Keresés

Részletes keresés

badmad Creative Commons License 2015.05.24 0 0 788

Nekem is NTSC a beállítás, mert így 120fps-t tud és nem csak 100-at. De ettől még működik, legalábbis a mac lejátszik minden ilyet is (VLC és QT is).

Víz alá szerintem nem kell semmi extra beállítás, a 1080psuperview/25fps, az  ultrawide mód érzésem szerint tökéletes, azzal nem maradsz le semmiről és úgyis látsz mindent a kijelzőjén. Wifi, bluetooth kikapcsolva. A magasabb fps csak a szuperlassításhoz szükséges és ugyanakkora kártyára kevesebb percet tudsz azzal rögzíteni.

 

A fehéregyensúlyt hagyd automatán, a fénymérés ne spot legyen, a protune-t kapcsold be: WB-auto, color-gopro, ISO 1600, vagy ha mélyre mész 6400, sharpness-high. A többivel ne foglalkozz.

 

És mindenképp vegyél egy vízalatti szűrőt, ebben nem vagyok nagy tudós, lévén nem búvárkodok, de itt is fognak segíteni, vagy a myactioncam-ben is, ott kapsz is pár ezresért megfelelőt. Ajánlott vagy egy selfiebot, vagy egy kézfejre rögzíthető kesztyűszerü cucc, vagy egy búvárrigg, amire akár egy lámpa is felszerelhető.

Előzmény: Yorktorp (787)
Yorktorp Creative Commons License 2015.05.24 0 0 787

Köszi Badmad !!

 

közben rájöttem, hogy alapból NTSC-re volt beállítva a video formátum :(((

 

áttettem PAL-ra és azóta legalább a win med. player szépen lejátsza ! :))

 

most agyalhatok azon, hogy az elkészített NTSC videókat hogyan konvertálhatnám át PAL formátumra ...

 

esetleg ötleted vagy javaslatod ???

 

tudnál esetleg ajánlani beállításokat vízalatti felvételekhez ?????

elsősorban ugyanis ezért vettem a kamerát, és jó lenne ha már az első alkalom sem a kísérletezgetésekről szólna ( legalábbis a beállítások szempontjából :)) )

 

Köszi a választ mégegyszer !!!!

Előzmény: badmad (786)
badmad Creative Commons License 2015.05.24 0 0 786

Nekem a win7/64-en a gopro studio el sem indult. Bezzeg Mac-en hibátlanul megy minden. :)

 

Ötletem sincs. Amit próbálnék, az a firmware frissítés, a memóriakártya goproban formatálva párszor és win-re valami univerzális codec-pack telepítése. Mondjuk nekem win7-tel sem szaggatott soha (XP-vel viszont sokszor még az SD fájlok is), az leginkább proci, vagy VGA gyengeség, esetleg kevés memória lehet.

De hátha valaki win-es user is jár erre, én már teljesen elengedtem a Windowst, csak melóban használom a céges gépeken.

Előzmény: Yorktorp (785)
Yorktorp Creative Commons License 2015.05.24 0 0 785

Üdv Nektek !

 

Egy kis segítséget szeretnék kérni video formátumokkal kapcsolatban

Pár hete vásároltam GoPro Hero4 Silvert és elkezdtem próba felvételeket készíteni vele különböző beállításokkal

 

Az első gondom, hogy amikor csatlakoztatom a gépet a PC-hez látja ugyan a PC, még az SD kártyát is látja, de azon belül nem lát semmit.

 

Próbáltam a saját progijával ( GoPro Studio ) is beimportálni, de az sem látja.

Kártya kivétele után kártyaolvasóból már át tudom másolni a PC-re.

 

Viszont a PC-n lévő egyetlen videolejátszó sem tudja rendesen lejátszani
( jetAudio, Quicktime Player, SMPlayer, KMPlayer, VLC media player, Win. med. player )

 

mind akadozva, szaggatva játsza le, vagy sehogy, sok esetben a hang is torz vagy ha jó akkor a videóhoz képest durván el van csúszva.

