Keresés

Részletes keresés

SzuMe Creative Commons License 2010.03.01 0 0 403
Küldtem mailt.
Előzmény: Törölt nick (402)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.28 0 0 402
Hello
Miskolc Semmelweis. És te hogy vagy? Hogy néz ki a ...?
Előzmény: SzuMe (401)
SzuMe Creative Commons License 2010.02.27 0 0 401

Hol csinálták? Nekem is akkor történt meg az eset :)
Előzmény: Törölt nick (395)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.23 0 0 400
Vegyél fel msn-n: jovagasu_fiu@yahoo.com! Úgy egyszerűbb dumálni.
Előzmény: Törölt nick (399)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 399
Igen sajnos az volt. De már egy jó ideje tudtam róla csak nem volt merszem elmondani anyáméknak (ugyanis még otthon lakok). Ezt utólag is nagyon bánom. Nagyon megértőek voltak. Aztán ugye jött a barátnő. A sex nem igazán kellemes fitymaszűkülettel és végülis elmentem dokihoz. Egyértelmű volt a diagnózis. Aztán műtét. És most itt vagyok.
Előzmény: Jóvágásúfiú (398)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.23 0 0 398
Ha van kedved, jelentkezz e-mailen v msn-n, a honlapon rajta van a címem. Mi volt, szűkület?
Előzmény: Törölt nick (397)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 397
Jóvágásfiu
Köszönöm a gyors választ!
Kicsit megnyugodtam.
Előzmény: Jóvágásúfiú (396)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.23 0 0 396
Üdv a metéltek között! Írtam e-mailt a megadott címre.
Előzmény: Törölt nick (395)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.23 0 0 395
Hello!
Nekem hat napja volt a műtétem(teljes körülmetélés). Már a második napon elhagytam a kötést mert nagyon zavart. Nem vérzett csak az első napon. Minden rendben van azt leszámítva hogy még mindig elég duzzadt alul a fék környékén. Az lenne a kérdésem hogy ez a duzzanat a műtét utánai 6. napon még normálisnak számít?
És ha igen akkor mikor múlik el?
A válaszokat előre is köszönöm!
kristo_f Creative Commons License 2010.02.21 0 0 394

Lidocain max. korai kielégülésre jó, de azt hiszem csak orvos irhatja fel

Mi a gondod igazán? Igy semmi tanácsot/véleményt nem lehet mondani

 

Ha valami nyűgöd van , elsősorban orvos, azért vannak. Itt max. támogatást tudunk adni

 

Előzmény: Törölt nick (392)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.21 0 0 393
Inkább elmegyógyász kellene neked, öreg ...
Előzmény: Törölt nick (392)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.21 0 0 392
Ez elvégzett dolog. Lidokaint hogyan tudok szerezni? Nem tud valaki ebben segíteni?
Előzmény: Törölt nick (389)
SzuMe Creative Commons License 2010.02.21 0 0 391
Biztos a makktól?
Előzmény: Törölt nick (389)
kristo_f Creative Commons License 2010.02.21 0 0 390

Üdv.

Merthogy?

Nem esel kissé túlzásba?

 

 

