előzmény: XICapitan (51529)
rrroka Creative Commons License 2015.11.26 0 0 51536

De jó, hogy arra van hó! oda kéne költözni...

Előzmény: ubalika76 (51535)
ubalika76 Creative Commons License 2015.11.26 0 0 51535

és akkor a fotó:

ubalika76 Creative Commons License 2015.11.26 0 1 51534

Köszi a beszámolókat, de jó volt ide most benézni! Remélem rövidesen én is produkálok valami hasonlóan pozitívat, egyenlőre ezzel tudok szolgálni: Áron barátunk csusszan lefelé Mátraszentistvánban ma délután.

 

Előzmény: allez zserzseli! (51528)
-athosz- Creative Commons License 2015.11.25 0 0 51533

Szép volt!

Nekem egy rég volt Fridi kísérés ugrott be vmiért...

Előzmény: XICapitan (51529)
procaliber. Creative Commons License 2015.11.25 0 0 51532

szép futás, egy srác árul egy 44-es mafate2-es cipőt jószerivel új mivel alig használta

Előzmény: XICapitan (51529)
CSERMANEK Creative Commons License 2015.11.24 0 0 51531

De jó! Gratulálok. Szép ajándék egy ilyen élmény.

 

Cs.

Előzmény: XICapitan (51529)
allez zserzseli! Creative Commons License 2015.11.24 0 0 51530

hejjj, ezt de jó volt olvasni!! nagy nagy gratula, szép volt!! és maxi respekt a 3:50es kelésekért, kemény vagy! de hát neked annak is kell lenni! :)

Előzmény: XICapitan (51529)
XICapitan Creative Commons License 2015.11.24 0 1 51529

Egy slágeres előadó - avagy egyszer mindenki felléphet a sláger lista elejére?  Avagy Iszinik 100 futva.

 

A masters korosztály még biztos emlékeztek páran a 4 Non Blondes-ra, EMF-re, vagy a Lemon Tree nevű slágerre. 90-s évek eleje, a csapból is az folyt, aztán eltüntek a semmibe. Egyszer összejött nekik, úgy álltak a csillagok, vagy mit tudom én...Szombaton nekem is sikerült meghódítani a "slágerlistát", életemben először dobogóra állhattam ultra versenyen, sőt holtversenyben az első hely is összejött. Kicsit még mindig a hatása alatt állok a dolognak, mert annyira hihetetlen - egyszer mindenképp jó lenne minden futónak (sportolónak) átélni ezt.

Nem igazán tudok tervszerűen edzeni, négy gyerek, fő állás, plusz a mellékállás miatt összevissza futok. Nehéz felkelni 3.50-kor, hogy még két óra futást bele tegyél a napba, de ekkor van rá idő. Szeptember óta világosban ha háromszor futottam, abból kettő t.túra volt. Szeretek hajnalban futni, akkor kicsit csak az enyém az erdő és a város. Szóval kb. 1800 km jött össze eddig, ami kevés, viszont elég sokszor dolgozom kemény fizikai munkát, ez keresztedzésnek kiváló.

Az Iszinik régóta szívem csücske, meg ilyenkor november végére jobban ráérek. A Kinizsit gyalog egyszer csináltam, vagy 10 éve, talán egyszer privátban letolom.

Reggel JB mesterrel (akitől nagyon sokat tanultam) együtt zötyögünk a vonaton. Megbeszéljük a taktikát, közben alig bírok levegőt venni, olyan büdös a cuccunk. Ennyi év után már nem pörög annyira az ember, JB a (Lidl-s pulzusmérő órával, aminek az öve már rég nem működik), én egy leszakadt szíjú Garminnal, amit csak zsebben tudok hordani. Nekem a Hokának a talpa totál lekopva, a kopó réteg félig leszakadva (vittem pillanatragasztót). Jó cipő, Mafate, 3000 km-rel.

