Keresés

Részletes keresés

Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 290
de egészen komolyan gondolom, nem megfelelő mintát aztán országosan zokogni a kamerába, hogy engem bántanak, eléggé egyértelmű
Előzmény: kicsisyl (289)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 289
Júj ezt nem gondolod te sem komolyan......?
Előzmény: Scorch (286)
BBking Creative Commons License 2007.11.10 0 0 287
igy van.
Egy Laar orokzolddel:
"A víziló is randa,
és büdös a szája,
mégse mondja mindig,
hogy: „jegyeket, bérleteket kérem ellenőrzésre felmutatni!”"
Előzmény: Mindleveri (282)
Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 286
"hogy zokogva hazudjon kamerák előtt" szerintem meg nincsen ennél ráutalóbb magatartás, mikor a sajnálatra apellálva játszanak a kamerába
Előzmény: Mindleveri (282)
Steve the Great Creative Commons License 2007.11.10 0 0 285
még1x: volt 1-2 nick (valami luxismittudomén... és tsi), akik kapcsán lényegében igazad van... rá(juk) szerintem kár a karaktert pocsékolni, a többiek sztem ilyet nem állítottak...
Előzmény: Mindleveri (284)
Mindleveri Creative Commons License 2007.11.10 0 0 284
Csalónak nevezte. Hogyan csalhat még, ha nem doppingolással?
Előzmény: Steve the Great (280)
kicsisyl Creative Commons License 2007.11.10 0 0 283
Maximálisan egyetértek veled..
Előzmény: Mindleveri (282)
Mindleveri Creative Commons License 2007.11.10 0 0 282

Momentán nem a WADA-ról, vagy az úszószövetségről beszélek, hanem azokról az embernek csupán formai értelemben nevezhető lényekről, akik itt doppingolónak nevezik Kovács Ágnest.

Engem némileg elszomorít az internetnek az a hatása, hogy mindenféle, egyébként a világtól gondosan elszigetelt szörnyeteg tele-szellemi környezetszennyezheti a világot a förtelmes lelkivilágával.

 

Én nem tudom, hogy Kovács Ágnes doppingolt-e vagy sem, ezt majd az azóta elvégzett vizsgálat bizonyítja vagy cáfolja. A két történetből személyes tapasztalatok (így, többesszámban) alapján inkább az övét fogadom el.

Az igazat megvallva nem tartom olyan raffinált, minden hájjal megkent csalónak, hogy zokogva hazudjon kamerák előtt. Ellenben számtalanszor tapasztaltam a hatóságoknak azt a szokását, hogy ötletszerű rugalmassággal kezelik a saját szabályaikat.  És igen, nekem is mondott már nem egyszer olyat ilyen-olyan, lusta a tájékoztatást megspórolni akaró, vagy azt a megfelelő ismeretek híján elvégezni képtelen ügyintéző, hogy nyugodtan aláírhatom, mert csak formaság. Aztán mégsem. Nagyon sok ilyen agyilag selejt ember mozog a világban olyan pozíciókban, ahol mások sorsa felett dönthet.

Előzmény: hypertension (276)
Steve the Great Creative Commons License 2007.11.10 0 0 281
Attól függ... mindenesetre ha esetleg berakna vki ide vhonnan egy ilyen doksit, az hasznos lehetne...
Előzmény: tbando (279)
Steve the Great Creative Commons License 2007.11.10 0 0 280
Szvsz. 1 nick gyalázkodott itt, ő is csak provokált (vagy esetleg ideggyenge). Emlékeim szerint kb. mindenki más leírta, h. egyáltalán nem állítja, h. doppingolt volna Ági... Csak a pontosság végett...
Előzmény: Mindleveri (275)
tbando Creative Commons License 2007.11.10 0 0 279

"nem tudom, mit írok alá..." kezdetű mondat egy 26 éves felnőtt ember szájából nem hangzik nagyon biztatóan.

 

Kétségtelen. De azért megjegyzem, az a gyanúm, hogy te még nem láttál jogászok által fogalmazott szöveget.

Előzmény: Steve the Great (5)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 278
az Ágit gyalázók nagy része azt se tudja mi az a sport, érdemes megnézni eddig mihez szóltak hozzá... ráadásul a fikanickek többsége egy ember szüleménye...
Előzmény: Mindleveri (275)
Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 277
milyen vizsgálat? ugy tudom aznap már nem vettek le tőle mégegy mintát
Előzmény: Mindleveri (275)
Mindleveri Creative Commons License 2007.11.10 0 0 275
Hamarosan meglesz az azóta (még aznap) végzett vizsgálat eredménye. Már csak az a kérdés, hogy ha az negatív lesz (mint ahogy eddig mindig Ági esetében), vajon mivel fogja most magyarázni ezt a förtelmes gyalázkodást az a néhány emberszerű izé itt a topikban. Vagy nem fogja magyarázni? Inkább eltűnik? Így szokott lenni ennél a fajtánál. Tényleg borzalom, hogy mi nem gyűlik ide az Indexre.
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 274
:))
Előzmény: miakiutma (272)
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 272
Nem csoda!!!!
Előzmény: hypertension (269)
Contempt Creative Commons License 2007.11.10 0 0 270

"De ha egyszer azt mondták neki, hogy nem lesz baja belőle, ha nem ad mintát, mert később felkeresik, akkor mit gondoljon???"

 

Ha ezt mondták neki.


