Keresés

Részletes keresés

Andrea Fekete Creative Commons License 2017.12.29 0 0 567

Kedves Gazdik!

 

Ujpesten válallnék  kutya setaltatást. 25 eves lány vagyok, jelenleg otthonról dolgozom és sulizok. Viszonlag rugalmas vagyok keressenek bátran : andi.zsd@gmail.com.  Volt már több gazdim is akik itt találtak meg engem és nagyon részt hosszútávú látogatások lettek belőle :) Szeretem a nagy testű kutyákat is egy nemet juhasz kutyusom volt illetve sétáltattam egy igen hiperaktív boxert is! :) 

Hanna Jakabházy Creative Commons License 2017.12.26 0 0 565

Sziasztok! Kutyasétáltatót keresek teljes januárra, délutánonként kéne levinni a kutyust, kb 1 órára. A kutyus Gazdagréten lakik. Ha menne napi ket seta azt se bannam! tel: 06703849891 /csak januarban kell vinni/

PestiPetronella Creative Commons License 2017.12.21 0 0 564

Kedves Gazdik és Kutyusok!
 

Szívesen vállalom hétköznap délutánonként bármilyen termetű kutya sétáltatását (az előző bejegyzéstől már eltérően)a 15. és 14. illetve a metróvonalak mentén elhelyezkedő kerületekben. Lakóhelyváltás miatt lekorlátozódott a rugalmasságom sajnos.

Rólam pár szó: 18 éves egyetemista lány vagyok,korábban dolgoztam már menhelyeken önkéntesként és 3 kutyus büszke tulajdonosa voltam (2 németjuhász és egy keverék). Sajnos az élet elvette tőlem őket (mindegyik daganatban hunyt el)  így szívesen adnám oda más kutyusnak a szeretetem egy kiadós séta keretében. 180cm magasságommal,erős testalkatommal bármilyen kutya erejére készen állok!  :)

 

Nyugodtan írjatok a petronella.pesti@gmail.com email címen. (telefonon nem mindig vagyok elérhető,így inkább az email a biztos)

 

Mindenki öltöztesse fel kedvencét is rendesen,mivel már egyre hidegebb van és sajnos ők is megfázhatnak! :( 

Előre is Áldott Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!

princeofwales Creative Commons License 2017.12.19 0 0 563

 

SÉTÁLTATÁS, PANZIÓ, NAPKÖZI

 

Bizonyára sokan kerültünk abba a helyzetbe, hogy nem tudtuk biztosítani kedvencünk napi mozgásigényét. Sokszor rajtunk kívül álló okok miatt történik, de mégis megesik. 
Ők is ugyanúgy szeretnek kimozdulni, játszani, ismerkedni, ahogy mi. Számukra a sétáltatás a kikapcsolódás. 

15 éves tapasztalattal, kiképzői oklevéllel rendelkező állatbarát vállal Zuglóban /14 ker./ vagy egyéb kerületekben megbeszélés szerint.
* kutya vagy macska gondozása napi többszöri látogatással, etetéssel, sétáltatással, cicák esetében WC tisztítással, simogatással 
* ha elutazna vagy nem érne rá, kutyáját nem kell idegen környezetbe adnia, hiszen saját, területén vállalom felügyeletét, mindennapi sétáltatását. Kérésre ismerős vagy szomszéd segítségével elvégezhető a bejutás, ha nem tartózkodik otthon a gazdi. 

Pont a kertben tartott kutya él ingerszegényebb környezetben: neki általában sokkal kevesebb séta és foglalkozás jut, mondván hogy úgyis 
kint van a kertben egész nap. Így aztán nem találkozik kutyahaverokkal, új szagokkal, élményekkel: ő van igazán bezárva, nem a lakásban élő kutya, aki jó esetben napjában háromszor-négyszer is kalandozni indulhat a gazdájával a környéken. 

Ha kertben tartjuk a kutyát, akkor is legalább naponta egyszer sétáltatni kell, hiszen csak a közös séta során találkozhat más kutyákkal, érhetik számára oly fontos idegen szagingerek. 

