Keresés

Részletes keresés

Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 57

Az igaz volt! Most is lehallgatták Budai Gyulát és még nemtudom kiket. Lesz ebből még ügy! A rendszerváltáskor is lehallgatták az Ellenzéki Kerekasztalt. Ez is csak évek múlva derült ki...

Előzmény: WYW (56)
WYW Creative Commons License 2010.11.22 0 0 56

Na akkor szegény Orbán éppen most szabadulna a lehallgatási ügyért kapott letöltendőből.

 

Előzmény: Eric Theodore Cartman (54)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 55

Gyurmár Ferencre gondolsz? Arra, akire vár a varázspálca?

Előzmény: Törölt nick (47)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 54

Ha valakit igaztalanul vádolnak, akkor az bűncselekmény. Akkor is az, ha ezt egy párt mondja és nem egy személy!

Előzmény: uhuru1 (46)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 53

Szerintem most a túlélésre kell a pénz. Rettentő bajban van az ország. Valaki írt egy történetet az egyik topikban azzól, hogy elfogy a pénz és a szülők a kislány perselyét törik fel. A történet szerint nem ételre és nem orvosságra költik el. Ez az amit nem szabad! Viszont, a tartalékot fel lehet élni a túlélés érdekében.

Előzmény: Akarkij (45)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 52

Ne látok előre a jövőbe. Persze, nem csak én nem, hanem a többség! Csak néhányan vannak akik látnak, de azok nem mondják el az igazat, mert azzak megváltoztatnák az események menetét! Tehát, a legokosabbak össze-vissza hazudoznak. Ha nekem sdok pénzem lenne akkor földet vennék.

Előzmény: Akarkij (44)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 51

Van élet a halál után! Na, nem a menyországra gondoltam. Ha valaki nagyot alkot, akkor emlegetik hosszú ideig. Na persze, az a jó, ha jóként emlékeznek meg rólunk és nem rosszként!

Előzmény: Törölt nick (43)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 50

Igen, régóta az írek voltak az új ragadozók, de csak egy krumplipuffancs voltak, kiderült!:-)

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.22 0 0 47

naja, feltámad majd a magyar szemüveges Harry Kókler (alias Gyurcsány Ferenc) , oszt suhint egyet a pálcájával oszt elgyün a jó, a Zorbán meg megy az Azkaban-ba mi?

 

Csernyavin... ne álmodozz már vazze. :DDDDDDDDDDD

Előzmény: Törölt nick (34)
uhuru1 Creative Commons License 2010.11.22 0 0 46

Hogyan óhajtod leállíttatni? Cenzúrával? Börtönnel? Talán ha nem lopna a Fidesz, elhallgatnának az ellenzékiek is.

Előzmény: Eric Theodore Cartman (-)
Akarkij Creative Commons License 2010.11.22 0 0 45

"Nyugodj meg, a többség át fog lépni az államiba. Még mindig biztosabb az állami, mint a piramisjáték magán!"

 

végülis nyugodtan add oda nekik a saját pénzed - csak azt nem értem, hogy lenyúlnak most 14 hónapon keresztül vagy 400mrd-ot, és jövőre elköltenek ebből már 500mrd-ot - de nem beruhására, vagy fejlesztésre, amiből esetleg lehetne pénz növekmény az országban, nem, folyó kiadásokra elköltik. Tehát, már jövő ilyenkorra semmi de semmi nem lesz abból a pénzből, amit 25-35 év múlva megkapnának az emberek. Lehet, hogy van veszély a magánban, de az állami meg garantált bukta, és ezt már írásba is adta a kormány!

Előzmény: Eric Theodore Cartman (20)
Akarkij Creative Commons License 2010.11.22 0 0 44

már ne haragudj, de én jobban bízok a tőzsdében, mint a politikusokban meg az államban

Előzmény: Eric Theodore Cartman (20)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.22 0 0 43

Csernyavin:

"Egyelőre viktátor és bandája vakon vágtat a szakadék felé és azt hiszik, hogy hű, de bátrak!"

 

Eric Theodore Cartman válasz | vissza a topikba 2010.11.22 16:23:50 © (39)

Ha bejön, akkor menyország!

