Keresés

Részletes keresés

Magdi60 Creative Commons License 2022.11.15 0 1 6206

Igen :-) Ő "nem úgy vegetáriánus" - hanem sehogy.

Előzmény: Ilhilla (6205)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.15 -6 2 6205

Kezdem megkedvelni Máté humorát és szerintem van érzéke a főzéshez. Remélem Ákos ad neki kötényt!

Tomiról sem gondoltam volna, hogy nem is olyan "karót nyelt" fazon, mint a Fókuszban! :-)

Előzmény: Magdi60 (6204)
Magdi60 Creative Commons License 2022.11.15 0 3 6204

Tokár Tamás: - Ne nyúlkálj alám!

Máté: - Tokár Tomi ledöfött engem, gyakorlatilag harcképtelenné tett :-)))

Ez is jó volt, Máté mondja: Nekem, aki nem úgy vagyok vegetáriánus, kb. és a tudásom alapján a káposztánál tovább, mint vega étel..., semmi sem jutott az eszembe, vágtam még egy karalábét  :-) 

 

Ilhilla Creative Commons License 2022.11.11 -5 2 6203

A mai adásban egy-egy fehér galambot kell elkészíteniük a versenyzőknek. Már a kismalac látványa is sokkoló volt, de ezt tuti már én sem bírom nézni!

Ilhilla Creative Commons License 2022.11.11 -4 1 6202

Zsuzsika tudja, hogy jól áll neki ez a ráf, lesz majd ZÖLD is rajta! Különben jól áll neki, de nehogy "párta" legyen belőle (ismét)! :-)

 

Nekem Dobos Evelin tetszik, mindig össze van fogva a haja, nem arra megy, hogy jól is nézzen ki! 

Előzmény: Apádfüle (6200)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.11 -5 0 6201

Eddig eltaláltam a kiesők személyét, ADA esetében tévedtem! 

A Fókuszban külön riport volt vele, hogy az adás miatt hazaköltözött az egész család Németországból. Azt hittem, hosszabb lesz a szereplése, de emiatt kár volt költöztetni a gyerekeket is. 

Apádfüle Creative Commons License 2022.11.10 -2 1 6200

Momentán a szabadon röpdöső tincsekről beszélünk, de biztosan a ki kinek a haverja témára is sor kerül...

Előzmény: Ilhilla (6199)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.10 -3 2 6199

Az a hajráf illeni fog a piros kötényéhez (hiszen tudjuk: Jenőékkel szoros barátságot kötöttek a Nyerő párosban, még az esküvőjükön is ott voltak). 

Előzmény: Apádfüle (6198)
Apádfüle Creative Commons License 2022.11.10 -1 2 6198

A Zámbó gyerek Zsuzsikájának "jelmezéhez" tartozik egy szép, piros hajráf! Ahogy megláttam, rögtön arra gondoltam, hogy biztosan nézte az eddigi adásokat, és őt is bosszantotta, hogy a versenyzők lobonca belelóg a kajába, és most jó példával elől jár. Mert érdekes, hogy minden néző fennakad ezen, jogosan, csak a résztvevők, szerkesztők és zsűritagok nem találnak benne kivetni valót.

Előzmény: Magdi60 (6192)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.10 -3 0 6197

Ez "hátrányos megkülönböztetés"! Legalább hármat tett volna a tányérra, hogy minden zsűritag meg tudja kóstolni! :-)

 

Azt nagyon utálom, amikor Jenő lenyalja a kést! Illetlenség!

Előzmény: Magdi60 (6195)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.10 -3 1 6196

A mai gárda -látványra mindenképpen- egész jó ételeket készített, Dobos Evelin legjobb 6-ba kerülését már most borítékolom! Ez a lány komolyan felkészült erre, ugyanúgy Kiss Virág is, aki szintén sokáig juthat, ha az ízekkel is jól fog bánni!

Magdi60 Creative Commons License 2022.11.10 -2 1 6195

...bla-bla-bla és édesburgonya kockákkal:

2 db kocka!

