Keresés

Részletes keresés

Qki Creative Commons License 2008.09.29 0 0 1367

Minden OK... lenne... "Milla-Billa666"...ööö...999 :))))))- ámde ha még1x "elvtársnak" titulálsz az én - egyáltalán nem szépséges, de célszerű - 46,5-es (ló)patáimat többször fogom az anusodhoz vagdalni...:))))))) - merthogy "Az úr a pokolban is úr !..." :))))))))

 

(Amúgy nincs - nagy - harag...:)))) - én a kicsi és kecseske, hibátlanul szép lábikókat  kedvelem - de szigorúan csak NŐI VÁLTOZATBAN...- :)))))

Na jó, ha tényleg hibátlan, akkor jöhet - mondjuk 42-ig, de női legyen - és a "hordozottjának" a pofikája és alakja is tetsszen !!!

Előzmény: Törölt nick (1366)
Qki Creative Commons License 2008.09.26 0 0 1365

Bizarrrrrrr - nagyon bizarr !!!... :))))))

 

[- Hm... Üvegcipellőben tapicskoló 53-as láb...:)))) Hogy mik vannak földön, s égen !....  - :))))) ]

 

"...sok szép nagypatájú fijúcska van ottan..."

 

"Rigó" nevű nagypatájú boroshordóról már hallottam.... :)))))

[Hejde :  "....az a ronda részeges ló,

              Nagypatájú boroshordó..."]

 

Ha már egyszer a nagylábú egyedekre gerjedsz, akkor miért nevezed "patának" a lábukat/lábacskáikat/lábikójukat/talpikájukat ? :)))))))  [Én nem érteni...]

 

Na persze, tőlem aztán azt csinálsz, amit akarsz, kívánom, hogy  - "legyen Neked minden kedved szerint !..." :)))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (1364)
hoppaaa Creative Commons License 2008.09.25 0 0 1363
Ott a cipője a pad előtt :D Zaragozában ritka fekete lett a talpam egy egésznapos mászkálás után, alig tudtam lesíkálni :S
Előzmény: T700 (1362)
T700 Creative Commons License 2008.09.25 0 0 1362
Zaragoza
2 napja a Zaragozai pályaudvaron láttam, meg kellett örökíteni. :-)
tpapa Creative Commons License 2008.09.25 0 0 1361
Igény szerint. Ha nincs vele gond, nem hiszem, hogy több lenne az átlagosnál. Ha elkezd nagyon keményedni, repedezni a bőr, akkor persze odafigyelek. Most, hogy eljöttek a cipős napok, egyből kirepedt a lábujjaim között a bőr az egyik helyen. Piszok hajlamos vagyok erre, elég, ha egy kis nedvesség "beszorul" napközben. Kenegettem. Elmúlt. Bezzeg mezítláb egész nyáron egyszer nem volt ilyen gond, hiszen ha nedves is lesz, rögtön megszárad, átszellőzik. :o)
Előzmény: boston11 (1359)
tpapa Creative Commons License 2008.09.25 0 0 1360
OFF Kár. Pedig olyan kíváncsi vagyok az okokra... ;o) ON

Én nem tudom, meddig bírom a hideget. Amíg kedvem van. Most kedvem még lenne, mégis egyre inkább a cipő mellett döntök. Érzésre. A ház körül kimegyek télen is, de azért messzebb olyankor nem.

Ami a szúrós dolgokat illeti, ne aggódj! Ami késik, nem múlik, pár év, és majd elmondhatod, hogy Te is beleléptél már ebbe-abba. Ez vele jár. Azért, mert az ember nem hord cipőt, még nem bámulhatja folyton a földet. :oP Meg van úgy, hogy hiába is tenné. Velem pl. megesett, hogy üvegszilánkba léptem az erdőben. A kis piszok, nem tudom, hogyan került oda, és aligha látszott volna, ha figyelek is. Ráadásul pont puha részbe, a nagylábujjam tövébe, hajlatba állt bele. Nem csaptam nagy hűhót, tetanuszt sem kaptam rá, kicsit vérzett, aztán ennyi. Ha keményebb részbe talál, talán észre sem veszem.

Ami a magassarkút illeti, nem egészen értem. Az egy opció, és nem kötelező. Vagy nincs olyan lapos sarkú cipő, ami jól állna Neked? :oD
Előzmény: footmark (1349)
boston11 Creative Commons License 2008.09.24 0 0 1359

Hát őszintén gartulálok! Bár szerintem ebben az a buli ha örömből és nem teljesítményből csinálja az ember.

 

Ti mint zömében lábszerető fórumozok, kb mennyit foglalkoztok saját lábatok ápolásával, persze azon kívül, hogy rengeteget mezítlábaztok, mert ugye az már önmagában is ápolás?!

