Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.20 0 0 664

Én is néztem az új Leont nemrég, tök jó, de nincs benne semmi ami megfogna, főleg formailag! Számomra tök ugyanolyan mint az altea! Grandét már pár száz méterről felismerni, leont meg el kell olvasni, hogy ez leon, ezt is vedd figyelembe ;)!

Előzmény: Szarvyman (660)
Varshi Creative Commons License 2006.02.20 0 0 663

> Írtam is nekik egy nem túl pozitív e-mailt, de nem méltattak válaszra...

 

:o)))

 

Miért, mit vártál? Jön egy beismerő levél, hogy "rádöbbentünk, hogy hozzá nem értő lúzerek vagyunk... és most megyünk, átgondoljuk az életünket"? :)

 

Szerintem kaptak már annyit, hogy csak na. De biztos sógor/koma/ismerős révén játszhatják még mindig a televíziózósdit... :-  Egy jobb csatornán a második ilyen adás után lekerülne a műsorról egy hasonló nívójú program.

Előzmény: Szarvyman (660)
Csizi PII Creative Commons License 2006.02.20 0 0 662
Igaz, ez nem fekete.
Előzmény: Csizi PII (661)
Csizi PII Creative Commons License 2006.02.20 0 0 661

Bestnél most hírdetnek egy 1,9 Sportot, bemutató darab.

 

http://www.bestautohaz.hu/hasznaltauto_list.jsp

Előzmény: Szarvyman (660)
Szarvyman Creative Commons License 2006.02.20 0 0 660

Sziasztok!

 

Na végre végigolvastam a fórumot... :) Hát az Egri Csillagokat lehet hamarabb elolvastam diákkoromban :D

 

Már elég rég gondolkodom egy grande puntoban. Az 1.9-es sportváltozatot szemeltem ki magamnak, fekete színben, napfénytetővel. Már-már a megrendelésnél tartottam, ám most néztem neten az új Seat Leont, s mostmár nem tudom melyiket is szeressem. Valószínűleg elmegyek ma megnézni a Seatot, aztán hátha akkor okosabb leszek. Egyébként a Puntot már kipróbáltam. A kisebbik 1.3 Mjethez volt szerencsém... Körübelül azt tudom elmondani, amit már többen is leírtak itt...

 

Az autómániás sport tesztnek meg örültem, mint majom a farkának, de mikor megláttam, hogy Répa Kata bevillan, na abban a pillanatban már szidtam a rendszert, tudtam, hogy egy újabb haszontalan tesztnek nézek elébe, és nem tévedtem. Írtam is nekik egy nem túl pozitív e-mailt, de nem méltattak válaszra...

-=feszterg=- Creative Commons License 2006.02.20 0 0 659
Bízunk benne hogy lesz több  :))
Előzmény: aTom_DJ (652)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.20 0 0 658
Képeket majd plíz :)!
Előzmény: rígel (654)
DirtyBob Creative Commons License 2006.02.20 0 0 657
Január 10.-én rendeltem.
Előzmény: rígel (656)
rígel Creative Commons License 2006.02.20 0 0 656
Mikor rendelted? január elején, vagy végén?
Előzmény: DirtyBob (655)
DirtyBob Creative Commons License 2006.02.20 0 0 655
Jóneked! Nekem még min 3 nap (ezen kívül).
Előzmény: rígel (654)
rígel Creative Commons License 2006.02.20 0 0 654
Eljött a NAGY nap!
Ma megyek a kocsiért:)))))))))))))))
végre
yasuni Creative Commons License 2006.02.19 0 0 653
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.19 0 0 652
Azért örülnék, ha rajtam kívül jönne még grande!
Előzmény: -=feszterg=- (651)
-=feszterg=- Creative Commons License 2006.02.19 0 0 651
Ha egyedüli grande-s leszel akkor jó dolgod lesz :))))9 
Előzmény: aTom_DJ (649)
v86 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 650

olyan jó idő van, már szívem szerint felraknám a 17-eseket, de félek, hogy ez csak átmenetei meleg, és visszatérnek a fagyok :(!

Hát, jövő hétvégén havazni fog ;-)

Előzmény: aTom_DJ (649)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.19 0 0 649

Március 25-26 II. BalcsipartiPUNTOura Keszthely.

Program (tervezet)

- 9 órakor találkozó Keszthelyen a Liget pláza parkolójában
- kocsikázás Zala-megyében
- útközben kis kulturprogram szép kilátással utána ebéd
- ebéd után szavazás, majd folytatódik a közös kocsikázás
- visszaérkezés Keszthelyre - szállás elfoglalása (Hotel Helikon)
- kaja - pia - ereszd el a hajam, díjkiosztás
- másnapi progi elözö estétöl függöen


Jelentkezés és információ:

balcsi@puntoclub.hu

feszterg - 70/5333-791 (Esztergom)
kbazsi - 20/375-3067 (Veszprémi gyülekezö Top Shop)
DerMedve – 20/359-2109 (Budaörsi gyülekezö Tesco parkoló)

Eddigi gyülekezöpontok:

Budaörs Tesco parkoló – gyülekezö fél7kor indulás 7kor matrica mindenkinél legyen!!

