Keresés

Részletes keresés

Donci62 Creative Commons License 2021.11.24 -3 6 4785

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=159961034&t=9215894

Erről két régi és nagyon bölcs, nem is kicsit találó mondás jut eszembe:

1. Akinek nem inge, ne vegye magára, viszont akinek inge, az jól öltözzön fel vele!

2. A humorérzék arányos az intelligenciával és akinek nics humorérzéke, könnyen félreért és besértődik ..................................

😂🤣😀😅😉

Könnyű úgy másokba beleállni, rájuk panaszkodni és rögtön rohanni a Moderációs topikokba ha valami nem tetszik, hogy ...............................

de ezt már mindenki érzi, látja, tudja, aki egy kicsit is képes összefüggésekben gondolkodni.

Hiába izmozol és kiáltasz ki trollnak, nem fogok veled ilyen nyilvánvaló dolgokon vitázni.

Aki él és mozog, valamint normális értékelési rendszerrel működik látja, hogy ki és milyen!

Engem sokan utálnak, utáltak a múltért és az általad ellenem erőltetett kampány miatt, viszont ahogy elnézem, manapság márt egyre kevesebben veszik be a kamu uszításaidat!

Manapság úgy néz ki, legtöbbek véleménye szerint is, hogy a légfegyveres fórumok igazi és valóban ártó trollja bizony te vagy, akár tetszik, akár nem!

Fel kellene már nőnöd a tényekhez!

Még mielőtt a régi spanjaidat is elveszíted a viselkedésed miatt!

😉

Blekk Rájgó Creative Commons License 2021.11.17 -8 1 4784

Innentől kinek higgyek? :)))))

 

Tudjátok mit? Gyertek el erre a bulira, utána egy sör mellett meg lehet beszélni. Na? :))))

Előzmény: Donci62 (4783)
Donci62 Creative Commons License 2021.11.11 -4 7 4783

Be ne vedd tőle a terelős, mindenki más a hunyó, cucmajnudlis dumát!

Teljesen más volt a téma, amiből állt a balhé, Én abban ott sem voltam.

De olvasgass csak és majd rájössz, ha ..........

Előzmény: Blekk Rájgó (4781)
python 357 Creative Commons License 2021.11.11 -11 1 4782

:)....Olvass vissza tízenvalahány hsz-t!..

Rászállt PSP-re, és Zsolti rászólt emiatt!

Én is hozzászóltam.Stb...:)

De te is ismered "Maigrét"-t..nem kell bemutatnom!..:)

Előzmény: Blekk Rájgó (4781)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2021.11.10 -8 0 4781

Csak pislogok mint hal a szatyorban. Mi a fenén megy, ment abvita egyáltalán? 

Előzmény: python 357 (4771)
python 357 Creative Commons License 2021.11.09 -10 2 4780

😊....Köszi,Arra mindig nagyon figyeltem,-hogy ne trükközzenek a járulékfizetéssel a a KFT-k,RT.-k

Szövetkezetek,-ahol dolgoztam....

Aztán az USA követségen lehúzott utcsó húsz év dobta meg nagyon a nyugdíjamat,-mert ott nagyon jó volt a della!

A Jenki Külügy alkalmazott és ők nem trükköztek

a járulékokkal.:))

Előzmény: Blekk Rájgó (4775)
python 357 Creative Commons License 2021.11.09 -9 0 4778

:)....Azt írtam hogy "jórészt".....

Nyilván az elosztó rendszer se hibátlan,-sose volt az!

Előzmény: 22lr (4776)
22lr Creative Commons License 2021.11.09 -1 10 4776

"de arról jórészt csak ő maga tehet!.."

 

Ezt azért vitatom... 

Előzmény: python 357 (4774)
Blekk Rájgó Creative Commons License 2021.11.08 -12 3 4775

Nekem átjött! Már meséltél.

 

"Aki nem gondolt erre,-az bizony megszívta,-de arról jórészt csak ő maga tehet!.."

 

Sokan nem gondoltak. Aztán (nemtől függően) 45-50 évesen elmentek takarítani, elvállaltak egy hatórás iskolai portás állást, aztán amikor megállapították a nyugdíjat, jött a nagy pofáraesés!

 

Ügyes és előrelátó voltál, gratula!

