Keresés

Részletes keresés

ReficuL Creative Commons License 2003.07.26 0 0 928
Amúgy ezek a természetes kiegészítők téma elsőre egyszerűnek tűnik ("bekapok pár vitamint és kész"), de valójában hihetetlenül összetett. Optimális esetben, amint azt a (860)-ban szereplő tanulmány alátámasztja, pusztán a glutathione (intracellurális antioxidáns) szint megemelésével elkerülhető lenne az AGA, még a súlyosabb esetek is. Azonban a legtöbb ember minimális mértékben sem tud változtatni az életmódján és táplálkozásán és nem is tudja min kellene változtatnia, így számukra maradnak a gyógyszerek. Persze ez nem azt jelenti hogy az új hatékony szerek nélkül is jelentős eséllyel el lehet érni valamit, de a kettő együtt már sokkal hatékonyabb lehet
Előzmény: ReficuL (927)
ReficuL Creative Commons License 2003.07.26 0 0 927
Ezeken kívül a természetes kiegészítőkre is érdemes odafigyelni. Szerintem a finasteride sokkal több embernél működne, ha jobban oadafigyelnének a táplálkozásra és az életmódra. Vitaminok, zsírsavak, aminosavak, ezekről már volt szó
Előzmény: rigano (926)
rigano Creative Commons License 2003.07.25 0 0 926
Sziasztok! 22 eves vagyok es 3 eve hullik a hajam,mar sok termeszetes szert kiprobaltam de semmi sem hasznalt. Legutobb a hairgaint probaltam,ami szart sem ert.Egyik haverom [itt a forumon Niino]ajanlotta a minoxidilt es tarsait,remelem ezek majd bevalnak. MAr rendeltem is xandroxot5%-ost. Meg tervezem az avodartot es a nano sampont is.Reficul ugy hallottam te profi vagy hajugyben,velemenyezned a valasztasomat.Elore is koszi!Szamitok rad!
Zepp1 Creative Commons License 2003.07.25 0 0 925
Ja tényleg, akkor 5%-os cuccot, ha tudtok mashonan.
ReficuL Creative Commons License 2003.07.24 0 0 924
Nem 5mg hanem 5%-os. Olyan is van hogy 5 mg-os minoxdil tabletta (loniten), de az 5%-os oldat minden 1 ml-ében 50 mg minoxidil van
Előzmény: Zepp1 (923)
Zepp1 Creative Commons License 2003.07.24 0 0 923
Üdv mindenkinek!
Érdekelne, hogy 5 mg-os minoxidilt nem lehet- e máshonnan beszerezni mint a netről, esetleg futárokon keresztül. Nem feltétlenűl akarok heteket várni a netes rendelésre. Ha jól olvastam a hazai gyogyszertárakban csak 2 mg-os cucc van. ha van valakinek mas beszerzesi tapasztalata/ ötlete azt örömmel fogadnam.:)
donnyt Creative Commons License 2003.07.24 0 0 922
Ha valaki 5%-os minox rendelésen töri a fejét
szóljon nekem,mert beszálnék én is!!
Nagyobb mennyiség úgyis olcsóbb!
donnyt Creative Commons License 2003.07.24 0 0 921
Köszönöm a válaszokat!!
Főleg neked Reficul!Szerintem te már nyithatnál
egy tanácsadó céget hajhullási problémákkal
küzdöknek!
Sokat segítettél,és ahogy olvasom nem csak
nekem!
trendkiller Creative Commons License 2003.07.24 0 0 920
Ez gondolom 28db-os... Mail ment neked.
Előzmény: bagdadi kalifa (919)
bagdadi kalifa Creative Commons License 2003.07.24 0 0 919

azt hiszem 5e-ért szereztem..
ha harmadolod-negyedeled elég sokáig jó!
trendkiller Creative Commons License 2003.07.23 0 0 918
Mennyi?
Előzmény: bagdadi kalifa (917)
bagdadi kalifa Creative Commons License 2003.07.23 0 0 917

