Keresés

Részletes keresés

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5066
tényleg kiírja, és ezt hogy lehet csinálni? :)
Előzmény: shaish (5063)
maci18 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5065

ertal!

sok siker a pszichohoz

 

ne is mondjatok ezt a kezenfogos dolgot, detto nalus is en kertitorpe mertetu, de a gyerek akkor is zul pici ott lent. szoval faraszto

kismica! cuki kepek, neha en is elnezem noa fotoit, amikor meg pocakban volt

zsuzsa! gratulalok a remek nohoz!akkor most majd futhatsz utana

Előzmény: shaish (5064)
shaish Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5064

Ööö..hát egy darabig még akkor is sétálni kell vele, ha már megy, fogni a kezét...én legalábbis kint csak ritkán engedem el, mert tuti két méter után úgy dönt h mászva közelíti a pocsolyát...szóval stéa továbbra is kézenfogva, ami nem egy derékkímélő feladat:).

Meg ugye később sem engedjük szélnek-világnak, szóval magas csajok hátrányban,, többet kell hajolni:).

Előzmény: Fogár (5062)
shaish Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5063

Rékának gratula!:)

 

Zsuzsa, ha rámész az egérrel, kiírja mennyi idős Matyi!:)

 

Kismica, várjuk a folytatást, jók a képek!

 

Csabi most dőlt ki, asszem még marad egy darabig a két alvás...

Előtte nagyot sétáltunk meg játszótereztünk...kis hiszti mindig van ha berakom a babakocsiba, de nem maradhatunk egész estig a játszón...

Fogár Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5062

dejóóó:)

gratulálok!

Janka meg nemtom mikor jut el erre...már nagyon unom a sétát...

 

kismica: ééédesek a fotók :)

Előzmény: Zsuzsa89 (5061)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5061

Elindult a lányom!

3 lépés egyben!  A furcsa csak az, hogy nem felém, hanem tőlem el... máshogy képzeltem, de persze így is nagyon örvendetes :)))))

 

Az ölemben ült, mert fényképeket nézegettünk a gépen... leraktam, erre elindult... aztán fenékre ült, felnézett rám, hogy most mi van, én megtapsoltam és örültem, erre ő is elkezdett nevetni :))) látszott rajta, hogy büszke magára :))

 

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5060
Kár, hogy nincs ide írva, melyiken mennyi idős :(
Előzmény: Zsuzsa89 (5059)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5059

Aranyos sorozat!  Várjuk a tortásat is! :)

 

 

Előzmény: kismica (5058)
kismica Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5058

Nos, nekiveselkedtem, most itt tartok, este jön a tortás is :)

24. hét

32. hét

1 napos

1 hónapos

 

2 hónapos
ertal Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5057

Sziasztok!

borcsi, köszi a kérdést, de nem tudom, mit írjak. Jár Kinga suliba, de még mindig szédül. Pszichonénihez fog járni, de még nem szóltak vissza, hogy mikor. Itthon meg folyamatban van egy saját szoba kialakítása. Sportoltatni is kéne, csak már nemigen fér az idöbe.

Shaish, kistesó, hát... Sok ez a 3 is. De azért, ha nagyon akar, hagyunk neki egyelöre esélyt. A szerencse és Isten dolga.

Előzmény: borcsi555 (5049)
shaish Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5056

Na, majd sasszem üzemmódra váltok:).

 

ne add fel!

Előzmény: Zsuzsa89 (5054)
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5055
na mindegy, majd még próbálom...
Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5054

ááááááááááá

még mindig szenvedek a kép-feltöltéssel...

eddig semmi bajom nem volt vele, most meg ez a legnagyobb, amit enged beszúrni :(((

miért lehet ez?

 

 

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5053

próba

shaish Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5052

Ezt is az apjától örökölte:)) mert én meg nem iszom:)).

 

shaish Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5051
Eszem a kis szívét:)) nagyon helyes kép!:))
Előzmény: borcsi555 (5050)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5050
Tudom, hogy leszek még dagi, nem aggódom.. most se repít el a szél:)
Kismica, nagyon szorítok nektek!!
Tasha: olyan jó, hogy ilyeneket írsz!!
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5049
Ertal, Kinga meggyógyult?
Előzmény: ertal (5046)
maci18 Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5048

szasztok!

 

noa is imadja a tejtermekeket, es tejen kivul minden megy is  neki..a sajt a kedvenc

 

es kunyeral allandoan a kutyaval egyutt............regen csak a kutya volt, most viszont leulunk enni es nekunk alig marad valami.