Előzmény: python 357 (4774)
python 357 Creative Commons License 2021.11.08 -11 3 4774

:-D....Úgylátom,-nem ment át a lényege a nyugdíjammal

kapcsolatos (elismerem) kissé provokáló postomnak!..

 Nyilván nem kaviáron és szarvasgombán fogok élni e hónapban!.:)

Szarvasgombát pl. eddig,-soha nem kóstoltam, talán nem is fogom!

A kaviár az viszont nagyon  finom vajas pirítósra kenve..

De azt se ettem már évek óta..

A hangvétel azoknak szólt,-akik sírnak-rínak, hogy milyen kevés a nyugdíjuk,de hogy tettek is volna valamit

azért,hogy fiatalabb korukban képezzèk magukat,keressenek teljes m.idővel bejelentett munkát és ne zsebbe kapják a fizu nagyobb részét,azt nem gondolom!.Nem voltak előrelátóak.

Én valamivel több,-mint 46 év teljes foglalkozásban igazolt munkaviszonyom után kapom a nyugdíjamat,amiből gond nélkül meg tudok élni!

Gyulus (picurgyu) is hasonlóan gondoskodott arról,

hogy gond nélkül èlhesse nyugdíjas napjait:)

Aki nem gondolt erre,-az bizony megszívta,-de arról jórészt csak ő maga tehet!..

Remélem, kicsit javult a rólam alkotott véleményed!..:)

 

 

 

 

Előzmény: 22lr (4773)
22lr Creative Commons License 2021.11.08 -4 9 4773

A politikai meggyőződésnek ehhez semmi köze. Annak annál inkább, hogy néha bicskanyitogatóan melldöngető a stílusod ( úriember nem dicsekszik a 300k+ nyögdíjával se, meg olyat se ír le, hogy kaviárt és szarvasgombát fog zabálni ), és a politikai csőlátásodon se ártani kicsit kónikusan tágítani, persze kifelé kónikusan.

Ezt leszámítva amúgy még mindig szimpatikus emberkének tűnsz.

Előzmény: python 357 (4772)
python 357 Creative Commons License 2021.11.07 -9 2 4772

🙂🙂🤣...

Csak mert más a politikai meggyőződésünk?.

Ugyanmár!...

Amikor személyesen találkoztunk,-még szimpatikus emberkének tűntél!!

Nos!..

Tévedni emberi dolog...😉👍

 

 

Előzmény: 22lr (4769)
python 357 Creative Commons License 2021.11.07 -8 3 4771

🙂🙂🙏

Szánalom az egész itteni ténykedésed Putyesz!

Itt is,- meg a volt kéken is....

De jó érzéssel tölt el,-hogy jópár nicked miattam ment a levesbe!🙏

Szemem továbbra is rajtad Javer felűgyelő!..☝☝☝

Előzmény: Donci62 (4768)
Donci62 Creative Commons License 2021.11.05 -4 5 4770

Tudod, Én amolyan elemzős, alaposan átgondolós, utánanézős típus vagyok.

Bár, egy jó ideje kevésbé foglalkozom az itteni dolgokkal és azt is eldöntöttem magamban, hogy igyekszem kimaradni a konfliktusokból (nekem itt nincs spanom, aki elsimítja őket, bár régebben moderátori tisztet is felajánlottak), azért figyelemmel kísérem az eseményeket és ami nagyon piszkálja a csőröm, ahhoz igyekszem kimérten és lényegre törően hozzászólni, a régi "durrbele mindent stílusomhoz mérten" másként.

Azért az olvasottak és a reakciók által saját részre összeállított statisztikám elég jól mutatja azt a kb. valós értéket, amit Én és Te is említünk!:-)

Előzmény: 22lr (4769)
22lr Creative Commons License 2021.11.05 -3 8 4769

"mostanra téged sokkal többen utálnak, mint engem valaha is fénykoromban"

 

Mondasz valamit, pedig elég magasra raktad a lécet...

Előzmény: Donci62 (4768)
Donci62 Creative Commons License 2021.11.05 -4 7 4768

Szánalmas, ahogy 10 nap elteltével egy ilyen hozzászólással próbálsz provokálni.:-DDD

Inkább nézz tükörbe, gondolkodj el, mielőtt ilyeneket írsz és vedd észre, hogy mostanra téged sokkal többen utálnak, mint engem valaha is fénykoromban, amikor tényleg sokat piszkálódtam!

