Keresés

Részletes keresés

r1 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 126
Amit en kiprobaltam az a nagylato vegen (es foleg nyitva) remesen gyenge volt, a gyutav novelesevel es rekeszelessel pedig latvanyosan javult (bizonyos gyutavokon es rekesznel pedig penge kepet adott). A gazdaja elegedett vele.
Előzmény: gabancs (122)
r1 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 125
Minek csinaltok ebbol is adok-veszek topikot? Nincs eleg? Tuti, hogy attol nem vennek semmit aki befarol ide es az elso 20 topikba (fuggetlenul attol, hogy mi a temaja) elkezdi teriteni a portekajat. Kulonben is eleg furcsa ha valamire meg megvan a teljes garanciaido, de mar kihasznalatlan.
Előzmény: Andor85 (124)
Andor85 Creative Commons License 2010.06.20 0 0 124
Sigma (canonra) 70-200/2,8 eladó 130e huf


Sigma (canonra) 10-20/4,5-5,6 eladó 100e huf
Dobozában garanciapapírral ami még 2 évig érvényes, alig használt.

Mindkettő jó állapotú, kihasználatlansága miatt eladó.

Képeket küldök róla ha érdekel!

andor.koltai@gmail.com

20 482 57 81
*Laca* Creative Commons License 2009.09.10 0 0 123
Sziasztok!

Keresek Canon 10-22 EF-S-t!
halmai pont laszlo kukac gmail pont com
Jó állapotban, jó áron.

Köszönöm a jelentkezést
gabancs Creative Commons License 2009.07.05 0 0 122

Most őszintén! Mi a gond ezzel az objektívvel?

EFS 17-85 IS USM


http://www.dpreview.com/gallery/canoneos20d_samples/
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.25 0 0 120
Ja..Canon ef
Előzmény: Törölt nick (119)
Törölt nick Creative Commons License 2009.01.25 0 0 119
90-300 as??
Vélemény?
rekon Creative Commons License 2008.11.26 0 0 118

Eladó.....CANON EF 100-300 mm f/4.5-5.6 USM objektív ár:50000ft 06305175366

Tomcsy_ Creative Commons License 2008.11.09 0 0 117
Eladó egy EF-S 18-55 IS f3.5-5.6, 4 hónapos (maradék 8 hónap gari), hibátlan, karcmentes Canon obi.
Érdeklődni: tomy-g@freemail.hu 30/200-8429
Ár: 25.000 Ft
seeman Creative Commons License 2007.11.03 0 0 116

  OFF! Igen, működik, kirajzolja a teljes képmezőt. Jelenleg Canon FF-re nincs is vetélytársa ebben a fókuszrégióban.

  ON!

Előzmény: Helfgott bácsi (113)
kb. Creative Commons License 2007.11.03 0 0 115
Két EF-S objektívem van, a 10-22 és a 17-55. Mindkettővel maximálisan elégedett vagyok.
A 10-22-öt, amíg csak használok APS-C vázat, tuti hogy meg fogom tartani, mivel a 17-55-öt viszont inkább csak akkor használom, ha 1 db objektívvel akarok dolgozni (ami nagyon ritka) és egyébként inkább külön nagylátó és tele zoomokat vagy fixeket használok, kihasználatlanság miatt lehet, hogy előbb-utóbb eladósorba kerül.
vlevi Creative Commons License 2007.07.30 0 0 114
Elvileg kéne neki, mert az itt Offtopic. Ugyanis nem DC, hanem DG jelölésű, tehát fullframe.
Előzmény: Helfgott bácsi (113)
Helfgott bácsi Creative Commons License 2007.07.29 0 0 113
Igaz-e, hogy a Sigma 12-24mm müxik a Canon 5d-vel. Maszkolás nélkül. És a Tamron, Tokina?
Levente1978 Creative Commons License 2007.07.27 0 0 112
ezzel en is igy jartam, meg jo hogy ki tudtam probalni es nem vettem meg egybol!!!! Jo lenne ha a Canon ezt a problemat orvosolna mert ez a tartomany nagyon fontos lenne szinte mindenkinek. En most ez miatt egy EF 28-135 IS USM obit hasznalok, de varokban nem erek vele semmit mert kellene a 28 alatti tartomany. :)
Előzmény: obi van kitobi (106)
dualcs5000 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 111
OOOps, a sigma azért nem canon... bocccs (lsd topic title)
Előzmény: dualcs5000 (110)
dualcs5000 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 110
SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC Canon obi, UV szűrővel, tokkal vonóval eladó.

