Keresés

Részletes keresés

HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2464

bocs, akk félreérthetően írtam, Miskolcra nem vettek fel...

 

a pestre küldött pályázatokban van pesti cím is...

Előzmény: Törölt nick (2462)
Guererro76 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2463

 

  • Térfigyelő rendszer fogadóépületének kialakítása A Papszer 2. szám alatti ingatlan felújításával itt kerül kialakításra a térfigyelő rendszer központja.

  •  
    •  
      •  
        •  
          • Kivitelezési költség: bruttó 82 millió Ft

          • Kivitelező: FK Raszter Zrt.


          • Ha senki nem nézi mi a tosznak kamera ?
          • A 2 es ütemben a kamera alatt árulják a cigit a polgárőrök rokonai.
HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2461

+1: ebben a városban a rendőrkapitányt is megpofozták már, ha jól emléxem...

Előzmény: Guererro76 (2457)
HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2460

és miért kellett megszüntetni a Városőrséget? inkább fegyvert és jogkört kellett volna adni nekik is...

Előzmény: Guererro76 (2457)
HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2459

hát ehhez (2 mhely) csak gratulálni tudok...

 

én az elmúlt félévben 0 azaz nuilla ellátás mellett, 1,5 hónapot tudtam dolgozni, diplomával, több területen szerzett tapasztalattal... egy hét alatt másodszor jártam meg Pestet állásinterjú miatt, Borsodból, Miskolcról még csak be se hívnak... kedd reggel 7 órakor megpályázott (frissen megjelemt) álláshirdetésre 9kor már azt az infót kaptam, h ugyan tényleg  keresnek embert, de már megmondták, h kit kell felvenni...

 

 

Előzmény: Törölt nick (2455)
jaszy1 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2458

ÁÁÁ itt csak az autósokra vannak ráállítva! Pl az avason , a keltetőbe ki se jönnek ha balhé van!

Előzmény: Guererro76 (2457)
Guererro76 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2457

Ebben a tetves városban minek van rendőrség ?

Vagy az a napi parancs hogy a cigányok bármit megtehetnek ?

Arról már ne is beszéljünk, hogy az Avasi templom mellett a térfigyelő központtól pár méterre seperni lehet a fecskendőket amit valószinüleg nem a cukorbetegek dobálnak el .

Előzmény: Guererro76 (2456)
Guererro76 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2456
Guererro76 Creative Commons License 2011.09.19 0 0 2454

Remélem hamarosan te is beteg leszel és kurvára nem fognak sehová felvenni.

Az orvosok meg csak a cgányt nyugdíjazzák le mert paráznak tőle.

Előzmény: Törölt nick (2438)
HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.15 0 0 2452

mer a miénk szebb lesz :-)

Előzmény: Törölt nick (2451)
HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.15 0 0 2450

még ott nem tartok, h kukázzak, még tudom fizetni a netet, és megtaláltam a vonatkozó cikket is... vagy odáig már nem jutottál el, mama elzavart a gép elől?

 

kösz amúgy az ötletet, néha sóvárogva nézem, h a matadorok miket bányásznak ki a kukából, és milyen cuccokban járnak....

Előzmény: k2k (2448)
k2k Creative Commons License 2011.09.15 0 0 2448

Én a nyáron láttam Miskolcon barátoknál tervet  a buszközlekedésre.

Biztosan vminek a melléklete volt, de eljutott elvileg minden miskolci lakoshoz. Lehet,hogy a papírhulladékok között kellene keresni és nem itt ötletelni:))

Előzmény: HT Miskolc (2442)
Törölt nick Creative Commons License 2011.09.15 0 0 2446

http://www.boon.hu/miskolc/gazrobbanas-a-varoshaz-teren/1790693

12.02: Továbbra is több száz méter sugarú körben le van zárva a miskolci belvárosban a robbanás epicentruma.

"Újságíró" ennyire hülye hogy lehet? Egy értelmes embernek legalább feltűnne, hogy az "epicentrum" szót általában földrengéssel kapcsolatban szokás emlegetni. Talán nem véletlenül?

Epi-  görög előtag: valami mellett, fölött.

Epicentrum: földrengés fészke fölötti, földfelszíni pont, terület.

Itt a robbanás talán 1-2 méter mélyen történt, egy árokban. Vagyis akkor centrum és epicentrum gyakorlatilag ugyanaz. Semmi értelme epicentrumról beszélni, ostoba...

