Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

v.ferenc Creative Commons License 2006.02.18 0 0 645

Hát nekem sincs jobb ötletem várok! Legfeljebb beírok majd a panaszkönyvbe:))

1,4 8v dynamic+digitklíma,5 ajtós metálkék, kék belsővel. Képet mellékelek róla. Ő az, bár telóval csináltam a képet és az idő sem volt valami fényes...

Azt mondta az ember hogy max. március 3-án átvehetem, de hát így?! Nem igazán bízok benne.

Tesztvezetni voltam, egy 1,3 multjet-et király volt!

Mesélj már a tied milyen? Azt hallottam a multijettekről hogy elég gagyi a fűtés benne. A tiedben digit klíma van? ha igen, egyszerű a kezelése?

Előzmény: yasuni (644)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 644

Leírhatnád a kocsid paramétereit.

Előzmény: v.ferenc (642)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 643
Há'ja. Az gáz. Sajnos nemigen tudsz mit csinálni... Mindenesetre kitartás. Nem rossz ha egy grandéban ülsz. :-) 
Előzmény: v.ferenc (642)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.18 0 0 642

Én múlthét pénteken voltam lefoglalózni a kocsit és most kedden délelőtt mentek érte és este már itt volt a kereskedésbe. Egyszemélyes tréler ment érte, kimondottan ezért a kocsiért.

Viszont az bosszant hogy délelőtt beszéltem az emberrel és még mindig nincs meg a kocsi számlája, hétfőn vagy kedden lesz csak meg. Ez azért furcsa hogy majd egy hetet csak a szálmára kell várni. És ugye addig egy centit nem intézkednek az ügyben amíg a számla nincs ott náluk és utána jöhetnek még a papírmunkák, vagyis az a 2 hét lehet hogy 3 lesz, vagy mégtöbb.

Előzmény: yasuni (641)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 641

Pontosan nem tudom mikor mondott igent a merkantil.

De leírom pontosan velem hogy történt.

 

Az enyém jan 27én jött meg, az péntek volt ráadásul kora délután hívtak így csak hétfőn (30án) mentem aláírni meg letenni a lét. Még aznap hívtak a bankból. Tehát valszeg az én papírjaim addigra rendben voltak. Utána jött a várakozás és feb15én vettem át az autót. 2 hetet vártam a szerződés aláírását követően az átvételig.

 

Ha megvannak a hozzávalók biztos elfaxolják v futárral elküldik a banknak, ők meg 1ből lépnek. A papírmunka szer tovább tart mint a kocsit pestre hozni, lehet volt egy szabad hely a tréleren, azért ért ide ilyen hamar a géped.

Sajnos ezt az időt úgy tűnik ki kell bírni...

 

Peace

Előzmény: v.ferenc (639)
-=feszterg=- Creative Commons License 2006.02.18 0 0 640

BalcsipartiPUNTOura II. Keszthely, március 25-26.

 

Idén ismét megrendezésre kerül a tavaszhozó BalcsipartiPUNTOura.

  

Program (tervezet)

 

- 9 órakor találkozó Keszthelyen a Liget pláza parkolójában

- kocsikázás Zala-megyében

- útközben kis kulturprogram szép kilátással utána ebéd

- ebéd után szavazás, majd folytatódik a közös kocsikázás

- visszaérkezés Keszthelyre - szállás elfoglalása (Hotel Helikon)

- kaja - pia - ereszd el a hajam, díjkiosztás

- másnapi progi elözö estétöl függöen :)

 

 

Jelentkezés és információ:

 

balcsi@puntoclub.hu

www.puntoclub.hu

 

fórum:

http://forum.puntoclub.hu/index.php?method=showhtmllist&list=message&rollid=12%2C125&clearoff=1& 

 

feszterg -  70/5333-791 (Esztergom)

kbazsi -    20/375-3067 (Veszprémi gyülekezö Stop Shop)

DerMedve – 20/359-2109 (Budaörsi gyülekezö Tesco parkoló)

 

Eddigi gyülekezöpontok:

 

Budaörs Tesco parkoló – gyülekezö fél7kor indulás 7kor autópályamatrica mindenkinél legyen!!

