Keresés

Részletes keresés

lunakid Creative Commons License 2011.01.12 0 0 385

Nincs valakinek használt CF-kártyája, viszonylag baráti áron? Kicsi kellene, 1-2GB, 1000-1500Ft körül (mérettől, állapottól függően), akár több darab is. A neten nem nagyon találtam, csak újakat. Köszi szépen! lunakid@gmail.com

canon csabi Creative Commons License 2011.01.01 0 0 384

Sziasztok!   Mindenkinek B.U.É.K!!!

 

SDHC Elite pro 32GB High Speed mem.kártya elcserélhető Sandisk 16GB -re minimum ultra II. vagy jobb!

Vagy esetleg 2db 8Gb Sandisk is szóbajöhet!

 

A kártya még nincs egy éves, keveset volt használva, hibátlan, tokjával együtt!!!

 

Csaba!

 

csabike21 kukac freemail.hu

memori Creative Commons License 2010.12.08 0 0 383

Sziasztok!

Új Sandisk SDHC 32 Gb  EXTREM (30Mb/sec) 10 class memória kártya eladó! 15 ezer forintért!

 

 

 

trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 382

Szia  A kártya jobb szélének közepén van egy fehér kör annak a közepének feketének és tisztának kell lenni, 96% -os alkohollal mossad át a kört és a réz érzékelőket.

Előzmény: blueye (273)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 381

Smart Media kártyát nálam lehet kapni. genex2@t-online.hu, 06 30 9735850.

Előzmény: danokaa (279)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 380

Szia!

 

Nekem van kettő 128MB használt, de kiváló, eladó Olympus és  egy made is Korea.

genex2@t-online.hu vagy 30 9735 850.

üdv. Lala

Előzmény: lolka02 (325)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 379

Szia!

 

Állapottól és márkától függ a 64-es 3000-4500ft.között, a 32-es 1000-2000ft között.

Üdv. Lala

Előzmény: GLASZLO (302)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 378

Azt,  hogy a gép leírásában meg van adva, hogy melyiket támogatja, csak a megjelölt v.-számút lehet használni.

Előzmény: bartha gábor 2 (319)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 377

Igen létezik.

Előzmény: spenot55 (371)
spucc Creative Commons License 2010.11.19 0 0 376

 Sziasztok!

 

Mit tudni a "egyes" kevésbé ismert márkanevű kártyákról, pl a "kingmax"-ról. Pl az egyik:

SDHC class 10, 32 Giga, bruttó 16 ezerért árban nem rosz. Be lehet fürödni vele?

arnyekxxx Creative Commons License 2010.10.17 0 0 375
Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább

A jobbság nem használat közben számit, hanem tartósságban. Kellemetlen érzés ha az "occó de gyorsz mint a szandiszkeksztrém" kártyáról egyszercsak eltűnik a komplett nyaralás mert épp akkor adta meg magát cucc.
Előzmény: sefotos (366)
spenot55 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 374
Hát ez az! (Az SD/SDHC-t ismerem, nekem is az van. Ez a CF nem az én hasfájásom)
Előzmény: Ati88 (373)
Ati88 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 373
Bocs, benéztem, hülyeséget írtam. Te CF-et kérdeztél...
Előzmény: Ati88 (372)
Ati88 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 372
Létezhet. A 4 GB-os kártya nagy valószínűség szerint nem SD, hanem SDHC, amit a régebbi gépek nem tudnak lekezelni. Az SD szabvány elvileg 2 GB-os felső határt szab.
Előzmény: spenot55 (371)
spenot55 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 371
Teoretikus kérdés:
Létezhet az, hogy egy fényképezőgép egy 4 GB-os (Kingston) CF-et "nem tud meghajtani" csak 1 GB-osat?
canon csabi Creative Commons License 2010.09.30 0 0 370

Sziasztok!

 

Verbatim SDHC 8GB class 6-os gyorsaságu elcserélhető jó minőségü CF 8GB -ra vagy eladó!

Valamint SDHC Sandisc Extreme III class 6-os elcserélhető CF 8GB Extrem III-asra

vagy eladó!