Ha szükségetek van egy doboz Proscar 5mg tablettára, a topikra irjatok, jelezzétek..
Előzmény: donnyt (913)
ReficuL Creative Commons License 2003.07.23 0 0 916
1/4 tabletta per nap, ez mennyiségileg majdnem azonos mint a propecia

Nem lesz negatív hatása az izomzatra, ugyanis DHT az izomszövetekben inaktív, ellenben a finasteride kis mértékben emeli a természetes tesztoszteron termelést. Szintetikus DHT variánsokat ugyan használnak a testépítők, de a természetes 5alfa-DHT vagy az ehhez hatásában közelálló mesterolone (1-methyl-DHT) közismerten kissé csökkenti az izomtömeget, bár az izmok tömöttebbek és keményebbek lesznek. Mennyiségi izmot a tesztoszteron aromatizációja (ösztrogénné alakulása) okoz, ez kissé növekszik finasteride hatására

A finasteride egyébként doppinglistán van, ha valakit ez érint, jó ha tudja

Előzmény: donnyt (914)
Niino Creative Commons License 2003.07.23 0 0 915
Úgy tudom (ReficuL-tól )Methionine, acetylsysteine gyógyszertárból beszerezhető recept nélkül.

Viszont szerintem olvassátok el a régebbi hozzászólásokat, mert majd mindegyik kérdés amit feltettetek meg van válaszolva.
Szegény ReficuL -nak már vagy hatodszorra :) kell elmondania ugyanazt.

PL:REMbraNT kérdésére
Reficul (867)
"Amúgy mindenre megállapították, hogy a vertexben hatékonyabb, ezt már vagy 5x leírtam, de a lényeg nem vertex vagy frontline, hanem hogy azok a területek tudnak jobban regenerálódni, ahol diffúz jellegű a veszteség (és nem teljes). Az egyenletesen hátrahúzódó első hajvonal ebből a szempontból a legkevésbé reverzibilis "

Magyarul elöl is használhatod (nekem már!látszik is valamennyire) a minoxot, csak az eredmény lasabban vagy sehogysem jön...

A finasterid a minoxidillal együtt igazán hatásos.

a www.minoxidil.hu -n is van termékskála, de ez csak egy része a neten kapható szereknek


donnyt Creative Commons License 2003.07.23 0 0 914
Még egy fontos kérdés!
Konditerembe járok egy ideje!
Lesz valami negatív hatással a fejlődésemre
a Proscar?
Lassabban fog nőni az izomzatom?
donnyt Creative Commons License 2003.07.23 0 0 913
Sziasztok!
Reficul,sikerült 5mg-os proscart szereznem!
Mekkora adagot szedjek belőle?
Gondolom nem kell egy egészet be venni naponta,vagy igen?
Hány mg hozza a leggyorsabb eredményt?
REMbraNT Creative Commons License 2003.07.23 0 0 912
Lenne egy gyors kerdesem a doktor urakhoz:)

Ma vagyok a forumon eloszor. Masszis adatbasinak tunik. MIelott vegigolvasnam lenne egy gyors kerdesem.

Azt tudom hogy a minoxidilt a vertex fejteto tajara kell pumpalni. Kerdes. Nekem kicsit kezd a homloktajon hatrafele vonulni a haj, az annyira nem jelentos, a fejteto viszont nem a legjobb. A fejbubon latni a fejbort, ezalatt par centivel meg marhasuru haj.

Kerdes. Van e ertelme a homlok kornyekere is tenni a minoxidilbol? Vagy itt ugyse fog kinoni semmi?

Most vettem nemreg, ha 4 honap utan semmi akkor finasteride. Vagy van azota mar vmi ujabb? hajhullas.hun meg ez a ket termk volt emlitve.

Koszi az eddigi segitseget ReficuL es Hitmannak.

...most varok a nick aktivizalasra, addig meg 1 kerdes: minoxot lehet e egyutt hasznalni finasteriddel? gondolom a fina mar nemcsak a fejteton noveszti a hajat hanem mindenhol.

