Keresés

Részletes keresés

szm77 Creative Commons License 2016.08.22 0 0 306

Valaki segítsen. Blackberry passportra szeretnék Igo-t, nem megy.

Dydand Creative Commons License 2016.08.14 0 0 305

WI-FI kell neki, anélkül nem frissít egyik teló sem (legyen az BB, Android, stb)

Előzmény: Andrea6931 (304)
Andrea6931 Creative Commons License 2016.08.11 0 0 304

Sziasztok!

 

Blackberry q5-ömet szeretném frissiteni, a gép felismeri de a bb desktop manager azt irja ki, hogy nincs internetkapcsolat igy semmit nemtudok vele kezdeni és a telefont sem ismeri fel. Járt már valaki így? más gépen sajnos nemtudtam kipróbálni. Internet van, a telefonon is álligattam hogy hátha, de semmi. 

 

köszönöm :)

Borzolt kedély :) Creative Commons License 2016.07.10 0 0 303

Ó, a fenébe... akkor vennem kell egy másik blackberryt :( 

Melyik a jó mostanában? Nem kell legújabb, veszek egyet használtan.

Előzmény: Törölt nick (302)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.10 0 0 302

Adatforgalomra igen. Arra sem vennék mérget, hogy akkor korlátlan ideig, mert megszűnhet a támogatása teljesen. Ez a BB üzlet politikájától függ.

Előzmény: Borzolt kedély :) (301)
Borzolt kedély :) Creative Commons License 2016.07.10 0 0 301

Ha jól értem, akkor ezt a telefont nem lehet használni, csak ezzel a BB előfizetéssel? 

Előzmény: Törölt nick (300)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.10 0 0 300

A 7. op rendszerhez kell, a Boldon még az van.

Előzmény: Borzolt kedély :) (295)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2016.07.10 0 0 299

Az OS 10-es op-rendszerekhez nem kell BIS/BES előfizetés. A Boldon még nem az van, lehet, hogy ezért nem megy.

Kérdezd meg a mobilaréna fórumon!

Előzmény: Borzolt kedély :) (298)
Borzolt kedély :) Creative Commons License 2016.07.10 0 0 298

Megnézem, hol kell? :) 

Előzmény: Laci/Zápolya (296)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.10 0 0 297

Kikapcsoltam a Z10-en a forgatás zárolását, úgy tűnik örökre, hiába kapcsolom vissza, semmi nem történik, ötlet?

Laci/Zápolya Creative Commons License 2016.07.10 0 0 296

Nocsak, te is!

A megoldást nem tudom. Az adatforgalmi beállításokat nézted?

A kérdésedre a válasz, hogy a legtöbb adatforgalmi csomaghoz nem kell külön előfizetés. (Valószínűleg nem olyan van neked.)

Előzmény: Borzolt kedély :) (295)
Borzolt kedély :) Creative Commons License 2016.07.10 0 0 295

A céges sony helyett elkezdtem használni a saját blackberry boldomat, mert nem bírtam a sony-t és az androidot :) 

 

Most beállítanék rajta mindenfélét, többek között a google talk-ot. Miko megpróbálnék bejelentkezni, akko ez a szöveg fogad: 

 

Ez az alkalmazás csak olyan készüléken futtatható, amelyen használható a BlackBerry adatszolgltatások Azonnali üzenetküldési funkciója. További információért forduljon a szolgáltatójához.

 

Annak idején ez működött nekem. 

Mindenképpen kell a BBadat-előfizetés? Anélkül nem megy?

Dydand Creative Commons License 2016.07.09 0 0 294

A kérdésedben ott van a válasz is: nincs jogosultságod a kulcshoz.

 

Én jogtiszta win 10 alatt telepítettem és használom a BB Linket, gond nélkül megy a kezdetek óta.

Előzmény: Nelorfin (292)
Szabolcs Buláth Creative Commons License 2016.07.05 0 0 293

Sziasztok, Segítségre lenne szükségem.

VEttem egy BB z 10-et . Ahogy rácsatlakozok netre elromlik a wifi itthon. ELőször magam is meglepöttem az összefüggésen.DE ha kikapcsolom a bb-n a wifit és ujrainditom a modemet meg a routert akkor megint működik a wifi. MI lehet a baj? MIt kell beállitani h ha rákapcsolodok a wifire Működjön? Válaszotokat előre is köszi

Nelorfin Creative Commons License 2016.06.23 0 0 292

Szia Mindenkinek!

 

Win 10-re nem engedi telepíteni a blackberry link-et a gép.

Nincs megfelelő jogosultságom kulcs eléréséhez szerinte.

 

Van ötlet, hogy mi lehet a megoldás?

Simonr Creative Commons License 2016.06.18 0 0 291

Sziasztok!

 

Lenne egy problémám, amiben kérnék egy kis segítséget:

Egy ideje nem akarnak elindulni a BB Q10-emen az androidos programok. Sem a korábban telepítettek, sem pedig az újonnan letöltött androidos progikat nem lehet telepíteni. A menet ugyanaz, elkezdődne a telepítés, elkezd initializálni, és utána semmi, nem megy tovább, csak initializál a végtelenségig. A korábban telepített progi betöltésénél ugyanez a helyzet, csak ott a betöltés "végtelenedik".

Korábban mintha egy OS frissítéstől és újratelepítéstől megjavult volna ez, azonban a amióta feltettem az OS10.3-at, és annyira szarul mutatott Q10-en, hogy újratöltöttem rá a korábbi verziót, meg vagyok lőve. Eddig elvoltam így, de van egy androidos progi, amire sajnos szükségem lenne.