Veszprém körgyürü Balaton felé Stop Shop bevásárlóközpont parkolója – gyülekezés 8kor, megvárjuk a Pestieket (Tapolca felé)

 

Jelentkezéshez kérjük megadni:

 

- hány fö érkezik és honnan

- szállást kérnek-e (ha igen milyet)

- mit szeretnének ebédelni (menü)

- vacsorát kérnek-e

- milyen autóval jönnek

- elérhetöség + név + nicknév

 

Szeretettel várunk minden Punto tulajt, szimpatizánst és olaszautó rajongót egy kis tavaszi kiruccanársa.

 

feszti
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.18 0 0 639

Yasuni!

Még azt szeretném kérdezni, hogy oké hogy egy óra múlva felhívtak, meg a munkahelyedet is, de mennyi ideig tartott az hogy rá is bolíntottak hogy oké?

Mert én csütörtökön adtam be, de azt mondta az értékesítő ember hogy nincs még meg a kocsinak a számlája, mert hogy nyíregyházáról hozták fel a kocsit pestre és amíg nem érkezik meg a számla addig nem adja le a hitelt se. Mondjuk azt nem értem hogy a számla miért nem jött, vagy jöhetett fel a kocsival együtt, de mindegy!

A lényeg, hogy engem még mindig nem hívott senki, se a Bank, se az ember, de nemsoká felhívom és megkérdezem hogy most akkor mi van.

Előzmény: yasuni (638)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 638

Igen merkantil a hitelem. Nem sokat sz@roztak, másfél órával a szerz aláírása után (!) már hívtak is adategyeztetés miatt. Munkáltatót is felhívták.

Előzmény: v.ferenc (634)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 637
Semmi gond! Arra visszatérve, hogy valaki megúszhatta volna, ha nyáron nem téligumival megy, arra az a magyarázat szerintem, hogy a lágyabb gumi túlmelegszik és veszít a tapadásából!
Előzmény: GRoman (633)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 636

Végülis mind1, úgysem hiszem el addig, amég a saját káromon nem tanulok :D! De remélem, hogy nem lesz ilyen, mert a nagy kerekek nélkül nem teljes a szépsége :)

Előzmény: ismeros (635)
ismeros Creative Commons License 2006.02.17 0 0 635
Hello!
Fogalmam sincs hogyan közlekedett vele. :)
Az is lehet,h kamuzott,de tény,h lecserélte 15"-ra.
:)
Előzmény: aTom_DJ (602)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.17 0 0 634

Szia Yasuni!

Ha jól olvastam a Merkantil Banknál vetted fel te is a hitelt.

Meddig tartott az elbírálás és sokat szőröztek?

Előzmény: yasuni (629)
GRoman Creative Commons License 2006.02.17 0 0 633
Jogos, bocs, nem figyeltem...
Előzmény: aTom_DJ (632)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 632

"A téli gumi meg még lágyabb, hagyd fent nyárra, el is kopik pár ezer km alatt :)"

Ezt pár hozzászólással lejebb írtam! 

Előzmény: GRoman (627)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.17 0 0 631

Köszi! Ez a kézikönyv jó ötlet, megpróbálom elkérni.

Akkor várok türelmesen!

 

Előzmény: Varshi (630)
Varshi Creative Commons License 2006.02.17 0 0 630
> mert a vám ügyintézés, forgalombahelyezés, műszaki stb kb ennyi időt vesz igénybe.

Akkor velem ezt most miért csinálják?