Előzmény: Törölt nick (389)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.21 0 0 389
Odáig jutottam, hogy elmondom: szeretnék megszabadulni a makktól. Hogyan kivitelezhető ez?
Előzmény: Törölt nick (387)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.19 0 0 388
Írtam neked e-mailt, ha probléma van, segitek.
Előzmény: Törölt nick (387)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.19 0 0 387
De, pont elég...
Előzmény: Jóvágásúfiú (386)
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.19 0 0 386
Le kell vágni a makkot és a pénisz kb felét! Nem elég neked?
Előzmény: Törölt nick (385)
Törölt nick Creative Commons License 2010.02.18 0 0 385
Üdv!
A kezeletlen parafimózisnal a makk elhalásán kívül milyen következményei lehetnek?
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.17 0 0 384
Üdvözlet a klubban! Nagyon jó, hogy leírtad a történetet! Majd írok külön e-mailt is.
Előzmény: Bajusz82 (383)
Bajusz82 Creative Commons License 2010.02.17 0 0 383
Üdv!
Gondoltam, megosztom én is az én történetem, hátha valaki megtalálja benne a kérdésére a választ.
Pár éve kezdődött, fehér, bőrkeményedés-szerű elváltozásokkal a fitymámon. Adtak rá krémet, a keményedés elmúlt, de beszűkült az egész, merev állapotban egyáltalán, nyugalomban viszont hátra lehetett húzni, így a tisztálkodás nem volt gond. Viszont jelezték, hogy így nem maradhat, egy sima, uszodában összeszedhető fertőzés is tud bajt csinálni. Bejött. egyik napról a másikra véres ondó, azonnal ügyelet, ott megvizsgálták, adtak rá kenőcsöt, de figyelmeztettek, ha nem csinálok valamit a fitymaszűkülettel, bármikor előfordulhat. Rászántam magam, ha már annyi embernek megcsinálták, belehalni én se fogok.
Utánaolvastam a neten, itt az indexen is, találtam hideget, meleget. Aztán jóvágásúfiú ajánlására megkerestem a SOTE klinikán a doktor urat, aki nagyon segítőkész volt, figyelmes, igyekezett eloszlatni a kételyeimet, amik a neten található infók, rémtörténetek alapján támadtak. Eldöntöttem, megcsináltatom, és ha lehet, ennél a dokinál. Ez volt novemberben, munka miatt csak most, február közepén kerülhetett rá sor. Tegnap megvolt a műtét, ma leszedték a kötést, és holnap mehetek is dolgozni (irodai munka). 2 hét múlva varratszedés, utána még egy hét a doki szerint, amíg teljesen begyógyul a varratok helye, és utána makkegészséges leszek.
A műtét teljesen jó hangulatban telt, helyi érzéstelenítéssel (tényleg csak a szúrást érezni, utána fél perccel már semmit), kb 30 perc alatt megvolt. Közben kedélyesen dumálgattunk a dokival, meg az asszisztenssel filmekről, borokról, disznóvágásról...
Simán ment, pedig hajlamos vagyok ráparázni az ilyesmikre. Műtét után még 3 órát bent kellett maradnom, hogy ha bármilyen komplikáció felmerül (bevérzés), akkor kéznél legyek, de semmi probléma nem volt, leszámítva, hogy kicsit leesett a vérnyomásom, de az csak múló rosszullét volt. Az este nyugodtan telt, fájni egyáltalán nem fájt, csak a reggeli merevedés volt kellemetlen... Egyébként a doki is javasolt fájdalomcsillapítót (Algopyrin, Kataflan, stb.), de nem muszáj. Ma leszedték a kötést, innentől két hétig csak vizelésre, és naponta 2* betadine-nal kell kenegetni.
Kb. ennyi a körülmetélés, nem kell túlmisztifikálni, meg rémtörténetekkel rémisztgetni egymást. Aki akarja, vagy nem akarja, de muszáj, az csináltassa meg, én nem bántam meg.
Jóvágásúfiú Creative Commons License 2010.02.13 0 0 382
Hurrá! Írj egy részletes beszámolót a www.korulmeteles.hu lap számára, vagy a http://korulmeteles.blogspot.com blogra!
Előzmény: TommyAngelo (381)
TommyAngelo Creative Commons License 2010.02.13 0 0 381
Hi!

Igértem, hogy majd beszámolok a későbbiekben...
Nagyon szép a végeredmény, kihullottak a varratok, nem is látszik a heg, no érzékenység, és srácok, akkorát élvezek minden alkalommal, hogy ilyen csak a mesében van!!!
A csajom is nagyon meg van vele elégedve!

Szóval nincs okom panaszra!

Mindenkinek ajánlom a teljes metélést (mert rajtam azt csinálták és JÓ)!
A részlegest meg nem ajánlom (mert rajtam NEM azt csinálták)!

