Keresés

Részletes keresés

Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14759

Gratulálok!
Az az 50liter már nem kevés.

Előzmény: idejétmúlt (14757)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14758

Neked is gratulálunk ! 

Előzmény: idejétmúlt (14757)
idejétmúlt Creative Commons License 2026.04.09 0 1 14757

én egy ilyet vettem mert akciózták.

https://www.sgs-engineering.com/sgs-pro-super-silent-vertical-50l-air-compressor-1hp-45cfm

6 és fél perc alatt termeli fel az 50 literes tartály és csendes :D

Most már nem ugathatnak ha vasárnap fújom fel a kerekeket vagy reggel :D

vaz05 Creative Commons License 2026.04.09 0 1 14756

Gratula, még egy aksis :)

Előzmény: Mnagy (14753)
triplaharom Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14755

Ezt a 1oo rugó, nem takarta be akkor biztosan !

Előzmény: Mnagy (14753)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14754

Grastulálok az újgépeseknek ! dobd le róla a francba minek az rá !

Előzmény: botsinkai (14740)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 0 14753

Előzmény: Mnagy (14752)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.09 0 1 14752

Nekem is megjött az új "elemes" fűrész, MSA 60 c.

triplaharom Creative Commons License 2026.04.08 0 0 14751

Valóban nem valami kecses darab, de elég sokat dolgozott más nálam. Igaz a burkolatot félbe vágtam én is, mert sosem fért, látni sem lehetött tőle.

Előzmény: botsinkai (14750)
botsinkai Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14750

A flexeiket pont nem szeretem, nagy bumszlik.

Előzmény: triplaharom (14748)
botsinkai Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14749

Valami speckó fejű csavarral rakták fel a nyomorultak. :-)

Van külön sokdarabos "alternatív" bitkészletem is,  de azokkal se egyezik.

Mondjuk a flex oldja a csavarkötést... :-)

Előzmény: Mnagy (14746)
triplaharom Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14748

 A flexeik elég jók voltak régebben, 

Előzmény: Mnagy (14743)
triplaharom Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14747

Az biztos, hogy csak útban van ott.

Elvileg véd a szakszerűtlen használattól, de a normális munkát is akadályozza.

Előzmény: botsinkai (14745)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.05 0 1 14746

A lap nem garis vedd le azt a vackot az elejéről. :-)

Előzmény: botsinkai (14745)
botsinkai Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14745

Pont a lap nem tetszik :-)

Előzmény: Mnagy (14744)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14744

3/8 lánc nem lehet gond csak a szélesség és fogszám kell még, a lap meg nem kopik olyan gyorsan.

Előzmény: botsinkai (14740)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14743

Előzmény: triplaharom (14741)
botsinkai Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14742

Így könnyű :-)

Előzmény: triplaharom (14741)
triplaharom Creative Commons License 2026.04.05 0 0 14741

Neköm nem mutatja mög, de el tudom képzelni. 😁

Előzmény: botsinkai (14738)
botsinkai Creative Commons License 2026.04.04 0 0 14740

Most van néhány túlméretes tuja (törzsátmérő kb 40 cm) szűk helyen, le kell gallyalni.

Később a gyümölcsfák metszésekor vagy tetőbarkácsoláskor is jól jöhet. Egy tetőlecet vagy colos deszkát el tud dörzsölni.

Talán valami kínai lapot és láncot veszek még hozzá (ha van kompatibilis), a lap végén lévő védőlemez szűk helyeken, ágak között zavaró.

Előzmény: Mnagy (14739)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.04 0 0 14739

Láttam olyan piacos gépet amit gumicumival kellet lehetett olajozni. A kis láncsebesség megszokást kíván, de végül is működik. A gyorsabb gépnek már ára van és a fogása is más. Az akkus gépek viszonylag drágák, de ez van. A kis MS 162 benzinest 66ezerért vettem, a szintén kicsi, aksis MSA 60 CB 120körül van aksival töltővel.

 

Mire fogod használni a "drágaszágot" hobbi vagy meló?

Előzmény: botsinkai (14738)
botsinkai Creative Commons License 2026.04.04 0 0 14738
Előzmény: Mnagy (14736)
Mnagy Creative Commons License 2026.04.04 0 0 14737

Boldog nyulat!

Mnagy Creative Commons License 2026.04.04 0 0 14736

Gratulálok az új "játékhoz"!
Van rendes automata olajozása?

Előzmény: botsinkai (14735)
botsinkai Creative Commons License 2026.04.03 0 0 14735

Felpiszkáltátok a fantáziámat, vettem egy kis akkus kézi láncfűrészecskét, Dewaltot.

Csuklóvastag ágat elreszelgeti. :-)

Előzmény: triplaharom (14734)
triplaharom Creative Commons License 2026.03.28 0 0 14734

Igen, ilyenre gondoltam.

Előzmény: Mnagy (14732)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.28 0 0 14733

Ezt is ismerem ez az ágreszelő ((::!! 

Előzmény: Mnagy (14732)
Mnagy Creative Commons License 2026.03.28 0 0 14732
Előzmény: kavicsos1964 (14730)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.28 0 0 14731

Nekünk is van parkszidésben ! Még sose használtuk !

Előzmény: idejétmúlt (14727)
kavicsos1964 Creative Commons License 2026.03.28 0 0 14730

Nekem van a hernyózó ollóhoz illeszthető de én nem szeretem túl hajlékony a lapja ! Vagy másfélére gondoltál 

Előzmény: triplaharom (14726)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!