Keresés

Részletes keresés

alaptalan Creative Commons License 2019.05.15 -3 1 1249

Előzmény: Serial Slut (1248)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.15 -1 0 1248

Mondtam, hogy elsőre furcsa lesz. :)

De látod, te sem akarod elfogadni, hogy alá-fölérendelt viszonyban nincs ikercsillag meg hasonló szirupos baromságok voltaképpen, ezt csak el lehet játszani, úgy lehet tenni. Egymás nélkül létezni lehet, hogy nem tudnak, csak a szaporodáshoz nem kell beleegyezés, erővel minden megoldható, és itt borul az egész ikercsillagos hasonlat.

Előzmény: Vevegyő (1247)
Vevegyő Creative Commons License 2019.05.15 0 0 1247

furcsa ez az új posztod, nem is értek vele egyet mindig és mindenben. szerintem nem oroszlán és gazella van, hanem inkább - költőileg - ikercsillagok, akik egymás körül keringenek és nem tudnak egymás nélkül létezni.



Serial Slut Creative Commons License 2019.05.08 0 0 1246

Ahogy kakukk mondta: mint egy sörösüveg. 😊

Előzmény: Aurelius Respectus (1245)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.07 0 0 1245

elolvastam az utolsó blogbejegyzést, ez a 7 cm nem semmi, hatalmas 

Előzmény: Serial Slut (1244)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.05 0 0 1244

Az eleje és a vége tényleg túlhúzott, ez a kritika jogos, DE szerintem a leköszönő karakterek miatt egy zárófilmnél ez rendben van, úgyhogy nem tartom akkora hibának. Ilyenkor megengedhető.

Előzmény: Aurelius Respectus (1243)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.05 0 0 1243

Ahogy olvastam, a kilences kivételével ezeket mind ki lehetett volna vágni.

Előzmény: Serial Slut (1242)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.05 0 1 1242

Ennek a felsorolásnak egy részével egyetértek, legfőképpen a feminista osztaggal, amire fel mi is mindannyian összenéztünk a moziban szemet forgatva. A pasim azóta is azt emlegeti, hogy mekkora faszság volt. Az. Röhejes.

 

https://index.hu/i2/#http://filmbook.blog.hu/2019/05/05/az_a_tiz_jelenet_ami_folosleges_a_bosszuallok_vegjatek-ban

alaptalan Creative Commons License 2019.05.03 -1 0 1241

instant get!

 

Kettőt, mert két talpam van!

Előzmény: dos48 (1240)
dos48 Creative Commons License 2019.05.03 0 0 1240

 

   Kínai szuan-pan.  Ha nem számolnak vele akkor görgős talpmasszázsra is jó.  Ez az alkalmazás

 

   adja ki a használatának a 97,5%-át.     :))))

 

                       

Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.03 0 0 1239

igen

Előzmény: alaptalan (1238)
alaptalan Creative Commons License 2019.05.03 -1 0 1238

az olyan mint az abba kúsz?

Előzmény: Aurelius Respectus (1236)
dos48 Creative Commons License 2019.05.03 0 0 1237

 

   A Slutty is azt fogja hinni első blikkre hogy a szorobán az olyan szorítóféle, amit a répike tövin

 

   meghúznak hogy ne eresszen le.      :))))

 

Előzmény: Aurelius Respectus (1236)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.03 0 0 1236

Kedvelem őt, jópofa lány :)

Most meg kellett néznem, mi az a szorobán :)

Előzmény: dos48 (1235)
dos48 Creative Commons License 2019.05.03 0 0 1235

 

   Ti a Sluttyal egymásnak lettetek teremtve. Ő a lelki társad, előző életeitekben együtt vadásztatok

 

   a Neandervölgyben, együtt találtátok fel a szorobánt és együtt elemezgettetek a kódfejtők között.