 

Tehát a kérdéseim a következők:

 

- Van-e tippje valakinek, hogy hogyan lehetne a fenti problémát megoldani OS frissítés nélkül?

 

- Más is találkozott ilyennel BB, vagy kimondottan Q10 birtokában?

 

- Milyen minőségű jelenleg az OS 10.3 (Q10-en főleg)? Megoldották a korábbi problémákat, stabil? Lehet esetleg Q10-en az ikonokat az 5x3-as kurvakicsi méretű kiosztás helyett 4x3-as kiosztásba váltani újra?

(Ezt rohadtul övön alulinak érzem, hogy a BB csakis a passportra optimalizálta a rendszert és szart a Q-sokra, meg a classicra, főleg akkor, amikor a béka segge alatt van a BB és azon kéne igyekeznie, hogy megtartsa a "rajongóit"...)

 

Előre is köszi a segítséget! Nagyon számítanék valami épkézláb ötletre! :S

 

 

Dydand Creative Commons License 2016.06.15 0 0 290

Az a probléma, ha nem engedi beírni az adatokat, hogy nem érzékeli a szolgáltatód net szolgáltatását. Hívd fel a szolgáltatódat.

Előzmény: KirályNorbert (288)
szandraa96 Creative Commons License 2016.06.15 0 0 289

Üdv!

 

Nekem is Q5-s telefonom van, ugyan ezzel a problémával. Csináltam egy biztonsági mentést, majd egy gyári beállítások visszaállítását, de ezzel sem lett jobb. Valaki tudna segíteni, vagy neked azóta megoldódott a probléma? :)

Előzmény: Loboo01 (277)
KirályNorbert Creative Commons License 2016.06.05 0 0 288

és ara a problémára hogy az APN nem engedi szerkeszteni szerinted mi lehet a meg oldás mert az adatokat tudom amiket be kell írnom de ha bele teszem az upc kártyámat nem engedi szerkeszteni   valamilyen más lehetöség van szerinted

Előzmény: Törölt nick (287)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.04 0 0 287

Na, ott nem lesz könnyű szakembert találnod. Annyit tudok, hogy Vodafone hálózatot használnak.

Én nemrég jöttem el a telekomtól, gusztustalan számlázás miatt,

én is gondolkodtam viszont eladó társaságokon, de mivel még nonstop üsz. sincs elvetettem.

Előzmény: KirályNorbert (286)
KirályNorbert Creative Commons License 2016.06.04 0 0 286

UPC

Előzmény: Törölt nick (285)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.04 0 0 285

A szolgáltatót megkérdezted? Melyiknél vagy?

Itt előny, ha telekom, mert nekik még volt BB különitmény az ügyfélszolgálaton.

Előzmény: KirályNorbert (283)
Törölt nick Creative Commons License 2016.06.04 0 0 284

egymás

Előzmény: Törölt nick (282)
KirályNorbert Creative Commons License 2016.06.04 0 0 283

Sziaasztok ma vásároltam egy Z3 és az lenne a problémám hogy nincs netem a telefonon  tudom hogy kell elő idézni   beállítás ,hálózatok ,mobilhálozat és ott alul az APN   de nem engedi szerkeszteni  csak a backberry.net van se ki törölni se szerkezteni nem lehet valami ötlet nagyon ki készít a dolog előre is köszönöm

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.06.04 0 0 282

Egy más után szűnik meg a BB támogatása, vazze, már nincs VAZE-sem :-(((

Előzmény: Törölt nick (268)
Guruc Creative Commons License 2016.05.28 0 0 281
Szia! Megoldódott a problémád? Mert én is hasonló gonddal kűzdök! Az én problémám a q5-tel az,hogy a kijelző érintésre nem reagált! Csináltam egy biztonsági adattörlést, majd szoftvert frissítettem! Mindezt BlackBerry Linken keresztül! Az eredmény az lett, hogy az érintés helyre jött, de fentről lefelé húzásra nem reagál!
Előzmény: Loboo01 (277)
Chlovia405 Creative Commons License 2016.05.16 0 0 280

Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, hogy mennyire ajánlanátok a Z10-et? A webáruházakban kapható készülékek valóban újak lehetnek? Telefoncsere előtt állok, most egy Nokia L635-m van. Nagyon megtetszett a BBZ10, de nem tudom, hogy érdemes lenne-e ezt választanom. Még soha nem volt BB-m és nagyon meggyőzött, csak kíváncsi lennék a véleményetekre, mert a környezetemben senki nem használja. Teljesen átlagos dolgokra használnám, főleg telefon, sms, e-mail, esetleg facebook. A mostani telefonkínálat annyira nem győzött meg, és valami egyedit szeretnék, ami megbízható és könnyen kezelhető.  Köszi előre is!

ryzsy Creative Commons License 2016.05.15 0 0 279

Ismer valaki megoldást arra, hogy automatikusan felvegye magát a telefonom híváskor? Q10 eszközöm van, és még a korábbi, 7-es operációs rendszerhez volt egy jó applikáció, de az már nem használható.

Dydand Creative Commons License 2016.04.16 0 0 278

Sokkal jobb ;)

Előzmény: Gál A (275)
Loboo01 Creative Commons License 2016.04.12 0 0 277

Üdv! Van egy Blackberry Q5 telefonon az utóbbi pár napban olyat csinál, pár perc használat után az érintésre egyáltalán nem reagál. Lezárom a kijelzőt és megint jó, majd picit később megint semmi reakció. Volt Blackberry OS újratelepítés. Valaki tudna segíteni, hogy mi lehet a gond?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!