 

Megbeszélés szerint napközit és panziót is tudok biztosítani foglaltság függvényében, mivel nálam a kutyusok nem kenelben, hanem velem, a lakásban laknak. Így sokkal könnyebben viselik a változást főleg a lakásban tartott kutyák. A lakásban, gazda mellett lakó kutyák gyakran nehezen viselik a keneles tartást, még ha csak pár napról is legyen szó.

 

Egyéb kisállat panziós elhelyezését is tudom vállalni /tengerimalac, törpesün..../ hiszen az ő biztonságos elhelyezésük ugyanolyan fontos mint nagyobb testű háziállatainké.

Érdeklődni: 

 

+36 30 526 5271

steinergabi@gmail.com

Törölt nick Creative Commons License 2017.12.05 0 0 562

Jó estét! 

Érdeklödnék hogy pénzt kapok érte? 

Nem nagy öszegre gondolok, pl. 500 Ft/nap.

17 éves lány vagyok, magyar vizslát már sétáltatam.

Tanfolyamra gyüjtök! 

Elérhetöségem..Tel.: 06307813228

                             e-mail.: vivienbflippin1@gmail.com

Előzmény: Emese600 (554)
Cicókgazdija Creative Commons License 2017.12.04 0 0 561

Üdv kedves gazdik.

kutyasétáltatást vállalok egész budapesten !

Amennyiben felkeltettem érdeklődését kérem azt az alábbi e-mail címen jelezze 

bdorina1898@gmail.com

Hálás Köszönettel Bokréta Dorina

Előzmény: Cicókgazdija (560)
Cicókgazdija Creative Commons License 2017.12.04 0 0 560

Üdv kedves gazdik ! 

Kutyasétáltatádt vállalok egész Budapesten! Amennyiben felkeltettem érdeklődését , kérem azt jelezze az alábbi e-mail címen : bdorin1898@gmail.com

RufiZoé Creative Commons License 2017.12.01 0 0 559

Sziasztok! Heti 2-3 napra keresnék kutyasétáltatót a XI. kerületben Gazdagrétre két közepes termetű, nagy mozgásigényű kutyus mellé. Mivel a munkabeosztásom hetente változik, fontos, hogy rugalmas legyél. 1 órát kellene velük foglalkozni, nagyjából mindig délután 5-től. Csak tapasztalattal rendelkező, megbízható személyek jelentkezését várom!

Érdeklődni: Szabó Vera 20/447-2345 

Szép napot! :)

Zsu :) Creative Commons License 2017.11.28 0 0 558

Kedves Kutyagazdik!

A XXI. kerületben és környékén délutánonként kutyasétáltatást vállalok.
Tapasztalt, kutyák közt felnőtt, 27 éves lány vagyok, aki jelenleg nem tarthat kutyát.
Rövidtávú megőrzést is vállalok Csepelen, kertes házban.
Írj, ha szükséged lenne egy segítő kézre kutyád mindennapos ellátásában. 

Üdv,
Zsu

princeofwales Creative Commons License 2017.11.28 0 0 557

Bizonyára sokan kerültünk abba a helyzetbe, hogy nem tudtuk biztosítani kedvencünk napi mozgásigényét. Sokszor rajtunk kívül álló okok miatt történik, de mégis megesik. 
Ők is ugyanúgy szeretnek kimozdulni, játszani, ismerkedni, ahogy mi. Számukra a sétáltatás a kikapcsolódás. 

10 éves tapasztalattal, kiképzői oklevéllel rendelkező állatbarát vállal Zuglóban /14 ker./ vagy egyéb kerületekben megbeszélés szerint.
* kutya vagy macska gondozása napi többszöri látogatással, etetéssel, sétáltatással, cicák esetében WC tisztítással, simogatással 
* ha elutazna vagy nem érne rá, kutyáját nem kell idegen környezetbe adnia, hiszen saját, területén vállalom felügyeletét, mindennapi sétáltatását. Kérésre ismerős vagy szomszéd segítségével elvégezhető a bejutás, ha nem tartózkodik otthon a gazdi. 

