Keresés

Részletes keresés

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.08.05 -1 0 267

NEM  ÉRTEM  HOGY A  HÖLGYEK  HOVATÜNTEK  HISZ  PEDIG  IGENSOKAN  HASZNÁLNAP PELLUST  TÖBBEN  MINT A  FÉRFIAK  HISZ AKKOR  MIÉRT  NEM  IRNAK,,??KEDVES  PELENKÁS  HÖLGY  IRJÁL  NEKEM A  szolnok52@citromail.hu  ra

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.08.04 -1 0 266

hát  igencsak  melegvan  hisz  pellusba  és  gumibugyiba  fűkaszálok   hát  nehéz  de a  muszáj  nagy  úr

guminadrágot Creative Commons License 2021.07.30 0 0 265

Kedves Gina szeretném ha jelentkeznel,szeretnék nagyon veled jatszani írtam levelet neked.

Előzmény: Gina_Domina (244)


Zöldhasú Creative Commons License 2021.07.24 0 0 264

Illetve még ők csinálnak-. témába vágó- cuccot:

https://www.dudea-latexshop.de/en/

Előzmény: Csakis inkontinenciásokna (262)
Zöldhasú Creative Commons License 2021.07.24 0 0 263
Előzmény: Csakis inkontinenciásokna (262)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.07.24 0 0 262

HOLTUDNÁM  ELÉRNI  A  KRISZTINÁT  AKI  CSINÉL   GUMIBUGYUT   HIGYTUDNÁM A  KAPCDSOLAOT  VELE

 

 

 

 

Primexben Creative Commons License 2021.07.19 0 0 261

Kedves rubber maci!

Én is Krisztánál csináltattam magamnak szuper gumibugyit fekete 0,6 mm vastag anyagból. Sajnos műtétemet követően lefogytam s nagy lett ímádott gumibugyim. Ha esetleg érdekelne kedvezményes áron át adnám Neked. Írj ha érdekel a gumibugyi amely fazonja ugyan olyan mint a képeden látható. Kellemes gumibugyiban töltött napokat kívánok.

Előzmény: rubber maci (156)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.07.11 -1 0 260

Évike  szeretnélek  meghívni  hozzám a   tanyára  HA  ELFOGADOD

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.07.10 -1 0 259

igazadvan  Évike   de  biztos  teis  tapasztaltad a  höséget

 

Evajunior Creative Commons License 2021.07.08 0 0 258

Ebben a nagy melegben szerintem jól jöhet éjszakára a 6 db tetra kifogó mosható pelenka számodra. És felette pedig gumibugyi. 

Előzmény: VBL (247)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.07.01 0 0 257

Eladó  kettőcsomag  60-db-bontatlan  tena  pants  extra M-es méretbe  6-ezer  forintért.Nempostázok

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.06.28 -1 0 256

Keresek  megvételre  patentos  gumibugyit   vagy  megvétellel  vagy  vastag  testszinű Dombóvárival  cserélnék  igaz  nemuj  de  használható...énis  használt  patentosat  keresek,Akinek  volna  irjon a  szolnok52@citromail.hu   ra

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.06.27 -1 0 255

Énmár igenrégen  keresek  pelenkás hölgyet   de  nincs  hisz  igen  szégyellik  titkolják hisz  van  egytapaszlatom.A  patikába  váltom ki a  pelenkákat  és  ott  töbször  volt  egyhölgy   mikor  öis  váltotta  ki  és  megvártam  kint  és  letagadta  aztmonta  nemnekilesz  de  megkérdeztem  és  mégis  neki kel.ugyhogy a  hölgyek  igen  titkolják  szégyenlik,,Sajnos

mzxc Creative Commons License 2021.06.26 0 0 254

Valóban kevés a nöi forúmtárs,mert vannak "személyek" akik elüldözik a nöket.

Előzmény: VBL (252)
mzxc Creative Commons License 2021.06.26 0 0 253

Örajta nincs gumibugyi, rajtam viszont most is van!(dombóvári+tenaslip szuper).

Előzmény: VBL (219)
VBL Creative Commons License 2021.06.26 0 0 252

Én szexshopban vettem, de szerintem az anyaga műanyag (pvc ?). Persze van alatta textil pelenka is. Ez egy nagyon jó topic, kár, hogy nem pörög. Sajnos kevés a női fórumtárs ....

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.06.22 0 0 251

Nekemis  vanmég  egyrozsaszin  nagyon  jók  nemtudom  miért  szüntették  meg  hisz  vastagab a  anyaga   és  igen jól fent tarcsa a  pellust.Éncsak  éjelre  használom  mert a  mostani  tenák  átáznak  a  régiek  jobbakvoltak  foliások  voltak  nemáztak  át.Sajnos  ijenmelegbe  nemojan  kényelmes a  gumibugyi.de  muszáj  használni.

mzxc Creative Commons License 2021.06.21 0 0 250

Anno dombóvári gumibugyim nekem is van.Ráadásul rózsaszinü.Ezt én valakitől vettem át.Nyolcas,ez pont az én méretem.Ha nappal rajtam van(ilyen melegben nem)akkor ez nagyon jól megfogja a pelust.Ez a gumibugyi még ugy készült,hogy a megrendelök leutaztak dombóvárra és e helyszinen mondták el a kivánságukat.Tehát ez nem az a szint amit amúgy boltokban árultak.És rögtön hozták is el.De ez a dolog sajnos már a multé.

