Keresés

Részletes keresés

Pachet Creative Commons License 2007.08.07 0 0 379
Ma reggel egy barom elütötte a tacsinkat
Kevibaba Creative Commons License 2007.08.06 0 0 378
Jól,elbeszélgetünk ketten,mi?? :D
Előzmény: Kevibaba (377)
Kevibaba Creative Commons License 2007.08.06 0 0 377

Én sem vagyok profi,de szerintem nagyon szépek :)

Startolj rá! ;)

Előzmény: Pachet (376)
Pachet Creative Commons License 2007.08.06 0 0 376

Hozzájuk mit szólsz? Szerintem nagyon édesek, bár nem tudom hogy kell kinéznie egy kölyök pekinginek :D

http://www.expressz.hu/allat_noveny/kutya/showAdvert,5074292,1243,1.html

Kevibaba Creative Commons License 2007.08.06 0 0 375

Megértelek,egy nagy kutyával nem mindig könnyű az élet....

Ezért is van nekünk két yorkienk ;) A pekingit régebben nem igazán ismertem....

Ha kell,odaadom Sally tenyésztőjének  a számát,hátha van nála kicsi :)

Előzmény: Pachet (374)
Pachet Creative Commons License 2007.08.06 0 0 374

Hát egy kicsit bonyolult vagyok kutyatéren, de remélem érthetően sikerül leírnom :) Szóval a párommal élek, van egy kis tacsi keverékünk, akit egy ismerősünk talált és egyszer csak nálunk kötött ki, ill. van egy ősöreg dalmata-szerűségünk aki az út mentén bolyongott és nem volt szívem otthagyni.

A szüleimnek van egy hatalmas kanári szigetekijük, és az az igazság hogy egyre nehezebben bírnak vele. Őt szeretnék jó helyre, értő kezekbe elajándékozni, mert pl. a nagymamám nagyon-nagyon fél tőle és a kutya se kedveli őt túlzottan. Viszont ugye mint tipikus "vidéki család" mindenképp kell egy kutyus, és hát olyasvalaki akivel a nagyi is békében tud élni. :) Unokatesóméknak van egy öreg pincsijük aki eszméletlenül jó fej :D Így jutottunk el a palotapincsi gondolatához :) Nagyon sokat vagyok anyuéknál így nem lenne gond foglalkoznom vele, meg azért őt egyszerűbb utaztatni is valahova ha kimozdulunk. Azért a kanári szigetekit nem olyan egyszerű bezsuppolni a kocsiba, h akkor most kirándulunk :D Persze mondhatjátok ,h gondolhattuk volna, miért vettünk ilyen nagy kutyát. Csak nekünk a menhelyen, ahonnan kölyök korában elhoztuk azt mondták, hogy max. vizsla nagyságú lesz, de valszeg még akkora se. Csak aztán később derült ki h milyen fajta is ő valójában... :)

 

Amúgy ha tudtok valakit, akinek vannak kis palotapincsijei eladók, szóljatok! Folyamatosan böngészem a hirdetéseket, de vagy lemaradok róluk, vagy pedig nagyon messze lenne...

Előzmény: Kevibaba (373)
Kevibaba Creative Commons License 2007.08.06 0 0 373

:))

Milyen fajta volt az előző kutyusod??

És hogyhogy egy pekingit szeretnél most?? Bár gyönyörűek,azt elismerem.....:PP

Előzmény: Pachet (372)
Pachet Creative Commons License 2007.08.03 0 0 372

Hát nem tudom :) Igazából úgy vagyok vele, hogy ha meglátom az "igazit" akkor úgyis szól, hogy haza akar jönni velem :) teljesen mindegy h menhelyről hozom el vagy épp tenyésztőtől :)

Fogadtam már be talált kutyát, vannak a dolognak pozitív és negatív oldalai is :D

Kevibaba Creative Commons License 2007.08.03 0 0 371

Szia!

 

Menhelyről szeretnél kutyust?? :D

Előzmény: Pachet (370)
Pachet Creative Commons License 2007.08.03 0 0 370
Pachet Creative Commons License 2007.08.02 0 0 369

Sziasztok!