De mekkora gyagyi ez a boon.hu... elég egy ilyen terhelés (esemény) és máris lerohad a szerver. Persze, mert a weboldal tele van mindenféle adatszeméttel, flash-szarral, ami a lassítja a betöltődést. De még egy gyengébb számítógépet is megakaszt. Egy fos az egész... Nem is szoktam látogatni, csak ritka esetben.

 

De még külön utálom, amikor a cikkekben kiemelnek szavakat, szinte csak úgy random, mert a barom cikkíró azt hiszi, hogy folyton szavakat kell kiemelni. Hol látott ilyet, nem tudom... én is kiemeltem szavakat a hozzászólásomban, de annak van egy meghatározott logikája, és nem is vittem túlzásba.

HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.15 0 0 2445

jah a másik... ha valóban csak ideiglenesen közlekedik az 1, 1A busz, akkor miért kellett ilyen bombabiztosra csinálni a megállókat? annak a pár sárga busznak ami majd használja?

Előzmény: HT Miskolc (2444)
HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.15 0 0 2444

http://www.boon.hu/miskolc/villamos-felso-majlathig-megszuno-buszjaratok/1734487

 

a vonatkozó cikk, tehát tévedtem, Majláthtól a Majális parkig átszállással lehet majd kijutni...

 

 

vmelyik nap épp azon gondolkoztam, h ha a belvárosban lakom, nem a bulgárföldön, havonta 2000 ft-tal kevesebbe kerülne kijutnom mondjuk az egyetemre. v tapolcára... elég lenne egy egyvonalas busz bérlet a kombinált helyett... most ha vki majd a majális park környékéről akar kijutni ezekre a helyekre alkalomszerűen egy út oda-vissza háromszor annyiba kerül, rendszeresen is másfélszeresébe, mint a belvárosból...

 

nem kellene elgondolkozni az átszállójegy bevezetésén?

Előzmény: HT Miskolc (2442)
jaszy1 Creative Commons License 2011.09.14 0 0 2443

:D

Előzmény: HT Miskolc (2442)
HT Miskolc Creative Commons License 2011.09.14 0 0 2442

mielőtt agyoncsapnátok egymást egy nem létező problemán, az 1A fog megszűnni, az indokolt is

 

1es én úgy tudom, h nem, mert nem közlekedik semmi a majálisparkig akkor, hacsak nem átszállással...

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.14 0 0 2440

fogorvostól írsz?

rosszul adták be az injekciót  vagy sokat kellett várni a Dental-Softban ?

 

Előzmény: Törölt nick (2439)
Woodyka Creative Commons License 2011.09.10 0 0 2436

"Csillagles - Ikarussal!"

 

Szeptember 24-én, szombaton távcsöves csillagászati bemutatót szervezünk az Androméda Csillagászati Egyesület támogatásával.

 

A rendezvényen fő szerepet kap az MVK Zrt. Ikarus 620-as autóbusza, amellyel az egyes helyszínek között fogunk utazni.

 

A teljesség igénye nélkül: megtekintjük a Lézerpont kiállításait, a Palotaszállót és a Pele-házat is. Lesz több fotómegálló is.

 

A rendezvényt támogatja a Lézerpont látványtár, az MVK Zrt. és a Palotaszálló.

 

Találkozó: 15:20, Lézerpont Látványtár bejárata előtt.

 

A jegyek ára: 2750Ft, amely minden belépőt is magába foglal.

 

Jelentkezés és bővebb információ: Kaló Tamás, 30/854-0343

 

Http://woodyka.hu

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.09.09 0 0 2435

Légy nyugodt, nem fog megszűnni az 1-es busz, nem hagyjuk!

Ha kell leszünk pár százan (azokkal szebben akik más putriból idejőve fújják a passzátszelet), s akik több évtizede Miskocon élnek, és a saját testükkel fogjuk elállni a villamos útját, azon a nap amikor megszűnne az 1-es busz.

Előzmény: herkó (2434)
herkó Creative Commons License 2011.09.09 0 0 2434

Sziasztok!

