Keresés

Részletes keresés

Mazsola0070 Creative Commons License 2018.05.28 -2 0 1482

Miért? Nem rossz csaj a Kriszta!

Előzmény: Mlle. Grenelle (1480)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.05.28 -1 1 1481

Ádám olyan rendes,normális srácnak tűnik.Szerintem jobbat érdemelne Andinál. 

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.05.28 -2 1 1480

Remélem, hogy nem Keveházi Krisztina!😁😁

Előzmény: KapitányG (1479)
KapitányG Creative Commons License 2018.05.28 0 0 1479

Kire gondolsz, ki az a "kis táncoslány", aki jobban illene Szabó Ádámhoz?

Előzmény: ga_zsi (1474)
Ilhilla Creative Commons License 2018.05.28 0 0 1478

nem akarták, hogy sokk érje a kismamát és a babát, 

 

Érte enélkül is elég sokk a babákat! Nekem ne mondja senki, hogy az egész heti készülődés (ugra-bugra táncpróba), majd az élő adás hangereje és a táncok miatti erős rázkódás a mama hasában a javára vált a babáknak! Ráadásul Nagy Adri végig ülte a több órás műsort (jó, kb. 20 percenként felállhatott, de max. a rendszeres pisilésre volt elég ideje).

Tudom, hogy a babának jót tesz, ha a mamája már ebben a "korban" is beszél hozzá, énekelget, eljár terhestornára, jógára, na de ez a műsor túltett ezeken!

Előzmény: picimadárka (1476)
Mazsola0070 Creative Commons License 2018.05.28 0 1 1477

"Nem tudom, ki komponálta össze a kicsi fiút a nagydarab nővel,"

 

Azt én sem, de hogy ifjúkorában sokat nézett Dr.Bubót és a mai napig is hatással van rá, az biztos...:))

Előzmény: Mlle. Grenelle (1475)
picimadárka Creative Commons License 2018.05.28 0 2 1476

Szeretem ezt a műsort, mindig örülök, ha elkezdődik az újabb évad, de lassan a vége felé járunk.

Ez az évad igen érdekes volt számomra, olyan "kismamás".:D

(Nem is esett ki egy sem, bizonyára nem akarták, hogy sokk érje a kismamát és a babát, "ha kikiáltják kiesőnek"!)

Szóval, ez az évad egyszerű volt,és  kiszámítható.

Ettől, volt már jobb évad is, szerintem.

(A szilveszteri műsorokról is mindig azt mondjuk, hogy a "tavalyi jobb volt!" Vajon miért! :)


Hiába kedvelem a műsort, az elején, azt hittem nem fogom nézni, mert a szereplők felét, nem is ismertem. Amikor "megismertem", akkor meg kiderült, hogy több a profi, mint az amatőr.

Sőt, kiderült az is, hogy az  amatőr, sokszor jobb, mint a profi!

(Kiderült az is, hogy minden párosban van egy ellenszenves tag is!)

 

Többször zavart (de az én bajom), hogy az énekszámok is ismeretlenek, dallamtalanok, semmit mondók voltak.(Annyi, de annyi jó dal van, hogy mindenki kedvére válogathatnának! (No, de az "egyszerű" számokból, nem is lehet várat építeni!)
Ez az évad, az egyszerűségén túl, kiszámítható is volt, mondom így a vége felé, mert így már nem nehéz!:) 
Végül mindegy is, hogy a párok dallamos, jó számot adnak-e elő, mert úgyis a szimpátia  (vagy antipátia)  a döntő, nem igaz?! :)
Adéléknak kezdtem el drukkolni, ez a véleményem nem változott most sem! :D

Mlle. Grenelle Creative Commons License 2018.05.28 0 0 1475

Hát akkor szomorú leszek.

Alapból nincs bajom Horváth Tamással (és sokakkal ellentétben a Kamarás - Kollányi párossal sem), de egyfelől Tamás már megnyerte a Sztárban Sztárt legutóbb, másfelől meg Balázs Andreától egész egyszerűen kiráz a hideg. Nem tudom, ki komponálta össze a kicsi fiút a nagydarab nővel, de ez a páros az én szememben inkább visszás, semmit vicces.

Előzmény: crossfire1 (1471)
ga_zsi Creative Commons License 2018.05.28 0 1 1474

valamiért az az az érzésem, hogy nem illenek össze, de lehet, hogy ez csak az én véleményem. Ádámhoz a kis táncoslányt jobban el tudom képzelni. 

talán azért, mert Andi túl hebrencsnek tűnik a komolyabb Ádámhoz. nem tudom....

Előzmény: Ilhilla (1473)
Ilhilla Creative Commons License 2018.05.28 -2 0 1473

http://www.blikk.hu/sztarvilag/sztarsztorik/toth-andi-tenyleg-egyutt-van-szabo-adammal/wjzld35

 

...akkor nem is megy külföldre karriert építeni a kis vadmacska?