Ezt csak jótanácsként írtam, megfontolandó dologként és nem is folytatnám, hiába próbálsz provokálni.

Nagyon átlátszóak a kommentjeid szándékai és ezt egyre többen észre is veszik.

Gondolkodj el ezen, mielőtt folytatnád!

Csak jótanács! ;-)

Előzmény: python 357 (4767)
python 357 Creative Commons License 2021.11.05 -8 4 4767

Persze hogy sivár az élete Zsolti,-hisz csak a topic rombolás megy neki évek óta számtalan nicken!...

Ez élteti szegényt,-én komolyan sajnálom őt..

A sorsa eléri,-a sok álnokság megteszi a magáét!...☝🙂

 

Előzmény: nzsolt18 (4766)
nzsolt18 Creative Commons License 2021.10.25 -8 2 4766

Annyira szánalmas hogy önkéntes rendőrködsz állandóan De fura vmód A politikában sohasem zavar a balos duma mindig akkor szaladsz el a moderáció ért amikor a jobb osok válaszolnak komoly komolyan sivár Egy életed lehet leírtam a véleményemet nem fog belemenni vitába csá

Donci62 Creative Commons License 2021.10.23 -3 5 4765

Nem kellene mindenkire minden áron ráakaszkodnod és rátukmálnod a megunt holmiaidat, ahol csak üzletet szagolsz!

Ez a vicc, amit csinálsz!

Minden fegyvertípusnak megvan a maga adás-vétel topikja, inkább csak ott próbálkozz!

Előzmény: .psp (4764)
.psp Creative Commons License 2021.10.22 -4 4 4764

Nettó rosszindulat, ugyanis a légpuska nem zavar  de a Gázpisztoly igen..ja mert én irtam......

 

Tedd nevetségessé magad még néhányszor  ez az életed ?  Vicc.

Előzmény: Donci62 (4762)
trollgyalu Creative Commons License 2021.10.22 -1 0 4763

Időközben töröltem. Nincs 24/7/365 szolgálat továbbra sem. 

Előzmény: Donci62 (4762)
Donci62 Creative Commons License 2021.10.22 -3 0 4762

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=159674188&t=9215894

1. Az egyik topiktárs meghirdetett egy ON topik fegyvert eladásra.

2. Egy másik topiktárs légfegyvert ajánlott fel cserébe.

Ez eddig teljesen ON topik téma.

3. Kifogásolt hozzászólásban egy harmadik topiktárs az ON topik fegyverért ajánlott légpuskás cserére rámozdulva teljesen OFF topik fegyvert kínál további cserére.

Szvsz ez így már teljesen OFF!

Mi köze egy légpuskát gáz-riasztó fegyverre való csere ajánlatnak, a Startpatronos-ólomlövedékes, muzeális topik témájához????

python 357 Creative Commons License 2021.06.21 -6 1 4761

Helló dönci!..🤣🤣🤣🙏

Csak gondoltam üdvözöllek!..😄

További jó fórumozást!...🤭🤭🤭

 

 

 

Előzmény: Donci62 (4754)
nedolaci Creative Commons License 2021.04.24 -3 3 4760

T.Moderáció!

Személyes csatát vívni,még én sem tudok egyedül!

Gondoltam szólok,hátha....

nzsolt18 Creative Commons License 2021.03.09 -1 0 4757

szia ez a dög nem adja ki az emil címed. 

nzsolt18@freemail.hu az enyém

 

Előzmény: nyugi40 (4756)
nyugi40 Creative Commons License 2021.03.07 -1 0 4756

Légy szives írj már rám, egy kis segítséget szeretnék kérni. Köszi

Előzmény: nzsolt18 (4726)
Donci62 Creative Commons License 2020.12.16 -5 2 4754

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156820309&t=9215894

 

Azért elgondolkodtató lehetne "egyesek részéről", hogy nyílik egy új topik, kimondottan egy márka, típus kedvelői számára és megjelenik ott egy olyan uzer (akitől megszoktuk már, hogy unalmában fűbe-fába beleköt aki nem elismert sportlövész), akinek semmi köze a márkához, típushoz, sőőőőőőt, a hasonló kategóriájú fegyverekhez sem (saját bevallása szerint)!

Aztán elkezdi fikázni az ottani topiklakók lelkes munkáját, javító-barkács-ötletelő készségét és azt, hogy az a topik egyáltalában miért is van jelen, miért létezik???????????????