Tudja valaki,hogy a pénzlenyúló villamos projektből miért maradt ki a Zenta utcai villamos megálló.Akik itt laknak hová fognak menni felszállni a villamosra.Sok itt az idős menjenek le a Kiliánba,vagy fel a Táncsics térre? Ha tehetném sosem mennék többet vele,de az 1-es buszt is meg akarják szüntetni.Rohadt banda,a saját honlapjukon a kérdésemre nem is válaszolnak.

jaszy1 Creative Commons License 2011.09.06 0 0 2433

Aki hagyja magát azzal ez történik. Be kell nyitni 1-2 ajtón és az asztalra csapni, rögtön máshogy fognak beszélni.

 

Előzmény: Guererro76 (2432)
Guererro76 Creative Commons License 2011.09.05 0 0 2432

A Miskolci Városgazda nonprofit kft nél zajló embertelen bánásmód késztetett, hogy valakinek felhívjam a figyelmét hátha történik ez ügyben változás.
A munkaügyi központ által közmunkára kiközvetített álláskeresők megszűntek állampolgárok lenni és csak kötelezettségeik vannak jogok nélkül ?
Reggel 8 kor meg kellett jelenni egy levegőtlen helységben kb 100 embernek akiket betereltek mint a birkákat, mindenkivel tudatták, hogy vagy elvállalja az utcaseprést végzettségtől függetlenül vagy megvonnak tőle minden segélyt.
Az üzemorvos egy enyhén spiccesnek látszó hölgy laza mozdulattal rányomta az alkalmas pecsétet mindenki lapjára függetlenül az egészségi állapotától.
Gondolom ő felülbírálhat egy szakorvost hogy mozgássérülteket, cukorbetegeket és szívbeteg embereket kizavar lapátolni az emberség szikrája nélkül.Persze értem én hogy ezt kapta utasitásba de hol marad a Hipokrates-i eskü ?

Törölt nick Creative Commons License 2011.08.03 0 0 2431

S(örház) Paja!

a mellet simogatni szokták,

még a Sing-Sing mellett is.

Előzmény: metalcicus (2429)
Amerika1 Creative Commons License 2011.07.11 0 0 2430

Sziasztok!

 

Ki tud valami biztosat arról,hogy mi a Zsarnai telep története.Mi vagy ki volt ott,hogy azt a városrészt Zsarnai telepnek nevezik azóta is?

metalcicus Creative Commons License 2011.07.08 0 0 2429

Sok szeretettel várja régi és új vendégeit a Sing-Sing söröző folyamatos italakciókkal!!Akinek bemelegíteni van kedve egy kicsit party előtt,hogy pörgősebb legyen az este vagy csupán beülni haverokkal iszogatni az bátran keressen meg minket!!!:)Gyere te is és gondoskodj velünk együtt a jó hangulatról!!!
/Megtalálható:az Avasi Sörház mellet a Stock alatt a Toronyalja utca 17 számnál/

(asztalfoglalás ingyenes!!!Várunk mindenkit kedvező árainkkal és kellemes környezettel!)

k2k Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2428

Én úgy tudom, hogy a Dcathlonba akit felvesznek azoknak el kell a terüeltükben mélyedni.

De én biztosan sport szakosztálynál kezdeném. Öttusázóknál. Vayg simán egy futót is leszólíthatsz mondjuk a Lillafürdei úton szoktak sokan futni:)

Ők sztem kevésbé elfogultak, biztosan kipróbáltak már több cipőt és szakértőbbek, mint egy eladó.

 

Előzmény: McLaca (2427)
McLaca Creative Commons License 2011.07.04 0 0 2427

Valaki tud Miskolcon olyan cipőboltot/sportboltot, ahol SZAKÉRTŐ eladó dolgozik?

Futócipő kellene, és nem vagyok túl tapasztalt a témában (első ilyen cipőm lenne), nem ártana, ha tényleg hozzáértő eladó segítene a választásban.

 

Üdv!

Törölt nick Creative Commons License 2011.05.12 0 0 2426

Mikor javítják  meg a Kiss E utcában a jelzőlámpákat ???

A Zöld Nyil miatt odaterelték a forgalmat, gyakorlatilag képtelenség átjutni a zebrán.

Hoppancs_ Creative Commons License 2011.05.08 0 0 2425

Halihó!

 

Jó lenne idén Miskolcon is megrendezni a Törölköző Napot. Létrehoztam az eseményt Facebook-on, kérlek titeket, hogy terjesszétek a hírt, és gyertek, ha tudtok!

 

http://www.facebook.com/event.php?eid=207648342599390

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!