a vonaton kevesen vannak, valószínűleg a beígért ítéletidő az oka. Azért Szárligeten tumultus, és szemerkélő eső. Mi külön a terepfutó kategóriában neveztünk, nem kell sorba állni. Nincs sok különbség a túrásokhoz képest, van dugóka és frissítés, rajtszám, eredménylista. Vagy 40-n lehetünk futók, nem ismerek sok arcot, csak pár "régi motorost". Fél nyolckor rajt, JB mester kilő, mire a műúthoz érek, már nem is látom. Eső csak szemerkél, de néhol nagy a sár. Maga az útvonal azért érdekes, mert az első fele könnyebb, jól futható, de a végére bekeményedik. Somlyóra laza tempót tervezek, igyekszek úgy helyezkedni, hogy ne nagyon legyen senki se előttem- se utánam. Így sikerül gímszarvast, hollót és őszapót is látni. A súlyos fellegek földig lógnak, sár, avarszőnyeg, kicsit lehangoló, és csúszós, pár piruett összejön. Egy nylonszatyrot cipelő futóval előzgetjük egymást, jól fut, de gyakran eltéved, ilyenkor kiabálok neki. Kétszer volt a Gerecse 50-n, inkább aszfalton fut, gondolta kipróbálja magát. Nem kérdem meg, miért zacskóval megy, csak azt, hogy váltogatja e a kezét, de csak a jobban viszi.  Akkor még jól nyomja, valahol 15 km-nél hagyom el. Közben Bartha Lacival beszélgetek kicsit, olyan energiatakarékosan fut, hogy élmény nézni. Lassan kerülök egyre előrébb, Vértestolna, műút,, alig 2 és fél órán túl, ez majdnem 6 perces átlag eddig. Nem rökönyödök meg ezen, eddig (most vagyok itt harmadszor) kb. ennyi volt az időm itt. Most valahogy más, valahogy több energiát érzek magamban. Újabb sporit előzök meg, kicsit beszélgetünk. 5. vagy 6. százasa az idén, inkább aszfaltos. 100 km-n 9.07-t futott, de azért ez más kategória. Tolom felfele a Gerecse üdölőre, sehol senki. Gyalogolok, néha nyomok egy csokit, néha belefutok, szépek a nagy bükkök. Kis Gerecsénél nagyon kell figyelni, cipőtalpam már félig leszakadt, nehogy beakadjon valamibe, majd Mogyorósbányán ragasztok. És ekkor - feltünik előttem JB, aki gyalogol. Kérdem, mi a gond, tudok e segíteni, de tovább küld. Túlságosan bekezdett, aztán meg kihült. (kb. 4 fok van), nem érzi jól magát. Mondja, harmadik vagyok, jól nyomom, még akármi lehet. Vérszemet kapok, de azért nem feledem, igazából itt Mogyorósbányánál kezdődik a verseny.... azért tolom, gyalogolok, futok. Bajóti műútnál pont, nézem, 42 km 4.20 alatt, hát itt bármi lehet. Itt hot-dogot adnak, ami nem egy futóbarát kaja, de éhes vagyok. Betolom, amúgy is meredek emelkedő vár rám, vagy negyedórás. Szerencsére jól veszi a gyomrom, sőt egész futás alatt mindent könnyen emésztek.  Pélire jó tempóban csattogok be, úgy kaffog a cipőtalpam, hogy 100 méterre elhallatszik. Sunyi kis emelkedős út van, ás sáros is, csúszkálok. a nyílt részeken nagyon fúj a szél, de nem vészes. És akkor meglátok egy futót előttem, újabb skalp! Tolom, pulzus egekben, aztán utolérem Molnár Petit. Két éve együtt mentünk ugyanitt, lazázva, akkor 13 óra felett lett az időnk. Elkezdünk beszélgetni, jó a tempó, hamar Bányára érünk. 