Keresés

Részletes keresés

KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 1479
Ezt hallotam én is, de józanul végig gondolva ez a WalMartnak nagyon kevés lett volna.
Előzmény: Wormie (1478)
Wormie Creative Commons License 2007.03.23 0 0 1478
Nekem meg olyan infóm volt, hogy nem zöldmezős beruházást akartak, hanem meglévő üzletláncot felvásárolni. Konkrétan a Cora (match+profi) csoportról lett volna szó. De lehet, hogy ez után még volt más verzió is. :-)
Előzmény: KenGuru 01 (1477)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 1477
Én úgy tudom, hogy volt ilyen tendencia nálluk, de csak ingatlanbeszerzés miatt tették "közhírré". Tartottak tőle hogy a többi konkurens felvásárolja a kiszemelt ingatlanokat.

Az ucsó elötti infóm az volt hogy még is jönnek a régióba. Az ucsó infó viszont az hogy Kínába mennek.
Előzmény: Wormie (1476)
Wormie Creative Commons License 2007.03.23 0 0 1476
Az amerikai "giga multi" visszavonulót fújt. Egyelőre nem jön a WalMart.
Előzmény: KenGuru 01 (1475)
KenGuru 01 Creative Commons License 2007.03.23 0 0 1475
Szervusztok !


Nem tudom, hogy írták e elöttem, de ugye az ALDI is már itt van a "kapuknál" és komoly piackutatást, sött már telephely keresést végez egy amerikai giga multi is.


Szóval ezek előbb utóbb tuti egymásnak mennek, de addig is ha így szabadjára engedik őket akkor még a maradék magyar kiskereskedelmet is kinyírják.
521478963 Creative Commons License 2007.03.21 0 0 1474
Hol találtad meg az üzletek telefonszámát?
Előzmény: Pistike (1468)
Inimma Creative Commons License 2007.03.21 0 0 1473

Nyitás előtt legalább egy félórával előbb ott kell lenni és sorba kell állni. Ekkor legalább 50 %-os azn esély a sikerre.

Előzmény: Pistike (1468)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.21 0 0 1472
Nem az emésztéseddel van valami baj? Nagyon erjed a béltraktusod.
Előzmény: Ugrifules_C20XE (1471)
Ugrifules_C20XE Creative Commons License 2007.03.20 0 0 1471

Vettem pénteken a Lidlben Siti banános italt és egy üveg vörösbort.

A banános lé 7 decis üveg volt, szomjas voltam, egyből megittam. Na ekkor kezdődtek a problémák : utána egyből megfájdult a hasam és annyit fingottam tőle, hogy tuti ózonlyuk keletkezett az óbudai  Lidl felett.

1 napig voltam gázüzemű :-)

 

Utána pedig a  bort pedig tegnap este próbáltuk elfogyasztani, hasonló jellegű bioógiai hatások jelentkeztek...

 

 

Nem tudom mit tesznek ezek a termékeikbe de mérgezésért fel kellene őket jelenteni.

Ugrifules_C20XE Creative Commons License 2007.03.20 0 0 1470
meg kell élni a boltosoknak is valamiből - ezeket mindig az ő haverjaik veszik meg és adják tovább
Előzmény: Pistike (1468)
Wormie Creative Commons License 2007.03.19 0 0 1469

Tegnap írtam a Tesco topikra, egy hasonló incidens kacsán, de itt mégjobban ONtopik:

 

Nemrég hallottam, hogy vmelyik héten volt a Lidl-ben akcióban motoros cuccok (kiegészítők). A legtöbb boltban első nap eltűnt minden, majd már aznap feltűnt a Vateran, tömegével, dupla áron.