 

   Csak úgy mondom.     :))))

 

 

    

Előzmény: Aurelius Respectus (1233)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1234

Igen, de ez utána értelmet nyer abban a pillanatban, hogy mutatja, hogy ez az. Strange erre készült, szóval gyorsan összerántotta a csapatot. :)

Előzmény: Aurelius Respectus (1233)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1233

Ja igen, közben eszembe jutott a legmeglepőbb jelenet a filmből, amikor megindul az invázió, megjelenik a semmiből Strange és a nyitott kapukon beözönlik mindenki, aki meghalt az előző részben :)

Előzmény: Serial Slut (1232)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1232

Nem feltétlenül Thor a legerősebb attól, hogy egy isten. Mindig is vita volt ebben rajongói körökben, hogy Hulk vagy Thor a legerősebb, de szerintem Scarlett Witch akkor már, meg hát az újak közül elvileg Marvel. De a kapitány is sokkal erősebb, ha arra van szükség, mint amilyennek tűnik.

(Ha belegondolsz, Thort a saját nővére is elpicsázta, szóval az, hogy asgardi, csak ad egy viszonylag nagy erőt, ami a többi onnan származóra is jellemző, de nem jelenti, hogy a legnagyobbat.)

Szerintem Thanos nem ugyanúgy tud hárítani mindenfajta támadást, mert itt azért sokféle módját felsorakoztatták, és így logikus is. A sima fizikait talán könnyebben, mint amikor valaki mágiát használ vagy valami hasonlóan egyedit. Még a játékokban is így van, hogy a karaktered nem ugyanolyan ellenálló különböző fegyverekkel szemben, van, aki érzékeny a fagyra, más a tűztől sebezhetőbb, valaki a nyilaktól, szóval érted. Kb ez lehetett Thanossal is.

Előzmény: Aurelius Respectus (1230)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1231

Igen, azután vette fel a kesztyűt Stark, amikor intett neki Strange, hogy ez lesz a jövő.

Előzmény: Serial Slut (1229)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1230

Tényleg felesleges volt, gondolom a következő filmek felvezetése miatt kellett berakni Marvelt.

Némileg önkényesek ezek a szereplő erősségek, például Thornak kellett volna a legerősebbnek lenni mert Isten, erre meg Hulk aki csak egy mutáns, erősebb nála.

Stark tulajdonképpen egy hős, így meg kellett tennie, meg hát kénytelen is volt, miután Thanos már mindenkit meg akart ölni akkor.

Igen tényleg Strange volt aki elindította a lavinát, így utólag nyer értelmet az előző film jelenete,

mindig érdemes figyelni a részleteket :) 

Előzmény: Serial Slut (1228)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1229

Ez a Dr. Strange-es jelenet is szerintem alulértékelt, pedig ha belegondolsz, micsoda megerősítés volt az. Addig csak egy élet vagy halál csata volt kiszámíthatatlan végkimenetellel, aztán mutatta, hogy ez az, amit látott.

Előzmény: Aurelius Respectus (1226)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1228

Persze, vannak apróbb hibái, pl. szerintem Marvel abszolút nem kellett volna bele, aki amúgy a minek van kategória a filmben, időnként felbukkan, de nem csinál semmit. Thanos ereje szerintem kiszámíthatatlan volt sokszor, pl. Scarlett Witch simán megszorongatta, ha nem löveti a hajóival, akkor lenyomja a picsába. Ő egy nagyon alulértékelt bosszúálló, kurvára erős.

Igen, Stark veszített a legtöbbet, de tudod, hogy nem bírta volna ki. Benne volt, hogy vissza akarja hozni a kölyköt, de azért nem hinném, hogy jobban, mint amennyire szerette a családját. Egyszerűen adódott egy lehetősége felvenni a kesztyűt és kihasználta. Bárki megtette volna igazából.

Strange szerepét a történetben amúgy átgondoltad? Amikor mutatta az ujjával, hogy egy. Az egyetlen variáció, amiben győzhetnek, és mindet látta előre, ezért mentette meg Starkot az Infinity Warban. Akkor libabőrös lettem, azt el is felejtettem addig a pontig, hogy ő megmondta korábban, hogy van egyetlen módja. :)

Szóval igazából aki megölte Thanost, az Dr. Strange volt azzal, hogy a megfelelő ponton avatkozott be annak idején és lökte ebbe az irányba a történetet. :D

Előzmény: Aurelius Respectus (1226)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1227

nem, én magyarul néztem

jó ez a szöveg :) mindenki Marvelre számított és nem erre másodvonalbeli filmszereplőre, mint megmentőre

Előzmény: Serial Slut (1225)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1226

Igazából Stark volt a legnagyobb vesztes, neki boldog élete volt már és feladta hogy megmentse az embereket, szerintem a Pókember miatt dönthetett így, őt nagyon kedvelte.

