Keresés

Részletes keresés

kaviat Creative Commons License 2003.03.14 0 0 529
de ugye ezen már nincsenek kutyák, sasok, lovak elrejtve?

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: goldfinger (527)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.14 0 0 528
Hűűűű....
Ez nagyon szép! Ez nagyon meg fogja majd mozgatni a fantáziámat! Lesz elfoglaltságom a hétvégére kösz!!!! :-))))
Előzmény: goldfinger (527)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.14 0 0 527
No, itt az új kép. Nekem nagyon tetszik, annyira szerepjátékos hangulata van, ráadásul a kedvenc festőm, Larry Elmore készítette. Itt, kérem, igazi kitalálni való dolgok vannak, különös tekintettel a rejtőzködő dolgokra.:-) Naná, hogy a mesternél mindig megtalálható egy-két ilyen kis momentum...







Valószínűleg csak hétköznap tudok majd megint jönni. Addig is sziasztok!

goldfinger Creative Commons License 2003.03.14 0 0 526
Persze, hogy lehet tudni, csak az a gond, hogy nem egy festőtől szoktam betenni. Az első képeknél még elmondtam Elmore-t, a többinél már vagy elfelejtettem vagy nem tudtam. Én ezeket nem a fórumra tevés előtt szoktam leszedni a netről, a winchesteremen porosodik több száz megabájt. Úgyhogy néhány kivételtől eltekintve már egyiket sem tudom, hogy honnan vettem annakidején.

Ami az utóbbi műveket illeti Jonathon Earltől, azokon ott van bazi nagy betűkkel a weblapja címe...:-) Erre meg azt mondtam, hogy direkt nem retusáltam ki, mert megilleti, hogy ott legyen, viszont tőle még tervezek egy (vagy később akár több) képet is feltenni, és aki megnézi, az a saját szórakozását rontja el.

Egyébként gondoltam már arra is, hogy szépen rangsorolni kéne az alkotókat a topicban, az itteni képek nagyobb részénél tudom, hogy ki csinálta, majd egyszer közreadom őket.

Előzmény: komancs (523)
Kham Creative Commons License 2003.03.14 0 0 525
Az égiek megnyitották előttem a tudás csatornáit úgyhogy megtudtam a müvész nevét: Jonathan Earl Bowser. A honlapjának a címe www.jonathanart.com.
Egyébként ez a képen is el van rejtve:)
Előzmény: komancs (523)
Green Peacewood Creative Commons License 2003.03.14 0 0 524
Ha fejjel lefele nézitek a képet akkor is kijön pár állat. Például bal oldalt a "lófej" szikla most egy lesoványodott vizilófejet ábrázol, aztán látok egy vizbe hajló óriásgyikfejet jobb oldalt.
komancs Creative Commons License 2003.03.14 0 0 523
És azt lehet tudni ki az alkotója ezeknek a képeknek?
Nekem tetszenek annyira, hogy ismerni szeretném a nevét.
Előzmény: goldfinger (519)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.13 0 0 522
Jujjdejó!!! :-)))
Előzmény: goldfinger (521)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.13 0 0 521
Én aztán nagyon felnagyítottam.:-))

Holnap, azt hiszem, berakok egy új képet.

Előzmény: AliceCsodaországban (520)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.13 0 0 520
Szvsz. ahhoz nagyon fel kéne nagyítani.
Előzmény: goldfinger (519)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.13 0 0 519
Lássuk csak!

Találtam egy felhőmedvét, felhőhéját, talán van egy elhízott arc jobb felül is. A hegyekben bujkál egy farkas (jobbra), egy ló (balra), a felső patak mellett közvetlenül jobbra pedig valami disznófélét is látok (esetleg nyúl). Az alsó patakban egy puma fürdőzik. A nagymacska mellett egy lárvaszerű élőlény van (vagy kőhal). Véletlenül biztos nem rakott be a festő egy fára mászó követ.:-))
A tóban van még egy pár Predator-szerű lény, akik tökéletesen beleolvadnak a környezetükbe, így én sem látom őket (de akkor honnan tudom, hogy ott vannak?…):-))

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.12 0 0 518
Megnéztem. Bölényt (coyright by kham) sehun nem látok. Viszont látom a szellemlányt és a felhők között még egy emberarcot - már amennyiben azt a mérges zombipofát embernek köll tekinteni, mert igen dühös.
Előzmény: AliceCsodaországban (517)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.12 0 0 517
Megpróbálom... ló, sas (felhőben) medve (felhőben), Farkas, óriáskígyó (avagy krokogyélus, avagy eltvedt cipőkanál), ...egy pillanat mégegyszer megnézem a képet!
Előzmény: goldfinger (516)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.12 0 0 516
Csak nehogy ez a "bal kezemmel a jobbat" velem is megessen...:-)))

Lányok/fiúk, lehetne már egy "megbúvó állatok összes"-t csinálni!:-)

vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.03.11 0 0 515
"Hajában tollakat vagy kezdödő anticiklont hord",
"de kigyónak dagadt, krokodilnak horror. Szerintem egy gazdáitól elkóborolt cipőkanál."
:DDDD na, ezt is jókor olvasom, mikor más itt aludni akart:)
ja, és még csak most vettem észre, h a ló nem csak fejből áll, hanem egész! ez magyarázza a tóban a titokzatos izéket. és szarvasra én is gyanaxom, mintha az agancsát látnám is az alsó vízesés mellett, de nem bírtam még kivenni. lehet, csak ennyi maradt belőle:)))
Előzmény: Kham (514)
Kham Creative Commons License 2003.03.10 0 0 514
Ismét egy ani-many-al kép. Első pillantásra mindenféle hímsoviniszta trágár vicc ugrott be hogy mit tehet a sokat szerepelt szellemlány-banda újabb képviselője a takarásban levő bal kezével, miközben vidám integet a felette repülő szárnyas(betét)-nak. Ezt az első benyomást negálnom kellett később, mert rájöttem, hogy áttetsző felsőtestű leányzó a képenlátható egészalakos ló (két lábbal!) hátán ül, és balkezével kapaszkodik. A hölgy lába vízesésből van és szemmel láthatólag nem ismeri a kengyel nevű lószerszámot. Hajában tollakat vagy kezdödő anticiklont hord, ha az első megoldás a helyes akkor nyilvánvaló hogy az átlátszó csajszi indián. Erről eszembe jutott, hogy nagyapám III. Kham mesélt róla még gyermekkoromban, de neki is az apja mesélte IV. Kham (a számozásbeli furcsaság magyarázatát a Vendéglő a világ végén c. regényben lehet fellelni), a leányzó nem más Szellőszárnyú Képrejtvény aki mindig a vadont járja, elveszett kedvesét Mohaalatt Kipuha Toll-t keresve. Kipuha Toll a törzs legjobb felderítője volt, bámulatosan tudott rejtőzködni, de egy nap mikor a komancsokat leste ki úgy elrejtözőtt, hogy sosem találta meg a jobb kezével a bal kezét, ezért szégyenében sosem tért vissza a törzshöz. Úgy látszik hogy a környéken, ahol Szellőszárnyú végiglovagol vicces kedvű állatok laknak, akik nem éppen segítőkészek. Ők is elbújtak és mindenféle tereptárgynak álcázzák magukat, ezzel is nehezítve a Nagy Keresést. Itt van egyből a Farkas/Kutya aki mohát vett a fejére, de neki már jól ismerjük a fizimiskáját, egyből lebukott. A bújkálósok között szintén közismert nöstényoroszlány sem sokat fejlődött, valósággal kiütközik az alsó vízeséses búvóhelyéről. Ott van még medve papa is, ő vagy sokat fogyózott az utóbbi időben és már a felhők között rejtőzik, vagy meghalt és most a menyországból figyeli a többieket csendes évődéssel. A ló fejével majdnem egyvonalba a lombok között bújik egy bölény, sziklaszínű szemekkel (jó hogy nem a cseresznyefával próbálkozott egyből lebukott volna). Azt regélik a helybéliek, hogy a sziklák között van egy "boa constrictor" vagy egy "fejetlen krokodil", de kigyónak dagadt, krokodilnak horror. Szerintem egy gazdáitól elkóborolt cipőkanál. Szerintem a képen van még egy szarvas is, nem mintha látnék valamit, de eddig ő is ott volt mindegyik hasonló festményen. (Persze az is lehet hogy Kipuha Toll a nagy leselkedésben megéhezett és megette).
Előzmény: goldfinger (495)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.10 0 0 513
Képhorror! :-DDD
Előzmény: goldfinger (512)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.10 0 0 512
Tisztára, mint egy horrorfilmben.:-)
Előzmény: AliceCsodaországban (511)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.10 0 0 511
Én még fölfedeztem a felhők között egy dagi férfi arcát, de kinagyítani nem tudom a képet, így pl. nem tudom, hogy a vízesésben lévő köveknek álcázott valamik mit rejtenek! Pedig biztosan van még ott valami!
Előzmény: goldfinger (510)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.10 0 0 510
Hóha, látom, még nem kezdtek el záporozni a megfejtések, lehet, hogy a legközelebbi netezésig még nekem is van esélyem (holnap vagy holnapután)!:-)

Ígérem, ha el nem felejtem, otthon még ma kiböngészem.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.08 0 0 509
Nagymacska a vízesésben! Alul! :-)
Előzmény: komancs (508)
komancs Creative Commons License 2003.03.08 0 0 508
Igazatok van, ismét egy szenzációs kép!
Ahogyan a ló meg a farkas el van rejtve az nagyon szuper.Biztosan belefeledkeztem a vadregényes tájba azért nem láttam meg őket elsőre.
Mostmár persze érthetetlen számomra is, hiszen a bájos nőalak a felhők között nincs is nagyon eldugva.
Újat már nem találok rajta, legföljebb annyi, hogy én a vízesés mellett inkább krokodilnak vélném a mintát, de viszont nincs meg a feje.
Előzmény: goldfinger (495)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.07 0 0 507
Köszönöm, Alice!:-)

Nem kell engem megvárni, mert akkor áll a topic.:-)

Előzmény: AliceCsodaországban (506)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.07 0 0 506
Jutalmul, mert olyan aranyos vagy, én megvárlak! :-)))

(És csak azért szóltam hozzá, hogy tiéd legyen az 500! :-))) )

Előzmény: goldfinger (505)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.07 0 0 505
Azaz lelövitek.
Előzmény: goldfinger (504)
goldfinger Creative Commons License 2003.03.07 0 0 504
Én most el sem kezdem mondani, hogy mit látok, mert itt nekem kicsi a kép.

Majd otthon, kisebb felbontásban, képnézővel.

Csak az a baj, hogy addigra az összes állatot "lelőjjük".

goldfinger Creative Commons License 2003.03.07 0 0 503
Igeeen!:-))

500

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.03.07 0 0 502
Alul középen a kövek között egy boa constrictor!
Előzmény: vkibitoroljaanevem (501)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.03.07 0 0 501
háháá, az alsó vízesésben ott egy párduc!
Előzmény: vkibitoroljaanevem (500)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.03.07 0 0 500
pl középen a patakban mintha egy (kicsit gnóm) majomfej lenne.. de ez a kép most nehezebbenk tűnik
Előzmény: AliceCsodaországban (497)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!