4.58, 48 km-n, húúúú. Tavaly 5.15 volt. Egy futó előttünk, rövid gatyában, de csak eddig jött! Akkor első kettőben vagyok - felvillanyoz a dolog. Persze egy ultrán minden megtörténhet, tavaly a végén előztek meg a Kevélyen, kb. öten. Gyors frissítés, iszok egy kávét, teát, és Petivel egyszerre indulunk,  Ő felfelé sokkal jobb, lefele viszont és vízszintesen én hasítok. Hegyeskő előtt iszonyú szél, Tokodra olyan gyorsan érünk, hogy még  a frissítőpont nem is érkezett meg. Jön a Gete, ami nekem a legnehezebb rész. Már a verseny előtti két nap is sokszor eszembe jutott, nagyon tartottam tőle. Most Peti húz, szóval tart, így sokkal könnyebb. Ja, cipőtalpat elfelejtettem megragasztani, most már mindegy. Végül csak felérünk, itt kicsit szárazabb a talaj, nem csúszkálunk. Fent hideg, szél, kis frissítés, aztán Dorog. Lefelé hasítunk, 5-30-as ezrek is összejönnek, de hát itt én már hulla szoktam lenni! mi történik most?!? Végig futunk a Molnár sörözőig, 62 km 7 órán belül, 1800 szinttel. Na. rendbe rakom a cipőm. Leveszem, látom a koptató réteget egy cm-s darab tartja csak. Leszakítom, így már majd az EVA talpon kell menni, remélem bírja majd. kávé-kóla megint, magnéziummal. Itt csatlakozik hozzánk Tamás barátom, mint titkos fegyver. Ő országúti ultra bringás, télen szokott futkározni. (nyáron eddig egyetlen magyarként megcsinált  egy 660 km-s horvát túrát, 50 óra alatt). Jót tesz a frissessége, nyulaz nekünk. Felfelé rá kell szólni, hogy vegyen vissza. Dorog után Kesztölcig úgy pörgetjük, mintha most kezdtük volna. Gyors frissítés, izo, kóla, aztán fel a Pilisbe. Eddig itt kezdett rám sötétedni, most még alig van 15 óra, bár a köd ereszkedik le. Tempósan gyalogolunk fel, valaki mindig feldob egy jó témát, ami eltereli a gondolatokat. A lábaim szétszakadnak, de toljuk. Kétágú hegyről visszanézünk, de nem látunk senkit se utánunk futni. Ahogy megyünk fel, egyre hidegebb van, de a köd még kibírható. Halogatjuk a lámpa felvételt, végül a szerpentin elején kapcsolunk. Zúzunk lefele, nem tudom mi van a velem, de bőven 6 percesen belül tolom, kicsit el is húzok a többiektől. A pontot még csak most építik. 5 perces frissítés, annyira nem kívánok semmit, tea még nincs, izo hideg. Tovább! Tamás méltatlankodik, lefelé sötétben hogy lehet így futni? Pedig a Petzl myo nem egy ideális futó lámpa, kézben is viszem. Már egy órával bentebb vagyok a legjobb időmnél, már csak 17 km, ki kell bírni! Hosszú hegyet bedaráljuk, olyan lendülettel megyünk le, hogy nem fordulunk rá a dózerútra, hanem a zöldön kétszáz métert tolunk Csobánka felé. Gyors korrigálás, a dózeren megint mennek az 5.30-as ezrek. Műútnál nincs ott a pont, de van még mit enni-inni, meg amúgy is egy bő tizes csak. Közben a Petzl jelzi, hogy merül le az elemem, pedig csak most vettem! Kikapcsolom, és a többiek mellett nyomjuk fel a Kevélyre. Itt nagy sár van, többször visszacsúszok, jó lenne az a plusz tapadóréteg a cipőre.... végül fent vagyunk, de a pont sehol. Nem baj, kilátás gyönyörű, és még meg lehet 12 órán belül. Persze felfelé még szenvedés a köveken, bukdácsolás, bokaforgató, de egyszer csak vége van, és száguldunk lefele. Lámpám utolsókat pislogja, de már látszik az első utcai lámpa. Toljuk, és még megy az ötperces, hát hitetlen. Persze a lakótelepen eltévedünk, pár perc rohangászás, végül a 4. ember tudja, hova kell mennünk (persze az itinerben is benne volt). 11.59-el állítom le az órát. Egy dugóka olvasó olvasó van, Peti dug először, már ötödjére lett első beérkező itt. Eufória, aztán ücsürgök egy sörrel a kezemben. Sorba jönnek a többiek, eredményhirdetés. Persze a holtverseny bekavar, de Petivel megoldjuk: övé az első helyezett érem, második helyezett kupa, nálam fordítva. Aztán lassan szedelőzködünk, hazaindulunk. Szorongatom a kupámat, nyakamban az érem -  azt hiszem megéri felkelni hajnalban. Megéri fáradtan is edzeni menni. Megéri összeveszni az asszonnyal. Nem csak úgy élni a vakvilágba. Legalább lesz mit mutogatni az unokáknak.

