Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

yasuni Creative Commons License 2006.02.21 0 0 685
Azért még mindig megnézik. Eddig 2 láttam a sajátomon kívül. Egyiket rendszeresen.
Előzmény: aTom_DJ (682)
GRoman Creative Commons License 2006.02.21 0 0 684

rígel:

 

Freudi elszólás? Most már jön a tavasz, aztán lehet az autó ablakán sasolni kifele, hogy milyen "emlősök" állnak a megállóban... :-))

 

Szarvyman:

 

Le se tojd azt a cikket. Csak a negatívumokat hangsúlyozzák. Télen minden autó többet fogyaszt (bár a dízelek elvileg kevésbé). A végkifejlet azonban szvsz. igaz: nem érdemes G.P.-t venni ezzel a motorváltozattal. Ha van 4,6 millád, és a Sport Punto vagy a Leon között ingadozol, akkor válaszd a... Honda Civicet. (Igaz, per pillanat októberi gyártásból tudnak rendelni. Nemcsak a GP kelendő...)

Előzmény: rígel (676)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.21 0 0 683
Előbb lemosattam a grandét, hiszen holnap lesz két hónapos és ne maradjon rajta az a sok sós dzsuva! Koszosan kék volt mostmeg aztaqrva színű :)))! Télen minden egyes mosás után ilyen élményem volt :)!
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.21 0 0 682

De milyen jó érzés ez, igaz? :)))

El sem tudod képzelni, hogy tavaly mennyire bámulták :PPP

Előzmény: rígel (675)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.21 0 0 681
Az tényleg kurva sok, de nem akarom elhinni, hogy annyit eszik! Ők ilyen 8-10literekről beszélnek! Szerintem egyáltalán nem pozitív hangvételű a teszt, csak úgy tűnik! Szerintem kb úgy jön le, hogy ez tök jó kocsi de ne vedd meg, mert nem lehet használni! Olvassátok csak el a cikkhez a hozzászólásokat, nagyon szídják a janikát, mert ez már nem az első eset!
Szarvyman Creative Commons License 2006.02.21 0 0 680
Megvettem az előbb az autópiacot, abban van egy cikk az 1.9-es sportról, de ez is elég semmitmondó... Ott 7,8at jelölnek meg fogyasztásnak, ami ha jól rémlik a gyéri adat... Ha gondoljátok este bepötyögöm ide a cikket... (meg ha szabad ilyet egyáltalán... :) )
rígel Creative Commons License 2006.02.21 0 0 679
köszi, remélem úgy lesz
Előzmény: Csizi PII (678)
Csizi PII Creative Commons License 2006.02.21 0 0 678
Sok balesetmentes és szervizmentes km-ert hozzá :))
Előzmény: rígel (675)
Varshi Creative Commons License 2006.02.21 0 0 677

> hogy ehetne kevesebbet is,

 

Ööö, konkrétan arról volt szó, hogy kurva sokat eszik. A feltüntetett adatok a hasonló teljesítményű benzines Stilómhoz voltak hasonlatosak, csak az nehezebb több mint kétszáz kilóval... Ez azért kicsit gáz, nem? Amúgy nem fikkantották, hanem elsimerték, hogy inkább más motorral vennék.

 

Szvsz poz. hangvételű volt a cikk annak ellenére, hogy az a motor nem éppen a legjobb formáját hozta. (Mondjuk az se kizárt, hogy valami nem volt vele oké...)

Előzmény: aTom_DJ (673)
rígel Creative Commons License 2006.02.21 0 0 676
bust=busz
rígel Creative Commons License 2006.02.21 0 0 675
Sziasztok!

Tegnap elhoztam a kocsit! Nagyon élvezem. Kicsit furcsa, hogy mindenki megbámulja a lámpánál és a bustmegállókban.
Holnapra csinálok majd képeket
Szarvyman Creative Commons License 2006.02.20 0 0 674
Gondoltam, hogy valami nem stimmel, mert nem szabadna ennyit ennie. Nem is ismertem eddig az a5-öt, csak most ismertem meg, mióta keservesen punto sport teszt után kutatok... :)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.20 0 0 673
Ha te az a5-nek hiszel, butus vagy, már bocs! Nem az első cikkük, ami magyarul szart sem ér! Nem tudtak belekötni a kocsi külsejébe, akkor írnak fél oldalt arról, hogy ehetne kevesebbet is, de mindezt csak azért, mert német autó mániások!
Előzmény: Szarvyman (671)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.20 0 0 672

Gyári 17-es: 6,5Jx17 ET45

Ennyit tudok segíteni, sajna a többit nem :(!

Előzmény: v.ferenc (669)
Szarvyman Creative Commons License 2006.02.20 0 0 671
Hát folyamatosan töröm a fejem, de akárhogyis, a punto felé hajlok, mégiscsak abba szerettem bele már jó régen... Mellesleg az ára is kedvezőbb. Viszont az a5-ös cikk lelombozott egy picit...
fabris123 Creative Commons License 2006.02.20 0 0 670
Az új Seat-oknak elég katasztrófa kinézetük van tiszta jellegtelen dög mindegyik én is mindig keverem őket.
Előzmény: aTom_DJ (664)
v.ferenc Creative Commons License 2006.02.20 0 0 669

Sziasztok!