Előzmény: Pistike (1468)
Pistike Creative Commons License 2007.03.19 0 0 1468
Venni akartam elektromos kerti, avagy rotációs kapaszerűséget, ami éppen most akciós, de nyitás után egy órával már nem volt. Körbe telefonáltuk az összes Lidl-t (4 db), ami a környékünkön elérhető, egyikben sem volt.
Hasonlóképpen jártam korábban az akciós ananászlével, így nagyon megsem lepődtem.
Felhívtam pesti ügyfélszolgát, azt mondta jó, majd továbbítja...
Mondom neki, hahó, én vagyok a VEVŐ, akinek van neve, telefonszáma, és érdekelne a Lidl válasza.
Aszongya: - Jó akkor felírja...
No, én meg mondtam, hogy jó, akkor nem vásárolok egy darabig a Lidl-ben.
soppingfüggő Creative Commons License 2007.03.14 0 0 1467
Újabban a pénztárosok állva kénytelenek végezni a munkájukat. A magasabb növésűeket nézni is rossz volt, olyan görnyedtek voltak.
Megkérdeztem, hogy jól emlékszem -e? A válasz - mosolyogva - erről nem szívesen nyilatkozna... nem szerettünk ülni...
Ezek szerint tényleg van egy kis terror a Lidlben. Kár.
521478963 Creative Commons License 2007.03.14 0 0 1466
Ma reggel elfelejtették frissíteni a honlapot. Lassan két órája tart az új akciós hét, de a marketingesek még nem érkeztek be...(Ezt a telefonos ügyfélszolgálattól tudtam meg.)
caterina3 Creative Commons License 2007.02.27 0 0 1444
Igen, én is szomorúan tapasztaltam, hogy lemaradtunk erről az akcióról... :-( Már csak a "romjait" láttuk. Honnan lehet az ilyesmit előre tudni? Mert a hírlevélben emlékeim szerint ez nem volt benne. :-(
Előzmény: 521478963 (1442)
kenguru Creative Commons License 2007.02.26 0 0 1441
Ja, észrevettem! Nem is volt akciós törlés :)
Előzmény: Törölt nick (1440)
Törölt nick Creative Commons License 2007.02.26 0 0 1440
Rosszul látod.
Előzmény: kenguru (1439)
kenguru Creative Commons License 2007.02.26 0 0 1439
Na, a moderátorok is benéztek a Lidlbe! :)
Old Shatter Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1438

Távol áll tőlem a gúnyolódás, de nem szeretem amikor a multiknál célszerűen válogató embereket ostobáknak állítják be olyanok, akik minden baj forrását a multik ittlétének tulajdonítják. Te nyilván otthon végzed a munkádat, van időd bőven sütni, főzni. Én korán indulok, későn érek haza. Ráadásul a mezőgazdaságban otthon vagyok és nem esem hanyatt a bionak nevezett, javarészt átveréstől sem. De részemről nincs harag :-)

Előzmény: wolfocska (1432)
caterina3 Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1437
Oké! Neked is jó éjt! :-)
Előzmény: wolfocska (1436)
wolfocska Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1436

Ne húzd föl magad! Nem ér az egész annyit! Van köztünk vélemény különbség, tudod ez a vita alapja.

Persze mindenki ott vásárol ahol akar, ésszel, vagy ész nélkül!

Jó éjszakát!

 

Előzmény: caterina3 (1434)
caterina3 Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1435

Bizonyára így van. :-) Venni kell hozzá kenyérsütő gépet (ami mondjuk még nem olyan nagy befektetés, nem tudom, pl. mennyit fogyaszt, és ilyen szempontból mennyire gazdaságos), kell hozzá egy jó nagy konyha, ahol elfér, a mi konyhánk csak tíz négyzetméter, nemigen férne már el, na bumm, majd veszünk másik lakást. :-) Na meg veszek egy gépet a telekre is, mert az év felét meg ott töltjük... :-)

 

Amúgy meg őszintén szólva amúgy is épp eleget (túl sokat is) dolgozom, napi tizenóra nekem elgendőnek tűnik, nem igazán szeretnék újabb feladatokat bevállalni. De ha Neked van energiád napi tizenórai megfeszített munka + háztartás + gyerekek mellett még kenyeret is sütni, hát le a kalappal...

Előzmény: wolfocska (1430)
caterina3 Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1434

Nem szoktam ilyen könyveket venni, olvasni. :-)

 

Te megint jössz az általad vett nem tudom, milyen narancslekvárral. Amire állítólag én azt mondanám, hogy jó. Vajon honnan is veszed ezt?! Kapaszkodj meg: én ilyet nem vettem sosem. Amit vettem viszont, az remek volt (igaz, az nem 200 forintos -- tehát ott is a a legolcsóbb gagyi, vajon miért azt vetted meg?). Málna, eperdzsem, áfonya, az a minőség, mely máshol 6-700 körül van, itt 3-400 Ft körül, ha jól emlékszem. És ez nem lengyel, hanem német gyártmány.

 

... csak sajnálni tudlak, mert akkor Te nem tudod mi a jó...

 

Ne haragudj, de szánalmas, ahogy gondolkodsz. Vajon miból is jutottál arra a "bölcs" következtetésre, hogy életemben nem is ettem ilyesmit, és ne tudnám, mi a  jó? Köszi az ajánlatod, de nekünk is szokott lenni saját elrakású lekvárunk, befőttünk, miegymás, bár nem igazán tudom, miért is kéne  ezzel verni a mellem, szerintem nem olyan nagy tudomány...