KapitányG Creative Commons License 2018.05.28 0 0 1472
Előzmény: siófoki35 (1468)
crossfire1 Creative Commons License 2018.05.28 0 0 1471

sztem nem érdemes kalkulálni, sajnos mindenképpen HT-ék győznek. náluk a legfőbb gond az, h az ütős dalaikat előbb adtál elő, most nem kapnak ilyeneket. (meg, h én ki nem állhatom HT-t)

Nikolastól a hideg kiráz, ahogy mindent herélt hangon hajlítgat. meg a személyisége is taszító. Szabina aranyos, és nagyon igyekszik.

nekem Kollányiékkal nincs annyi bajom, mint itt a többségnek, csak talán annyi, h Iván sehogyan nem nevezhető amatőrnek.

 

 

Előzmény: ga_zsi (1470)
ga_zsi Creative Commons License 2018.05.28 -1 1 1470

érdekes volt ez a sorozat, mert most nem a tényleges produkció. hanem a szimpátia döntött sok esetben.

ebből a négyesből én már régen kiejtettem volna Zsuzsiékat, annyira unszimpatikus mind a kettő. énekelni tudnak, dehát ez elvárható volt tőlük.

Szabina nagyon szimpi, Nikolastól viszont kiráz a hideg. egyszerűen nem tudom nézni, ahogy modorosan csücsörít éneklés közben.

Adélka itt nem volt sok. vagy csak lehet, hogy Rózsa Gyuri mellett nem tűnt annak, mert az ő bohóckodásai elnyomták. érdekes, hogy pont tegnap a Márti dala alatt láttam rajta, hogy mennyire eltelt rajta az idő. a jókedve, az állandó vigyorgása "eltünteti" a korát. Adél meg egy kis energiabomba. neki tényleg az operett, a musical meg az ilyen műsorok állnak jól.

Tomi-Andi páros nekem bejön. belőlük nem tudnak "igaziszerelmespárt" kreálni, röhejes lenne, ahogy búgnának egymásnak, mint Kriszta és Ádám vagy SZabina és Nikolas pl. az Ő-t.  nekem tetszett tőlük nagyon a Zorán dal, de tudok rajtuk nevetni is. ebben is van azért szimpátia is. nekem Tomi tetszik. nem vagyok a rajongója, de pl. ha Pápai és közte kellene választani, nem Joci kerülne ki győztesen. kasszás Erzsi is jobban tetszett, mint a főnökasszonya, az erőltetett Icuka.

 

mindent összevetve mindegy ki nyer, csak Zsuzsiék ne. Nikolasnak sem örülnék, de Szabina miatt "megbékélnék" vele.

A másik két páros bármelyike megérdemelten nyer. nálam.

Előzmény: Ilhilla (1467)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.05.28 0 1 1469

Végülis nem elképzelhetetlen,hogy bejöjjön,amit írsz.Volt már példa arra,hogy nem az nyert,akit győztesnek vártak vagy akit látványosan toltak.DE! Egyrészt az idei évad eddig nagyon kiszámítható volt.Már az első adásban be lehetett saccolni,hogy nagyjából kik lehetnek ott a véghajrában.Másrészt (sajnos) Horváth Tominak nagy tábora van (A Sztárban sztárt is csak ezért nyerte meg,ahol egyébként majdnem a mezőny fele jobb volt nála). 

Előzmény: Ilhilla (1467)
siófoki35 Creative Commons License 2018.05.28 0 0 1468

Kösz az eredeti előadó nevét :) Magyar szöveg gondolom Szenes Iván műve, mint annyi minden abból az időből ;)

Előzmény: KapitányG (1452)
Ilhilla Creative Commons License 2018.05.28 -2 0 1467

Nem tudom miért gondolom ezt, de úgy érzem -nagy meglepetésre- nem a két "favorizált páros" közül kerül ki a győztes, én Szabináékra tippelek (ha az "amatőr" fejlődése a fő értékelési szempont, de Nikolasból is kihozta Szabina közelsége mindazt, amit eddig nem láttunk tőle, úgy táncol és bolondozik, ahogy ebben a műsorban elvárható).

 

Nekem már nem tűnt szórakoztatónak, amit Horváth Tamás és Andi művelt, különösen nem az "autómosós" számuk sikerült inkább kínosra, mint szórakoztatóra. Elismerem, hogy Andi nagyon jól viseli a hatalmas súlyfeleslegét és mindig humorral igyekszik elterelni a figyelmet a hatalmas testéről, de ennél a számnál ezt nem sikerült és nekem visszataszító volt, ahogy próbálta "rázni a bulát" (koreográfus után szabadon) és ahogy Tomika vonaglott mögötte "kéjesen".

Kollányiék "divatbemutatója" sem volt ötletes, inkább adtak volna rá egy "kismamaruhát", amit ő mutatott volna be a kifutón, talán ötletesebb lett volna, mint a nagy pocakos simulása kamaráshoz.