A fényerő legyen veled!

irányár: 65.000-Ft (06307421006)




link: http://pixinfo.com/cikkek/sigma_18-50_f28_dc.1
zazi76 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 109
Sziasztok.
Keresek megvételre Canon EF 28-135 IS ISM obit, elfogadható áron. Ajánlatokat
verboizoltan@freemail.hu címre várok.
.hun Creative Commons License 2007.03.12 0 0 108

gondolom ezt nekem írtad :)

én egy sima (értsd nem vékony) Hoya HMS super UV-t vettem és az sem vignettál :)

Előzmény: halaszdr (107)
halaszdr Creative Commons License 2007.03.12 0 0 107

Attól függ milyen típusú filtert tennél rá. A Hoya Digital Pro1-es UV szűrője alacsony peremmagasságú és egyáltalán nem vignettál.

Ami viszont érdekes- nem tudom másnak van e vele tapasztalata- cirkuláris polárszűrő használata a 10-22-esen...mert elég furcsa dolgokat művel...

obi van kitobi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 106
a 17-85öt kipróbáltam egyik nap,hazaérve és a gépre másolva aszittem' besírok,
a képszéleken valami iszonyat,egyébként meg annyira torz nagylátónál,hogy nem akartam elhinni.
ennyi pénzért ez durva:
Előzmény: canon.Eos (103)
KTTech Creative Commons License 2007.03.11 0 0 105
Nekem elég jól bevállik az a 17-55/2.8 IS USM :)
Előzmény: canon.Eos (103)
.hun Creative Commons License 2007.03.11 0 0 104
akkor nekem a legjobb obim van? szuper! ;)
Előzmény: canon.Eos (103)
canon.Eos Creative Commons License 2007.03.09 0 0 103
60 2.8 fasza
17-85 is hulye aki megveszi
18-55 kitobi ----- 3 as fölé
10-22 es legjobb
17-55 is árát nem éri meg de ha valaki nagyon gazdag akkor ütős képe van!

.hun Creative Commons License 2007.03.07 0 0 102

Sziasztok!

Használ valaki Canon EF.S 10-22-esen filtert? Valóban elég rá a sima UV és nem kell slim a vignettálás miatt?

Köszönöm.hun

Z.K Creative Commons License 2007.01.14 0 0 101

Szia!

Melyikben?

Kezdő fórumozó vagyok.

K.Z.

Előzmény: N. Domi (100)
N. Domi Creative Commons License 2007.01.14 0 0 100
Lehet, hogy más topicban előbb kapsz választ...
Előzmény: Z.K (99)
Z.K Creative Commons License 2007.01.14 0 0 99

Sziasztok!

 

Megint Én vagyok. Nem tudja valaki az Exakta honlapjának címét? Mert nincs nagyon infom az optikáról, csak ami rá van írva. Ja meg nem tudjátok, hogy az Exakta nem gyárt-e APS méretre optikát.  Akitől a gépet vettem, nem nagyon értett, hozzá. Lehet, hogy az Optika APS méretre készült?

 

K.Z.

 

Z.K Creative Commons License 2007.01.14 0 0 98

Sziasztok!

 

Most vettem egy EOS 50 gépet, hozzá pedig egy Exakta 28-105 1:2,8-3,5 optikát. A Gép teljesen jól működik, de az optika frontlencséjén apró karcok, ami lehet, hogy látszik a leképzésnél. A probléma nem is ez az optikával, hanem az, hogy csal a méter skálája, sőt 105mm állásban, nem képes élesre fókuszálni. igy a gép el se akarja sütni, csak manuál fókuszos állásban hajlandó. Nem tudom valaki találkozott e már ilyen hibával? Ha valaki tud a dologra valami megoldást, kérem, ossza meg velem.

 

K.Z.

 

vanezigy1 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 97

OOPsz az ára lemaradt :-)

 

95.000-Huf

 

 

Előzmény: vanezigy1 (96)
vanezigy1 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 96

Sziasztok!

 

Eladó Canon Macro Lens EF-S 60mm 1:2.8 USM.
Az objektív megkímélt, karcmentes állapotban van.

 

Tel: 0630-5600507

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!