Behoznak egy bőröndnyi cuccot, és ennyi van a tányéron.

Magdi60 Creative Commons License 2022.11.10 -2 1 6194

Biztos ennek is forgatókönyve van mint a többi műsornak, mert a titokszobában (? vagy hogy hívják?) már mondta a nagyjelenet után Szinetár Dóra, hogy nem akar álszentnek látszani, hisz otthon főz/süt húst a családnak.

Persze az megértem, hogy egész más egy egész kismalacot/galambot látni, mint már szétbontva megvenni a boltban. 

A malacfül ropogóson mi nem tetszett Jenőnek? A porcogót nem szereti? Attól még más szeretheti. De akkor mondja azt, ne azt, hogy az nem ehető, azt akarja megetetni vele?

Előzmény: xido (6193)
xido Creative Commons License 2022.11.09 0 3 6193

Én még mindig arra lennék kiváncsi..sokadik évadban is mennyit fizetnek egy vegán embernek,hogy bejöjjön egy mindenből főző műsorba bohócot csinálni magából,hogy nem kóstol rá,csak azért mert hús...elbőgi magát,mert kismalac..meg ilyenek..felnőtt emberek,többször visszanézhető műsor..semmi önkritika,hogy ha nem birom,nem megyek oda?

Magdi60 Creative Commons License 2022.11.09 0 1 6192

Továbbra is leengedett hosszúhajú loboncdobálás van, Fésűs Nelli kivételével, de a többieknek csak lóg és dobálják.

Magdi60 Creative Commons License 2022.11.09 -1 0 6191

A harmadik fasírt krumplipürével is jó volt, már meg sem akarták kóstolni.

Előzmény: Ilhilla (6190)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.09 -2 1 6190

Igen, csak ezt a poént már egyszer elsütötte Zé, amikor azt mondta az egyik ételre: "ez olyan, mint egy bűnügyi helyszín!" :-)

Előzmény: Magdi60 (6189)
Magdi60 Creative Commons License 2022.11.09 -1 2 6189

Nagy Viktornál azért az jó volt, hogy itt valami gázolásos baleset történt! - Igazából a művészi vénámmal tálaltam. Sárközi Ákos: Ami neked nincs :-))) Ez jó volt.

Előzmény: Apádfüle (6187)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.09 -3 2 6188

A tegnapi "tizenkettő" közül legalább hatot el tudtam volna küldeni, köztük Szinetár Dórát is!

Apádfüle Creative Commons License 2022.11.08 -2 4 6187

Hát, nem tudom... a nyersen maradt nyúl- vagy akár csirkecombot nem kóstolom meg, de az ázott, nyers tésztának a gondolatától is visszajön a gyomrom tartalma. 

 

Nem tudom, a humorra épül-e ez a széria, a versenyzőknek még csak a felét láttuk. Én nem bánnám, ha nem arról szólna az egész műsor, hogy ki mennyire béna... Ahogy Zé "poénjait" is inkább bárgyúnak tartom, mint humorosnak. Sajnos az előzetesből úgy látszik, ezekből az idén se lesz hiány.

Előzmény: Ilhilla (6186)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.08 -4 1 6186

Tésztát akár még nyersen is meg lehet enni, de egy nyúlcombot, ami belül nyert csak "következményekkel"! 

 

Úgy láttam, ez az évad a poénokra, a humorra épül, ezért nem bántam, hogy Norbi maradt, Artúr max. csak főzni tanult volna meg jobban! :D

 

Én most először tudtam nézni Járai Mátét elfogulatlanul és bevallom: jól nevettem rajta! Az a serpenyő leverő jelenet mindent vitt! ...és a műanyag kesztyű is a kezére olvadt! :D Utána jött a "matyóhímzéses" kajája,...ekkor már a hasamat fogtam! :D

 

Pár ígéretes versenyzőt láttam: Marci, kardos Eszter és -talán- Fésűs Nelly, valamint Odett. 

