Keresés

Részletes keresés

WYW Creative Commons License 2012.11.05 0 0 696

Hallottam.

Nem röhejes, egy 90%-ban külföldieket foglalkoztató   gazdasági társaságba (mert a Videoton is az) adó milliárdokat ölni gyalázat!

Előzmény: Mantis Screamer (695)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.05 0 0 695

arról meg még nem hallottál, hogy működnek a fociakadémiák, hogy gyerekek ezrei fociznak ?

 

Azt meg felróni Orbánnak hogy ha itthon nincs elég jó játékos egy európai szintű klubcsapathoz akkor egy profi magyar klub légiósokat foglalkoztat elég röhejes

 

 

Előzmény: WYW (689)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.05 0 0 694

Mindjárt ott kezdődik hogy kirekesztő vagy

honnan tudod hogy minden férfinak punci kell ?

 

Másodszor meg a szponzorok nem hiszem hogy jobban ölnék a pénzt a szexuális segédeszközökbe mint a labdarúgásba

 

 

 

Előzmény: podhorsky (693)
podhorsky Creative Commons License 2012.11.05 0 0 693

Értem én hogy Orbán össznépi örömforrásként kezeli a labdarúgást, ezért kell bele irányítani a milliárdokat... de van egy ötletem:

 

Egy műpunci pár ezer forint. Olcsóbb lenne minden férfinak adni egyet a következő konzultációs levél mellékleteként. És több örömünk is lenne benne.

 

A magyar nőnek meg a szülőszobán a helye, neki nem kell műfütyi!

Előzmény: WYW (689)
Rab(b)indranath Creative Commons License 2012.11.05 0 0 692

Furcsa srófra jár a maga agya! Mondja, mindenről az jut eszébe? Mondjuk egy működőképes férfiembörnek inkább Natasa, mint Orbán, de ki tudhasssa? :-)

Előzmény: WYW (689)
tuutu Creative Commons License 2012.11.04 0 0 691

Mikor láttad a miniszterelnököt MTK-meccsen szotyizni, he?

 

...:}}

Előzmény: reggelsanyi (690)
reggelsanyi Creative Commons License 2012.11.04 0 0 690

Már csak egy kérdésem lenne...

Mióta Garancsi István a miniszterelnök?

Előzmény: WYW (689)
WYW Creative Commons License 2012.11.04 0 0 689

Az imént futott ki a pályára a Miniszterelnök Úr focicsapata.
(a kevésbé tájékozottaknak: Videoton)
A 11 játékosból 1 (egy ) volt magyar, 1 (egy) kettős állampolgár a többi külföldi!

Ez jön a ki magyar fociba nyomott adó milliárdokból!

 

Hagyjuk már békén Janics Natasát!!!

Rab(b)indranath Creative Commons License 2012.11.03 0 0 688

Biztosan elolvastad a mondatod, amelynek a végén kérdőjel van? :-)

 

Egy élő szerződést háromféleképpen lehet felbontani, ha két fél között köttetik:

 

1) Megbízó részéről egyoldalúan, ekkor rá érvényesek a szerződés kötelmi részei, azaz neki kell teljesítenie,

2) Megbízott részéről egyoldalúan, ekkor a kötelmi részek rá vonatkoznak, az esetek többségében kártérítési igény is felmerülhet Megbízó részéről,

3) Közös megegyezéssel, a szerződés felbontása utáni állapot egyértelmű meghatározásával, részletezve kinek milyen kötelességei támadnak, azonban ezt mindkét félnek hitelt érdemlően kell ellátnia kézjegyével, vagy a Cégbíróságon bejegyzett módon.

Előzmény: Törölt nick (683)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.03 0 0 687

Egy dolog, hogy hányan nézik a TV-ben, másik dolog hogy  amatőr szinten hányan űzik vagy hány gyerek sportol.

 

Pl atlétika, kajak ,küzdősportok, aerobic   nálunk pont nem a nézett csoportba tartoznak, ugyanakkor rengetegen futnak hobbiszinten, a gyerekeket Duna, Tisza  mellett a legegyszerűbb kajakozni zavarni ( mi is igy tettük ) és ennek örülni kéne, nem pedig lenézni ezeket a sportágakat. A finnek, norvégok is mondhatnák a sífutásra, hogy micsoda nevetséges kis sport, a világ nagyobb részén nem is ismerik, mert van érdekesebb sport is illetve nincs elég hó. Ehelyett örülnek neki, hiszen az ő éghajlatukon magától értetődő sífutni.