 

(Egyébként csak zárójelben jegyzem meg, hogy ki lehet annyiból hozni tisztességes minőséget, és van is magyar gyártó is, aki megteszi, ha netán találkoztál már a Bogica emelt gyümölcs- és csökkentett cukortartalmú termékeivel, magad is megtapasztalhattad... )

 

Egyébként úgy alapból nem értem, miért erőlködsz a Lidl-  (és Lidl-vásárló-)fikázással ennyire... Én például nem járok a Tescóba, mert gagyiáruháznak tartom, viszont nem járok a Tesco-topicba sem azért, hogy megpróbáljam pocskondiázni azokat, akik ott vásárolnak. Az ő dolguk.

 

Semmi értelmét nem látom ennek a vitának, ne haragudj, nem fogok a továbbiakban reagálni. Azt hiszem, ennél sokkal értelmesebb dolgokkal is tölthetem az időmet... A topicból meg az érdemi információk éredekelnek.

Előzmény: wolfocska (1427)
wolfocska Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1433
Szivesen.
Előzmény: kenguru (1431)
wolfocska Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1432

Igen szerencsés ember vagyok. De nem ezért. Kenyeret sütök, és lekvárt főzök, bőségesen megtérül a ráfordított idő, nekem nagyon sokat ér, hogy tudom mit adok a családom asztalára. Talán hallottad, hogy "azzá leszel amit eszel" Tehén,  tyúk, nincs, de ha olyan helyen laknék, hogy megtehetném valószínű az is lenne.

Nem kellene gúnyolódnod, nem kell hogy egy véleményen legyünk, én nem bántottalak Téged, ha jól emlékszem, jó utat, jó vadászatot kívántam Neked!

Előzmény: Old Shatter (1428)
kenguru Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1431
Engem érdekelne, mert amit én sütöttem, az frissen jó volt, de fél nap múlva siralmas volt.
Előzmény: wolfocska (1426)
wolfocska Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1430

És szerinted mi a megoldás? Itthon kéne sütögetnem a kenyeret? :-) Ugye azért ezt nem mondod komolyan?

Figyelj, néhány percet vesz igénybe, amig beleszórom a gépbe hozzávalókat, este bekészítem, beállítom, hogy mikorra legyen kész, és reggel mikor a konyhába megyek kenyérillat van, hozzá jön a kávé illata, és csak jól kezdődhet a napom. Nem tart tovább a fogmosásnál.

Előzmény: caterina3 (1425)
BONNIE Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1429
a "hagyomanyos" formaju szeletelt kenyer a "masnaposbol" (tehat ami elso korben megmarad) keszul. ettol csak szaraz lesz, de az mas miatt rossz, mint ami mar a zacskoban izzadt.
Előzmény: Törölt nick (1422)
Old Shatter Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1428
Szerencsés ember vagy, rengeteg időd lehet. Kenyeret sütsz, lekvárt főzöl. Talán még tehén, tyúk  is van otthon, tudod a gonosz multik...
Előzmény: wolfocska (1427)
wolfocska Creative Commons License 2007.02.25 0 0 1427

Azért mert nem jársz a tescóba,  a róluk szóló könyv még kerülhetett a kezedbe.

Szerintem se lehet egynapon a tescot, ill. lidlt emliteni. A tesco többnyire magyar beszállítókkal, sokkal, de sokkal nagyobb választékkal bír. Na, látod milyen érdekes, azt mondod jó a lidlbe a dzsem, én nem is olyan régen vettem narancsdzsemet, mert az egyik receptembe az kellett, hát hallod az tele volt zselatinnal, aromával, annak semmi köze nem volt a narancshoz. Bün rossz volt! De nem is csoda, egy kb 3dl-es üveg nem került többe mint 200 ft-ba, és ezért Lengyelországból, /mint tudjuk ott gazdag narancsligetek vannak/ ideszállitották, felcimkézték, az üveg is pénz, és valamit tenni is kellett bele.  Szerinted milyen értéket képviselhetett az amit beletettek? Ja és még profitot is kellett termelnie! Erre mondod Te, hogy jó! Hát egészségedre, csak sajnálni tudlak, mert akkor Te nem tudod mi a jó! Kóstolnád meg, /szivesen küldök Neked/ az általam eltett sárgabarack dzsememet, de igy a munkámat nem számolva, önköltségen sem jön ki ennyiből. Számolj egy picit!

Előzmény: caterina3 (1424)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!