 

A GoPro beállításai a felvételkor az alábbiak voltak :

1080

60 fps ( de kevesebbnél is ugyan ez az eredmény )

Narrow ( látószög ) de próbáltam már mindegyikkel - eredmény ugyan az

kártya : SanDisk Extreme PLUS 32 GB ( az eladó szerint a leggyorsabb amit el lehetett érni )

 

Tanácsot szeretnék kérni, hogy min változtassak, vagy hogyan tudnám élvezni is a felvételeket ?

Vagy esetleg a készülékkel - kártyával lehet a probléma ??

Talán a PC-n lévő programokkal ?

( Win 7 Ultimate )

 

az érdekes az, hogy a saját szerkesztő programja ( GoPro Studio ) SEMMILYEN video fájlt nem hajlandó beimportálni a PC-ről sem, csak fotókat.

 

Segítségeteket és a tanácsaitokat előre is köszönöm !

 

Üdv : Yorki

tomiphotos Creative Commons License 2015.05.21 0 0 784

Üdv,
januárban vásárolt GOPRO HERO 4 BLACK EDITION, alig használt nagyjából 5x volt használni. Kihasználatlanság miatt eladó.
Garancia és minden egy kis kiegészítővel, illetve egy állványtalppal. A  külső tokon egy minimális karc amúgy teljesen hibátlan.

 

145.000Ft mivel alig használt garanciás

nagy.gabor.tamasskukacgmail.com
kérésre küldök képet

Sonya91 Creative Commons License 2015.05.18 0 0 783

Párosítsd össze valamilyen telóval, töltsd le rá a GoPro App-ot, nyisd meg, majd keresd meg és nyomj rá a "Delete All Files"-ra. Utána jónak kell lennie.
(A magyarázat az, hogy ha nem a saját szoftvere formázza a kártyát, a kamera sokszor nem ismeri fel azt. De ha utána formatálod a leírt módon a telóval a GoPro app segítségével, törlés után a szoftver automatikusan létrehozza a saját könyvtárstruktúráját az adott kártyán, amit aztán már felismer a kamera.)

Előzmény: peppePickup (782)
peppePickup Creative Commons License 2015.05.14 0 0 782

Sziasztok. A minap vásároltam egy Hero 4 Silvert Gopro-t, és az lenne vele a bajom, hogy folyamatosan Sd Error -t ir. Formáztam már a kártyát, próbáltam másik kártyával, de semmi. 
első kártya: Sandisk 64GB XC 1
Második kártya: Sandisk 2 GB
A kártyák minőségével lehet a baj, vagy esetleg a kamera alapból hibás?

wick010 Creative Commons License 2015.04.22 0 0 781

Sziasztok!

 

Eladó a képen látható teljesen Új dron DJI Phantom 2 Zenmuse H4-3D Edition szintén Új kiegészítőkkel.
A csomag tartalma:

1 db DJI Phantom 2 dron + Zenmuse H4-3D Gimbal
http://www.220volt.hu/DJI+Phantom+2++H4-3D+Gimbal

1 db DJI Phantom 2 akkumulátor (tehát összesen 2 db akku)
http://www.220volt.hu/DJI+Phantom+2+Vision+akkumulator

1 db DJI Phantom 2 Prop Guard (propellervédő szett)
http://www.220volt.hu/DJI+P2V+Prop+Guard

1 db DJI iosd mini (repülési adatok továbbításához)
http://www.220volt.hu/DJI+iOSD+mini

Hivatalos DJI beszerzés volt, mire megérkezett szereztem egy másikat, ezért feleslegessé vált.

A csomag csak egyben eladó 290.000 forintért.

 

badmad Creative Commons License 2015.04.20 0 0 780

Frissítsd a firmware-t, majd a telefont tedd flightmode-ba és úgy próbáld.