Majd folyamatosan topikromboló hozzászólásokkal (a topik témáját és leírását nézve) provokálja az ottani tagokat, ráadásul, pofátlanul még ő panaszkodik a Moderációs topikban, ha ezért sérelem, vagy vélemény-különbözőség hangzik el a leírtakban!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Azért, ha kérhetném a Tisztelt Moderációt, a nagyon régi és törzstagok (akik valamikor létrehozták ezt az egész rendszert) nevében is, legyenek már némiképp kevésbé hatáscentrikusak és a tények, szabályok, moderációs elvek és állásfoglalások, valamint a jóizlés alapján legyenek szívesek ítélkezni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Köszönjük szépen, a pusztán szakmaiság, információgyűjtés és törvénytisztelő magatartást tanúsítani kívánó fegyveres uzerek nevében!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Keménydió Creative Commons License 2020.12.08 0 3 4753

Csak úgy általában a moderációról "szőrmentén" :)

 

Én több mit 10 éves kihagyás után tértem vissza a fegyveres fórumcsoportba. (Házépítés, gyermekek születése, stb.)

Most érzem a bőrömön, hogy már a szabad gondolkodás és a gondolatok szabad megosztása is tiltva van, és ezt még le is írtátok. Simán kimoderáltok olyasmit, aminek a megvalósítása 2008-ban sem lett volna törvényes, de azért

jó szándékkal beszélni, mást lebeszélni, még szabad volt.

 

Pl: „ Tehát még csak elméletben, osztrákként, vagy szlovákként gondolkodva sem agyalunk itt Mo.-on illegális dolgokról. „

 

Hát igen, mert ha mégis agyalsz, jön a Gondolatrendőrség! (George Orwell 1984).

 

Nem (csak) a modikat hibáztatom. Állami, hatósági szinten is rossz és káros az irány....

Donci62 Creative Commons License 2020.12.03 -3 3 4752

Miután a moderátor sem lehet fegyverjogi szakértő, ezért szíveskedtem segíteni egy téves törlés megítélésében!

Erre törölve lett a hozzászólásom és ki lettem tiltva a topikból!

A törlési értesítőben az szerepel:

 

"Nem beszélgetős topik. Olvasd el a topikleírást."

 

Most akkor tisztelettel kérdezném:

1. hogyan lehetne ezt nem beszélgetősen leírni, hogyan lehetne nem beszélgetősen, de barátságosan közölni a Tisztelt Moderációval, hogy nem volt elég körültekintő és a törvényeknek megfelelő a törlés???????

2. hogyan lehet az, hogy bárki, bármit jogalap nélkül beböfög a topikba, azt körültekintés néálkül végrehajtja a Tisztelt Moderáció?????

 

Nem bemásolásnak tekintve ,de szinte szóról-szóre ez volt a hozzászólásom, amit rögtön töröltetek, ráadásul azóta nem is tudok a topikba írni (tehát tiltva vagyok).

Ez azért kicsit furcsa, nem gondoljátok?????

 

Elnézést, hogy beleszólok a döntésbe, de olyan kategória nincs a jogi meghatározások között, hogy "gumilövedékes fegyver", olyan viszont van, hogy "muzeális elöltöltő fegyver".

Annak viszont megfelel a topiktárs által maghirdetett áru, ami alkalmas gumilövedék kilövésére is, mint a legtöbb muzeális elöltöltő.
Szvsz nem helytálló a "panasz" és ennek hatására a törlés.
Kérném ezt még egyszer átgondolni részetekről.

Hungry_horse Creative Commons License 2020.10.03 -1 1 4751

Ahol a szélsőbaloldali TGM SZFE kancellárral kapcsolatos gúnyolódásán heheregni egy "szaktopikon" nem polidili a moderátor számára:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156052322&t=9098576

ott mit várhatnánk egy "nemzetvezetőző"-vel és az ázsiaiakat rasszista módon leszólóval kapcsolatban:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156061084&t=9098576

 

A kérdés persze költői ezen a szélbal uszítók uralta fórumon, ahol az egész magyarságot lehet szabadon fikázni:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=156063804&t=9098576

 

 

A moderátor nem vak, de természetesen a lánctörlést sem alkalmazza, amikor véletlenül törli a polidilit, az egyetértő, támogató, tódító reakciók maradhatnak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!