Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.15 0 1 167

Majd erről is szavazunk, 2018-ban.

 

Megjegyzem messze nem egyformán mérnek. Tendenciákban sem mindig, de tényleges számokban nem. 


De, majd erről is szavazunk, 2018-ban.

Előzmény: Haragossy úr (164)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 166

Egy: nem vagyok "ballib", csak a te besorolásod szerint.

 

 

Megpróbálom egyszerűen, mert már rohanásban vagyok.

 

Gondold át, hogy kettőnk közül melyik kezdte besorolgatni a másikat. Ilyen egyszerű a dolog. Aztán a többi már fonalasan következik egymásból.

Előzmény: voks02 (163)
Luis Nevis Creative Commons License 2017.02.15 0 2 165

Ket agysejtjebol ennyire tellik, aki nem fideszes az ballib.

Nehogy veletlenul is gondolkodni kelljen.

Előzmény: voks02 (163)
Haragossy úr Creative Commons License 2017.02.15 0 0 164

Még pont egy évig reménykedhettek, hogy csak félremér az összes közvélemény-kutatás, beleértve a ti pártjaitok által megrendelteket is.

 

Nyilván ezért szüntette meg a Cukipárt is a Barikádot, mert annyira biztos már a győzelmében, és a balliberális is nyilván ezért teker ennyire, mert már érzi a győzelem illatát. Hogyne éreznék, százezrek vannak az utcákon, igaz, egy határral arrébb.

 

2018-ban persze jobb lesz a helyzet, mert akkor négy évig reménykedhettek majd megint, hogy majd jön a "szebb jövő" (ejj, de rég is hallottam ezt a köszönést, mi lett vele, meg az Árpád-sávos zászlóval és az oroszlánnal?).

Előzmény: Törölt nick (159)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 -1 2 163

Egy: nem vagyok "ballib", csak a te besorolásod szerint. Gazdasági kérdésekben (nem utolsósorban az olimpia is idetartozik) a leghatározottabban jobb vagyok, a minél kisebb állam, a minél kisebb adók, a minél nagyobb verseny, gazdasági szabadság és önállóság rendíthetetlen híve (és ez voltam harminc éve is, amikor még ezt nem volt szokásban hangoztatni. Nem dicsekvésből mondom, félre ne értsd, csak tisztázásképpen. Én nem az MSZMP-ből nyergeltem át).

 

Kettő: attól függ, mit tekintesz függetlenségnek. Nem vagyok elkötelezve egyik pártnak sem, egyelőre nem is látom, ki képviselhetne engem például a parlamentben. Fogalmam sincs, kire fogok szavazni legközelebb, majd aszerint dől el, hogy ki indul errefelé, majd csak lesz valahogy. Ilyen értelemben tehát független vagyok. Abban az értelemben, persze, hogy a Fideszt mindenféleképpen és a leghatározottabban elutasítom, nem vagyok független, de ezt soha egy pillanatig sem állítottam, épp ellenkezőleg, tehát azért nem nagyon adtam okot neked bármiféle meglepetésre. A kapitalizmus, a demokrácia és a szabadság híve vagyok, ettől a háromtól a legkevésbé sem vagyok független.

Előzmény: 4/C (158)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.15 0 1 162

Műveltebb, okosabb, tanultabb lehetne, ha hatásos szeretne lenni. Én sajnálom szegényt. 

Előzmény: Luis Nevis (161)
Luis Nevis Creative Commons License 2017.02.15 0 1 161

....igencsak szerenyek.

Orulok hogy mas is felismerte.

De egy fizetett bertroll azert lehetne kicsit muveltebb.

 

Előzmény: Törölt nick (159)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 160

Az a legszebb, mikor valaki hónapokon át, napi tizenhat órában nyomja a fideszes propagandát és közben úgy próbál tenni, mintha ő egy kívülálló, teljesen objektív álláspontot képviselne

 

 

Ilyen ökörséggel itt rajtatok kívül senki nem próbálkozik.