Előzmény: Apádfüle (6184)
deluigi Creative Commons License 2022.11.08 0 2 6185

latszik, hogy halvany koze nincs a fozeshez, kar elnyujtaniuk az agoniajat, jobb lett volna, ha most kiesik

Előzmény: Apádfüle (6184)
Apádfüle Creative Commons License 2022.11.08 -2 3 6184

Nem akartam hinni a fülemnek, mikor meghallottam, hogy Norbi nevét mondták ki, mint továbbjutót. Tudom, az RTL-nél is érvényes "a mi kutyánk kölyke" szabály, de azért van egy határ. Hideg vízben főzött, ázott, nyers tészta, leöntve az otthonról hozott paradicsomszósszal, azért ez nem semmi.

Remélem, nem a barátnőjével lesz egy csapatban (ha kötényt kap), mert akkor szegény lány egyfolytában pesztrálhatja, súghat neki, különben oda a családi béke.

 

Na mindegy, tulajdonképpen csak Élő Marcira voltam kíváncsi, és ő kiragyogott a kórusból. :))

Yaara Creative Commons License 2022.11.05 -4 0 6183

Az igen, gratula nekik innen is (de nem Rumour - mint pletyka?😉)

Előzmény: Ilhilla (6182)
Ilhilla Creative Commons License 2022.11.04 -5 1 6182

Jó hírrel indulhat az idei VIP évad: 

 

Rácz Jenő "Romour" és "Costes" étterme 1-1 csillagot, míg Sárközi Ákos "Borkonyha" étterme 1 csillagot kapott!

 

Gratulálok nekik! 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2022.10.25 -2 2 6181

KF VIP, ez hiányzott még, mint egy falat 🍞...

Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.25 -4 1 6180

Gondolom így akart több szimpatizánst szerezni, már abból a körből, akik rajonganak a Gáspárokért.

 

Más műsorokban is hogy-hogynem mindig elhangzik, ha egy szereplő "valakinek a valakije", volt erre jópár példa mostanában (Bodrogi unoka, Aradszky rokon, Mihályfi lány, stb.)

Előzmény: Ilhilla (6179)
Ilhilla Creative Commons License 2022.10.25 -4 1 6179

Igazad van, mindenben. Most, hogy írod, eszembe jutott a név és a "nem rokoni kapcsolat" is. Azt a műsort alig-alig néztem, csak ez a mentségem! :-)

 

Egyébként nem látom indokát, miért hangsúlyozta ki a kiscsaj, hogy Győző keresztlánya? 

Előzmény: Mazsola0070 (6176)
szévike Creative Commons License 2022.10.25 0 1 6178

Nem törik magukat. Minek. "EZEKNEK" /neked, nekem/ igy is jó lesz.

Mint ahogy a másik celebes műsorban, hogy az evésnél maradjunk, minden másoidik este feltálalnak valami finedininges inyencséget,

amikor nem, akkor meg leöntik őket trutyival, meg kukacokkal.

 

Aztán, hogy ne unjuk nagyon, van - mint tegnap este - hogy mindkettőt berakják a napi műsorba, hogy érezzük a törődést.

Előzmény: Mazsola0070 (6177)
Mazsola0070 Creative Commons License 2022.10.25 -4 2 6177

Nem tudom, Járaiéknál már fogyóban a pénz, vagy a korábbi történések (pl. amikor Rácz egy reggeli műsorban vele nem állt szóba) ellenére Járai ezt valóban szívesen vállalta?

 

Vagy az RTL-es szerződése kötelezi, hogy vállalnia kellett?

 

Egyébként erről nem tudok mást írni, mint korábban: „A huszadik bőr lehúzása a Nyerő párosban kezdődött és azóta is tartó Járai-Rácz ellentétről már úgy kellett, mint egy falat kenyér....úgy látom a Retek kreatívjainak már nem sok új jut eszébe.”

 

Előzmény: Ilhilla (6166)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!