Keresés

Részletes keresés

A Torztestvér Creative Commons License 2015.06.14 0 0 24

ezeket hívják Mo-on liberálisoknak, 444, index stb :D

Előzmény: k.d.humeer (20)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.14 0 0 23

David Icke (fiatalon profi futballista, később népszerű sportriporter, majd a brit zöld párt szóvivője, most könyvíró és szónok ) :

 

"Kevesek tartanak ellenőrzésük alatt sokakat. Több, mint 7 milliárd ember él ezen a bolygón, akiket egy maroknyi ember manipulál azzal a céllal, hogy ellenőrzésük alatt tartsák az emberiséget gazdasági rabszolgaság és az eugenika eszközével. Ez többé nem tolerálható! "

k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.14 0 0 22

 a háború a legjobb üzlet, ma sincs másképpen

King_of_Giants Creative Commons License 2015.06.13 0 0 21

Amikor rajta autózom én is.

Előzmény: Törölt nick (9)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.13 0 0 20

 ...és ők mondják meg nekünk, hogyan politizáljunk, és hogyan NE politizáljunk...

Borsinka Creative Commons License 2015.06.13 0 0 19

Nade!

 

Nem mind1, hogy milyen maccska az a macska!!

 

(A fórOmon is volt itt egy macska régebben, de az rtühes, nyüves, és szoclib vót.)

 

 

Előzmény: Johnny Five (6)
nagyanyo5:0 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 18

No ezt a társítást a valódi uralkodókra vonatkozóan még nem hallottam:DDDD Viszont nem lehet ráfogni, hogy zsidózik!!!!

Előzmény: Johnny Five (6)
mac.m Creative Commons License 2015.06.13 0 0 17

Előzmény: hayalilo (16)
hayalilo Creative Commons License 2015.06.13 0 0 16

:-)))

A kutyák, azok hát!:-) A macskák persze pontosan tudják a végeredményt...Csoda, hogy már oda se mernek nézni?!:D 

Előzmény: 4perC (14)
and0626 Creative Commons License 2015.06.12 0 0 15

"Én csak az M1-et nézem..."

 

 

Hehe na tessék...  de amikor azt mondtam egyszer, hogy szanaszerte szénné manipulált nyomik vagytok, te is, meg az ufóhívő barátaid is, akkor meg föl voltatok háborodva: )))))

Előzmény: Törölt nick (9)
4perC Creative Commons License 2015.06.12 0 0 14

Még hogy a kutyák?

 

 

Előzmény: hayalilo (13)
hayalilo Creative Commons License 2015.06.12 0 0 13

Nemisigaz, mer' a kutyák. De kutya rosszul. Kutyagolnak a vesztükbe, a saját fejük után.:D

Előzmény: Johnny Five (6)
Aurelius Respectus Creative Commons License 2015.06.12 0 0 12

izgalmas téma :)

várom a folytatást :)

4perC Creative Commons License 2015.06.12 0 0 11

Nem mindenki tudja, csak a felvilágosultak.

Előzmény: Johnny Five (6)
Never Man Creative Commons License 2015.06.12 0 0 10

Akkor még van remény ...

Előzmény: Borsinka (-)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.12 0 0 9

Én csak az M1-et nézem...

ásítósmacska Creative Commons License 2015.06.12 0 0 8

Rólam van szó? :-))))

 

 

Előzmény: Johnny Five (6)
mac.m Creative Commons License 2015.06.12 0 0 7

Ez igaz.

Előzmény: Johnny Five (6)
Johnny Five Creative Commons License 2015.06.12 0 1 6
Marhaság.

Mindenki tudja, hogy a világot valójában a macskák irányítják, és az emberiség az ő kollektív rabszolgájuk.
Előzmény: Borsinka (-)
and0626 Creative Commons License 2015.06.12 0 0 5

Mindenkinek alanyi joga, hogy komplett idióta legyen, miért pont a kanadai politikusok lennének a kivételek?

 

"miközben valóban egyre több jel utal arra, hogy nem vagyunk egyedül."

 

A kicsi paranoid fantáziavilágotokban egész biztosan. 

Előzmény: Borsinka (-)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.12 0 0 4

 Ez lesz a következő ?

Előzmény: k.d.humeer (3)
k.d.humeer Creative Commons License 2015.06.12 0 0 3

 Barack is gyanus...

Előzmény: Borsinka (-)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.12 0 0 2

Ez a hoppájuk a tehetségtelen politikusoknak!

Előzmény: Borsinka (-)
ericea Creative Commons License 2015.06.12 0 0 1

Tökmindegy. 

Előzmény: ooloo (0)
ooloo Creative Commons License 2015.06.12 0 0 0

0rbánisztánt egy elmeháborodott.

Borsinka Creative Commons License 2015.06.12 0 0 topiknyitó

 Gyíklények irányítják a világunkat ?! 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!