Előzmény: VBL (249)
VBL Creative Commons License 2021.06.20 0 0 249

Hol lehet beszerezni ?

Előzmény: Csakis inkontinenciásokna (248)
Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.06.20 -1 0 248

Ez a Dombóvári  gumibugyi  is  nagyon jó  és  biztonságos.

VBL Creative Commons License 2021.06.19 0 0 247

Üdvözletem !

 

Én Tena proskin Pants bebújós M pelenkát használok, ehhez tudtam hozzájutni a legközelebbi egészségügyi kellékeket árúsító boltban. Erre húzok szerintem pvc anyagú bugyit. Éjszaka viselem, vizelet inkontinencia miatt. Ezzel a párossal elégedett vagyok. Jó, ideális lenne a gumi anyagú bugyi, de hát ez van.

Csakis inkontinenciásokna Creative Commons License 2021.06.18 0 0 246

Régen a  tena  is  foliásvolt  kivülröl   de   azt  megszünt  de  a  mostani  átnedvesedik  és  muszáj  gumibugyit  rávenni  hogy  a  ágynemü  nelegyen  ojan..Szoval a  tena  igy  minösileg  rosszablet  mert  azelöt  nemkellet  rávenni  gumibugyit..

NappyGee Creative Commons License 2021.06.17 0 0 245

Sziasztok!

 

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de én csak a fóliás felületű pelenkát tudom élvezni, a textil hatásút nem annyira. Nektek mi a kedvenc?

Amúgy hogyhogy nincs még magyar KIK csoport erre a témára? Angolul találtam vagy 100-at : )

Gina_Domina Creative Commons License 2021.06.02 0 2 244

Hello!

 

Látom nagy itt a nőhiány... nos én anyagias domina vagyok (és nő), tehát nem biztos, hogy pont ilyen nőre vágynak az itt olvasók/írók, de gondoltam én is bejelentkezem, hátha valaki vágyik arra, hogy bepelenkázzam, cumit adjak a szájába, netán beöntést kapjon tőlem.

31 éves 170cm, 58kg lány vagyok. BP-n a 13 kerületi lakásomban tudom a pelenkás babáimat fogadni.

 

Ha valakit érdekel, ne fogja vissza magát, nézze meg az adatlapomat és a leírásban megtalálja az elérhetőségemet!

VBL Creative Commons License 2021.05.16 0 0 243

Most már tényleg cinikus leszek: Női moderátor van -e ?? Sőt nők vannak -e ? Hahhh l... Mindenütt a hímnem ... :-(

Előzmény: VBL (242)
VBL Creative Commons License 2021.05.16 0 0 242

Mint írtad: "Inkább frusztráltnak tűnsz, mintsem cinikusnak."

Igaz lehet. Akkor ez itt egy nőhiányos férfiklub ?

Előzmény: Törölt nick (240)
Mister V. Creative Commons License 2021.05.16 0 1 241

A nőket plázákban kell keresni és olyan idióta oldalakon, mint tinder, badoo és társaik. Mióta FB van, oda költözött minden csaj és nem olvasgat fórumot, nem használ pelenkás oldalakat sem.

Régebbi társkereséseim alkalmával 27-ből 8 találkozóra el is jöttek jó 20 éve, napaság 10-ből 10 lánnyal nem lehet eljutni a találkozóig, mert arra a fél órára sincs ideje (de akkor mire keres társat, ha a saját jövőjére sincs). Szóval a világ megváltozott, de csak itt "magyarban". Majmolják a nyugatot, de csak valami "extra light" módon. A BDSM-el is így van. Külföldön rendes kultúrája van és vannak BDSM klubok, tanyák, stb. Itthon csak a vanillát ismerik (BDSM+szex), nincs kultúrája a dolognak, nincs egyetlen BDSM klub sem az országban, a fétisparti meg 1,5 éve nincs megtartva, ahol szintén nem a téma a téma, hanem a nyilvános szex és a magamutogatás a jellemzőbb.

Szóval ez nem az az ország, ahol értelmes lányt, vagy egyáltalán lányt találj a neten, főleg egy fórumban. A városiak mint már írtam FB függők, a vidékiek meg inkább kimennek a szabadba, mintsem a monitor előtt írogassanak.

Tehát ha "szimpla" lány sincs, akkor pont pelekást találni tű a szénakazalban, amin a mágnes sem segít már.

Előzmény: Törölt nick (240)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.15 0 0 240

Bevallom, nem igazán értelek...

Pontosan mit is szeretnél?

Inkább frusztráltnak tűnsz, mintsem cinikusnak.

De ettől még nem lesznek halomban Nők a topikban, valószínűleg... 

Előzmény: VBL (236)
Törölt nick Creative Commons License 2021.05.15 0 0 239

Akkor így nincs értelme, ha jól értem.

Sőt, pasiként nem is lett volna szabad hozzászólnom... 

Előzmény: VBL (238)
VBL Creative Commons License 2021.05.14 0 0 238

Olyannyira heteroszexuális vagyok, hogy ha kérhetném, férfi ne is szóljon hozzá egyetlen bejegyzésemhez sem. De ha túlteng a hímnem, az egész topicnak semmi értelme.-

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!