ReficuL Creative Commons License 2003.07.22 0 0 911
A shop.builder.hu -ról az általad megadott kategóriából egyből elérhető pl. a lysin, 800 mg-os 100 db. Methioine és lysin van a zsírégetők (fat burners) egyes változataiban, acetylcysteine a gyógyhatású termékek között ha jól emlékszem, bár jelenleg a site nem üzemel. Az előbb megadott kilosport.com-ról minden megrendelhető, és többnyire olcsóbban mintha Mo-on vennéd meg

Előzmény: bagdadi kalifa (907)
ReficuL Creative Commons License 2003.07.22 0 0 910
Mind felsoroltam, ezek aminosavak, ha mondjuk gyógyszertárban rákérdezel az acetylcystein-re, mondanak vagy 10 terméket (pl. ACC200). De az összeset nem tudom felsorolni. Három beszerzési hely lehet, body shopok, gyógyszertár vagy net.

Jó megoldás az is, ha tejsavó proteint veszel valamelyik body shopban, ez teljes spektrumban tartalmazza az összes esszenciális aminosavat.

Innen az összes felsorolt amino megrendelhető elég jó áron
www.kilosports.com

Előzmény: Zepp1 (909)
Zepp1 Creative Commons License 2003.07.22 0 0 909
Üdv mindenkinek!
A TRENDKILLER által kérdezetek engem is érdekelnének, vagyis milyen kiegészítőket érdemes a finasterid mellet használni? Láttam, hogy REFICUL már válaszolt erre, de nekem ez mind kínai volt. Nem tudnál néhány konkrétabb infót adni, vagy akár terméknevet, melyek az említett anyagokat tartalmazzák? Asszem nem gáz, ha a hasznos termékeket egymás között reklámozzuk. :-) THAnks
Előzmény: ReficuL (905)
bagdadi kalifa Creative Commons License 2003.07.22 0 0 908
Én azt olvastam hogy szerencsés először egy kúrát elkezdeni (fin. vagy duto), és miután 6-12 hó után konszolidálja a helyzetet, jobb esetben, akkor érdemesebb belevágni egy esetleges kozmetikai cuccba..

sokan irtak már shocking fallout-ról, ha a kettő együtt indul...

bagdadi kalifa Creative Commons License 2003.07.22 0 0 907

Nekem a hajam 2 nap után "szétesik", kurva gáz, már régóta rövid, vékony szálú (haldokló fázis-alig nő) ugyanakkor 2 nap után már elég zsiros, homlokom is, igy kötelező a mosás, ráadásul még izzadok is, szóval vmit nagyon gyorsan tenni kell.. Erre még sampont nem találtak fel.
Pedig nem eszek zsirosan, nem iszom, ennyire férias nem azért nem lehetek..

Egy finaszterid, vagy jobb esetben dutasteride kurát bevállalok, ha rá tudom tenni a kezem, mert elég sürgős teendőkre van szükség..

találtam egy body buildinges site-on ilyen táplálkékkiegészitő listát...
már elég sok mindent irtál, de te melyik csoportok ajánlanád Reficul??

http://shop.builder.hu/termekek_list.htm4?szulo=42&cimsor=Aminosavak

ReficuL Creative Commons License 2003.07.22 0 0 906
A gynecomastiával kapcsolatban korábban már ment egy vita. A lényeg, hogy minimalizálni kell a test zsírszövetmennyiségét és elendő B6 vitamint kell bevinni, ami elég jól csökkenti az ösztrogéntermelődést ahhoz, hogy ne lehessen észrevenni a finasteride által okozott 10-15%-os szintemelkedést. Egyes estekben, ha a hajlam nagyon kifejezett, abba kell hagyni, de ez csak ~1%-os eséllyel fordul elő. Sokan a sima elhízást keverik össze a gynecomastiával, bár a kövér és az idősebb férfiaknál elég gyakori hogy megjelenik. Sokan kis dózisú aromatáz inhibitort szednek finasteride mellett, szerintem is ez lenne az optimális
Előzmény: trendkiller (904)
ReficuL Creative Commons License 2003.07.22 0 0 905
Lysin, methionine, és cysteine jó külön. A hajszálak közvetlenül cysteine felhasználásával képződnek, ez az amino táplálékon kívül acetylcysteine formájában vihető be hatékonyan.
Kéntartalmú aminosavszármazékok (MSM, DMSO) szintén jók gyulladáscsökkentő hatásuk miatt (a hajhagymák lokális fibrozisa váltja ki AGA-t). Vagyis ezek az aminosavaknak 3 fontos célból jók

