A sok egyforma külsejű gépek közt egy kis eligazodást szeretnék létrehozni ,miszerint nem a külső és a márka számít hanem a belső szerkezet ! Várok ide mindenkit aki már látott ilyen gépet szétszedve és készített képet róla ,vagy van robbantott ábrája hogy mások is tudjanak jól választani a sok egy kaptafára készült gép közül !
Láttam olyan piacos gépet amit gumicumival kellet lehetett olajozni. A kis láncsebesség megszokást kíván, de végül is működik. A gyorsabb gépnek már ára van és a fogása is más. Az akkus gépek viszonylag drágák, de ez van. A kis MS 162 benzinest 66ezerért vettem, a szintén kicsi, aksis MSA 60 CB 120körül van aksival töltővel.
Mire fogod használni a "drágaszágot" hobbi vagy meló?