Előzmény: footmark (1349)
Lacerta Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1358
Én akár 0 fok alatt is.
Csak jól fel kell öltözni. Nagy hidegben több réteg ruha, sál, sapka, kesztyű. És akkor mezítláb sem fázol. Se meg, se föl.
Amióta az időjárástól függetlenül mezítlábazok, azóta nem voltam influenzás ( Előtte meg évente 2x 1-1 hét táppénz ).
Előzmény: bosikom (1351)
Kilroy Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1357

Bocs, tényleg lassú vagyok ma, úgy látszik. Nem vágtam le, hogy bosikom rólad beszél.

:-)

Előzmény: footmark (1356)
footmark Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1356
Azt hiszem, most szándékosan értetlenkedsz. Hogy jön a nicknevem ahhoz, hogy hány fok felett járok mezítláb?
Előzmény: Kilroy (1355)
Kilroy Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1355
Ezt eddig meg ertem is, de hogy erted azt, hogy a labnyomot 15 fokig birod?
Előzmény: footmark (1354)
footmark Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1354
footmark=lábnyom. Ennyi az egész, csak egy szó, ami szerintem a fórumhoz illő.
Előzmény: Kilroy (1353)
Kilroy Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1353
Nem mondhatnam, hogy igazan ki van tesztelve, de valszeg 20 fokig en is birnam. Alatta mar sanszos a megfazas... Mit ertesz footmark alatt?
Előzmény: bosikom (1351)
Kilroy Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1352

Jol nyomod. Mindig irigykedem, amikor ilyesmit olvasok, mert en tuti felfaznek, mint az allat, ha 15 fokban mezitlab maszkalnek. Meg aztan most nemreg (na jo, par hete mar) engem negative minositettek a mezitlabert*, ami - noha azert nem teritett el tole - nem esett valami jol. Raadasul elvileg nagyon is tolerans** barati tarsasagban (gyalicsetesek), igy picit csalodtam is bennuk (de azert nem itelem el oket, ez azert ahhoz meg keves). Inkabb a pozitiv oldalat nezem a dolognak: mar otthonrol gyalog indultam el es a Hosok tereig mentem. Ott aztan leszoltak... vegul felvettem a szandalt (azert nem mertem anelkul, pedig lehet, hogy azt kellett volna). Legalabb az erre vonatkozo kerdesuk udvarias formaban hangzott el.

 

* Mondjuk erdekes modon konkretan arra utaltak, hogy gombas a bal nagylabujjam. Ez mondjuk szerintem nem biztos, hogy igaz. Teny, hogy korabban nagyon vastag volt es eppen le volt felig valva, de szerintem akkor is tulreagaltak. Raadsul a szandalt ugye mezitlabra vettem, igy as labujjaim ettol meg latszottak, valamiert megse tettek tobb megjegyzest.

 

** Van eleg sok homoszexualis a gyalin. Amugy jo fejek is. Ugy latszik, meg ok is tudnak intoleransak lenni, pedig...

Előzmény: footmark (1349)
bosikom Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1351

Szombaton felvettem egy új cipőt. 90% adtam, hogy feltöri a lábamat. Kedvesemmel éppen ebédelni siettünk a belvárosban, gyalog és jaj, de jó lett volna mezitlábra váltani. Bizony feltörte a pimasz! Én meg fáztam, mintha az Északi sarkon lennénk és inkább tűrtem.

 

Bizom benne, hogy lesz még vénasszonyok nyara, lesz még annyira meleg, hogy egyet sétáljak mezitláb, egy utolsót ebben a szezonban.

 

Ki meddig birja hideggel? Én 20 fokig. Footmark 15-ig.

Előzmény: footmark (1349)
bosikom Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1350

Qki, ez igen!

 

:D

Előzmény: Qki (1345)
footmark Creative Commons License 2008.09.23 0 0 1349

Én, a megátalkodott cipőviselő, pár hónapja éjjel-nappal mezítláb járok mindenhová. Az ok az egy külön történet lenne, hosszú is, nem is ide tartozik.

Szóval 15 fok felett mezítláb mindenhová, legyen az egy bevásárlóközpont vagy egy mozi, vagy a Római part köves sétánya... utcán, villamoson, buszokon. Nem mondom, hogy könnyű volt hozzászokni. Egyrészt ott vannak ugye a gátlások, hogy mit szólnak az emberek hozzá, ráadásul kicsit olyan, mintha "meztelen" lennél, akármennyire is több felület van szabadon pl egy miniszoknyában. Nos elmondhatom, hogy mezítlábasságom 3-4 hónapja alatt egyetlen negatív "beszólást" sem kaptam, pozitívat viszont meglepően sokat. Persze volt sok megbámulás is és az üzletekben is sokszor több "figyelmet" kaptam, de végülis egyetlen helyről sem küldtek ki és nyílt támadásban sem volt részem soha.