Végre találtam egy pekingis fórumot :) Hamarosan én is szeretnék egy kis drága gazdija lenni, de gondoltam előbb körbenézek hozzáétők között :)

Kevibaba Creative Commons License 2007.07.25 0 0 368
Írtam neked mailt :)
Előzmény: Törölt nick (366)
Kevibaba Creative Commons License 2007.07.17 0 0 367

Szia!

 

Még új vagyok itt,most fedeztem fel a fórumotokat :)) Még nem olvastam vissza de megígérem,megnézem a kutyáitokat ;)

Én nagyon szeretem a pekingiket,de nálunk itthon két yorkie van :) Azért talán ők a kedvencek,de nagyon odavagyok a barátnőm pekingijéért is,akinek Sally a neve!!! :)))

 

 

teszek fel képet is :)

 

 

Előzmény: Törölt nick (366)
maszat:) Creative Commons License 2007.04.18 0 0 365
Én ebben a továbbiakban nem kívánok részt venni,további jó szórakozást,csevegést kívánok nektek itt a fórumon.Én mindenesetre elbúcsúzom,nem kell már válaszolnotok sem,most léptem be ide utoljára.
Fruzsinababa Creative Commons License 2007.04.18 0 0 364

Nem tudom hogyan sikerült a képeket többször feltenni,de mind1is.Ezt Odikáéknak küldjük és naon örülnénk ha mi is kapnánk pár új képet:DDD

Cupppux nektek!!!

Fruzsinababa Creative Commons License 2007.04.18 0 0 363

Sziasztok!Remélem maszat azóta megnézted az előzményeket és láttad,hogy csak Timi és Én írtunk a kedves dawiernek.Azt egyáltalán nem értem,hogy ha az uszkárokat szereti miért kellett beszólnia ezen a topikon.Az én véleményem továbbra is ugyanaz;rohadtul tapintatlan és kész!És persze még mindig azt kívánom neki amit múltkor is leírtam.Jah és szerintem egyikőnket sem hat meg,hogy van egy cuki kislánya,ettől Ő még nem lesz nagyobb a szemünkben.Az viszont biztos,hogy nagyon bevágta magát nálad maszat(ezt abból az üziből sikerült kikövetkeztetnem amiben Timinek válaszoltál)Ehhh....Hát ennyit szerettem volna ezzel kapcsolatban.

Timi veled mizu?Már rég beszéltünk.Odi?Bizsuka már nagyon hiányolja a kis férjét:DDD

Milyen az új meló?

Ui.:Remélem senkit nem zavar,hogy rá mertem kérdezni Timi új munkájára is.

maszat:) Creative Commons License 2007.04.18 0 0 362
:-)))))))
Előzmény: Timike21 (361)
Timike21 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 361
Héj héj én ezt nem ellenségesen írtam, úgyhogy szerintem most pont neked nem kéne engem megítélni, hogy milyen vagyok, hisz a topicban emberien szóltam mindenkihez, ja és nem ismersz, a másik meg, hogy egy autólopás után nem más lelkét fogom ápolgatni, hogy szegény kedves aranyos dawier, neharagudj, h beszóltál! Nem is értem miért kellett ezt felhoznod, de komolyan! Neked szimpatikus, mert megismerted, nekem nem, mert azt sem tudom ki ő, na és akkor? Ez egy fórum! Azért engem ne minősíts! És ha visszaolvasol két oldalt láthatod, hogy Edina nem szólt hozzá! Ennyit szerettem volna elmondani, nem offolom a topicodat, csak ha valakinek írsz vmit, nézz utána ki mit mondott! Köszöntem
maszat:) Creative Commons License 2007.04.18 0 0 360

Úgy emlékszem,hogy Edina is beszállt a vitába,de már engem sem érdekel.

Ugyanaz amit írtál,rátok is igaz...

 

Szia!

Előzmény: Timike21 (359)
Timike21 Creative Commons License 2007.04.18 0 0 359
Szia!

