Keresés

Részletes keresés

cliftony77 Creative Commons License 2008.02.11 0 0 534
Üdv,

Lehet a friss szarvasgombát fagyasztani? Nem árt meg neki?
bagusz Creative Commons License 2007.12.05 0 0 533
szia!
most nem nagyon van mukodo forum,
ez nemsokara megujul es ha minden igaz a regi dolgok is felkerulnek ismet:
http://www.szarvasgombaforum.eu/forum/index.php

és talán érdemes ezt is nézegetni :)

http://www.truffle.hu/blog/
Előzmény: tarfejű (532)
tarfejű Creative Commons License 2007.12.04 0 0 532

Helló Szarvasgombászok!

Tudom, hogy elköktözött innen a topic, azonban a megadott linkről egyáltalán nem tudok továbblépni.

Ha kóborol erre szgombász, írja már meg lszves, hogy mi a megoldás.

Üdv

Emen Creative Commons License 2006.10.08 0 0 531

Hello

 

Azt kérdezném,hogy elolvastam a MSZSZ belépésit.Viszont nem találtam sehol,hogy mennyi az éves dij?

Előzmény: bagusz (527)
Scipi0 Creative Commons License 2006.10.06 0 0 530
Hali!

Milyen cuccokat és körülményeket igényel a szarvasgomba házi "termesztése"?

Lehetséges ez egyáltalán?
tartuf Creative Commons License 2006.09.11 0 0 529
Helló!Engem fekete és fehér szarvasgomba vétele érdekelne,de nem az üveges hanem a frissen szedett változata!Akinek van,írjon!Köszi!
Kőrösi Olajos Creative Commons License 2006.09.03 0 0 528
Most ettem egy kicsit, nagyon finom volt.
bagusz Creative Commons License 2006.08.31 0 0 527
Ugy tűnik megint elindult egy próbálkozás az elhalt fórum újjáélesztésére:


http://www.szarvasgombaforum.eu

regisztráljatok és kommenteljetek!
majola Creative Commons License 2006.08.28 0 0 526

Jónagyot.

Ja, én is sajnálnám a magasröptű gondolataimat veszni hagyni... a Zindex meg olyan bóhasztóan lassú....((

Hogy s mint mindenki?

Előzmény: gombavadász (521)
bagusz Creative Commons License 2006.08.04 0 0 525
ugyanazon a szerveren fut(ott), remelem nemsokara megtalaljak a rést ahol bejutott allah serege és akkor ujraindul
Előzmény: nagypapi51 (524)
nagypapi51 Creative Commons License 2006.08.04 0 0 524
Ma egész nap dögrováson van a szarvasgomba.hu :((
Lehet, hogy ezt is megpiszkálták, mint a truffle.hu-t?
AzHofi Creative Commons License 2006.07.06 0 0 523
Namivan, visszagyöttetek? :-)
Előzmény: gombavadász (519)
bagusz Creative Commons License 2006.06.12 0 0 522
hát sajna nem ugy tünik, hogy helyrejön szezonkezdésre :(
pedig nagyon jó volt.

addig néznivaló:
http://www.truffle.hu/blog/
gombavadász Creative Commons License 2006.05.22 0 0 521

Persze. :-)

De sajnálnám, ha elvészne az anyag, amit közösen összeszedtünk. Sok jó gondolat is volt benne.

Előzmény: neofrix baszmacs (520)
neofrix baszmacs Creative Commons License 2006.05.21 0 0 520
A házigazda pár hónapja tudja, hogy gond van, csak még nem sikerült neki úrrá lenni a nehézségeken. Addig akár itt is beszélgethetünk.
Előzmény: gombavadász (519)
gombavadász Creative Commons License 2006.05.21 0 0 519
Ha valaki rájön, hogy hogyan lehetne belépni a szarvasgomba.infora, vagy tudná értesíteni a házigazdát, hogy gond van, akkor legyenszíves segítsen!
taknyosvarjú Creative Commons License 2005.09.29 0 0 518
Már megint nem olvastam végig a hozzászólásokat. Amúgy köszi az infót!
Előzmény: tangua (517)
tangua Creative Commons License 2005.09.29 0 0 517
Hát persze, a Nagy Testvér az figyel… a téma pedig átköltözött az (509)-ben megjelölt címre. Néhány nap múlva lesz a költözés első évfordulója.
Előzmény: taknyosvarjú (516)
taknyosvarjú Creative Commons License 2005.09.28 0 0 516
Halihó! Van még itt valaki?
Attilah Creative Commons License 2004.10.15 0 0 515

 

Köszönöm a segítséget, amit tőletek, amit ettől a fórumtól kaptam!

 

Attilah Creative Commons License 2004.10.15 0 0 514

 

Isten véletek!