 

Hát, ha télleg ez lesz, akkor az valóban a menyország lesz mindenkinek.

Mondjuk ne felejtsd el, hogy a menyország hullákkal van teli, élő nincs ott egy szem sem.

 

Én meg inkább még élni szeretnék egy kicsit, mielőtt viktor segedelmével idő előtt a menyországba távozom.

 

Előzmény: Eric Theodore Cartman (39)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.22 0 0 42

Nem vakok.

Vakmerőek.:-)

Előzmény: Törölt nick (37)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.22 0 0 41

Emellett a kormány mellett az.:-(

Előzmény: WYW (25)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 39

Ha bejön, akkor menyország! Ha nem, akkor pokol. Bátraké a szerencse, ha el kell bukni, akkor el kell, de előtte tegyünk meg minden tőlönk telhetőt.:-)

Előzmény: Törölt nick (37)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 36

Nem láttam Harry Pottert. Szerintem ne bízz abban, hogy lesz fordulat. Ha lesz, akkor az a ballibeknek lesz a rosszabb.

Előzmény: Törölt nick (34)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 35

Cartmant nem lehet csőbehúzni!:-)

Előzmény: WYW (32)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 33

Demokrata? Nincsenek izmusok, nem létezik olyan, hogy demokrácia. Kőkenyény magánérdek van, az mozgatja a világot. A demokráciát is csak fegyverként használták ellenünk.

Előzmény: Törölt nick (28)
WYW Creative Commons License 2010.11.22 0 0 32

Miféle idegen kéz?

Előzmény: Eric Theodore Cartman (31)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 31

 

Akkor az, ha idegen kezekben van.

Előzmény: WYW (25)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 30

Buktatúra?

Előzmény: Törölt nick (19)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 29

Egyetértek Veled!

Előzmény: Törölt nick (17)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 27

A Fidesz csak a hülyébbik Mszp. Nem rá szavaztam.

Előzmény: Qqberci (14)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 26

Van, akár visszamenőleg is. Meg lell változtatni a törvényeket.

Gyurcsány, legyen nálad mindig vazelin...

Előzmény: ámokfutár (12)
WYW Creative Commons License 2010.11.22 0 0 25

Piramisjáték a többségében államkötvényekbe fektetett pénz?

 

Nofene.

Előzmény: Eric Theodore Cartman (20)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 24

Nem nem nyúlja le, mert tudom hogy mi a pénz. A pénz olyan a világban, mint a vér az emberi testben.  Az állam vérét vérszívók csapolták meg a magánnyugdíjjal. Az állam most azt mondta elég...

Előzmény: Akarkij (7)
euroapa Creative Commons License 2010.11.22 0 0 23

Weimar.

Előzmény: Törölt nick (19)
yoovan Creative Commons License 2010.11.22 0 0 22

– A volán mögül túl sokat is. Egy alkalommal, amikor Hunvald egy táskát vitt Gálnak a Garay téri beruházás befejezése után, megálltunk egy étterem előtt, ahonnan Gál György kitántorgott, láthatóan 
illuminált állapotban. Hunvald kiszállt a kocsiból, s rárivallt, hogy vigyázzon, mert még elüti az autó. 
Én azt hittem, nekem szól, ezért kiszálltam a kocsiból, így véletlenül láttam azt a pillanatot, amikor a csomagtartóban Gál a táska zipzárját felnyitotta, s azt is, hogy színültig vannak benne a húszezres kötegek. Gál a táskát a vállára akasztotta, s elsétált. Egy másik alkalommal, amikor velünk tartott Hunvald főtanácsadója, Kéri László is, a Sajó utcában azt kérdezte a polgármestertől egy üres telekre mutatva: „Te, Gyuri, kié ez a telek?” „A miénk!” – válaszolta Hunvald. Mire Kéri csodálkozva: „És még nem adtuk el?”

http://www.magyarhirlap.hu/belfold/huszezres_bankokoteg_gal_csomagtartojaban.html

Előzmény: Qqberci (14)
Eric Theodore Cartman Creative Commons License 2010.11.22 0 0 21

Rágalmazás, büntetőjog, börtön...

Előzmény: Törölt nick (4)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!