Üdvözletem mindenkinek aki már túl van rajta, és aki még nincs!
kristo_f Creative Commons License 2010.02.08 0 0 378

Ha magánlevélben lumpenparasztozol, küld ide a barátod mert nőt nem szivesen sértegetnék, még ha jogos is lenne.

 

Stílusoddal persze bemutatkoztál.

Aki ilyen "vágják-ne vágják" vitában parasztozni tud, mert másnak más a tapasztalati véleménye, annak bizonyára a kapanyél is kilóg a szájábol.

 

Előzmény: Hell Goo (377)
Hell Goo Creative Commons License 2010.02.08 0 0 377
Biztos, hogy az egészet le kell vágni?
Utána már sajnos nincs visszatánc :(

Barátom nagyon megbánta, szerintem kérdezz rá, talán elég lesz egy részleges metélés is!
Előzmény: titike87 (375)
kristo_f Creative Commons License 2010.02.08 0 0 376

Miért nem hallgatsz Hell Go-ra?

 

Előzmény: titike87 (375)
titike87 Creative Commons License 2010.02.07 0 0 375
Sziasztok! Találtam Győrben egy megbízható orvost, igaz szerintem minden orvos megbízható ha magánrendelésre megyünk... még októberben jelentkeztem egy rendelésre (fitymaszűkület miatt) 3 hétre rá kaptam időpontot a kórházban, ott megnézték kb 1 méter távolságból és felírtak egy kenőcsöt, amitől elvileg enyhülnie kellett a fájdalomnak, ez meg is történt január végéig. Akkor még durvábban kezdett el fájni minden 1es együttlét után a barátnőmmel, ez neki is és nekem is elég kellemetlen volt, ezért úgy döntöttem hogy vissza megyek a dokihoz csak a magánrendelésén keresztül. Kedden hívtam fel és szerdán már mehettem is. Megvizsgált most már úgy ahogy kell és mondta hogy körülmetélésre lesz szükség, ezen kívül elvégzett egy rövid vizelet tesztet és ultrahangos vizsgálatot, mindezt 20 perc alatt gondolom a rutin kedvéért (és az ár se volt veszélyes 5K). Másnap felhívtam hogy mikorra írt ki műtétre és 2 hét múlva 17én szerdán mehetek. Most itt tartok, várom a 17-ét nagyon kíváncsi vagyok hogy hogyan változnak meg a dolgok körülöttem. Ha gondoljátok minden egyes főbb "élményről" beszámolhatok itt a fórumon.
Előzmény: titike87 (283)
Hell Goo Creative Commons License 2010.02.05 0 0 374
Csodát nem vártam...

Tényleg ijesztő módon reklámozzák ezt a honlapot ezernyi helyen, találtam kb. tíz éves bejegyzést pl. női fórumokon is, ugyanezektől, nagyon durva :(
Előzmény: TabKaresz (373)
TabKaresz Creative Commons License 2010.02.03 0 0 373
Szia Hell-Goo es a tobbiek!


