Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.24 0 0 200

Én nem találtam eddig kifogást az összrakás minőségében sem, sőt nem nyikorog, csörög, zörög semmi(Az elakadásjelző háromszögem igen, de arra majd kitalálok valamit :D)! Tehát tényleg össze van rakva és még jól is néz ki :P!

Még 1x boldog karácsonyt mindenkinek!

 

ftc001 Creative Commons License 2005.12.24 0 0 199
Nagyon egyben van ez a gép! Még1x gratula! A színe is gyönyörű, a formája is gyönyörű, frankó-frankó-frankó! :)))))
Előzmény: aTom_DJ (198)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.24 0 0 198
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.24 0 0 197

185/65 R15 Continental

De a másik hármon bridgestone volt

Előzmény: fabris123 (195)
alázógyík Creative Commons License 2005.12.23 0 0 196
Elhiszem hogy megnézik, még ritka is, meg hát igencsak gyönyörű. :))
Előzmény: aTom_DJ (194)
fabris123 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 195
Milyen gumikkal adták a járgányt?
Előzmény: aTom_DJ (184)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.23 0 0 194

Mindenképpen ott leszek :))

Addigra már biztos lesz több grande, de azért elmegyek én is ;)

Még mindig tök furcsa hogy néz mindeki amerre csak megyek :)))))))))))))

Előzmény: alázógyík (189)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.23 0 0 193
egyedüli az volt hogy 100ezer-el olcsóbb volt a 4db felni
Előzmény: fabris123 (190)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.23 0 0 192

Nem kértem hozzá, mert nem rendeltem a kocsit, tehát egy sima blaupunkt cd lejátszó(no mp3) van benne, a stiloé szebben szólt sokkal :(

Eddig ez a legnagyobb gondom vele, de ezt már írtam valamelyik fórumon, hogy a rádiója nem a legjobb!

Ha jól emléxem a totalcar tesztjében is megemlítették a rendkívül rövid fékutat, erre a bild szerinte meg szar???

Ez azért már egy kicsit durva :S! Lehet hogy jégen próbálták :D

Lehet, hogy beülnének egy ferrari forma1-es autóba, úgy szálnának ki hogy az ő 1,2-es 8 szelepes polojuk sokkal jobban megy! Már ezt sem tartom elképzelhetetlennek.... és felhoznák extraként, hogy csak pólóval lehet vizespóló versenyt rendezni :)

fabris123 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 191
Mit akarna, védeni a hazai ipart...
Előzmény: alázógyík (188)
fabris123 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 190
Jut eszembe, valami extrát ki tudtál vasalni felár nélkül a szalonból?
Előzmény: aTom_DJ (182)
alázógyík Creative Commons License 2005.12.23 0 0 189
Én is hagy gratuláljak, sok örömet és km-t hozzá.
Szívesen látunk majd a Stilo-Gokart talin a tavasszal is. :))
Előzmény: aTom_DJ (186)
alázógyík Creative Commons License 2005.12.23 0 0 188
Érdekes dolog ez a fékút. Ugyanis méterre pontosan 39m-et mértek, ami megegyezik az A6 3.0 V6 TDI quattro-éval. Sőt a BMW 530xd és Mercedes-Benz E 320 is 40 m-es fékutat produkált. Akkor azok is szarok? :O

A másik hogy az ujságírók és 2-3 rallyversenyző szavazata alapján a Punto kapta az aranykerék díjat Németországban. Akkor a Bild mit is akar igazából?

Előzmény: fabris123 (187)
fabris123 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 187
Gratula a kocsihoz, a fogyid a bejáratás után valószínűleg még csökkeni fog. Az Autobildes tesztet ma olvastam, igazából hátránynak a nagy fékutat írták, de e szerint az se igaz. Dehát német újságban amúgy is csak német kocsi győzhet. Apropó, autórádióból mit kértél, az alap CD-set vagy a feláras MP3-asat? Most is Blaupunktot raknak bele? A Puntó II-mben gyárilag az van, de iszonyú ótvarul szól.
Előzmény: aTom_DJ (182)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.23 0 0 186

Köcce :)!