Pont a kertben tartott kutya él ingerszegényebb környezetben: neki általában sokkal kevesebb séta és foglalkozás jut, mondván hogy úgyis 
kint van a kertben egész nap. Így aztán nem találkozik kutyahaverokkal, új szagokkal, élményekkel: ő van igazán bezárva, nem a lakásban élő kutya, aki jó esetben napjában háromszor-négyszer is kalandozni indulhat a gazdájával a környéken. 

Ha kertben tartjuk a kutyát, akkor is legalább naponta egyszer sétáltatni kell, hiszen csak a közös séta során találkozhat más kutyákkal, érhetik számára oly fontos idegen szagingerek. 

 

Megbeszélés szerint napközit és panziót is tudok biztosítani foglaltság függvényében, mivel nálam a kutyusok nem kenelben, hanem velem, a lakásban laknak. Így sokkal könnyebben viselik a változást főleg a lakásban tartott kutyák. A lakásban, gazda mellett lakó kutyák gyakran nehezen viselik a keneles tartást, még ha csak pár napról is legyen szó.

 

Egyéb kisállat panziós elhelyezését is tudom vállalni /tengerimalac, törpesün..../ hiszen az ő biztonságos elhelyezésük ugyanolyan fontos mint nagyobb testű háziállatainké.

Érdeklődni: 
a 20/559 8368 számon lehet vagy a nagykrisztina13@freemail.hu címen. 

Csenge Torda Creative Commons License 2017.11.27 0 0 556

Sziasztok. Csenge vagyok, 14 éves. Imádom a kutyákat, nekünk is volt egy golden retriverunk. Kutyasétáltatást vallalok, legfőképpen a 2,3 és 12 kerületben. Elerhetoseg: csengetorda@gmail.com

Kiana7 Creative Commons License 2017.11.07 0 0 555

Üdvözlöm a gazdikat! 

Fiatal 23 éves lány vagyok. Szeretem az állatokat. Barátságos, őszinte és kedves természetű vagyok. 

Egész novemberben, akár minden nap vállalok a 4. kerületben kutyasétáltatást és kutyusra/kutyusokra is szívesen vigyázok.

E-mail: lenashy77@gmail.com 

Tel: 06 1 720 4267

Emese600 Creative Commons License 2017.11.04 0 0 554

4. kerületbe keresünk kutyasétáltatót nagy testű kutyánkhoz hétköznap napközben 1 óra körülre. Tel.: 06705611300

44pali Creative Commons License 2017.10.30 0 0 553

Kutyasétáltatot keresek a Szent István park környékén. A kutya kb. 3 éves közepes méretű kedves. Naponta kétszer délután és este lenne szükséges.

Sajnos a nagynéném leesett a lábáról én meg messze lakom.

Üdv

Lendvai

70 6345787

Golddy Creative Commons License 2017.10.29 0 0 552

6éves Goldenretriever szuka kutyáhpz keresek vkit aki minden nap lehetőleg a déleötti koradélutáni órákban sétálna vele 1-2 órát a 12.kerület kútvölgy környékén. Lehetőleg minnél közelebb lakó segítséget keresek h működhessen hosszútávon a sétáltatás. Jelentkezni martykinga@yahoo.com-on . Köszönöm

Solya. Creative Commons License 2017.10.28 0 0 551

Sziasztok!

Külföldi utazásom miatt november 3-tól 13-ig keresek valakit, aki saját otthonában vigyázna a kutyámra. 

Biatorbágyon lakom, szívesen elviszem Budapesten bármelyik kerületbe vagy a Dél-Pest megyei közeli települések valamelyikébe.

Zuzu másfél éves grönendale belga juhász szuka kutyus. 

Nagyon kedves, emberszerető. Kisgyerekkel lakik, imádják egymást. Más állatokkal változó, hogy hogy jön ki, ezért inkább olyan helyre vinném, ahol nincs másik kutya vagy cica.

Nálunk többnyire a kertben van, de van, hogy beengedem. 

 

Éppen tüzel, remélem jövő hét végére elmúlik.

Előre is köszönöm,

Orsi

30/7226422

orsolya pont szoter kukac gmail pont com

Randalph77 Creative Commons License 2017.10.25 0 0 550

Kutyasétáltatást vállalok!

