Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

matizoli Creative Commons License 2006.03.06 0 0 976
Na, ez a nap sem az enyém volt. Reggel úgy indultam el, hogy a GP-vel jövök haza. Még 10h-kor ez reális elképzelésnek tünt, de sajnos 12h-ra kiderült, hogy az okmányiroda visszadobta az összes papirt, mert hogy a vámudvar nem hologramos igazolást állított ki február végén, ellenben márciustól pedig csak ilyet fogadnak el.

No ez a tipikus nem tudja a bal mit csinál a jobb. Így most holnap várjuk az új regadó igazolást, és akkor mehet újra az okmányirodába. Sajnos így már csak legjobb esetben is csak szerdára lesz autó. No gyerekek ez az igazán rossz. Mikor már majdnem megvan és huss....

No sajnáljatok már :-)
aTom_DJ Creative Commons License 2006.03.06 0 0 975

Nem akarod oktatni rock10-et, hogy hogyan kell értelmesen társalogni :)? Ráférne!!!

Még1x köszönyjük a hozzászólásaidat!

Előzmény: Gaben. (973)
yasuni Creative Commons License 2006.03.06 0 0 974
korrekt vagy Gaben. köszi
Előzmény: Gaben. (973)
Gaben. Creative Commons License 2006.03.06 0 0 973

Köszönöm Fiúk!!!

Próbálok objektív maradni :o)

 

G

Előzmény: Szarvyman (972)
Szarvyman Creative Commons License 2006.03.06 0 0 972

Rock10 tényleg elég komolytalan... A vitáról fogalma sincs, csak fújja a zöldségeket, észérvek meg a kanyarban.

Gaben neked pedig köszönjük a korrekt, értelmes hozzászólást!

DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 971

A hótol biztos nem látszik de ott van :)

Fogyasztással eddig elégedett vagykok, de hozzá kell tenni hogy nagyobb távot még nem tettem meg autópályán, és hát amit láttam 130-nál a fogyasztásmérőn (6-6,5) az nagyon nem tetszett. Majd kiserül hogy ebből mennyi az igaz. Egyébként most tankoltam másodszor 5,5-öt mutatott átlagnak, én meg 5,3-at számoltam ki.

Előzmény: rígel (966)
Lente Creative Commons License 2006.03.06 0 0 970

Kössz :-)

mer csak azért, hogy ha itt országon belül hol esett ennyi. Mer nálunk csak 10 centi...

 

Előzmény: DirtyBob (964)
alázógyík Creative Commons License 2006.03.06 0 0 969
Így van, teljesen korrekt volt a hozzászólás.
Előzmény: rígel (968)
rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 968
Na az ilyen hozzászólókat mint Gaben, szívesen látom és olvasom.
Kedves Rock10! Lehet így is. Kúltúráltan, semlegesen, okosan.
Gaben. Creative Commons License 2006.03.06 0 0 967

Ja és mielött meglincselne bárki :o)

Nagyon drukkolok, hogy a rossz hírnevet minél hamarabb ködösítsék az olaszok, mert alapvetően nagyon szép autókat gyártanak szerintem. Nem véletlen hogy sok gyártó rohan hozzájuk a ceruzával meg a kockás papíral hogy nekik is ők rajzoljanak járgányokat.....

 

G

rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 966
azért kérdeztem, mert nem láttam rajta a multijet emblémát.
A fogyasztással úgy látom elégedett vagy, nem úgy mint én. Bár mostmár majdnem biztos vagyok benne, hogy a fogyasztásmérő nagyon eltér a valóságtól.
Előzmény: DirtyBob (963)
Gaben. Creative Commons License 2006.03.06 0 0 965

Alapvetően hidd el hogy rossz vitapartner vagyok, mert nekem az az álláspontom hogy tökéletes autó nincs és ebben szerintem lehet hogy Te is egytértesz velem. Szeretném leszögezni hogy nagyon tetszik a Grande, nézegettem is közelebbről, sőt az összes kisautót végigpróbáltam mielött  megvettem a Stiftet. A döntésemet nagy mértékben befolyásolta az hogy megbízható legyen, és élmény legyen beleülni. A korábbi tapasztalataim alapján a a japánokat nagy ívben kerültem, mert tudtam ugyan hogy megbízható de egyszerűen nem szerettem régebben beleülni ezekbe mert olyan semmilyenek voltak. Franciám volt, olaszom vol korábban és hát.... igen. Kiváló már-már családias viszony a szerelőkkel. A német autókat nagyon szerettem de mára már ez is változott. Amikor beültem a suzukiba, próbáltam belekötni és nem tudtam ( ezzel együtt gáz hogy pl. nincs csomagtartója) A Fiattal nem lenne semmi bajom, de szeretnék pár olyan évet elötte ameddig kapitális hibákat nem hallok abból az irányból. Családon belül van egy autólakatrésznagyker, és hát hogy is mondjam. Olasz-francia alkatrészértékesítésből kiválóan meg lehet élni, és ezt értsd úgy hogy pár éves autókhoz keresnek olyan alaktrészeket ami pl egy japánnál elképzelhetetlen. De ezzel együtt nem tartom magam elfogultnak. Csak amit látok.

Igenis tetszik a Grande, nagyon pofás.