 

A kártyák újak, canon 500D, 550D-be kiválóak, videózáshoz !!!

 

csabike21@freemail.hu

Dajanita Creative Commons License 2010.07.20 0 0 369
Köszi. Sokat mondták, hogy a drágább nem jobb:)
Előzmény: sefotos (366)
Dajanita Creative Commons License 2010.07.20 0 0 368
Köszi. De sikerült vásárolnom:) Lexar 16GB 100x 9600,-Ft:)
Előzmény: firenze83 (365)
enpesta Creative Commons License 2010.07.20 0 0 367
Írd be a gugliba, hogy "data recovery". Pl. ez jön fel mindjárt az elején: http://download.chip.eu/hu/Adatment_-programok_11911.html
Előzmény: Törölt nick (361)
sefotos Creative Commons License 2010.07.20 0 0 366
Nekem az Adata SDHC jött be, class6 és class10, 4, 8 és 16 GB-ot használok, több darabot. 550Dvideóra, RAW-os képekre rendben működik. Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább.
Előzmény: Dajanita (364)
firenze83 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 365

Dajanita!

Nekem van mem. kártya eladó. Fórumban írtam. Ha érdekel szólj!!

Dajanita Creative Commons License 2010.07.19 0 0 364
Hello! Segítségre volna szükségem!!!
Most vásároltam egy EOS-500D gépet, szeretnék bele jó memóriakártyát venni. Szeretnék vele fényképeket és persze videó felvételt is készíteni. (FUll HD). Nézegettem az ajánlatokat, egy kicsit bele kavarodtam.
Van ami full hd video felvételre hirdetnek (Lexar... 8-16 gb full hd video) ez akkor kimondottan csak videózáshoz ajánlott???? És külön vegyek egy kisebb 2-4 gb sd kártyát fotózáshoz.
Vagy ezek csak reklám fogások... vegyek egy jó minőségű, gyors, 16 gb sd/sdhc (premium 100x)kártyát és arra készítsem műveim?
Igazából melyek azok a márkák amik tudásban és minőségben megbízhatóak de nem drágák. Köszi Anita
firenze83 Creative Commons License 2010.07.18 0 0 363
Elfelejtettem, hogy az eladandó memória kártyák 8 GB-osak!! :)
firenze83 Creative Commons License 2010.07.18 0 0 362

Szaisztok! Eladó 1 vagy 2 db Sandisk Ultra II-es SDHC memóriakártya.

Darabja 13.000 Ft-ért. Bontatlan csomagolás!!!

Akit érdekel írjon! Köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 361
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni Tőletek! SDHC mem.kártyáról szeretnék törölt képeket visszahozni és a tanácsotokat kérném, hogy milyen programot ajánlanátok hozzá! Köszönöm előre is! :)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 360
KERESEK 1-2-4 gigás, közepesen gyors (no videjó, no raw, no sorozat, 10 megapixel) CF kártyát ! Budapest, de postán is átveszem, ha jó az ár !
Emil Publik !
szeni1 Creative Commons License 2010.05.13 0 0 359
 Eladó új SanDisk Ultra II 4GB SDHC memoria kártya, számlával garival.

Ára: 4400Ft

Tel: 20/9349-433

e-mail: kunattila72@gmail.com

ferpet Creative Commons License 2010.05.04 0 0 358

A képek megint.

 

Előzmény: ferpet (357)
ferpet Creative Commons License 2010.05.04 0 0 357
Találtam kettő kártyát, a nevük ugyanaz: Sandisk Ultra II SDHC de másképp néznek ki. A kinézeten kívül is lehet valami különbség köztük?
[IMG:http://electrostore.hu/images/f11a9d24141c59dd78cf33d3d2cc05f0/sd8u2.jpg][/IMG]
[IMG:http://www.edigital.hu/SDHC_memoriakartya/files/kepek/d_32320.jpg][/IMG]
sefotos Creative Commons License 2010.05.02 0 0 356
2 db csont új Kingston elite pro 133X 25/20MB/s CF kártya, bontalan csomagolásban cserélhető class 6 SDHC-re, vagy 6000Ft/db irányáron eladóak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!