Keresés

Részletes keresés

pelso777 Creative Commons License 2004.01.08 0 0 0

Szia Jolie!
Ha É. Bp.-i vagy, akkor igen. Hivd kérlek a
70/5321776-t.
Üdv.:Pelso
Előzmény: Jolie (-)
Jolie Creative Commons License 2004.01.08 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Tud valaki ajánlani jó asztalost, aki ésszerű árakon dolgozik és szép a munkája?

Akikről hallottam, nagyon el vannak szállva az árakkal. Egy két méter széles beépített szekrényért (egy kis részen tükörrel) 200.000 Ft körüli összegeket mondanak. Hihetetlen. Bútorboltokban 100.000-ért még nagyobbat is kapnék, sőt akcióban már 60.000-ért is láttam, de sajnos ezek a szekrények mind 50-60 cm mélyek, nekem pedig 45-48 cm méteres kellene.

Ha tudtok, segítsetek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!