A dolog fizikai része sem volt egyszerű, be kell vallanom, hogy akármennyit is erősödött a talpam, még mindig vannak olyan felületek, amik komoly kihívást jelentenek. A legrosszabb, amivel találkoztam és amire ma sem szívesen emlékszem vissza, az a forró aszfalt... sok vízhólyagot köszönhetek neki, amik azért persze már rég elmúltak. Viszont meglepő módon soha nem léptem bele szúrós, éles dolgokba. Egyetlen ilyen sérülést sem szereztem, pedig egyébként én vagyok az, aki mindig tele van horzsolásokkal, véraláfutásokkal, mert mindig nekimegyek valaminek.

Lassan jön a hideg és rosszul vagyok a magassarkú cipők gondolatától...

Kíváncsian várom az észrevételeket, kérdéseket, ha lesznek ilyenek.

 

Qki Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1348

(Amúgy 46 lábat számoltam meg a képen  (ez még egy fél százlábú sincs...) , így -  mivel sem mankó, sem bot nem látszik - ez 23 embört jelent...

Ez 230 lábujj...:)))))

Előzmény: tpapa (1335)
Qki Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1347

De, jártam ovi-ba...  Ámde ( ha egyre gondolunk) "nálunk" az öntömjénező csúfolódás nem "nyenyene-nyenye" volt, hanem "bübűűűű !...." :)))))

 

[Ha nem egyre gondútunk, akkor föladom : "magasröptű szövegedet" nem (mindíg) tudom követni... :)))))))))))))))))))))))))))

Előzmény: Törölt nick (1346)
Qki Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1345
( Akárcsak : boszikom = mezítláb - pa ruszki :)))))
Előzmény: Qki (1344)
Qki Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1344
BareFoot =mezítláb ( in English...)
Előzmény: bosikom (1343)
bosikom Creative Commons License 2008.09.17 0 0 1343
Mi az a BF kép?
Előzmény: tpapa (1339)
Qki Creative Commons License 2008.09.15 0 0 1342

Minden bizonnyal... :) Nomeg szerénységességes... :)))))))))

Hanem : néha nem tudlak követni... :)

Mi ez a "nyenenyenye nyeee..." ??? Nyenyere ? :))))

Esetleg : "Nye te ! Nyeee !" :)))))))

Előzmény: Törölt nick (1341)
Qki Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1340

Szenzációs a kép - IDE VALÓ ! - nagyon szemfüles ügyes voltál, hogy észrevetted és köszönet, amiért közkinccsé tetted... :)   (Komolyan !!! - Üdv Neked !)

 

Előzmény: tpapa (1339)
tpapa Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1339
OFF Szolg.közl.: Legközelebb tudhassátok ki fog nektek BF képet kirakni... :D ON?
Qki Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1338

Te vagy ám te ! De nagyon ! :))))

("Szárazföldi") medúza... Ez ???! Hm...

Ahhoz szvsz a körbeülőknek a talpukon kéne állniuk, és a popójukat kéne az ég felé domborítaniuk, hogy hasonlítsanak a "harang vagy gomba alakú" medúzákra...

medúza2

medúza1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szvsz sokkal inkább hasonlít a kép egy szárazföldi virágra - pl. a büdöskére :))))))

büdöske

(Amúgy pedig ha megkérhetlek ne kóstolgass... )

Előzmény: Törölt nick (1337)
Qki Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1336

És ha most EGYSZERRE fölállnának, akkor a "virág" összecsukódik... :))))

Ügyes !!!

Előzmény: tpapa (1335)
tpapa Creative Commons License 2008.09.12 0 0 1335
:)
tpapa Creative Commons License 2008.08.30 0 0 1333
OFF Erről csak egy mondás jutott eszembe: "Hiányzott, mint halnak az esernyő..." :P ON

Más. Múlt héten háromszor is bekerekeztem a munkahelyemre. Szandálom a kosárba, többi cucc mellé. Csak néhányan bámultak meg nagyon, szerintem általában észre sem veszik, mert annyira sok most a papucsos kerékpáros, hogy "az a kis különbség" fel sem tűnik a felületes szemlélőnek. ;o)

Viszont az egyik kereszteződésben tegnap egy másik mezítlábas (gyalogos) emberrel kötöttem majdnem közelebbi ismeretséget. Pedig épp nem is akartam. Csak elkezdett előttem keresztbe menni a kerékpárúton a járdán hosszába helyett. Végül sikerült elkerülni az ütközést, de ebből is látszik, hogy a hasonlók tényleg vonzzák egymást! :o)))))
Előzmény: Törölt nick (1332)
bosikom Creative Commons License 2008.08.26 0 0 1331
Mi az a fehér pötty a lábadon?
Előzmény: meztillábas (1328)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!