 

allez zserzseli! Creative Commons License 2015.11.23 0 1 51528

zsivány szikla :)

klassz hely..

Előzmény: Pinyo (51527)
Pinyo Creative Commons License 2015.11.23 0 0 51527

A Bandit Rock nekem nem oldódott fel. help.

Előzmény: allez zserzseli! (51525)
Lúdtalp Creative Commons License 2015.11.23 0 0 51526

wow!

 

Érdemes volt bekukkantanom!

 

Ez a GR 20 cut ott van!

 

Jól kijön milyen remekül futható az útvonal :)

 

Ezúton is gratula! Ez a hungarian alien vonal inspiráló!

 

Előzmény: allez zserzseli! (51449)
allez zserzseli! Creative Commons License 2015.11.22 -1 1 51525

nagyon bepunnyadt a topik. feldobom egy kis beszámolóval..
na nem versenyről, azokat idény inkább hagyjuk..hanem csak egy futásról. semmi különös, no medál, meg oklevél, meg frissítőszemélyzet, csak a usual stuff on the trails.

 

So, hívott múltkor Hutch, hogy we should go for a sunday patrol in the pills. Mondom why not, wrongdoerek mindenhol vannak.
Two bükk tree-nél kezdtünk. És már olyan famous-ök vagyunk, hogy külön fotós is jött velünk az elejére. The B.I.G SZ.A.SZ.A, a celebrityk fotósa! Pedig meg sem hirdettük a világhálón, hogy jöjjenek futni velünk miközben mi tanácsokat osztunk.

First megnéztük a Iron Gate-et,

ide nem vezet marked route, de azért felmásztunk pár kép erejéig. Cool volt. Az idő is. Majd innen felmentünk a Bandit Rocks-hoz, csak, hogy stílusosak legyünk. De nem volt ott egy árva Trail addict sem, akiket jól lefüleltünk volna.
Kattintottunk, aztán tovább Beat Rock-ra, a Hungrianek szívcsakrájához. Itt már nem kellett énekelni, hogy Let it snow, let it snow, volt belőle elég.
Itt sem lláttunk senki érdekest, csak egy két tényleg piti pénzbehajtót, akik a parkolni vágyókat zsarolgatták, de hagytuk őket futni ezúttal.
Lekrúzoltunk Dömösre, aztán felhikingoltunk a Preacher Seat-re. Olyan fog volt, még a Danube Turn-t is alig láttuk..
Jött a Little Rigó, meg egy-két grandturismo. Innen már csak Blue Line-t követtük, számomra a Sikáros field-től egy új részen, nagyon lájkoltam.
Újra a Heart Csakra, aztán le a verdákhoz. Kicsit muddy volt, kicsit snowy, de jól esett nagyon.

allez zserzseli! Creative Commons License 2015.11.18 0 0 51524

Mi csak csaladilag kirandultunk. Oliek meg a dedes kekes vonalon bohockodtak

Előzmény: ubalika76 (51522)
Pinyo Creative Commons License 2015.11.18 0 0 51523

Tükörben fotóztatok?

Előzmény: allez zserzseli! (51521)
ubalika76 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 51522

Jók a fótók, szuperek a hullámfelhők, de mi van a Bükkben, hogy mindenki csak úgy ott szaladgál?

Előzmény: allez zserzseli! (51521)
allez zserzseli! Creative Commons License 2015.11.17 0 0 51521

akkor tarkőnél nem voltatok.. ott posztoltam. még egy csapat rosszéletűbe is belebotlottam. három ártatlan hölggyel menekültek. csináltam bizonyítékot, deaztán kicsúsztak a karmaim közül.