Előzmény: Sotrabartep (779)
Sotrabartep Creative Commons License 2015.04.20 0 0 779

Sziasztok! Egy kis segitseget szeretnek kerni, ma vasaroltam egy gopro 3 white-ot, a gopro szakuzletben. Hazaerve bekapcsoltam es minden rendben volt, de az applikacionak a hasznalataval problemaim akadtak :D wifit bekapcsoltam, az appon ramentem a keresesre, de semmit nem ir, csak ki ad egy hiba uzenetet hogy tavolitsam el az akksit, ezt is megcsinaltam de ezutan sem tortenik semmi...az iphone 5s-emmel egyaltalan nem kommunikal, csak a hiba uzenet van, kiprobaltuk egy s3mal is, de azzal sem csinal semmit, nem keri a jelszot sem... Miert lehet ez? Hova forduljak segitsegert? lehetseges hogy gyari hiba?

elore is koszonom a segitseget! 

 

badmad Creative Commons License 2015.04.15 0 0 778

Bocs, de 22ezres tételekre nem nagyon szokott vám lenni... :)

Előzmény: CineTimes (777)
CineTimes Creative Commons License 2015.04.15 0 0 777

SRP BlurFix ND4/CP lencse eladó (új). Ha nappal szemben repülsz DJI Phantom-mal és GoPro-val, akkor ezzel a lencsével megszűntetheted a propellerek vibrálását. Ára: 18 000 Ft.

 

Csak az USA-ban szerezhető be eredetileg (16 000 Ft) + szállítási költség (6000 Ft) + Magyarországi vám (7000 Ft). Átvehető Szegeden, igény esetén postázni is tudom.

 

 jurkovics.milan@gmail.com

+36307608020

 

badmad Creative Commons License 2015.04.01 0 0 776

Egy próbát mindenképpen megér. És ha cserélik, esetleg érdemes megpróbálni felfelé cserélni, akár egy silver3+ (ha van rá kis plusz pénzügyi kereted), vagy 4silverre. Ezek mind sokkal jobbak és kivehetők a tokból.

Előzmény: v.kristof1995 (775)
v.kristof1995 Creative Commons License 2015.04.01 0 0 775

Sziasztok!

 

Karácsonyra kaptam egy Gopro Hero-t. Még alig használtam, főleg nyáron szeretnék videózni vele. Mindig vigyáztam rá és védőtáskában tartottam. Pár napja észrevettem hogy a tokon belül repedések vannak a szürke műanyagon.  Ezt a készüléket nem lehet kivenni a tokból, hozzá van ragasztva. Mitől lehet ez? Még van rá garancia, szerintetek kicserélik?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

kojozso Creative Commons License 2015.03.30 0 0 774

Keresek hero 4 tokjára felrakható filtereket, az egyszerű  műanyag is megteszi vagy ha tudtok olyat ami készlet és van hozzá átalakító (tok lencséről-kerek 50 x mm-re) az még jobb lenne.

Ha van valakinek ilyen én vevő vagyok rá.

előre is kösz

007hu Creative Commons License 2015.03.28 0 0 773

Sziasztok!

 

Go pro 3+ black tegnap frissitve lett azota folyamatosan lefagy. Valaki nem tudna segiteni. Lementett elozo app. elore is koszonom; :))

Mendoza Creative Commons License 2015.03.25 0 0 772

koszi a valaszt.

Legkozelebb megnezem.

Windows movie Maker-ben lehet allitani a kepek idotartamat, de maceras itt videot osszerakni, ott meg kepet hozzaadni... :(

Előzmény: badmad (760)
badmad Creative Commons License 2015.03.25 0 0 771

Eladó egy bontatlan gopro surf rögzítőszett. Ára 5000Ft.
Ez még a régebbi, nagyobb felületű, öntapadós tappancs, plusz a kiegészítői. Jó minden típusú gopro kamerához!

 

  

jaszy1 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 770

Sztornó a kérdés, megvan. Felvétel közben kell csatlakoztatni a töltőt.....

Előzmény: jaszy1 (769)
jaszy1 Creative Commons License 2015.03.24 0 0 769

Sziasztok. Ha töltőn van a GoPro nem tudom használni, nem tudok felvételt indítani, a menübe se lép be. Egy 3-4 órás felvétet kellene csinálnom vele, viszont annyit meg nem bír az akku. Van valami megoldás hogy töltőről is tudjam használni?

alexandercoe Creative Commons License 2015.03.23 0 0 768

Sajnos nincs :(  mindegy, köszi, h válaszoltatok!