Előzmény: Revontulet22 (265)
Mindleveri Creative Commons License 2007.11.10 0 0 268
Ezek nem ahhoz a fajtához tartoznak, amelyik elszégyelli magát. Ez a fajta inkább indít gyorsan még egy nicket és azon helyesel saját magának. Tényleg förtelmes, amit itt embernek látszó lények írkálnak.
Előzmény: Revontulet22 (265)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 267
légyszi szólj már legalább te a haverjaidhoz, hogy vegyenek vissza, mert elég undorító amit művelnek...
Előzmény: hypertension (266)
Revontulet22 Creative Commons License 2007.11.10 0 0 265
De ha egyszer azt mondták neki, hogy nem lesz baja belőle, ha nem ad mintát, mert később felkeresik, akkor mit gondoljon???
Mióta sportol, nem doppingolt, gondolod, most, a pályafutása végén majd elkezdi?? Azt a pályája csúcsán kellett volna de ő anélkül is gyönyörű dolgokat tett!
Az a dagadt Tiszeker Ágnes meg örül, hogy megbuktatott valakit. Az egész (igencsak nagy) nőben nincs annyi érték, mint Ági kisujjában.
Szégyenlje el magát MINDENKI, aki be akarja sározni Ágit, és azok is, akik itt a fórumon ehhez aszisztálnak!
Én eddig hittem abban, h. lehet ebben az országban jobb, de ha ilyenek a honfitársaink nem is kell ellenség... Lehet tényleg jobb lesz egyetem után innen elmenni :(
Előzmény: gregoirekiss (262)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 264
te tiszta beteg vagy. nem az ellenort meg az igazgatot kell feleloségre vonni hanem azt aki nem adott alég doppngot.
Előzmény: csl (220)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 263
miért mi az a macs? egy senki Ágihoz képest
lejáratják azok magukat Ági nélkül is...
antidopping.hu
Előzmény: gregoirekiss (260)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 262

végre valaki aki tisztan latja a dolgokat. Megint az van hogy a MACS-nal, a WADA-nal mindenki hulye, ooszeskuvés van a szegény artatlan kis sportolo ellen. Agika igy, Agika ugy.

 

Vagy tényleg nagyon buta mert ala ir elolvasatlanul olyan papirt amiben doppingrol szol

 

Vagy egy teljessen mas dimenzioban él ahol életében nem halott Annus és Fazekas ugyérol

 

Vagy nagyon nagy pofaja van és tényleg hulyének néz mindenkit az o kis sztorijaval. Roger Moore és UNICEF esemény fontosabb mint a kariered és a hirneved? csacsisag. Bepanikolt és lebukott.  

Előzmény: Scorch (259)
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 261
Főleg ha indulófélbe vagy, el kell menned! Tele iszod magad!
Hadd legyen az első, ahová mész, az illemhely!
Elkísérhették volna, felajánlották! Ha ott tudtak volna várni, el is kísérhették volna! Idő ugyanannyi!
Előzmény: Scorch (259)
gregoirekiss Creative Commons License 2007.11.10 0 0 260

a helyzet az hogy ahelyett hogy kialna és bevallana, inkabb lejartja a MACS-ot. 

 

Ne feledjétek michelle Smith ìr uszo fenomént 30-évesen lett olimpiai bajnok.

 

Vagy inkabb az ellenornek kéne mézes mackoval megjelennia kontrolon. Bah, egy uljabb balvany esett le. Miért ment el? miert nem maradt ott és adott elég mintat ahelyett hogy alair egy olyan sulyos papirt és inkabb utanna probal sirva tv-ben igazàt bizonyitani. Sunyi, hazug banda. Én voltam magas szinten sportolo, vettek tolem vizeletet, volt hogy tényleg nem tudtam aleget adni mivel verseny utan stresszbe vagy stb. De ott ultem orakat amig nem tudtam vizelni. Igaz engem nem zavart mert tiszta volt a lelkiismeretem.

 

 

Scorch Creative Commons License 2007.11.10 0 0 259
nem értem mit akarsz, mivel sportolo neki kellett volna mintát adni, gyorsan iszik egy liter ásványvizet azt 10 perc negyedóra és megvan a mennyiség
Előzmény: miakiutma (255)
Contempt Creative Commons License 2007.11.10 0 0 258

Természetesen ha éppen előtte végezted a dolgodat, akkor kellhet egy kis idő, míg tudsz mintát adni.

De hát megvárják. Órákig is. Közben annyit vizet ihatsz, amennyit akarsz.

Előzmény: miakiutma (255)
szaltósGera Creative Commons License 2007.11.10 0 0 257
nagyon tisztában vagy a jogaiddal, mi vagy te börtöntöltelék?
Előzmény: bogel (256)
bogel Creative Commons License 2007.11.10 0 0 256
Nyugodtan. De amellett, hogy az IP-k nem fognak egyezni...

... köteles vagyok arra felhívni a figyelmeteket (ha te és a barátod nem egy személy vagytok ;)) magántitok jogosulatlan megismerése bűntettben (178/A. §) szerint akár 8 évet is kaphattok.
Előzmény: szaltósGera (250)
miakiutma Creative Commons License 2007.11.10 0 0 255
Kacagnom kell!!!! A helyzetről beszélek, amikor készülsz valahová, és már indulnál, és ezt kérik tőled! De már elintézted a dolgod, mert normális ember úgy indul el!
Előzmény: Scorch (253)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!