 

Nem focizhat vagy kézilabdázhat mindenki. Nálunk a család  viszonlag ügyes egy csomó sportágban, de labdajátékokban bénák vagyunk, a közvetitések se nagyon érdekelnek,max vizilabdát, kézilabdát megnézem néány világversenyen. Van akit csak a tenisz izgat vagy a kűzdősportok. Kisebb városokban a  helyi 1-2-3 sportág egy csomó gyereknek ad értelmes délutáni elfoglaltságot.

 

Szerintem minél nagyobb választékot kéne kínálni  a gyerekeknek, hogy megtalálják a nekik tetsző sportágakat, de kevés az uszoda, pálya, sportlétesítmény.

 

A Budapest Honvédban ugyanabban a lepukkant medencében úsztak a gyerekeim, mint amiben 30 évvel korábban gyerekkoromban, sőt amikor a honvédelem kivonult az egyesületből, el akarta vinni a medence téli sátortetejét.... közben megszünt ott a torna, a súlyemelés... edző alig van, mert nincs státusz és megfizetni sem tudják.

Előzmény: Mantis Screamer (673)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.03 0 0 686

az olvtárs a focival vetette össze

 

márpedig azzal népszerűségben összevetve minden sport bukik

ez van

Előzmény: sefu (681)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.03 0 0 685

ebben az a szép, hogy a fideszes kormány államtitkára, a madöfös kajakelnök és az mszp-s polgármester egyaránt azt mondja, ha jók voltak a milliók évekig amit ráköltöttek, de hirtelen rosszul érzi itt magát,  akkor most ne tessék moralizálni ha pénzt kérnek érte

Előzmény: Ho anyó (682)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.03 0 0 684

sztem meg beleillik abba, amit Janics ügye elvszerűen képvisel

 

 

Előzmény: tuutu (679)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.03 0 0 683

Miért kell valakinek aláírnia egy szerződés közös megegyezéssel történő felmondását?

Előzmény: Rab(b)indranath (669)
Ho anyó Creative Commons License 2012.11.03 0 0 682

Igen, ha egészségesebb. Egyrészt, másrészt mindent elkövetünk, hogy egymást idegesitsük. Hogy idő előtt infarktust kapjunk!

Hiába írják sokan, hogy ebben a topicban ne politizáljunk, pedig ehz a Janics ügy arról szól.

Ha nem arról szólna, akkor elő kellene venni a szerződését és annak a szellemében, az ott leífrtak szerint kellene eljárni, nem pedig bullvár újságok hírei alapján.

De... ha azt  olvasom az újságban, hogy ha az unokámellóg a suliból, akkor a rendőr visszaviheti és az igazgatója elé állíthatja, hát, könnyen szívrohamot kapok.

Előzmény: sefu (668)
sefu Creative Commons License 2012.11.03 0 0 681

Valamiert nem annyira nepszeru,vagy a marketing rosszabb. Ilyen meg a vivas is. Az talan meg rosszabb helyzetben van,mint a kajak. A kajak versenyeken azert van tobb ezer ember,de en meg egy vivoversenyrol sem hallottam. Es eszembe sem jutna kimenni egy ilyenre.

Előzmény: Mantis Screamer (673)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.03 0 0 680

Meg a vébéebéken is odafigyelünk.

 

Kéne rendezni Bajnokok ligája döntőt kajakban, hátha...

Előzmény: Mantis Screamer (673)
tuutu Creative Commons License 2012.11.03 0 0 679

ha ez igaz akkor sajnos ciki azoknak akik eddig védték

 

 

Egyáltalán nem azoknak.

Janicsnak ciki...:}}

Ugyanis pl. én az elvvel kapcsolatban foglaltam állást, Janics személye ebben lényegtelen.

De persze így már más a leányzó fekvése...:}}

 

Előzmény: Mantis Screamer (671)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.03 0 0 678

Az államtitkár a háromszoros olimpiai bajnok kajakos, Douchev-Janics Natasa országváltásával kapcsolatban kialakult helyzetet "szomorú és sajnálatos" jelenségnek nevezte. Simicskó István szerint a szervezeten, szövetségen belüli konfliktusokat időben orvosolni kellett volna, nem lett volna szabad hagyni, hogy idáig fajuljanak az ügyek.

Reméli, hogy a szövetség és a MOB levonja az eset konzekvenciáit és olyan megoldással áll elő, amellyel meg lehet előzni, hogy a magyar sportolók elmenjenek, s más ország színeiben versenyezzenek. Ha ehhez politikai, jogalkotási segítségre is szükség lesz, az államtitkárság támogatására bátran számíthatnak majd - tette hozzá.