Amint sikerül normális minőségű gépet szereznem, csinálok képket!

Viszont már elég koszos szegényem :(!

Előzmény: ftc001 (185)
ftc001 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 185
Gratulálok hozzá, sok-sok balesetmentes kilométert, meg minden! :)

Várom a képeket, ha lehet ne húzd sokáig! :P
Előzmény: aTom_DJ (184)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.23 0 0 184

Fékek túlságosan is jók! Majdnem kirepültem a szélvédőn akkorát fékezett, pedig a stilon sem voltak rosszak a fékek! A futómű nem tökéletes, mert hiányzik róla még valami:

 

majd ha ez rajta lesz, akkor lesz tökéletes :D

A viccet félre téve, szerintem el van találva minden!

Előzmény: Raga156 (183)
Raga156 Creative Commons License 2005.12.23 0 0 183

Gratula, minden infót írj, mint eddig.

 

Fékek? Futómű?

Előzmény: aTom_DJ (182)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.23 0 0 182

Tegnap óta megvan a grande puntom, csak nem lehetett írni a forumba!

A véleményem tök ugyanaz mint úgy általában az újságokban, tv-kben lehet hallani(Kivéve autobild, mert azok *uzik)!

Csak talán nekem még az is tetszik, hogy megfordulnak utánna az utcán, meg egymásnak mennek az emberek annyira nézik :)))!

Nagyon feltűnő előlről a "kis maserati" és a motorja sokkal könnyeben viszi, mint a stilot az 1,4es!!! Hegynek olyan vidáman megye felfelé, mintha a stilo menne lejtőn :D! Érdemes kipróbálni, nemhiszem, hogy csalódna valaki is benne.  

Nagyon jó színt válaszottam, amikor letisztíva megláttam a szalonba, majdnem leesett az állam, annyira szép ez a kék! A felnik, szintén nagyon gyönyörűek, de még csak most kezdődik a tél :'(! Az első pár km-en azt véltem felfedezni, hogy egy kicsit hosszú úton jár a váltó, de hamar hozzászoktam, viszont ezt kompenzálja, hogy szinte magától betalál a fokozatkba, csak egy kicsit lökni kell rajta. A fogyasztásom tegnap hazafelé 50km, volt benne egy kis városi, de nagy részben faluk, 60km/h-110km/h-ig mentem vele, 2 személy, + 3db felni a csomiban meg a hátsó ülésen is 1: 4,6l/100km!!! Ez volt az első utam vele, tehát simán lehetséges 4 alá menni, ha már ismerem a kocsit, és hogy mikor a leggazdaságosabb váltani! Utánna nagyon helyben járkáltam vele, pár száz métereket, úgy evett 5,5-6-között asszem! Nagyon élvezni fogom ezt a pár hetet amég ismeretlen az embereknek a kocsi, tök jó ahogy felfigyelnek rá :))))!

Még egy valami hátrány: a stilo gyári zenéje jobban szólt!

Képeket majd hamarosan rakok fel!

Ha van bármi kérdés, csak bátran!

alázógyík Creative Commons License 2005.12.22 0 0 181
"egy ronda nagyobbat (pl. új Ford Focus, új PUG 307, Almera, Opel Astra és társai.."

Mondjuk ha az Astra GTC-t kivesszük, akkor igaz is. Ez az 1 nekem tetszik.
Az meg hogy kisebb, az max a csomagtéren vehető észre./- 20-30 liter/
A frissítgetés meg igen nehéz munka, mert régebben megterveztek egy modelt, és az úgy lett 1 egész. Nehéz utánna úgy ügyeskedni rajta, hogy még szebb-jobb-praktikusabb legyen.
Előzmény: fabris123 (180)
fabris123 Creative Commons License 2005.12.22 0 0 180
Ha csak annyi hibát találtak, mint amennyit a cikkben irtak, akkor én annak csak örülök. Olcsónak tényleg nem olcsó, de inkább vennék egy kisebb de szép autót mint ugyanannyiért egy ronda nagyobbat (pl. új Ford Focus, új PUG 307, Almera, Opel Astra és társai, ma már szinte nincs is szép autó 3,5m alatt mindenből az új széria csak rondább lesz)
Előzmény: alázógyík (175)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.22 0 0 179

Azt meg tudom, hogy irigyek sokan rám, én is irigy lennék :)))

Elég nagy "mázli", hogy puntom lesz, mert ha nem kezdik el értékesíteni idén akkor sárga JTD stilo racing lett volna

aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.22 0 0 178

Miért vesztek össze velük???