Lehet, hogy én vagyok "konzervatív", de inkább negatív irányba elfogult a két párossal szemben, mert pl. a másik két párnál n em zavartak a "bizalmas simulások és puszilkodások". :-)

 

Ami az egész műsort illeti: nekem nagyon "lejtmenetbe" kapcsoltak, ehhez az érzéshez hozzájárul, hogy  zsűri csapnivaló, de róluk már írtam és nem vagyok elégedett Claudia "műsorvezetői teljesítményével" sem és ahogy olvasom: hiába jön ősszel több új műsor, Kaszától és Claudiától (na meg Nórikától, Tillától) nem ment meg bennünket semmi!

Fruzsi_na Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1466

de ehhez az is hozzájárulhatott,hogy Ádámékat ma eléggé lehúzták

Előzmény: schanc (1465)
schanc Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1465

Szerintem Zsuzsiék esélytelenek. Én bírom őket, de elismerem, képtelenek megújulni. Szerintem az énektudásuk miatt Szabináékat még esetleg megelőzik, de max. 3. helyet látok bennük.

Szerintem a Tomi-Andi páros a legesélyesebb, Adélékban látom azt, hogy talán megfoghatják őket.

Aztán lehet, Szabináék meglepnek. Az a 86% elég komoly volt ma.

Előzmény: Fruzsi_na (1464)
Fruzsi_na Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1464

Bejött a papírforma.Egyértelmű volt,hogy Ádámékat direkt ki akarták ejteni,azért kaptak olyan dalokat,amilyeneket.És a második dalban még a show-ra sem tudtak hagyatkozni.Én sajnálom őket,nekem aranyos,szimpatikus páros voltak.Nem titkoltam,hogy Kollányi-Kamarás,vagy a Horváth-Kasszás Erzsi páros akarják győztesnek és tolták őket feltűnően az elejétől fogva.Ezzel elérték,hogy eme két páros ellen drukkoljak.És hogy még Csobot Adélt és Takács Nikolast (egyébként egyikük sem a szívem csücske) is szívesebben lássam győztesként mint őket.Én azért reménykedek,hogy hátha Adél,illetve Nikolas meg Szabina tábora mozgósítja magát.

crossfire1 Creative Commons License 2018.05.27 0 1 1463

én is Adéléknak drukkolok, a többi párosban mind van ellenszenves.

Előzmény: schanc (1461)
Ilhilla Creative Commons License 2018.05.27 -1 0 1462

Kucsera is negyedik lett az előző évadban, lehet, hogy Kucseráné is?

Előzmény: crossfire1 (1460)
schanc Creative Commons License 2018.05.27 0 1 1461

A 2. adás után egy helyen a következőket írtam a kiesés sorrendjéről - ekkor ugye még csak Marcellina és Gabó esett ki:

 

Nagyjából körvonalazódni látszanak az erőviszonyok, szerintem a következő kiesési sorrend várható:
- a következő két alkalommal a Tóth Andi-Rippel Feri és a Gergely Robi-Megyeri Csilla páros valamilyen sorrendben
- aztán tippelnék a Wolf Kati-Fodor Rajmund és a Gönczi Gábor-Erdélyi Tímea párosokra
- esetleg az előzőekhez még bejöhet Szabó Ádám-Keveházi Krisztina és Takács Nicolas-Tápai Szabina, de őket inkább a 4-5. helyre saccolnám
- top3: Balázs Andi-Horváth Tamás, Csobot Adél-Rózsa György, Kollányi Zsuzsi-Kamarás Iván.

 

Egyébként én Adélék győzelmét szeretném.

crossfire1 Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1460

ja, nem ők esnek ki sajnos.

Előzmény: schanc (1459)
schanc Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1459

Igen, én is azt gondolom, hogy ha ma Szabináék esnek ki, az egyértelműen Nikolas (vagy hogy is kell írni) miatt lesz.

Előzmény: crossfire1 (1458)
crossfire1 Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1458

a profik között egyértelműen Ádám a jobb.

Előzmény: Ilhilla (1457)
Ilhilla Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1457

A két amatőrt kell(ene) most összehasonlítani és így Szabina toronymagasan jobb Krisztinánál (táncolni is tud).

Nem kellene mutatni ezt a hatalmas szavazat különbséget, alázták eléggé Krisztináékat az értékelésnél.

Ilhilla Creative Commons License 2018.05.27 -1 0 1456

Adélka számomra hatalmas meglepetés, nagyon megkedveltem!

Előzmény: schanc (1449)
schanc Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1455

Hát ebből a műsorból is kiveszett a meglepetés mindennemű mértéke.

Előzmény: schanc (1438)
Ilhilla Creative Commons License 2018.05.27 0 0 1454

Ádám és Krisztina távozását várom, őket eddig csak Ádám nagyszerű hangja és Krisztina hosszú combjai repítették, hiszen Krisztina hangjával büntetni lehetne.

schanc Creative Commons License 2018.05.27 0 1 1453

A második kör egyértelműen Adéléké, ez a Santana-szám elég rosszul áll Zsuzsiéknak. Miért van egyébként divatbemutató a szám alatt?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!