 


Előzmény: -biga- (51518)
Tompus999 Creative Commons License 2015.11.17 0 0 51520

Klassz volt, nekem is tetszett bár én a rövidebb távon mentem. A szembejövő túrázó tömeg kifejezetten érdekessé tette a végét :-)

Előzmény: zoncsi (51516)
csanya. Creative Commons License 2015.11.17 0 0 51519

Hálásan köszönöm, hogy begyűjtötted. 

Előzmény: allez zserzseli! (51517)
-biga- Creative Commons License 2015.11.17 0 1 51518

Szombaton körbefutottuk egész Bükkszit de egy őrjáratozó Poszterfiút sem láttunk... ;)

Előzmény: allez zserzseli! (51517)
allez zserzseli! Creative Commons License 2015.11.16 0 2 51517

ja egyébként annyira figyel csanya mester, hogy jövőre senki ne tévedjen el, hogy bükkszentkeresztem ahol most hétvégén családilag futogattam, a sárga jelzésen 1 km-en belül két terepfutás szalaggal is találkoztam. biztos, ami ziher.

én mindenesetre leszedtem őket, bár tény, hogy tetszetősek voltak az őszi erdőben.

így, ha jövőre valaki eltéved, engem lehet fikázni.

Előzmény: csanya. (51487)
zoncsi Creative Commons License 2015.11.16 0 0 51516

+1, azaz bónuszbeszámoló :)

2015. nov. 6. szombat

 

BSI Intersport TF - 29,5 km / kb. 950 m szint

 