 

Na én léptem, olimpia topikban elláttalak jó tanáccsal, fogadd meg, nem fogod megbánni:))

Előzmény: Törölt nick (159)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.15 0 2 159

Az a legszebb, mikor valaki hónapokon át, napi tizenhat órában nyomja a fideszes propagandát és közben úgy próbál tenni, mintha ő egy kívülálló, teljesen objektív álláspontot képviselne, ha sok logikai és készségbeli problémával küzdve is. Nem veszi észre mennyire szánalmas ez, főleg az ő szerény képességeivel. De talán éppen ezért nem veszi észre, mert a képességei.....

Előzmény: voks02 (157)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 158

Lassanként már csak elnéző félmosollyal szemlélem azt a két és fél évtizedes bájos erőlködést, hogy egy ballib alaphangon magát mindig középen álló függetlenként próbálja láttatni:)

Előzmény: voks02 (157)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 -1 2 157

Én abszolúte nyugodt vagyok így is, úgy is, semmi köze hozzám. :-)

 

Látom rajtad, elég régóta. Igazából ha megpróbálnád letagadni, az sem vezetne semmire, mert üvölt a teljes itteni életművedből (még ott is, ahol megpróbálod a látszatot tartani, például hogy az olimpiáról és a tényekről beszélsz, ott is állandóan kiviláglik).

Előzmény: 4/C (156)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 156

Te már nagyon régen csak (egy) pártban tudsz gondolkodni

 

 

 

Ha neked ez a verzió megnyugtatóbb, tőlem gondold csak nyugodtan:)

Előzmény: voks02 (155)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 -1 2 155

Tudom, persze. Te már nagyon régen csak (egy) pártban tudsz gondolkodni, innen fakad. De nem mindenki van így vele.

Előzmény: 4/C (153)
Jenő bátyó Creative Commons License 2017.02.15 -1 0 154

irásban feltett képviselöi kérdésre kénytelen lesz válaszolni az Orbán-Pintér duó

Előzmény: Jenő bátyó (122)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 153

Én már nagyon régen nem hiszek az ilyesmiben.

Előzmény: voks02 (152)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 0 1 152

Leginkább az ellenzéktől.

 

Ez egész egyszerűen nem igaz. Se egyik, se másik. Ezek az információk mindig oldalról érkeznek.

Előzmény: 4/C (150)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 151

Ez egy tavaly megjelent német könyv, amiben pár oldal foglalkozik az üggyel.

 

 

Hát ja, tele konkrétumokkal, meg videómelléklettel:))

Előzmény: voks02 (148)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 150

Pintér zavaros ügyeiről húsz éve hallunk már.

 

 

Leginkább az ellenzéktől.

Attól az ellenzéktől, amelynek Gyurcsány másfél évtizede hallható zavaros ügyeire annyi volt a reakciója, milyen dörzsölt ez a Feri, úgysem találtok rajta fogást. Úgyhogy ezen az alapon ne nagyon kérjétek senkitől se számon a sápítozást:)

Előzmény: voks02 (148)
Haragossy úr Creative Commons License 2017.02.15 0 1 149

A weyerbélázást valóban nehéz megállítani a határon.

 

Ettől még tény: semmilyen rendőri intézkedése, cselekedete nem volt Pintérnek 11 év alatt, ami a legkevésbé is megkérdőjelezné a hozzáértését. Ellenben pont úgy végzi a dolgát a Belügyminisztérium, ahogy azt kell, ahogy elvárható. Még nektek, őrjöngő balliberális csürhének sem lehet semmi kifogásotok ellene.

 

Előzmény: voks02 (148)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 -2 2 148

Furának fura, de Pintér zavaros ügyeiről húsz éve hallunk már. És nagyon sok konkrétum is volt már mögötte az elmúlt évek során. Aki elhiszi, amolyan Pöröly-módra, hogy ezek mind kitalációk, annak a homokban van a feje.

 

Egyébként azért ne feledd, hogy nem itthon találódott ki valami újdonság. Ez egy tavaly megjelent német könyv, amiben pár oldal foglalkozik az üggyel. Csak hát eljut hozzánk is a híre, valahogy nem lehet az ilyesmiket ma már megállítani a határon.

Előzmény: 4/C (146)
Haragossy úr Creative Commons License 2017.02.15 -1 0 147

Nyilvánvalóan kitaláltátok, mert ökölbe szorul már a fejetek, hogy nem találtok fogást a kormányon.

