Keresés

Részletes keresés

Djuice86 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1655

Üdv!

 

Hát örülök, hogy feljött ez a téma, ideje volt. A lakógyűlésen tájékoztattak, hogy a Com.Unique az előző lakógyűlésben megszavazott "engedjünk be bármely új szolgáltatót" pontot visszavonatta, sőt, majdnem az egész jegyzőkönyvet meg kellett semmisíteni. Szerintem már ez is felháborító, hogy mit szól be egy olyan cég a lakók ügyeibe, amihez semmi köze (amúgy sajna van, mert van neki valami tárolója, gondolom ezt pont ezért vette). Jelen pillanatban azt sem látni, hogy a Nanette és a Com.Unique milyen viszonyban van, milyen szerződést kötöttek, ügyvédi segítséggel ha kell akkor ezt megszerezzük (na ezt szavaztuk meg). Ez a 9990Ft-os akció azoknak jó, akik még nem ügyfelek. Akiknek már van hűségszerzősésük, azok megint rosszul járnak. De ez az akció is szerintem csak azért van, mert érzi a Com.Unique a vesztét. Meg amúgyis a Gazdasági versenytörvény kifejezetten tiltja a monopólium létrehozását, tehát az a szerződés alapból létre sem jöhetett volna.

Remélem azért lesz az ügynek valami jó megoldása!

Előzmény: Krisz_19 (1654)
Krisz_19 Creative Commons License 2011.04.02 0 0 1654

Kedves Lakótársak!

 

Röviden le tudná írni valaki, hogy milyen határozatok születtek a Com.unique-kel kapcsolatban? Sajnos nem tudtam elmenni a közgyűlésre.

Egyébként felhívtam az ügyfélszolgálatukat, és közölték, hogy a Mandarin Kertben lakóknak most külön akciós előfizetést ajánlanak 1 éves hűségnyilatkozattal. A digitális Premium csomag 117 csatornával és 40 megás nettel telefon nélkül 9 990 Ft, kb. annyi, mint a Medium csomag volt eddig. Hozzá a set-top-box darabonként 400 Ft/hó, 10 000 Ft kaucióval. Az inkasszóra havi 750 Ft-os kedvezmény jár.

A Viasat3 eltávolítása a Medium csomagból vezetői döntés volt, ennyi az indoklás... Arra azért kíváncsi vagyok, mi az az üzleti érdek, ami még az ügyfélelégedettségnél is fontosabb. Mert hogy ez a lépés jelentősen rontotta az elégedettséget, az biztos. Mindenesetre a cég megérett egy vezetőcserére.

 

Kösz az infót előre is, üdv.

palmeiras Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1653

Kedves szancsiii,

A közgyülési jegyzőkönyvben minden fontos információ benne lesz.

Hát azért illett volna eljönni, mi ott voltunk és kb 4 órát tartott.

A közös költség 180 Ft/m2/hó és a garázsbeálló 2700/db/hó; ez 10%-os csökkenés. 

A ComUnique-ról vita volt és több határozat született.

Leszenek fejlesztések plusz 4 kamera, bigiglitároló átalakitása, stb.

A közgyülés megszavazta a gázfelosztás alapelveit, végül a B variáció kapta a legtöbb szavazatot.

Üdvözlettel: palmeiras

Előzmény: szancsiii (1648)
SZIMSZ Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1652

Annyi csak az egesz, hogy premium csomagot fizetsz elo, kapsz 1 set top boxot es 117 csatornat tudsz fogni. Abban benne van a viasat is.

Reszemrol az a baj vele, es ezt nem tudom, hogy csak nalam ilyen, de borzaszto a digitalis adasok minosege. Elofizettem erre, de az analogot nezem, mert kb 100x jobb a minosege.

 

Esetleg akinek van elofizuja es digitalisan is nezi, hogy milyen nala a minoseg.