 

eddig egyszer volt nagypapanal ejszaka, es reggel mentem erte....nagyon jol viselte

 

kepeket rakjatok fel :)

mybaby te is!

Előzmény: Fogár (5042)
shaish Creative Commons License 2007.02.12 0 0 5047

Sziasztok,

 

 

Köszi mindenkinek:).

Akkor Kismicának, Zsuzsának és Neglomnak küldjük a további csíkokat!!!

(és persze ha vki szeretne még...pl Ertal, nem tudom végülis ti hogy döntöttetek, jöhet-e a kistesó)

 

Borcsi, na igen, nekem is volt olyan időszaka a terhességnek,, amikor fogytam kicsit, de úgy összességében + a mérleg:)). Pedig én nem igazán voltam hányós Csabival.....kíváncsi leszek most mi lesz...kibírnám nélküle az

biztos.

 

Fogár, igen októberi lesz, huszonvalahanyadika elvileg...

 

Nemevő  babáknak küldök egy kis étvágyat, Csabi még mindig a "bármit megeszik" kategória:).

És egy imádnivaló manó, cipel a kezében vmit, pakol, mászkál fel s alá, tologat autót, és mindent kommentál, én meg megzabálom:))).

Egyre jobban lehet neki mesélni, közben mutogatni a képeket, néha átlapoz egy oldalt, meg vissza, de tetszik neki:) főleg ha kicsit már fáradt:), akkor nyugton ül az ölemben és figyel.

Én meg nem bírok elmenni a könyvesbolt mellett úgy h ne vegyek vmi vidám színes könyvet...eddig is gyengéim voltak a könyvek, de most a gyerekosztályt látogatom:D.

 

 

 

ertal Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5046

Shaish, Veled örülök! Jó pocakosodást!  :DDD
tracy, hehe, erröl eszembe jut orvos barátunk (nö!), aki szerint "Szegény gyerek mindent kénytelen megenni, amit adnak neki, mert nem tud védekezni!". Félreértés ne essék, gyereke is van!


Gyerekek, tegnap szoptattam utoljára. Már olyan kevés volt, hogy mindig sírt utána, és tápipótlást is kellett adni. Szóval a ma esti szopi már csak táp volt. 180 milcsit lehúzott. És egy kérdés: ha alvás elött szopi van, mi lesz a fogmosással?


toria, igen, pont a leveszöldséget csirkehússal nem eszi Peti sem!!! Szerintem felajánlom vadas mártás céljára az egész lefagyasztott készletet.. Nálunk is a tejpép és a gyümi a biztos. Így persze elmegy az ember kedve a fözéstöl!


Nálunk nincs még tudatos duma. Söt, nem produkálja a 2tagú szavakat sem, de a dadadagyegyegyemammamma... megy ezerrel.


Mybaby, jó, hogy újra vagy - kár, hogy csak virtuálisan. Kicsit irigyellek Spanyolhon miatt, de nem nagyon, mert nekem már egy életre elég volt a külföld. Nem volt semmi ez a gyerekszórakoztatás; klassz vagy!
Tasha, de jó, hogy jelentkezel! Jók a képek.

Zsuzsa89 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5045

Shaish és Shaish-férj gratula és drukk! Csabinak gratula a kistesóhoz! :) Én is akarok!

 

Kismica, köszi a torta-receptet, finomnak hangzik!

 

 

kismica Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5044
No, a helyesírásom béka alatt... Tortához: csak az alapot kell sütni, a többit frissen evés előtt lehet...
Előzmény: kismica (5043)
kismica Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5043

Shaish, húú, meg háá, és főleg nagy gratula és kérek én is ilyen csíkos tesztet, nekem még sohasem volt...

 

Borcsi boszi most légyszi öszpontosíts Neglomra és rám :)))

 

Mondjuk nálunk a nagyik bevethetetlenek (most a szülinapkor csak 1 hívás volt, h majd jönnek, ha jó idő (???) lesz...) :(, addigra majd valami megbízható szitter kell.. Csak kell majd... Sajnos éjszakai felriadásnál nálunk is csak én vagyok jó, ember a könyvírás miatt kiesett a pikszisből, most gyakorol, csak este nem jó, mert bepörög (Matyi ;)), délben pedig olyan álmos, h hamar elalszik...

