Tud valaki ajánlani jó asztalost, aki ésszerű árakon dolgozik és szép a munkája?
Akikről hallottam, nagyon el vannak szállva az árakkal. Egy két méter széles beépített szekrényért (egy kis részen tükörrel) 200.000 Ft körüli összegeket mondanak. Hihetetlen. Bútorboltokban 100.000-ért még nagyobbat is kapnék, sőt akcióban már 60.000-ért is láttam, de sajnos ezek a szekrények mind 50-60 cm mélyek, nekem pedig 45-48 cm méteres kellene.