Előzmény: szancsiii (1651)
szancsiii Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1651

amit írtál, azt elmondanád légyszi hogyan működik meg mennyibe kerül mert én nem ismerem azt :) köszi

Előzmény: SZIMSZ (1650)
SZIMSZ Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1650

Ugyanez a problemam! 1 megoldas van ra, ha a digitalis tvre elofizetsz. Annak meg borzaszto a minosege sajnos.

Pont ezert a hazban keresek olyan embert akinek van digitalis elofizetese es sajat set top box-a van, azaz sajat maga vette. Lehetoleg hdmi-s.

Elore is koszi!

Előzmény: szancsiii (1649)
szancsiii Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1649

nemcsak h szar a szolgálatatásuk-comunique-, de még szemtelenek is telefonba. csak az a gáz h semmire nem tudnak válaszolni. akkora egy terelő népség hogy csak na. kérdezem miért vették ki a viasatot? válasz: ,,mert így döntöttek" mondom na ezt nem gondolja h erre egy választ várok? aztán ő nem tudott semmit a tíz éves szerződésről, mondom ha ön nem tudja akkor ki tudja? azt mondta h a közös képviselő , mondom hát de az régen más volt mint most. szerintem elő kéne kerestetni ezt a papírt ahol vki ezt aláírta!!!! tudják ezt ők egyáltalán bizonyítani? elkezdi még a csávó h  majd ajánl nekem egy jobb lehetőséget amibe a viasat is benne van... hát mondom olyat nem fog tudni, mert már így is botrányosan magasak az áraik és mág akadozik is az adás. de minősíthetetlen stílusba beszélt és mondtam neki és remélem is, hogy emiatt még fogják hívni az tuti, mert felháboroító h csak úgy önszántukból, egy nappal hamarbb kiveszik a 3.legnagyobb kereskedelmi csatornát....  

szancsiii Creative Commons License 2011.04.01 0 0 1648

sztem felháborító h a comunique kivette tegnap a viasat3at, ráadásul nem ápr elsején ahogy írva volt, hanem már tgenap sem volt. remélem a közgyűlés úgy határozott h perelünk ellenük!? és amúgy hol van az a bizonyíték hogy a ház vagy bárki aláírt volna tíz évre szóló kizárólagoss szerződést? ilyet abszolút nem írtunk mi alá. megnéztem más szolgáltatókat, botrány ami pénzt ez a cég elkér. amúgy mi volt még ezenkívül a közgyűlésen? közös költség marad ugyanannyi mint volt? az építményadó vagy telekadó az tényleg 2012-től érvényes akkor ? hát még jó, mert az is egy szerencsétlen húzás volt.... jah és mi a helyzet a zajvádő fallal? ezt már 3 éve kérdezem kb :) köszi

kosename Creative Commons License 2011.03.30 0 0 1647

Kedves Voodookoop,

 

az ördög mindig a részletekben búvik meg... Roppant világos, hogy miért ez a szimatolás... Itt nem jött be... A kövek változatlanul zuhognak...

Előzmény: Törölt nick (1646)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.30 0 0 1646

kedves kosename,

 

Ha Végh úr elmegy ahhoz a kkv-hez akivel gondja van és annak van is vaj a füle mögött, akkor szerinted az igazat fogja hallani tőle? Én nem tartom elképesztő dolognak azt, ha valaki próbál tájékozódni és nem megy fejjel a falnak. Inkább evolúciós előnynek tekintem :)

Előzmény: kosename (1644)
zukkero Creative Commons License 2011.03.27 0 0 1645

Kedves Lakótársak!