 

Juhász Krisztiánnak hívnak, 39 éves, sok szabad idővel (munka nélküli) rendelkező 3 gyermekes család apuka vagyok, Bp.-en élek a VII. kerületben.

2  cicám van, kutyusom is volt, és szeretnék is majd a jövőben, de egyenlőre mivel ez sajnos nem jöhet össze, így inkább másokét sétáltatnám, babusgatnám, szeretgetném. :)

Szívesen vállalnék kutyasétáltatást  Bp.-en belül, bármelyik kerületben.

Facebookon elérhető vagyok, telefonszámot adok, lehet hívni bármikor.

Díjazásban megegyezünk.

Hívjon bátran, velem garantáltan jó kezekben van kis kedvence. :)

 

Juhász Krisztián

fenyhozo77@gmail.com

0670-562-0119

 

annecz Creative Commons License 2017.10.11 0 0 549

Sziasztok!

Találtam egy érdekes cikket a témát illetően. Nekem segített pár kérdésben, ezért gondoltam megosztom veletek:

https://kutyaham.hu/kutyasetaltatas-kezdoknek-es-haladoknak

PestiPetronella Creative Commons License 2017.10.10 0 0 548

Sziasztok! 

Szívesen vállalom hétköznap délutánonként bármilyen termetű kutya sétáltatását leginkább a 6,7,8,10 kerületben de megbeszélés alapján bárhova szívesen elmennék.

Rólam pár szó: 18 éves egyetemista lány vagyok,korábban dolgoztam már menhelyeken önkéntesként és 3 kutyus büszke tulajdonosa voltam (2 németjuhász és egy keverék). Sajnos az élet elvette tőlem őket (mindegyik daganatban hunyt el)  így szívesen adnám oda más kutyusnak a szeretetem egy kiadós séta keretében. 180cm magasságommal,erős testalkatommal bármilyen kutya erejére készen állok!  :)

 

Nyugodtan írjatok a petronella.pesti@gmail.com email címen vagy hívjatok 16:00 után a 30/948-5709 telefonszámon! 

 

Szép napot kívánok mindenkinek!!  :)

Bernadett Fodor Creative Commons License 2017.10.08 0 0 546

Tisztelt Gazdik!

Szívesen vállalom kutyusaik sétáltatását, akár rendszeresen is, a gazdi
távollétében gondozását a XV. kerületben, esetleg a szomszédos kerületekben,
tapasztalattal rendelkezem. Van referenciám is. Cicák gondozását is vállalom.
Saját cicáim vannak. Hívjon bizalommal: 06706012873

Fodor Bernadett 

Krisztin444 Creative Commons License 2017.10.05 0 0 545

Sziasztok, kulyasétáltatót keresek hétköznap napi másfél órára Kistarcsára 4 közepes méretű kutyához.

csaki.k@pg.com

ildifl Creative Commons License 2017.10.04 0 0 544

Sziasztok! 10 éves cuki cocker spánielnek keresek felügyeletet 1,5 hónapra, mivel külföldre utazunk és sajnos ôt nem tudjuk vinni. Október végétôl dec közepéig kellene rá vigyázni. Benti kutya, spéci diétán van (tápot biztosítok) sokat alszik, szeret sétálni, labdázni, imádja az embereket de más kutyákat nem annyira. Az ildigirl@hotmail.com -ra várok kutyaszeretô jelentkezôket ár megjelölésével. Köszönöm elôre is! 

paulinkata Creative Commons License 2017.10.04 0 0 543

Sziasztok!

 

Budapest 2 kerületben keresek (Pasarét/Mammut) kutyasétáltatót, aki ad hoc jelleggel hétköznapokon tudná sétáltatni 15 kilós 9 éves Liza kutyámat.

 

Emailben tudtok jelentkezni: paulin pont kata kukac gmail 

 

üdv,

Kata

Ács Bogi Creative Commons License 2017.10.01 0 0 542

Kedves Gazdik!

 

Ács Bogi vagyok és szívesen vállalok rendszeres vagy beugrós (pl. utazás, betegség miatti) kutyussétáltatást, etetést, vigyázást, bármilyen kisállatmegőrzést. Kerület és ár tekintetében rugalmas vagyok. Több éves tapasztalattal rendelkezem kutyasétáltatás és más kisállat (cica, hörcsög, teknős, görény, madár) megőrzése, ellátása terén.