Múlt hét elején úgy döntöttem, hogy ismét elindulok a BSI terepfutó versenyén. Ideális a táv, lehet rajta egy gyors 30 km-t futni edzésnek. Úgy gondoltam, ez lesz az év utolsó versenye számomra. Utoljára 3 éve voltunk itt, akkor nejemmel - akarom mondani akkori jövendőbelimmel :) - futottam végig, és jól meghajtottunk magunkat. Meg is lett az eredménye, Ildikó 2:56-tal a dobogó legfelső fokára állhatott. Ezen az időeredményen terveztem pár percet javítani, ha sikerül 2:50 alá menni.
Előző este megalapoztam a sikert, kollegiáris összejövetelt tartottunk, ahol persze lecsúszott pár korsó sör. Kemény önuralommal a feles köröket kihagytam. :) Azért a rövidebb éjszaka és sörök éreztették magukat a fejemben reggel, mikor nagy nehezen felkeltem. Persze sikerült jó későn a rajtba érni, és ugyan igyekeztem, de csak valahogy a mezőny fele környékén sikerült a kezdődugást elvégeznem. (2 érzékelővel indították a futamot, így valamelyest elosztva a tömeget időben és térben.) Míg én az utcákon próbáltam minél több embert beelőzni a hegy előtt, addig Ildikó továbbállt a kocsival, és Budakalász környékéről tekergett egyet az erdőben.
Ismét megállapítottam, hogy a Róka-hegyi kőbánya gyilkos egy dolog. Rögtön a táv elején van, még be sem tud az ember rendesen melegedni, és szűk lépcsőkön kell mászni, kevés helyet adva az előzésnek. Emiatt persze amikor előzésbe kezdtem, akkor nyomtam neki. Így ugyanúgy jártam, mint korábban is: mikorra felértem az oromra, csavarni lehetett volna a combjaimból a tejsavat.
Persze innen szép győzni. :) Következett a Kevélyek megmászása. Eközben kiderült, hogy ismét sikerült béna módon túlöltöznöm a 3/4-es gatyával. Szerencsére fentre karmelegítős megoldást választottam, és azt gyorsan lekaptam magamról. Kevélyről lefelé a technikáson ismét marokra szedtem a skalpokat, de aztán a lendületes részen se fékeztem már be, próbáltam figyelni a jó tempóra.
Közben megismerkedtem Kovács Laci kollégával, akivel  Csobánka elkerülőn futottunk együtt. Aztán leereszkedtem a Szentkúti e.p.-hez, gyorsan ettem egy kis banánt, töltöttem kulacsot, és siettem tovább. Ennek ellenére pár gyorslábú spori megelőzött a falu felé menet. Aztán a falu után a Kis-Kevélyre fordulásnál szólnom kellett 2 embernek, hogy túlszaladtak a balkanyaron. Köszönték szépen. :) A hegymenet itt elég erős kapaszkodást jelentett. Közben egy újabb versenytárs jelent meg hátulról, látszott, hogy erősebb tempót megy tőlem. Beszédbe elegyedtünk, mondtam, hogy lefelé figyeljen a technikás részen. Azt válaszolta, hogy akkor ott el fog maradni. Fent a Kis-Kevély csúcsán csekk, majd elkezdtem a downhillemet az Egri-várhoz. Elég hamar le is értem, Urbán Zsolti a célban megnézte a részidőmet, és megdicsért. :) Bár neki 1 perccel jobb volt. :)
A lenti frissítőn kérdeztem, hogy kb. mennyi van hátra, de fogalmuk sem volt. Azt láttam, hogy 20 km környékén vagyok és a 6 perces átlagon bőven belül, de nem igazán tudtam, mennyi lesz még a végéig. Ahogy várható volt, az emelkedőn beérő spori utolért síkon, majd le is hagyott, de nagyon nem szakadtam le. PBJenő felé 4:10-esekben rongyoltunk a földúton. Aztán mikor a Kőhegyen visszaért a hurok önmagába, és szembe mentünk a későn induló túrázókkal, ismét technikásba fordult, így megint lemaradt. Gondoltam, már pedig most már nem adom könnyedén a bőröm. Mikor könnyebb lett a terep, akkor sem lassítottam, tartottam a 4:30 körüli tempót. Majd mikor beértünk Bp. területére és lejtős aszfaltutak jöttek, 4 percen belülre is kerültem. Láttam, hogy elég jelentős javítás lesz, de még majdnem benéztem egy utolsó kanyart, szerencsére megmoccant valami a fejemben, hogy nem arra kéne menni az útnak, és gyorsan visszafordultam. Megjegyzem, mások is elnézhették azt a részt, mert épp megjelentek a rendezők, hogy megerősítsék a szalagozást. (Amúgy végig kíválóan jelölve volt az út.)
Innen már ripsz-ropsz, bent voltam. Az utolsó kanyar előtt még S.K. buzdított, és közölte, hogy jó helyezést fogok elérni. 2:37:32 lett, 8. férfiként (128 induló), a teljes mezőnyből (178 induló) pedig 9.-ként értem célba. De persze aminek igazán örültem, az a 17 perces javítás, illetve főként az 5:20-as átlagnak.
A rendezés szerintem jó volt, a frissítőpontokon volt banán, izó, a célban zsíros kenyér lilahagymával, és még egy elég jó kinézetű technikai pólót meg befutócsomagot is kaptunk 4000 Ft-ért.
A poén aztán ezután jött, mert az eredményhirdetésnél hallom ám, hogy a várható 1. és 2. helyezett mellett (Beda Szabi, Urbán Zsolti) a 3. helyezett nem más lett, mint Csipi! Tökre örültem neki, no meg persze rajta is látszott, hogy boldog, hogy a sok futott kilométer végre meghozza az eredményét. :) (Egyébként 12 percet kaptam tőle! Össze kell szednem magam jövőre! :)

Bozótkutya Creative Commons License 2015.11.16 0 0 51515

Ha így elengedem, tuti nem fogom meg újra rendesen :) Gyalog, síkon még el tudom képzelni, de oda meg minek a bot...Futásnál én elég sokat "pakolom", ahol nem kell ott felkapom, néha egy kézbe a kettőt, stb. idegesítő lenne akasztgatni. De persze ízlések és botok :)

 

 

Előzmény: procaliber. (51513)
rrroka Creative Commons License 2015.11.15 0 0 51514

Ezekkel egyet tudok érteni. :) valami felemás hátratolást lehet vele kivitelezni és folyton beleragad a sárba, VTM-en biztos sokan kacagtak az első ötnél, utána már nagyon figyeltem... nekem kényelmesebb pánt nélkül.

 

Előzmény: procaliber. (51513)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!