 

KIADÓ a C ép. alatt a -1. szinten egy gépkocsibeálló, havi 18 ezer forintért (ebben a rezsi is benne van)! Érd.: 30/5208102

 

Jó éjt! :)

 

 

kosename Creative Commons License 2011.03.26 0 0 1644

Elképesztő, hogy nálunk szimatolnak, vajon mi lehet mögötte? Körbeszimatolja a város összes lakóparkját, vajon miért? Fogást akar találni? Milyen önös érdek hajtja? A tisztességes az lenne, ha nyíltan rákérdezne annál a közös képviseletnél, akit gyanúsít. Vagy menjen el az Adóhivatalhoz, talán kap infót. És a kövek egyre csak zuhognak...

Előzmény: VéghAttila (1627)
FFR Creative Commons License 2011.03.25 0 0 1643

Kedves Mandarin Kert lakók!

 

Április közepétől kiadó 1 emeleti 2 szobás lakás az E épületben. Számlaképes, cégeknek, irodának is alkalmas. Kifejezetten hosszútávra is. Részben bútorozott, a teljes bútorozás megegyezés kérdése. Ha valakit érdekel, kérem az alábbi számon keressen: 06202606086 Zsolt. Ár: 60e Ft.

SértődékenyDáma Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1642

Nem tudom, a tűzoltókat kell megkérdezni. Ha nincs kulcsra zárva akkor valszeg jó úgy.

Előzmény: Törölt nick (1641)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1641

Belülről marad a kilincs, kívülről lesz gomb. Így sem jó?

Előzmény: SértődékenyDáma (1640)
SértődékenyDáma Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1640

A tűzoltó befelé igen, te előtte jópár perccel kifelé nem biztos. Egyébként tűzoltósági előírás, hogy menekülési útvonalon nem lehet zárva ajtó, a folyosók pedig menekülési útvonalak.

Ha zárjátok és kaptok egy tűzoltósági ellenőrzést véletlenül, nem lesz kevés a büntetés.

Előzmény: Törölt nick (1639)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1639

Köszi az infót. Közben én is utánanéztem, ha valakit érdekel.

 

a rendelet:

http://www.bp11.hu/rendeletek.php?evszam=2010&rendeletid=506

 

és annak módosítása:

http://www.bp11.hu/rendeletek.php?evszam=2011&rendeletid=516

 

Dáma: egy tűzoltó csak be tud törni egy üvegajtót, ha már.

 

Szépen megkérek minden lakótársamat, hogy ha látja, hogy "adománygyűjtő" piócák mászkálnak a házban, akkor tessékelje ki őket vagy ha nem megy akkor kérem szóljon a biztonsági embernek, hogy tegyen így, gondolom senki nem kíváncsi ezekre az élősködőkre. Én megoldom magam a lekísérést, de gondolom ez nem mindenkinek triviális.

 

Üdv: V

Előzmény: Sztyepanakert (1635)
SértődékenyDáma Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1638

szép dolog a tűzhalál...

Előzmény: 1lakó_ (1636)
Marianka51 Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1637

érdekes az lesz, ha az orvost vagy a mentőt  nem tudod majd beengedni...megtörtént, hogy az ismerősöm elesett, kihívni ki tudta a mentőt, de a kulcsre zárt kapun nem tudtak bejönni. ja és a kisgyerekes anyúkák elöbb felöltöztetik a gyereket és utána nyitnak ajtót a védőnőnek..

 

Azért van a kaputelefon, azért fizetett mindenki, hogy a lakásából nyithassa a kaput!

Előzmény: 1lakó_ (1636)
1lakó_ Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1636

Érdekes az okfejtés, nyilván alkalmanként nagyon nehéz kimenni beengedni a futárt azzal szemben, hogy végre zártak lesznek a folyosók és akiket beengednek akármilyen indokkal azoknak nem lesz szabad bejárása mindenhova. (eseti lopások, betörés stb.)

 

Nem is értem, hogy ez egyáltalán mint indok felmerült... Én inkább örülök, hogy végre zárva lesz minden, és csak az jön be akit beengedek.

Előzmény: deniboly (1633)
Sztyepanakert Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1635

Ez az építményadó, amire gondolsz, csak 2012. januártól lép életbe! Utólag így döntött a képviselőtestület.