Veszprém körgyürü Balaton felé Top Shop bevásárlóközpont parkolója – gyülekezés 8kor, megvárjuk a Pestieket (Tapolca felé)

További gyülekezöpontok jelentkezését is várjuk J



Jelentkezéshez kérjük megadni:

- hány fö érkezik és honnan
- szállást kérnek-e (ha igen milyet)
- mit szeretnének ebédelni (menü)
- vacsorát kérnek-e
- milyen autóval jönnek
- elérhetöség + név + nicknév

Szállás:
Hotel Helikon Keszthely
<A href="http://www.danubiushotels.com/hu/magyarorszagi-szallodak/hotel-helikon-keszthelyhttp://www.danubiushotels.com/hu/magyarorszagi-szallodak/hotel-helikon-keszthely<BR /> (tutkó parkoló, eszpresszó, sörözõ, koktélbár, drinkbár, szolárium, masszázs)

Svédasztalos vacsora különteremben, tekepálya használattal.
(18h-tól hajnali 3h-ig csak a miénk)


Találkozóval kapcsolatos naprakész információk fórumunkban és az oldalon:
<A href="http://forum.puntoclub.hu/index.php?method=showhtmllist&list=message&rollid=12%2C125&clearoff=1&http://forum.puntoclub.hu/index.php?method=showhtmllist&list=message&rollid=12%2C125&clearoff=1&<BR />
Jelentkezéseket naponta frissítjük, ha valaki nem kerül fel a listára 1-2 napon belül akkor telefonon jelezze valamelyik szervezönek.Szervezök várnak szeretettel mindenkit, aki úgy érzi ott a helye, természetesen bármilyen más olasz autót is szívesen látnak.">http://puntoclub.hu/talalkozok<BR />
Jelentkezéseket naponta frissítjük, ha valaki nem kerül fel a listára 1-2 napon belül akkor telefonon jelezze valamelyik szervezönek.

Szervezök várnak szeretettel mindenkit, aki úgy érzi ott a helye, természetesen bármilyen más olasz autót is szívesen látnak.

 

 

Remélem más is jön grandével rajtam kívül!

 

 

Más: olyan jó idő van, már szívem szerint felraknám a 17-eseket, de félek, hogy ez csak átmenetei meleg, és visszatérnek a fagyok :(!

yasuni Creative Commons License 2006.02.19 0 0 648

Gratulálok az autóhoz. Nagyon szép lesz!

Nekem egy 90 pacis multijetem van emotion felszereltséggel.

A fűtés nem gagyi! Mondjuk -15 fok-nál kicsit lassabban melegszik mint a te 1,4es benzinesed fog. A digitklíma nagyon egyszerűen kezelhető. Csak jobb ha az utat nézi az ember, nem pedig azt nyomkodja. Majd én is pakolok fel képet, csak mostanában nem volt időm. (el is felejtem a kamerát mindig:-()

Előzmény: v.ferenc (645)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.18 0 0 647

Azért azt a gagyi fűtést ne vedd készpénznek! Pont ugyanannyira gagyi mint az összes modern dízelben, semmivel sem rosszab!

Előzmény: v.ferenc (645)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.18 0 0 646

A kép nem tudom hova lett.

Előzmény: v.ferenc (645)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.18 0 0 645

Hát nekem sincs jobb ötletem várok! Legfeljebb beírok majd a panaszkönyvbe:))

1,4 8v dynamic+digitklíma,5 ajtós metálkék, kék belsővel. Képet mellékelek róla. Ő az, bár telóval csináltam a képet és az idő sem volt valami fényes...

Azt mondta az ember hogy max. március 3-án átvehetem, de hát így?! Nem igazán bízok benne.

Tesztvezetni voltam, egy 1,3 multjet-et király volt!

Mesélj már a tied milyen? Azt hallottam a multijettekről hogy elég gagyi a fűtés benne. A tiedben digit klíma van? ha igen, egyszerű a kezelése?

Előzmény: yasuni (644)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 644

Leírhatnád a kocsid paramétereit.

Előzmény: v.ferenc (642)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 643
Há'ja. Az gáz. Sajnos nemigen tudsz mit csinálni... Mindenesetre kitartás. Nem rossz ha egy grandéban ülsz. :-) 
Előzmény: v.ferenc (642)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.18 0 0 642

Én múlthét pénteken voltam lefoglalózni a kocsit és most kedden délelőtt mentek érte és este már itt volt a kereskedésbe. Egyszemélyes tréler ment érte, kimondottan ezért a kocsiért.

Viszont az bosszant hogy délelőtt beszéltem az emberrel és még mindig nincs meg a kocsi számlája, hétfőn vagy kedden lesz csak meg. Ez azért furcsa hogy majd egy hetet csak a szálmára kell várni. És ugye addig egy centit nem intézkednek az ügyben amíg a számla nincs ott náluk és utána jöhetnek még a papírmunkák, vagyis az a 2 hét lehet hogy 3 lesz, vagy mégtöbb.