Előzmény: TamiBT (767)
TamiBT Creative Commons License 2015.03.23 0 0 767

 - rovid valasz: igen.

 - amugy nincs a kozeledben olyan akinek lenne egy kartyaja par percre kolcsonbe?

Előzmény: alexandercoe (766)
alexandercoe Creative Commons License 2015.03.23 0 0 766

Köszi a vàlaszokat. frissítés/kártyaformàzàs megvolt, kipróbàltam és nagyon szar videot csinàlt ( szétesik a kép, laggol,stb). Sajnos nincs itthon egy másik class 10-es kàrtyàm, ezért kérdeztem,h szerintetek megoldàs lehet-e egy kisebb kàrtya kipróbàlàsa,mert akkor kènytelen leszek venni egyet.

Sonya91 Creative Commons License 2015.03.23 0 0 765

Én is ezt tudnám első körben javasolni. Illetve célravezető lehet még a szoftverfrissítés (ami egyben újratelepítés is ugye).

Előzmény: alexandercoe (763)
TamiBT Creative Commons License 2015.03.23 0 0 764

 - probabol nem tesztelted-e egy masik kartyaval is?

Előzmény: alexandercoe (763)
alexandercoe Creative Commons License 2015.03.21 0 0 763

Szatok! 

 

Gopo 3+ black kameràmmal van egy kis prblémàm. Az a baj, h nem rögzít videot. Pontosabban filet csinál a kártyán,de nem lehet megnyitni a videot. A legzavaróbb az,h van amikor ua beállítással ugyanakkor viszont működik és megnézhető videot készít. 64-es samsung evo class 10 van benne,olvastam,h a 64-eskártyákat nem szerették régebben,de lehet ez a baj?

köszi

 

Gergő

Sonya91 Creative Commons License 2015.03.20 0 1 762

iPhone és iPad! :D 
Viccet félretéve fogalmam sincs. Guglizz rá, biztos találsz használható információt.
(Amúgy közel sem vagyok benne biztos, hogy minden típust támogat az app)

Előzmény: Eifried Melinda (761)
Eifried Melinda Creative Commons License 2015.03.20 0 0 761

Sziasztok! Nemrég vettem én is 1 hero 4 black kamerát, minden jó vele, viszont az élőképpel vannak gondjaim androidos platformon, mert az asus me173x tableten nincs élőképem, viszont kipróbálva több telefonon, amelyek a környezetemen barátoknak vannak, van amelyiken van, van amelyiken nincs. 2 éves motorola motog-g-n például megy, atab 5-ön nem megy, 1 hónapos alcatelen nem megy, de samsung galaxyn megy, többféle androidos verzión próbálva sincs semmi rendszer, mert az alcatelen 4.4.2 van , a tableten 4.2.4 van, a huawei telefonon 4.3 és azon megy.Tudja-e valaki mi miatt van ez így, illetve mi a megoldás, mert leginkáb a 4.2.4-es asus tableten használnám?Köszönöm, üdv.: Jani

badmad Creative Commons License 2015.03.15 0 0 760

Valószinűleg a program azt hiszi, hogy képszekvencia, vagyis time-lapse-nak nézi az egymás utáni képeket. Emiatt minden kép 1frame hosszúságú, azaz 1/25mp hosszú. Nem ismerem a programot ennyire, de tuti, hogy valahol meg lehet adni a beillesztett képek hosszúságát, valószinűleg egyesével. Egy ilyen képnél az általánosan elfogadott hossz a 3-5mp szokott lenni, ennél rövidebben csak ha zenére, ütemre váltanak, hosszabb csak akkor legyen, ha meg tudod mozgatni, mert unalmas lesz nézni.

Előzmény: Mendoza (759)
Mendoza Creative Commons License 2015.03.15 0 0 759

Sziasztok,

 

Gopro studioban probalom a videokhoz adni a fenykepeket is, de azt egy "fajl"-ba rakja es irtora felgyorsitja. kb 20 kepem van es 0,25 mp alatt vegigporgeti.

ha belassitom, akkor meg tele lesz zold es lila vonalakkal... :(

 

Hogyan tudom ezt orvosolni?

Koszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!