Előzmény: Törölt nick (1634)
Törölt nick Creative Commons License 2011.03.23 0 0 1634

Sziasztok,

 

Építményadó érint valakit?

 

link:

http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20101216-a-lakosok-visszacsabitasa-erdekeben-emeli-az-epitmenyadot-a-xi-kerulet.html

 

Lehet, hogy buktam egy 100-ast idénre. Ez mennyire hajtják be?

 

Palmeiras: arról van-e infód, hogy mikor/hol (melyik bíróságon) lesz a tárgyalása kedves horváth beatrix sikkasztással gyanúsított ex-kkv-nak?

 

Üdv: V

deniboly Creative Commons License 2011.03.22 0 0 1633

A folyosói ajtók zárására mi szükség van? Értem én, hogy biztonág, de nem hinnm, hohy annyival biztonságosabbá teszi majd az életünket, mind amennyivel kellemetlenebbé azzal, hogy mindenkit kezdve a pizzástól a postáson át a folyosón kell majd vérni kulccsal a kezünkben...

 

kosename Creative Commons License 2011.03.21 0 0 1632

Sziasztok, kiadó nagyon olcsón egy vadonatúj 63 négyzetméteres 3 szobás lakás 8 négyzetméteres terasszal, luxus gépesített konyhabútorral, mosógéppel + lámpák, függönyök stb. bútorozatlanul, 6. emeleti, a Bartók Béla útra néz. (Még nem lakott benne senki.)

 

Ugyanitt egy teremgarázshely és egy tároló is nagyon olcsón kiadó. Érdeklődni: 06 30 2 111 573

kosename Creative Commons License 2011.03.21 0 0 1631

Sziasztok, kiadó az F. lépcsőház alatti teremgarázsrészben nagyon olcsón, 12 500 forintért egy parkolóhely.

Érdeklődni: 06 30 2 111 573

andika78 Creative Commons License 2011.03.21 0 0 1630

Kiadó egy 1 szobás lakás a D épületban 65000FT/hó május 1.-étől. 100000Ft kaukciót kérek. Gépkocsi beálló plusz 15000Ft. Érdeklődni 06204928139-es számon.

Sztyepanakert Creative Commons License 2011.03.21 0 0 1629

Hát elég nagy baj volna, ha a Nagy&Tsa még működő KK lenne valahol! Vagy mégis? Szerintem Ön az Inmanagement-re gondol, ugyanis 1-el előbb ő volt a KK a Mandarinkertben. A Nagy&Tsa 2-vel előbb leledzett.

Előzmény: VéghAttila (1624)
palmeiras Creative Commons License 2011.03.21 0 0 1628

Kedves apple55 és Érdekeltek.

Minden lépcsőházban (a zárt hirdető táblán ki van téve a meghivó és a napirendi pontok)

Az érdemi pontok:

Pont 3: Általános tájékoztató; 4: Beszámoló a 2010-es évről; 5: 2011 év költségvetés tervezete; 6: A gázszámla felosztása; 7: szankciók, szigoritások;

9: Garanciális ügyek; 10: A Com-Unique kizárolagossági joga.

Pontositások: 2007.08-tól Nagy és Társa; 2008.09.01-től In-Management; 2010.04.27-től a Város-Kép Kft a közös képviselő.

A rendőrségen a feljelentést sikkasztás ügyben 2008 augusztus 5.-én tették.

Üdvözlettel: palmeiras

Előzmény: apple55 (1618)
VéghAttila Creative Commons License 2011.03.20 0 0 1627

Köszi!

Az hittem az In-Management volt a ludas.

Így legalább ez a kő leesik...

 

üdv

Előzmény: 1lakó_ (1626)
1lakó_ Creative Commons License 2011.03.20 0 0 1626
Előzmény: 1lakó_ (1625)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!