Előzmény: yasuni (641)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 641

Pontosan nem tudom mikor mondott igent a merkantil.

De leírom pontosan velem hogy történt.

 

Az enyém jan 27én jött meg, az péntek volt ráadásul kora délután hívtak így csak hétfőn (30án) mentem aláírni meg letenni a lét. Még aznap hívtak a bankból. Tehát valszeg az én papírjaim addigra rendben voltak. Utána jött a várakozás és feb15én vettem át az autót. 2 hetet vártam a szerződés aláírását követően az átvételig.

 

Ha megvannak a hozzávalók biztos elfaxolják v futárral elküldik a banknak, ők meg 1ből lépnek. A papírmunka szer tovább tart mint a kocsit pestre hozni, lehet volt egy szabad hely a tréleren, azért ért ide ilyen hamar a géped.

Sajnos ezt az időt úgy tűnik ki kell bírni...

 

Peace

Előzmény: v.ferenc (639)
-=feszterg=- Creative Commons License 2006.02.18 0 0 640

BalcsipartiPUNTOura II. Keszthely, március 25-26.

 

Idén ismét megrendezésre kerül a tavaszhozó BalcsipartiPUNTOura.

  

Program (tervezet)

 

- 9 órakor találkozó Keszthelyen a Liget pláza parkolójában

- kocsikázás Zala-megyében

- útközben kis kulturprogram szép kilátással utána ebéd

- ebéd után szavazás, majd folytatódik a közös kocsikázás

- visszaérkezés Keszthelyre - szállás elfoglalása (Hotel Helikon)

- kaja - pia - ereszd el a hajam, díjkiosztás

- másnapi progi elözö estétöl függöen :)

 

 

Jelentkezés és információ:

 

balcsi@puntoclub.hu

www.puntoclub.hu

 

fórum:

http://forum.puntoclub.hu/index.php?method=showhtmllist&list=message&rollid=12%2C125&clearoff=1& 

 

feszterg -  70/5333-791 (Esztergom)

kbazsi -    20/375-3067 (Veszprémi gyülekezö Stop Shop)

DerMedve – 20/359-2109 (Budaörsi gyülekezö Tesco parkoló)

 

Eddigi gyülekezöpontok:

 

Budaörs Tesco parkoló – gyülekezö fél7kor indulás 7kor autópályamatrica mindenkinél legyen!!

Veszprém körgyürü Balaton felé Stop Shop bevásárlóközpont parkolója – gyülekezés 8kor, megvárjuk a Pestieket (Tapolca felé)

 

Jelentkezéshez kérjük megadni:

 

- hány fö érkezik és honnan

- szállást kérnek-e (ha igen milyet)

- mit szeretnének ebédelni (menü)

- vacsorát kérnek-e

- milyen autóval jönnek

- elérhetöség + név + nicknév

 

Szeretettel várunk minden Punto tulajt, szimpatizánst és olaszautó rajongót egy kis tavaszi kiruccanársa.

 

feszti
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.18 0 0 639

Yasuni!

Még azt szeretném kérdezni, hogy oké hogy egy óra múlva felhívtak, meg a munkahelyedet is, de mennyi ideig tartott az hogy rá is bolíntottak hogy oké?

Mert én csütörtökön adtam be, de azt mondta az értékesítő ember hogy nincs még meg a kocsinak a számlája, mert hogy nyíregyházáról hozták fel a kocsit pestre és amíg nem érkezik meg a számla addig nem adja le a hitelt se. Mondjuk azt nem értem hogy a számla miért nem jött, vagy jöhetett fel a kocsival együtt, de mindegy!

A lényeg, hogy engem még mindig nem hívott senki, se a Bank, se az ember, de nemsoká felhívom és megkérdezem hogy most akkor mi van.

Előzmény: yasuni (638)
yasuni Creative Commons License 2006.02.18 0 0 638

Igen merkantil a hitelem. Nem sokat sz@roztak, másfél órával a szerz aláírása után (!) már hívtak is adategyeztetés miatt. Munkáltatót is felhívták.

Előzmény: v.ferenc (634)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 637
Semmi gond! Arra visszatérve, hogy valaki megúszhatta volna, ha nyáron nem téligumival megy, arra az a magyarázat szerintem, hogy a lágyabb gumi túlmelegszik és veszít a tapadásából!
Előzmény: GRoman (633)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.17 0 0 636

Végülis mind1, úgysem hiszem el addig, amég a saját káromon nem tanulok :D! De remélem, hogy nem lesz ilyen, mert a nagy kerekek nélkül nem teljes a szépsége :)

Előzmény: ismeros (635)
ismeros Creative Commons License 2006.02.17 0 0 635
Hello!
Fogalmam sincs hogyan közlekedett vele. :)
Az is lehet,h kamuzott,de tény,h lecserélte 15"-ra.
:)
Előzmény: aTom_DJ (602)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!