- közvetlen fehasználás, cysteine, methionine-> cysteine

- glutathione pótlás, acetylcysteine, methionine, lásd korábbi hozzászólás

- gyulladáscsökkentő hatás

Meg kell még említeni a taurint, ami a második leggyakoribb amino az izomzatban, ezt a szervezet szintén cysteine, methionine felhasználásával és így elvonásával pótolja. Főleg jelentősebb izomtömeg esetén hatékony lehet külön bevinni. Az összes felsorolt amino igen kis mennyiségben van jelen növényi táplálékban

Előzmény: trendkiller (904)
trendkiller Creative Commons License 2003.07.22 0 0 904
Találtam más privát website-okat is a link alatt, egész meggyőző némelyik.

Más.
Korábban írtad, hogy finasteride mellé érdemes lysine-t vagy más táplálékkiegészítőt szedni, a jobb hatás végett.
Sajnos nem vagyok járatos a kifejezésekben, termékekben meg pláne, ezért esetleg tudnál konkrét termék neveket ajánlani, és hogy ezekből mennyit szükséges szedni? Ezt emlőnagyobbodás elkerülésére is kérdezném. Kösz.

Előzmény: ReficuL (903)
ReficuL Creative Commons License 2003.07.22 0 0 903
Nem egészen, a kezdeti képeken látható hogy oldalt és hátul normális a súrúség, míg felül szinte semmi. Különösen jól látszik az 1 hónapos képeken. Aki hasonló problémával küzd, annak ismerős a látvány
Előzmény: trendkiller (902)
trendkiller Creative Commons License 2003.07.22 0 0 902
A link alatt látott képek nekem úgy tűnnek, mintha egy nullás géppel letolta volna a haját a srác, majd simán a növekedés fázisai lennének lefotózva. Olyan fotót hiányolok amin hosszabb hajjal mutatnák, még a szer szedése előtt.
Előzmény: ReficuL (901)
ReficuL Creative Commons License 2003.07.21 0 0 901
Itt szerintem még senki, de a dutasteride igen látványos eredményeket produkálhat. Itt a link ismét
http://www.hairlosshelp.com/websites/seattlerock/
Előzmény: bagdadi kalifa (899)
ReficuL Creative Commons License 2003.07.21 0 0 900
Norwood 3-4-nél még érdemes finasteridet használni. Amit a statinokról írtam, egyelőre még nem érdemes kipróbálni, több info kell. A koleszterin témáról még annyit, hogy én érdekes módon mindig akkor tapasztaltam látványosabb javulási időszakokat, amikor edzéssel és fogyókúrás szerekkel sikerült nagyon kedvező értékre vinni a vérlipid értékeket, persze mindig használtam mellette vmelyik bevált módszert

A többi kérdésed már mind szóbakerült, megtalálod korábban. Amúgy írtam korábban, hogy legtöbbször nem ad megfelelő eredményt a transzplantáció, mert nagyon limitált a donor terület kapacitása, és legtöbbször úgy is használni kell utána vmit

Előzmény: donnyt (898)
bagdadi kalifa Creative Commons License 2003.07.21 0 0 899
üdv minden topik társak..
új felhasználó, csak most voltam képes rátalalni erre a forumra.

a topikot röptében átböngészve egész adatbányányi info gyülik itt össze, és egész komoly, tudományos igényü hozzászólások is felfedezhetők...

In medias res.. Dutasteride (Avodart) konkrét szedésével már vki próbálkozott a forumon belül??
Vmi eredménye van a dolognak?
Vkinek van forrása hol lehet beszerzni vény nélkül?

Előzmény: ReficuL (893)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!