 

Üdv,

 

Gaben :o) 

Előzmény: szutyok897 (962)
DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 964
Szlovákiában voltunk sielni 3 napot. Donovaly-ban. Jó kis 2méteres hófalak voltak az utak szélén :)
Előzmény: Lente (959)
DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 963
Még mindég az van benne :)
Előzmény: rígel (960)
szutyok897 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 962

ok, hogy cserélik gariban, de kicsit sok lesz már a szériahibákból...

rossz ac pumpa, rossz kupplung munkahenger, rossz féknyereg, csak amiről én hallottam eddig, pedig nem is nagyon követem a swift sztorit.

de ezek után már nem vagyok benne biztos, hogy a mai japán minőséget úgy emlegethetjük, mint a 10 évvel ezelőttit. És a japán-tökéletes párhuzam elvetése mellett lassan azt is el kellene vetni, hogy olasz-szar minőség. 15 éve tényleg nem a megbízhatóságukról voltak híresek a fiatok, de azóta nagyot változott a világ. Akkor még a suzuki is japán minőség volt...

Előzmény: Gaben. (961)
Gaben. Creative Commons License 2006.03.06 0 0 961

Na de szutyok 897!

 

Nem szép dolog kiragadni dolgokat :o)

A féknyereg szériahiba, gariban cserélik fél óra alatt csak nem volt időm még elvinni, a pedálra pedig máris jött az orvosság ha továbbolvastad. Szögezzük le hogy imádom, és nem bántam meg :o)))

Üdv,

 

Gaben.

Előzmény: szutyok897 (958)
rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 960
milyen motor? Azt írtad korábban 75 lovas mj.
Lente Creative Commons License 2006.03.06 0 0 959
Hol esett ennyi hó???
Előzmény: rígel (956)
szutyok897 Creative Commons License 2006.03.06 0 0 958

hehe, benéztem a swift fórumba, hogy megtudjam milyen is a tökéletes japán minőségű autó, amit elrontana egy szar olasz dízel.

Hát ilyen:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=52534289&t=9114434

 :)

 

rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 957
Nagyon jó ez a szín, én is gondolkoztam ilyenben.
rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 956
DirtyBob képei:
rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 955
ceasar@freemail.hu-ra küldd el.
Előzmény: DirtyBob (954)
DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 954

ha most sincs itt a kép akkor ird az e-mailtedet :)

Nem ir hibát csak nem rakja be.

rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 953
én már tudok feltenni, ha gondolod leírom a mail címemet,küldd el, felteszem.
Előzmény: DirtyBob (950)
DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 952

Na most jó lessz. Esett vagy 30cm hó reggelre :)

Előzmény: DirtyBob (950)
rígel Creative Commons License 2006.03.06 0 0 951
jó, de micsoda?
Előzmény: DirtyBob (949)
DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 950
Kép akart lenni de nemt men fel.
Előzmény: DirtyBob (949)
DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 949
Ez most készült hétvégén.
aTom_DJ Creative Commons License 2006.03.06 0 0 948

"Turbós benzinest is lehet úgy használni hogy ne egye le a fejedről a hajat."

... és ha a dízelt használod úgy akkor, az még kevesebbet eszik! A dízel fogyasztása nem növekszik annyira, mint a benzinése, ha nyomod neki!!!

 

"Azt elismerem hogy a benzinesek többet esznek de legalább télen nem fagyok meg benne ill normális hangja van a kocsinak."

 

 Szerinted a dízel bekapcsolja a klímát amikor elindulsz télen?? Mitől fagynál meg?? Ugyanúgy elkezdi fújni a langyos levegőt, csak később lez meleg a kocsiban, de nem hideget fog nyomatni!

 

"Arra pedig ne fogadjál hogy M.o.-n több dízelt fognak eladni mert egy átlag magyar autós nem megy annyit hogy a dízel a jóval magasabb árát behozza. Főleg hogy már a gázolaj sem olyan olcsó a benzinhez képest."

 

2004-ben a dízel autók száma 40%

2005-ben kicsivel több mint 49%

Akkor ezek szerint idén megfordul az egész, és hírtelen mindenki csak egyhármas vévété zsuzsukit vesz?

 

"az pedig hogy a gyakoratban jobban használható a dízel megint nem igaz. Pl 90-nel haladunk előzni kell a dízel nyomatékból halad míg a benzinessel visszakapcsolok 1-2 ésugyan akkor sőt jobb gyorsulást tudok eléri mint a dízellel."

 

Mert ugyebár a dízelben nincs váltó, és azt véletlenül sem lehetne visszakapcsolni 2-vel, nem így van? Csak a suzukiban van váltó, már ezt is tudjuk! THX!

 

"Egyébként a Swift pakolbatóságával semmi baj, Ugyanis a pakolhatóság azt jelenti hogy a rendelkezésre álló teret mennyire tudod kihasználni. A Swift csomija lehet hogy kicsi (nekem elég) de hogy ne lehetne bele normálisan pakolni? Akkor te még nem láttad a Swift csomiját."

 

 

De láttam, rémes! Kb mint egy fiat panda, pedig az mintha kicsit kisebb kategória lenne!

 

 

Majd írd meg, hogy melyik kórházban vagy és meglátogatunk, oké?

 

Előzmény: rock10 (941)
DirtyBob Creative Commons License 2006.03.06 0 0 947
Összevissza irkál ellenzmondó dolgokról, meg olyanrol amirol fogalma sincs. Szuzukit vesz mert olcsó, de viszon a 2 literel több fogyasztás nem számít. Na mindeggy. Nekem meg pl tetszik a hangaja a multijet-nek, sokkal szebb mint a többi dízel, engem emlékeztet valami jó nagy benzinesére. :) A fűtés sem zavaró, megfagynom még nem kellet, de valóban legalább 5-percel később jön a melg. Tényleg kibirhatatlan inkább veszek egy feleakkora autot. Azt gyorsabban is fűti be, leg feljebba a gyerek lábnyomát a hátamon hordom majd, amikor berakom magammögé a hátsó üllésre :)
Előzmény: szutyok897 (946)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!