Velem tök korrektek, és már vettünk náluk új kocsit, akkor sem volt semmi gáz!

Előzmény: donzozi (177)
donzozi Creative Commons License 2005.12.22 0 0 177

Remélem tudod hogy sok irigyed van!!!

 

Rieglerrel vigyázz... Tbányai ismerőseim közül kettő is elég csúnyán összeveszett velük! Mondjuk Győrben egész korrektek mostanában!

 

Ha megkapod az autot képeket is tegyél fel!!!!

Előzmény: aTom_DJ (176)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.22 0 0 176

Na telcsiztek hogyha minden jól megy du 4-re mehetek érte, ha nem akkor majd holnap délelőtt :))))

Tehát most happy vagyok!

Ellenőrzök mindent, amit csak tudok!

alázógyík Creative Commons License 2005.12.22 0 0 175
Az Autómagazin legújabb számában van egy új teszt a Puntoról, mely igencsak pozitív. Megnéztem a lapkiadót, s nem is olasz, hanem német. :)) Úgy látszik, ez az újság kevésbé irányított mint A.Bildes kollégája, melyből 1 db-ot se veszek, iszonyat gusztustalan az a lap. A Mercis sztori óta pláne.

Itt a Puntonál kiemelték a nagyonjó masszívságot, jól összerakotságot. Remek kormányzás, feszes de jól hangolt futómű. A kapcsolók, váltó müködését japán minőségűnek vallotta.
Hibaként hozták fel, a műszerfal fényes és karcolódó felületét, és 130 km/h óra feletti a nagyobb szélzajt, ill. a magas vételárat.
Az 1.3-as MJ motor jól vitte a kocsit, kellemesen alacsony fogyi mellett. Az autó súlya 1250 kg volt.

Varshi Creative Commons License 2005.12.22 0 0 174

Szerintem igazad van, de egy autó nagyon sokszor érzelmi kérdés, ne keressünk rációt. :)))

 

 (Akinek már feltűnt a "nő" || "autó" párhuzam, az tudja, miről beszéek. :)))

((Igen, ez onnan is látszik, hogy legtöbbször a kocsit úgy szidjuk, mint egy nőt, pl. büdös k., hisztis dög stb. :)))

Előzmény: ARPI01 (169)
Varshi Creative Commons License 2005.12.22 0 0 173

> biztosítást, cascot kötni meg még nemtom! Csak meglesz holnapra!

 

Azt előre is megteheted. És akkor nem ott kell bohóckodni, és legalább tudsz figyelni a kocsira. Átvételkor MINDENT ellenőrizni!!! (Lásd Stilo homepage listája.)

 

Én két Fiatot vettem vadi újonnan, és mindkettőn volt valami gyárilag hibás dolog (klíma, esőérzékelő).

Előzmény: aTom_DJ (172)
aTom_DJ Creative Commons License 2005.12.22 0 0 172

Nem ma lesz a nagy nap, és már abban sem reménykedek annyira, hogy holnap, mert nem elvileg tegnap kellett volna telcsizniük, hogy mikor mehetek érte :(!

De azért a holnapot én 90%-osra tartom mert kedden már el volt intézve a regisztrációja, csak vizsgáztatni kell meg biztosítást, cascot kötni meg még nemtom! Csak meglesz holnapra!

Ha megvan és mentem vele pár ezer km-t akkor mondom a véleményeket :D

alázógyík Creative Commons License 2005.12.22 0 0 171
:-))))

Képeket és elfogúlt véleményeket akarunk. :))
Előzmény: D H (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!