 

Szülinapi torta by kismica (minden más szörnyű lett):

(kisformába)

-1 tojás sárgája

-3 dkg Liga margarin

-12 dkg barna nádcukor

-12 dkg liszt (én tönkölybúzáztam)

-120 ml tápszer (lehet tej, csak nálunk nem)

-2 dkg apróra darált dió

-fél sütőpor

 

tojás/vaj habosra, hozzá a cukor és a dió, tápi fele. Hozzá a liszt, sütőpor és maradék tápi.

 

Tetejére cukor nélküli lekvár, arra összedarálni natur gesztenyét meggyel, arra körben és középre banánszeletek. A középsőbe a gyertya :)

 

(Matyi megevett 3 szeletet, többet csak azért nem, mert nem hagytam :))))

 

Samu mami, vége lett a műkörmömnek, valahogy extra gyorsan nő a körmöm, sem időm, sem pénztárcám 2 hetente menni és a finommechanikámnak sem használt (pl. SIM kártyát kivenni...).

Fogár Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5042

shaish: hatalmas gratula! :) akkor októberi baba lesz kb nem? :)

 

Samumama: Janka 9hós volt mikor leadtuk 1-2napra. Ő jól viselte...sztem jobban, mint mi. Janka szerencsére 5hós kora óta végigalussza az éjszakákat,szóval emiatt mi nem aggódtunk. Szerintem jót tesz, ha kicsit 2esben van anya+apa...persze furcsa, de jó

 

bnőm: júlis 14re van kiírva...kicsit pocakos már, bár alapból is kicsit van rajta..:) szóval nem tudom. Első 3-3,5 fél hónapot eléggé rosszul viselte, mert hányingere volt.

 

Janka sokszor kap a mi kajánkból...ha meg nem akarunk neki adni, akkor is kunyerál :) persze eszi a bébipapit is. Egyre jobban kedveli azokat a kajákat amiket mi eszünk...vsz finomabbak, mint az ízetlen dedkonzervek :)

tejet kap reggel-este (van még táp, néha keverem neki felesbe is) tejtermékeket imádja...inkább nem mondom miket eszik, nehogy kiboruljon az ibrik

Caitlin Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5041
naggggyon drukk es majd gratu a 12. het utan. de akkor olyan hangos lesz am!! :D
Előzmény: shaish (5026)
tasha Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5040
nyugi, FOGSZ hízni :)))))
Domi természete is kedves meg vidám, tényleg elképeszto baba, na, nem azért mert az enyém, de fantasztikus gyerek :D (á, nem vagyok szerelmes belé és nem szoktam túlozni se :)))))))) Az igazság az, hogy amilyen vehemenciával vigyorog, olyannal tud ordítani is, foleg éjjel :) Viszont ma ment 3 lépést, felállt guggolásból kapaszkodás nélkul és rázza a fejét a nem-re, szóval akad buszkélkednivaló is :)
Olyan jó lesz kettovel, majd meglátjátok :)) Hajrá mindenkinek, aki kistesóra gyúr!!
Előzmény: borcsi555 (5038)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5039
:))) most már nem is akartam írni , de pár napja kerestem a neved a felkészülős topicban, hogy mí hír, mert megint volt egy sanda gyanúm:)
Nemsokára megyünk a genetikai uh-ra, már nagyon várom! Olyan jó, hogy sorstársak lettünk;)
Előzmény: shaish (5037)
borcsi555 Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5038
Ne aggódj, én is paramam vagyok ebben a témában. Főleg azért, mert Nojám még mindíg van, hogy felriad éjjel és csak én tudom a gyors visszaaltatás receptjét:(
Zsuzsa, én lányom ma volt fullhisztis, egész nap nyafogott bárhová mentünk. Pelenkázáshoz 2 tárgyat kap mind2 kezébe, de néha így is meglép:)
Tasha: Domi még mindíg az egyik kedvenc pofim itt a topicon:) tényleg olyan kedves és vidám az arca.
Shaish, én eddig csak fogytam, a sok hányinger+fáradtság kissé betett, épp most mérlegeltem magam és jól ledöbbentem. Szóval még fogyni is lehet:))
Előzmény: Samu mama (5025)
shaish Creative Commons License 2007.02.11 0 0 5037

Borcsi, te nem boszi vagy, hanem a jövőbe látsz, csak ez lehet:).

Ugye jól vagytok?

 

(többiek kedvéért, múlt hónapban megérezte nekem a babát:))

 

Előzmény: borcsi555 (5035)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!