 

AzHofi Creative Commons License 2004.10.04 0 0 513
...és persze nem sajnálom senkitől a hozzászólásaimat, ha ők nem sajnálják, hogy ott van... :)
Előzmény: Vérpocok (511)
AzHofi Creative Commons License 2004.10.04 0 0 512
Persze, igazad van, tekintsük úgy, hogy egy álmos reggelen olyan ,,muppet show két, páholybeli örök elégedetlenkedő öreg tata'' hangulatomban voltam. Rajtam kívül mindenki más örült a felajánlásodnak, meg annak, hogy végre egy szakmai portál készült és üzemel, ez mindenkinek csak a javára válik, kívánok hozzá sok sikert!
Előzmény: Vérpocok (511)
Vérpocok Creative Commons License 2004.10.01 0 0 511

Kedves AzHofi, sajnálom hogy ha nem üdvözölhetlek az új fórumon, Téged is örömmel láttalak volna ott.  Az új fórum egyébként pontosan egy klikk távolságra van tôled, szerintem ez nem nagy távolság, de ezt mindenki ítélje meg maga.

 

A soraidból kicsengô keserûséget nem egészen értem.  Egy fórumot helyeztem üzembe, és azon pont az a tartalom jelenik majd meg, amit az oda írók beletesznek, s ezek közül én csak az egyik vagyok.  A fórumot a saját forrásaimból üzemeltetem, ingyen adom, nem kérek érte pénzt és nem is fogok, nem határozom meg a beszélgetés fonalát és nem is fogom, reklámmal nem bombázom az odalátogatókat, végül pedig mentes vagyok én is és a fórum is minden gazdasági érdektôl.  Ha átnézel oda, láthatod hogy egy gyors szerveren futó, számos kényelmet biztosító tematikus fórumot hoztam létre.  Nem világos számomra, hogy mit lehet ennél többet kívánni, vagy hogy mindebben mi volna a rossz.

 

Ha kifogásod van az ellen, hogy az ebben a topicban elhangzott hozzászólásokat  átemeltem az új fórumba (mintegy megkönnyítendô azok dolgát, akik az elôzményekrôl szeretnének értesülni vagy azokat újraolvasni), az 507-es hozzászólásban található email-címre küldött egyetlen üzeneteddel elérheted hogy a tieidet azonnal töröljem, vita vagy késlekedés nem lesz.  Ha mégis meggondolnád magad, klassz volna Téged is körünkben látni!  Üdv!

Előzmény: AzHofi (510)
AzHofi Creative Commons License 2004.10.01 0 0 510

Pedig én az index fórumot olvasgatom főként, és szivesen olvastam a gombázással, kutyázással kapcsolatos hozzászólásokat. Azt a másik fórumot nem fogom látogatni, bár ezzel ti nem veszítetek sokat. Viszlát, sziasztok!

 

(Megérne egy misét, hogy mennyire állja meg a helyét egy tartalomszolgáltató valamely tartalmát egyazegyben letükrözni, hozzájárulás kérése nélkül, de ezesetben szerintem ez piszlicsáré kötöszködés volna...)

Előzmény: gombavadász (509)
gombavadász Creative Commons License 2004.10.01 0 0 509

Sziasztok!

 

Nekem maradt a feladat, hogy "hivatalosan" is bejelentsem a költözést.

Ezentúl új helyen, megújult formák és kibővült lehetőségek között folytatjuk a társalgást. Megtaláljátok ott az eddigi hozzászólások tükrözését is, és a témákat ezentúl áttekinthetőbb formában, külön-külön lehet majd követni.

Kérek minden idelátogatót, hogy ide már ne írjon,, hanem kattintson a linkre!

http://www.szarvasgomba.info/forum/index.php 

 

Köszönjük az Indexnek, hogy eddig helyet adott nekünk!

 

Gombavadász

 

Előzmény: Vérpocok (508)
Vérpocok Creative Commons License 2004.09.30 0 0 508

Na igen, a link az nem ment át az imént teljesen, a hozzászólásokat pedig itt utólag szerkeszteni sajnos nem lehet. :)

 

Íme a helyes link: http://www.szarvasgomba.info/forum/viewforum.php?f=9  (Tartalma ennek a topicnak a teljes archivált tartalma.)

Előzmény: Vérpocok (507)
Vérpocok Creative Commons License 2004.09.30 0 0 507
Átvittem a teljes anyagot a http://szarvasgomba.info fórumára, megtekinthető itt. Ha bárkinek azok közül akinek a hozzászólásait átmozgattam ide, ezzel kapcsolatban aggályai merülnének fel és saját anyagainak eltávolítását kéri, küldjön nekem személyes üzenetet vagy emailt a szarvasgomba KUKAC fastmail.fm címre (KUKAC kicserélendő @-ra), és a kifogásolt anyagokat haladéktalanul ki fogom törölni.
Előzmény: gombavadász (505)
Vérpocok Creative Commons License 2004.09.28 0 0 506

Hát, ide írtam a választ: :)

http://www.szarvasgomba.info/forum/viewtopic.php?p=14#14

 

(Kb. egy órát szívtam mire ezt is sikerült beküldeni az indexre.  Csak nálam ilyen lassú?)

Előzmény: bagusz (504)
gombavadász Creative Commons License 2004.09.28 0 0 505

Szép. És tényleg gyorsabb.

Egyenlőre azért bizonytalankodom, mert talán nem pörög annyira a fórum, hogy érdemes lenne témákra bontani, meg elég sok infót már leírtunk, most nem sok kedvem van újra kezdeni.

Bagusz megjegyzését az alcímről viszont ettől függetlenül megfontolásra javaslom!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!