 

Sok a tól-ig részfolyamat, amik (csúszásai) összeadódhatnak, mindegyik hivatalban vannak "ráérősök" (és ugye pl. péntek déluán már senki se dolgozik), ráadásul amikhez hasonlítod - az elsőnek (raktárról) átvett autók -, ott lehet, hogy biz. dolgok (pl. vám) már le voltak zongorázva. Kitartás! :))

 

"Mifelénk" a Stilo topicban az a szokás járta régen, hogy mindenkit arra bíztattunk, kérje el egy héttel előbb a kocsi kézikönyvét, hogy előre tudja tanulmányozni. :)) Ha jó fejek, akkor odaadják... Így van mivel elaludni este az utolsó napokban. :)

Előzmény: v.ferenc (628)
yasuni Creative Commons License 2006.02.17 0 0 629
Ne izgulj. Velem ugyanezt "csinálták" de nem a boldizsár, hanem a vámosok... Jó munkához idő kell. :-D
Előzmény: v.ferenc (628)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.17 0 0 628

Sziasztok!

Olvastam, hogy közületek néhányan a grandet a kereskedésbe való beérkezése után 1 héten belül megkaptátok.

Nekem az a problémám, hogy tegnap fizettem be az előleget, már a Boldizsárnál van a grandém, a hitel folyamatban és mégis azt mondták nekem, hogy 2 hét múlva vehetem át a kocsit, mert a vám ügyintézés, forgalombahelyezés, műszaki stb kb ennyi időt vesz igénybe.

Akkor velem ezt most miért csinálják?

üdv!

GRoman Creative Commons License 2006.02.17 0 0 627
aTom_DJ:

Nem, éppenhogy a téligumi-keverékek a lágyabbak. A nyári anyaga keményre dermed a hidegben, ezért nem jó használni télen akkor sem, ha nincs lucsok.
(Ugyanakkor meg tudok olyanról, aki lehet, hogy megmaradhatott volna az úton, ha nem téli gumival megy nyáron... Mert az meg a melegben "kenődik".)
Előzmény: aTom_DJ (611)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 626
Meg a német aranykormánykerék díjon is lepipált mindekit, még az év autóját is simán a grande!
Előzmény: alázógyík (624)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 625

Van benne valami, de akkor mitől lett az év autója?

 

Előzmény: Csizi PII (623)
alázógyík Creative Commons License 2006.02.17 0 0 624
Még Franciaországban is a Grandet választották meg az Év Kisautójának, talán a Jazz volt a 2.
Előzmény: farriss (622)
Csizi PII Creative Commons License 2006.02.17 0 0 623
Miért? Mert említésre sem méltó.
Előzmény: aTom_DJ (621)
farriss Creative Commons License 2006.02.17 0 0 622
Nem csodálkozom. A III-as Clio tök jellegtelen, és baromi drága. Nem meglepő, hogy a Renault itthoni értékesítése 1 év alatt 40 százalékkal csökkent....
Előzmény: alázógyík (620)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 621
Na hát az év autója az egy vicc! Arra miért nem mondja senki, hogy drága?
alázógyík Creative Commons License 2006.02.17 0 0 620
Havonta átlagban 2000db-al több fogy belőle, mint az év autója Clioból, és 7000db-al több, mint a 3. helyezett Fiestából.
Pedig csak most februártól lehet rendelni jópár külföldi országban./Anglia, Írórszág, Ausztrália,.../
Az A szegmens/SzuperMini/ kategóriát több mint 1 éve továbra is a Panda uralja.
A Croma eladásai Ny.Európában tovább nőttek.
Előzmény: aTom_DJ (619)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 619
38ezer eladott grande :|! Szép teljesítmény! Kíváncsi vagyok, hogy ebből mennyi magyaroszági!
Előzmény: alázógyík (617)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 618

Akkor miről is beszélünk :)?

Azt mondtad, hogy nincs eltérés csak max abban, hogy több vízelvezető van :)

Sportos gumi meg egyértelműen gyorsabban fog kopni!

Előzmény: alázógyík (616)
alázógyík Creative Commons License 2006.02.17 0 0 617
Nem meglepő hír!!


Tarol a FIAT!

Nem semmi, 25%-os növekedés.
alázógyík Creative Commons License 2006.02.17 0 0 616
"Ilyen és ehhez hasonló mintázatú 1xx/65 gumit nem nagyon látni, hogy mi az oka, azt nemtom :)

Mert ez kifejezetten SPORTOS minta, és a sportosság nemnagyon kezdődi /65-nél. :))
Előzmény: aTom_DJ (615)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!