 

Keressen nyugodtan, bármikor telefonon!

dr. Ács Boglárka

igobcsa@yahoo.com

20 475 46 63

kutyaseta000 Creative Commons License 2017.10.01 0 0 541

Kedves Kutyatartók,Gazdik!

 

Budapesten ( főleg belváros területén) vállalok kutyasétáltatást, illetve kutyafuttatást .

Érdeklődni lehet a kutyaseta@citromail.hu emailcímen.

Krisztina

G. Melinda_82 Creative Commons License 2017.09.19 0 0 540

Kedves Gazdik, kutyasétáltatást vállalok!

 

Jelenlegi munkahelyemen részmunkaidőben dolgozom, emellé szeretnék heti pár alkalommal kutyasétáltatást vállalni.

Kis korom óta volt kutyám (többek között labrador és keverék), de jelenleg nem áll módomban a lakásban kutyát tartani. Korábban is vállaltam már kutyasétáltatást és nagyon szerettem, ezért szeretnék ismét kutyasétáltatást vállalni.

Elérhetőségeim: 06-20-436-9743

E-mail: melinda.gabornyik@gmail.com

 

 

 

 

Gergely Míra00 Creative Commons License 2017.09.15 0 0 539

Sziasztok Gazdik!

Míra vagyok, és Budapest belvárosában tudok kutyasétáltatást válalni, délután három után. 

Hamarosan be töltöm a 13. évemet, és bár ez kicsit fiatalnak tűnhet, de tudok bánni a kutyákkal. Sétáltattam már a kis pulitól kezdve, a pitbull keveréken át, az óriás snauczerig mindenféle ebet. Van egy saját kutyám is, és menhelyeken is voltam már önkénteskedni.

A sétáltatásokon kívül, apró trükkök betanítását is válalom (pl. ül, fekszik, pacsi stb.) amik megkönnyítik a hétköznapokat. 

1 órástól a 3 órás sétáig mindent válalok. Rendelkezem hosszú, rövid, és flexi pórázzal is, így minden helyen tökéletes lehet a séta, a kutyusnak. Nagy mozgásigényű kutyákkal válalok közés futást, hiszen ez igazán élvezetes lehet számára, és persze a séta végén, kiadós simogatással jutalmazom a kutyust. 

E-mail cím: gergely.mira@gmail.com

Kitty177 Creative Commons License 2017.09.13 0 0 538

Sziasztok ! 17 éves lány vagyok , kutyasétáltatást vállalok Budapesten a 18.,19.kerületben hétköznap délutánonként ! tapasztalattal rendelkezem :) 

06306280084  . keressetek bátran

Bernadett Fodor Creative Commons License 2017.09.11 0 0 537

Sziasztok!

 

Kutyasétáltatást vállalok a XV. kerületben, ill. a szomszédos kerületek is szóba jöhetnek. Általában a hétköznapok megfelelőek, napközben is bármikor, előzetes egyeztetés szerint. Van tapasztalatom kutyákkal, voltak kutyáim, jelenleg a Rex Kutyaotthonban is sétáltatok önkéntesként. TEL: 06706012873

 

Üdvözlettel: Fodor Bernadett

G.Melanie Creative Commons License 2017.09.10 0 0 536

Sziasztok, 

 

Idős nagyszüleim mellé keresek Gazdagrétre (11. kerület) megbízható kutyasétáltatót, aki napi 2 alkalommal, egyszer reggel, egyszer pedig késő délután le tudja vinni a kutyust. Nagyon kedves, szelíd, ember centrikus, jól nevelt, szófogadó, zsemle színű labrador. 8 éves és Beni névre hallgat. 

Aki csak napi egyszeri alkalommal, de biztosra, rendszereséggel tudja vállalni, azok jelentkezését is szívesen várom.

 

Elérhetőségem:

E-mailen: (megrams@hotmail.com), vagy ezen a telefonszámon tudnak elérni: 0670-500-1508

 

Köszönöm, Melanie

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!