 

Tudjátok, hogy 100%-ig alkalmas Pintér, ezért hát előveszitek a "jól bevált" korrupciós kártyátokat.

 

Előzmény: voks02 (145)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 146

Tudod, hogy mennyi ideig élne az az illető, ha a dolog megtörténne és napvilágra kerülne? Meg a családja, meg mindenki?

 

 

No látod, épp ezért furi, hogy akkor mitől is kezdett pont most eszébe jutni ez a sok apró részlet? Gondolod, hogy  az ezermilliárdos magyar-orosz ügyletek táján kevésbé veszélyes az ilyesmi?

Ne csacsiskodjunk már.

Előzmény: voks02 (143)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 -1 2 145

Itthon nem. Még boldogok is lennétek vele, hogy de hiszen a magyar gazdagodott azzal, amit a rohadt idegen németektől vettek el. Kérdezd meg csak Pörölyt itt alattad, mennyire nem zavarná őt ez a helyzet (sem).

Előzmény: 4/C (144)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 1 144

Ugyan.

 

Zsarolási verzió szerint 98 óta össze vannak nőve, tehát 98 előtti történetről lenne szó. Ettől függetlenül akár érthet is Pintér a szakmájához, ellene soha nem szakmai, hanem zsigeri érveket hallunk ellenzéki oldalról

Amúgy meg egy valódi, egymillió márkás nagyságrendű ügy bármilyen politikusnak kitörné a nyakát NewYorktól Tokióig.

Előzmény: voks02 (141)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 -1 1 143

Pontosan tudod, és valószínűleg Pintér is pontosan tudja, ha havonta felmenne valakihez tízezer márkát átvenni, akkor az csak az illető jóindulatán múlna, hogy készít-e róla felvételt, vagy nem.

 

Egy fenét. Tudod, hogy mennyi ideig élne az az illető, ha a dolog megtörténne és napvilágra kerülne? Meg a családja, meg mindenki? Ne legyél már ilyen naív, ezeken a szinteken ez már nem így meg.

Előzmény: 4/C (138)
Haragossy úr Creative Commons License 2017.02.15 0 0 142

Említenél néhány példát, voks03, hogy miben volt jobb belügyminiszter Kuncze bátyád Pintérnél?

Előzmény: voks02 (141)
voks02 Creative Commons License 2017.02.15 0 0 141

Ha engem kérdezel, ott ennél sokkal többről lehet szó. Sokkal.

Előzmény: 4/C (140)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 1 140

Nagy rejtély, hogy miért ő Orbán örökös belügyminisztere

 

 

Valószínűleg ő is ezzel az egymillió márkával zsarolja Vityát:)

Előzmény: voks02 (137)
Haragossy úr Creative Commons License 2017.02.15 -3 1 139

Azért ő, mert ő jó belügyminiszter.

 

Amikor ő a belügyér, és nem a balliberális, akkor flottul működnek a hatóságok minden helyzetben, legyenek azok a hétköznapok, egy árvíz, egy tüntetés, egy tragikus buszbaleset vagy éppen az európai terrorhelyzet, amit előidéztetek.

 

A ti időtökben nevetve mesélte mindenki, hogyan lehet egy rendőrt megkenni, mi a tarifa. Ma már kurvára nem csinálnak ilyet (sem) a rendőrök, és nem bunkók, nem hatalmaskodnak, egyszerűen csak elvégzik a dolgukat.

 

És pont ezért pereg le az is, hogy mit mesél róla Klotyó bátyátok, hogy mit csinált 24 éve. (Meg azért, mert egy szavatokat sem lehet elhinni.)

 

Előzmény: voks02 (137)
4/C Creative Commons License 2017.02.15 -3 0 138

hiszen neki rendelkezésre állnak azok a technikai és személyi feltételek, hogy biztosan megakadályozza azt, hogy például valaki kövesse.

 

 

 

Pontosan tudod, és valószínűleg Pintér is pontosan tudja, ha havonta felmenne valakihez tízezer márkát átvenni, akkor az csak az illető jóindulatán múlna, hogy készít-e róla felvételt, vagy nem.

Totál irreális elképzelés.

Előzmény: voks02 (137)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!