Rég voltam erre, csak a helyesbítés miatt írok, nekem volt problémám dawierral, nem Edinának! És őt eszembe sem jutott megítélni, csak a tartalmas hozzászólását, de lényegtelen az ügy... Hisz egy nicknév mögé bújva mindenkinek lehet nagy szája, ez nem irányadó! Rég volt már...
maszat:) Creative Commons License 2007.04.13 0 0 358

Jah,Fruzsi és Edina(ha még jártok erre).

Dawiert egy véletlen folytán sikerült személyesen megismernem és totálisan jó fej csaj.És van egy tündéri kislánya,aki annyit beszél hogy "le se lehet lőni",nagyon aranyos.Az egyetlen ami dawier "ellen"szól,hogy az uszkárokat szereti.

 

Szóval,ne ítélj elsőre,és főleg ne ismeretlenül.

 

Remélem mindenki jól van,és élvezi a jó időt!!!Puszilom a kutyikat is!

maszat:) Creative Commons License 2007.04.13 0 0 357

Szia!

 

Én azt tudom mondani,hogy a startaproba mindíg nagyon klassz hírdetések vannak.Van ott mindenféle pincsi,kicsi-nagy,fekete-fehér,tk.-es és anélküli.Csak a törszkönyvnélküli kutyát nézd meg nagyon jól,mert rengetegen keveréket adnak így el.Most is láttam a startaproba olyan pincsinek hírdetett kölyköket,amiknek gyanúsan hosszú az orruk.Szóval...

Én is elhoztam tk.nélkül egy tündéri fekete kis szuka kutyust,erre 5 hónapos korára olyan hosszú lába lett és rövid szőre,hogy akkor tudatosult bennem hogy átvágtak.De persze ettől függetlenül megszerettük Mollykát,és családon belül él a mai napig is.Viszont kutyát Én ezentúl csakis törzskönyvvel veszek.Ez tuti.

 

Sok szerencsét!!

 

 

Előzmény: mikimano11 (356)
mikimano11 Creative Commons License 2007.04.13 0 0 356

Sziasztok!

 

 

Én is szeretnék majd 1-2 hónap mulva egy tk. nélküli Pekingi mini kutyust...(babakutyust)

Nem tenyésztésre,csak otthoni hobbikutyinak,reális áron.Ha valaki tud valamit pls. értesítsetek itt a fórumon.köszi

maszat:) Creative Commons License 2007.03.15 0 0 355

Megint sehol senki??!!!:(

Thonuzaba Creative Commons License 2007.03.14 0 0 354

Hellla Mindenkinek!

 

Egy ismerősömnek keresnék törzskönyv nélkül eladó pekingi palota szuka kölyköt , lehetőleg (dél-) Heves megyéből, vagy annak környékéről.

 

Aki tud segíteni, kérem, hogy írjon ide: thonuzaba@index.hu

 

Köszönöm!

maszat:) Creative Commons License 2007.03.13 0 0 353

Szia!

És mégis milyen kant keresel?Törzskönyveset vagy anélkülit?Világos színűt vagy sötétet?Pestit,vagy az mindegy hol van,eltudod vinni a szukádat?

 

A Te kutyusod milyen?Ezt azért kérdem,mert én is szeretnék kiskutyát.

Előzmény: rekabanya (352)
rekabanya Creative Commons License 2007.03.13 0 0 352

Helló Mindenkinek!

Én keresek egy pekingi palotakutya kant pároztatásra.Ha valakit érdekel az kérem írja meg nekem emailbe.Erre a címre:rekabanya@gmail.com

Előre is köszönöm.

Réka

AlitaAngel Creative Commons License 2007.03.09 0 0 351
hát azért köszike:)
maszat:) Creative Commons License 2007.03.09 0 0 350

Hát,sajna nem sokan járnak errefelé...de ha mégis idetévedne valaki,tényleg nézze meg,nagyon klassz kis képtár.

Sajnálom,hogy nem tudtam segíteni neked.

AlitaAngel Creative Commons License 2007.03.08 0 0 349
nha meguntam a szórakozást itt fent vannak róla képek:) akit érdekel meglesheti :) http://www.kep.tar.hu/alitaangel/50200248#2 meg itt: http://www.kep.tar.hu/andrejjja/50236817#2

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!