Érdekes hogy Fekete özvegyet elég rühellték a kritikusok, pedig szerintem például a Tél katonájában nagyot alakított amikor Amerika kapitánnyal együtt menekült. 

Amerika kapitány meg hát a színész kívánságára távozott és neki már nem lesz visszaút, amiről beszéltünk a múltkor, nem gondolhatja meg magát ezután.

A végén azért elég hiteltelen volt, hogy Thanos lenyomta Marvelt, aki űrhajókat tud tolni át az űrön.

Előzmény: Serial Slut (1224)
Serial Slut Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1225

Rengeteg pillanatot ki lehetne emelni a filmből, a csatajelenet szerintem rendben volt, monumentális, amilyennek lennie kell.

 

Meg hallottad azt az ízes son of a bitchezést a Captől? Akkor felröhögtem. Nem volt több "watch your language". :):)

 

És:

 

 

 

Serial Slut Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1224

ENDGAME SPOILER, aki érzékeny rá, most csukja be a szemét. :)

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

..

 

Szóval Aurél, számomra a film legmeghatóbb jelenete igazából az volt, amikor Stark találkozott az apjával és apai tanácsokat adott neki. Mert neki már volt gyereke, neki viszont még nem. :) Meg hát ez, hogy Hulk és Banner összeolvadtak, és lett egy intelligens Hulk, hát a legnagyobb húzás volt az egészben! És hát amikor a Cap nem csak elkapta a pörölyt, de használta is, sőt villámokat is szórt, hát ott kész voltam, meghaltam. Annyira badass volt! Számomra magasan ez volt a film (sőt az egész franchise) legnagyobb pillanata. Ezek szerint akkor simán fel tudta volna emelni az Ultron korában, csak hát jó fiú, nem tette. :)

Az tetszett, hogy a rajongók kérésére Starkkal fejezték be. Végül ő győzte le Thanost. Vele kezdődött a franchise, vele ért véget. Ahogy a kapitány is megkapta a méltó lezárást. Ezek nagyon fontosak.

De az is jó volt, ahogy bemutatták még az elején, a tragédia hatására mennyire kiléptek a szereplők a saját karaktereikből, a kapitánynak egyre jobban halványult az örök optimizmusa, és többé nem tudta, mihez kezdjen. A mindig hideg fejű, logikus Stark pedig apa lett, aki inkább az érzelmeire akar hallgatni.

Thor nagyon jó volt, vannak is erről mémek, hogy olyan lett, mint aki egy hatalmas diss trackre készül Thanos ellen. De az ő története sem ért véget ezek szerint most, hogy csatlakozott az őrzőkhöz gyakorlatilag, így érdekes lesz.

Natasha halála nagyon szomi volt, de pipa lettem volna, ha Hawkeye hal meg végül. Neki ott a családja, az ő története nem érhet ennyivel véget.

Aurelius Respectus Creative Commons License 2019.05.02 0 0 1223

Akkor mi volt megható ?

nekem ez a kettő jelenet volt az

next_opponent Creative Commons License 2019.04.23 0 0 1222

Igen.

Előzmény: Telólengető Nagyúr (1220)
dos48 Creative Commons License 2019.04.20 0 0 1221

 

   Ugye?  Csak lecsúszott övön alúlra.  Egyébként a haj is egy érdekes dolog.  Egyébként nincs többé

 

   kopasz fej.  Csak seggig érő homlok.      :))))

 

Előzmény: alaptalan (1218)
Telólengető Nagyúr Creative Commons License 2019.04.20 0 0 1220

Szerinted Regina csaj?

Előzmény: robopassmeet (1219)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!