 

http://hvg.hu/itthon/20121103_Simicsko_a_szovetseget_es_a_MOBot_is_okol

Zöldövezeti Creative Commons License 2012.11.03 0 0 677

 Én ekkor az   Albright asszonyra gondolok. Azt mondta Prágában, hogy   "disgustings serbs  ".

Rab(b)indranath Creative Commons License 2012.11.03 0 0 676

Ennél többet, hogy linkkel jelölt forrást hozzak szavaim megerősítésére, ez a felület nem tud biztosítani. Az újságíró nem én vagyok. :-)

Előzmény: Mantis Screamer (671)
Rab(b)indranath Creative Commons License 2012.11.03 0 0 675

Igazolni nem tudom, ugyi, de azért a szegedi polgimaister viselkedése indirekt módon is alátámasztja. (Nem szeretnék politizálni!)

Előzmény: tuutu (670)
Rab(b)indranath Creative Commons License 2012.11.03 0 0 674

De, forintosítható!

Bár kétségtelen bonyolult, talán kissé elvont matematikát igényel. Régóta állítom, a sportpiramis, aminek csúcsán a sokat szidott és sokszor már egészségre káros élsport áll, nagyon fontos összefüggésben van a GDP-vel.

 

Ha a piramis szabályos (nem úgy, mint most nálunk) akkor jelenértékszámítással és a 10-20 év múlva realizálódó GDP-vel kell számolni, de ez kissé futurisztikusnak tűnhet. Ezért szakembereknek mindezt el kéne végezni előbb visszafelé, hogy egyáltalán igaz-e amit állítok. (Saját farkamba haraptam.) :-)

Előzmény: Törölt nick (667)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.03 0 0 673

és mellékesen ha lenne jó foci tódulnának a népek a meccsekre

 

a kajakosokra meg az olimpia második hetében figyelünk oda, négyévente

 

nem igazságos de ez van

Előzmény: sefu (665)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.03 0 0 672

dehogynem

 

meg kell nézni a tb kiadásokat

 

hasonló elgondolásból jött a chipsadó meg hamburgeradó

 

nagyon helyesen

Előzmény: Törölt nick (667)
Mantis Screamer Creative Commons License 2012.11.03 0 0 671

ha ez igaz akkor sajnos ciki azoknak akik eddig védték

Előzmény: Rab(b)indranath (669)
tuutu Creative Commons License 2012.11.03 0 0 670

Hát ez így leírva nagyon randás föst, jogos a szívlapát...:}}}

Ha ez így van valóban, akkor tényleg bassza meg Janics a porszívóját...:}}

Előzmény: Rab(b)indranath (669)
Rab(b)indranath Creative Commons License 2012.11.03 0 0 669

"Natasa nem hajlandó aláírni munkaszerződése közös megegyezéssel történő, szeptember végi felbontását. Az év végéig igényt tart havi 600 ezer forintos fizetésére, azaz 1,8 millió forintra, ennyit még ki akar szedni klubja, az EDF-Démász Szeged kasszájából. A bajnoknő és a klub megállapodása december 31-én jár le, de a szerb válogatottba visszavágyó Natasa már szeptemberben döntött, s erről értesítette klubját is. Vagyis szinte olyan, mintha felmondta volna a szerződését."

 

A link:
http://szeged.hir24.hu/sport/2012/10/08/ev-vegeig-felvenne-fizeteset-janics-natasa/~~fokusz

 

A szívlapátot emailen, vagy küld fénypost? :-)

 

(Persze az újságírók igazmondásáért nem vállalok felelősséget!)

Előzmény: tuutu (626)
sefu Creative Commons License 2012.11.03 0 0 668

En az anyagiakra gondoltam.

Az alpesi orszagok sem azert toljak a sielest annyira,mert olyan butak,hanem tudjak,hogy a gyerek,ha felno,akkor vesz felszerelest,elmegy sielni,elkolt egy rahedli penzt. Egy komoly koltsegvetesi tetel az ebbol szarmazo bevetel.

A fociban is lehet kolteni,igaz nem annyit,mint a hokiban,sielesben,de kell labda,cipo,sportszar,mez....

Ha meg egeszsegesebb,akkor kevesebbet jar orvoshoz...ezt gondolom nem lehet nagyon vitatni.

Előzmény: Törölt nick (667)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.02 0 0 667

Nem hiszem, hogy az államnak komoly haszna lenne az ilyen befektetésekből. Az nem forintosítható, hogy X egészségesebb lesz 40 éves korában, mert gyerekkorában megszokta, hogy sportol.

Előzmény: sefu (665)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!