Elmeselem a tortenetemet, okulasul mindenkinek.
Mivel kiskamasz-koromban lattam korulmetelt farkat, ezert termeszetesen en se akartam ilyet, viszont volt egy kis szukuletem. Ez kicsit erosodott, amikor nagyobb lettem, 16-17 eves es nagyobbranott. De a szuleimnek nem akartam errol beszelni, ezzel sokan vannak igy most is sajnos, ferfiak meg foleg fiatal fiuk ezzel nem hozakodnak elo. Tudtam, hogy 18nak kell lenni ahoz, hogy elmehessen valaki es megcsinaltassa orvossal. Amikor 18 voltam, akkor elmentem es megkerdeztem a korzetinel az urologian hogy mit lehet tenni. Ott azt mondtak, hogy circumcisio. Hallani se akartam rola, de mivel megiscsak zavart, elmentem masik orvoshoz. O ugyanezt mondta, a harmadikhoz csak honapokkal kesobb mentem el, szinten Magyarorszagon.
Mondanom sem kell hogy o is ezt mondta es meg fenyegetett is , mert mondtam neki, hogy mar tobb orvosnal is jartam, hogy ha nem csinaltatom meg abbol nekem lehet kesobb bajom.
Eleg szegyellos gyerek voltam amugy is mas szempontbol is, ugyhogy a csajozas az ettol fuggetlenul nem ment nalam. Szoval csak engem zavart a dolog
Aztan, az ezredfordulo elott osszel kikerultem Nemetorszagba. Akkor mar 20eves voltam es egy kollegamnak mondtam egy sorozes kozben, hogy nekem ilyen bajom van es nem akarom hogy korulmeteljenek. O ajanlott egy kozos baratunknak az apukajat, akinek maganrendeloje van. Hozza is ugy mentem, hogy honapokkal elotte mar tobb (magyar) kollega mondta, hogy a fityma az teljesen levagando.
O megvizsgalt es azt mondta, hogy igen, mert ok kontarok es gyavak es nem ertenek hozza. O reszlegesen megmeteli es akkor utana alig fog latszodni valami. Mar akkor azt mondtak Magyarorszagon , hogy a reszleges korulmeteles az kesobb beszukul, ezt itt is sokszor latom, de nem igaz. Nekem se szukult be es a mai napig (most mar 10 eve hasznalom igy) teljesen jo. Meg is kerdeztem akkor, hogy hanyan mentek vissza hozza es kiderult, hogy 80-90 ember volt ott es ebbol egy ment vissza egy - ket ev mulva az egeszet levagatni, mert cukros lett es ott mar valami miatt kellett sajnos.


Itt meg, ne varj csodat, Hell Goo :(
Egyeseknek jo lett a szerszama es most jo neki es nem erdekli meg nem hiszi el, hogy masnak sikerulhet mashogy is. Meg hogy nem akar akarmiert is korulmetelest, ha neki megcsinaltak, akkor a vilagot is meteljek korbe.

A tobbiek szerintem viszont nagyon jol tudjak, hogy mirol beszelnek.
Van itt 372 hozzaszolas. Ha viszont jobban megnezed, hianyzik belole - ha jolszamolom - 26 darab
Gondolod, hogy ez veletlen? Dehogyis. Az se veletlen, hogy ez a Jovagasu akarki nagyban osztja a tanacsait, jo sok eve. Szerinted ez nem uzlet? Hat akkor en vagyok a romai papa ha nem. Aki ennyi energiat beleol az nem ok nelkul van az egeszen biztos.
Honlapokat csinaltak tobb forumon is latom oket, amikor rakerestem a neten,ez siman penzrol szol, az indexesek meg vagy reszesednek belole vagy csak nem erdekli oket, az erosebb kutya gyoz

Ez sajnos ilyen dolog

Kitartast a baratodnak es neked, latom erosen beindult az offenziva itt, a kapkodasbol latszik a szandek milyensege, szerintem


sziasztok
kristo_f Creative Commons License 2010.02.02 0 0 372

Ha már ignoráltak, akkor csak igy a nagyvilágba mondom

 

A makkon a bőr nekem sem tökéletes. Fehéres, kissé pergamenes, de elhanyagolható, egy darabig még hugycsőtágitásra is jártam anno,mert összetapadt.

Kenegettem egy nagy tubus AloaVerával, tehát nem csak kiprobáltam, oszt egy hét után eldobtam hogy ez sem jó.

 

Ha egy "elromlott" bőrdarabot kitágitanak,vágásokkal és plasztikázzák, az továbbra is romlott marad, mégha ki is tud bujni a makk.

 

A másik, mintha minden orvos azóta is azt mondta volna a delikvensnek, hogy igy a tökéletes. Ő mégsem hisz a dokiknak.

Elötte nem kellett volna több dokihoz elmenni?

 

Egy megvastagodott bőrt miért kellene megtartani,pláne hogy nem is "nyúlóképes"

 

Ha az érintett elmondaná, hogy ténylegesen miben akadályozza a körulmetélés, talán megérteném.

Mennyivel lenne jobb ha meglenne a fityma?

Mi az ami a szexben elromlott azóta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!