Érdeklődnék, nem -e hallotta valaki, hogy a gyári cd- lejátszó elvileg elő van készítve arra hogy hozzá lehessen csatlakoztatni winchestert. A kereskedésbe az értékesítő ember mondta.

És hogy tudja-e valaki hogy a könnyűfém felninek mi a pontos mérete. et- szám, /j ilyesmi.

Köszi!

yasuni Creative Commons License 2006.02.20 0 0 668
Akkor én vagyok a legszerencsésebb! Azt se tudom melyik csatornán van az autómánia és még 1et se láttam.
Szarvyman Creative Commons License 2006.02.20 0 0 667

Hát szó, ami szó tényleg össze lehet keverni. Pont most voltam a szalonban és nézem a leon, aztán állt mellette egy másik, na mondom ez is az. Aztán nézem a hátsó kilincset, ja mondom mégse az, de akkor mi, hátrasétáltam, hát altea volt ráírva. :) Ki is próbáltam, de sajnos diesel nem volt tesztautóban, de a héten lesz és elvileg hívni fognak. Mondjuk ez a benzines sem ment rosszul, de a diesel biztos királyabb lesz a nyomatékossága miatt.

 

Egyébként gondoltam, hogy nem fognak válaszolni az e-mailemre, azért írtam azt, hogy válaszra sem méltattak, mert azt akartam kifejezni vele, hogy lesz@arják a néző véleményét, adják ugyanúgy a trágya műsorukat...

yasuni Creative Commons License 2006.02.20 0 0 666
Szerintem a grande egy sokkal karakteresebb autó mint a leon. Az is fog maradni az orra miatt. Nem hiszem, hogy le merik majd koppintani. aTom jól mondja, hogy leon=altea. Túlságosan hasonlítanak egymásra.
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.20 0 0 665

Mindenhol ennyire szaporodnak a grande puntok vagy csak a környékünkön???

Egy kis 3000fős községben lakom, és már 3 grande punto van :|! Tudom, hogy sokat eladtak januárban, de külön magyarországi adatokat nem láttam!

aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.20 0 0 664

Én is néztem az új Leont nemrég, tök jó, de nincs benne semmi ami megfogna, főleg formailag! Számomra tök ugyanolyan mint az altea! Grandét már pár száz méterről felismerni, leont meg el kell olvasni, hogy ez leon, ezt is vedd figyelembe ;)!

Előzmény: Szarvyman (660)
Varshi Creative Commons License 2006.02.20 0 0 663

> Írtam is nekik egy nem túl pozitív e-mailt, de nem méltattak válaszra...

 

:o)))

 

Miért, mit vártál? Jön egy beismerő levél, hogy "rádöbbentünk, hogy hozzá nem értő lúzerek vagyunk... és most megyünk, átgondoljuk az életünket"? :)

 

Szerintem kaptak már annyit, hogy csak na. De biztos sógor/koma/ismerős révén játszhatják még mindig a televíziózósdit... :-  Egy jobb csatornán a második ilyen adás után lekerülne a műsorról egy hasonló nívójú program.

Előzmény: Szarvyman (660)
Csizi PII Creative Commons License 2006.02.20 0 0 662
Igaz, ez nem fekete.
Előzmény: Csizi PII (661)
Csizi PII Creative Commons License 2006.02.20 0 0 661

Bestnél most hírdetnek egy 1,9 Sportot, bemutató darab.

 

http://www.bestautohaz.hu/hasznaltauto_list.jsp

Előzmény: Szarvyman (660)
Szarvyman Creative Commons License 2006.02.20 0 0 660

Sziasztok!

 

Na végre végigolvastam a fórumot... :) Hát az Egri Csillagokat lehet hamarabb elolvastam diákkoromban :D

 

Már elég rég gondolkodom egy grande puntoban. Az 1.9-es sportváltozatot szemeltem ki magamnak, fekete színben, napfénytetővel. Már-már a megrendelésnél tartottam, ám most néztem neten az új Seat Leont, s mostmár nem tudom melyiket is szeressem. Valószínűleg elmegyek ma megnézni a Seatot, aztán hátha akkor okosabb leszek. Egyébként a Puntot már kipróbáltam. A kisebbik 1.3 Mjethez volt szerencsém... Körübelül azt tudom elmondani, amit már többen is leírtak itt...

 

Az autómániás sport tesztnek meg örültem, mint majom a farkának, de mikor megláttam, hogy Répa Kata bevillan, na abban a pillanatban már szidtam a rendszert, tudtam, hogy egy újabb haszontalan tesztnek nézek elébe, és nem tévedtem. Írtam is nekik egy nem túl pozitív e-mailt, de nem méltattak válaszra...

-=feszterg=- Creative Commons License 2006.02.20 0 0 659
Bízunk benne hogy lesz több  :))
Előzmény: aTom_DJ (652)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.02.20 0 0 658
Képeket majd plíz :)!
Előzmény: rígel (654)
DirtyBob Creative Commons License 2006.02.20 0 0 657
Január 10.-én rendeltem.
Előzmény: rígel (656)
rígel Creative Commons License 2006.02.20 0 0 656
Mikor rendelted? január elején, vagy végén?
Előzmény: DirtyBob (655)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!