Keresés

Részletes keresés

fokhagymabors Creative Commons License 2010.11.18 0 0 55

menró ez nem zaklatás, évek óta mondom neked! Csak jót akarunk! Hogy te is tanulj és épülj! Mert ha nem teszed, csak áldozat leszel örökké!

 

ugye tudod, hogy ez nem az a fórum, ahol elhallgattathatod a kétkedőket?

Előzmény: menroting (54)
menroting Creative Commons License 2010.11.18 0 0 54

Mindenkinek joga van arról nyitni egy topikot amiről akar.S mindenkinek joga van azt nem olvasni ha zavarja. De senkinek nincs joga zaklatni azokat akik fórumozni szeretnének róla.PONT.

Előzmény: fokhagymabors (52)
fokhagymabors Creative Commons License 2010.11.18 0 0 53

érdekes módon ezt a képet némileg árnyalja, hogy már a topikleírás kijelentéseivel tényként kezeled a dolgokat, és mintha a 2. hsz-ban is úgy nyilatkoznál, mint dr. Czeizel Endre egykori professzora beszélne belőled, bár azt azért már nem kérdezném meg, melyik orvosit végezted el, esetleg hol, Angliában vagy az USA-ban...

 

vicces, a rejtélyes népe gyakran fordul ehhez az eszközhöz, ha veszély van (értsd: kétkedők) a láthatáron: "én kérem nem állítottam semmit, csak beraktam ide, én nem tudok semmit, csak erre jártam és láttam egy ufólényt a youtube-on, és csak kétszázezer linket tárolok a témáról, de amúgy nem is érdekel, semmi véleményem róla különben..."

 

korrekt és egyenes hozzáállás!

Előzmény: Olcsolab (34)
fokhagymabors Creative Commons License 2010.11.18 0 0 52

látható, hogy ti teljes mértékben elutasítjátok a valóságot, és behelyettesítitek azt egy olyan képzelt világgal, amit a bulvármédia gátlástalan gépezete tesz elétek.

 

Ez teljesen nonszensz, hogy "tanulni jársz ide" Ez nevetséges és egyben szánalmas! Ezek kamuvideók statisztákkal. Milyen ufóDNS, szerinted kinél van ufóDNSminta??? A fehérköpenyes szakállasbácsi konyhaszekrényében, aki ott bohóckodik a videón és kórházat feltehetőleg csak betegként látott??

 

Most tényleg azt képzeled, hogy ez történne egyszer, hogy leesne az égből valami pókember a Marsról, és nem a világ legprofibb laborjába vinnék, hanem egy hülyeházi amatőr agysebész nyárikonyhájába, és az eredményekről a youtube.com-on tájékoztatnák a világot???

Te hol élsz, amikor ilyeneket elhiszel, Biciklibelsőben??

 

2 millió ilyen videó van a neten. Ha a tizede igaz lenne, a föld minden lakójára jutna egymilliárd tonna ufójárműroncs, minden nőre egy kína lakosságával megegyező számú ufonautabébi, az egész szárazföld bűzlene a balesetet szenvedett varangyosufók tetemeitől.

Most ezekről egyesével fogtok topikokat nyitni?

 

 

Tanulni az ISKOLÁBAN kell meg a FŐISKOLÁN, EGYETEMEN! nem az ufotv.com-on!!! Értem én, hogy bekerülni nehezebb, mint otthon kattintgatni, és melósabb is, de ez van! Jézusom... ez már nem is igénytelenség,  ez rosszabb!

Előzmény: auretiel (47)
Olcsolab Creative Commons License 2010.11.18 0 0 51

Eléggé félreérhető volt, mivel abból idult ki, hogy valaki nem valóságos dolgokat vesz be, aztuán jött az Izaurás gyűsjéthez való hasonlítás, amire válaszként írta tk hogy bent se papít se ceruza, stb. Én összefüggést láttam az előzményekkel, mert a bolondok azok, akik nem valóságos dolgokat bevesznek. Teljesen célzásnak tűnt. főleg a smájlikkal.

 

 tengelykereszt Vissza a topikba 2010-11-17 23:17:11 (#29)

Na ja. Odabent magánzárkák vannak, se papír se ceruza, de a koszt elmegy:)

 

A hozzászólás:  emem Vissza a topikba 2010-11-17 22:18:59 (#28)

most fogtad meg a lényeget: Izaura az alap

egyébként mennyire kihalt a rejtélyes...

:-)))

Előzmény:  fokhagymabors Vissza a topikba 2010-11-17 18:36:43 (#26)

ez számomra felfoghatatlan.

 

vegyél pár noname statisztát, meg egy beteg gyerek koponyáját, csinálj hozzá egy zs-kategóriás Delta-epizódot a standard ufós sémák segítségével és tedd fel a youtube-ra.

 

És lesz élő mozgó életképes ember, aki még ezt is beveszi, hogy ez valóság!!!!!!!!!!!!!!

nagyon brutál!

igaz, hogy ebben az országban Isaurára is gyűjtöttek pénzt...

 

 

Előzmény: emem (48)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2010.11.18 0 0 50

 

 

http://www.marsanomalyresearch.com/evidence-reports/2010/186/vatican-aliens.htm

 

 

Persze Skipper "sem tenné rá a nyakát".

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (40)
emem Creative Commons License 2010.11.18 0 0 49

meg fogsz lepődni: semmit sem utasítok el, de még ha így lenne, akkor is írhatnék bármelyik topikba

a durvulás pedig 99%-ban X<3 db topiktárs számlájára írható

 

Előzmény: auretiel (42)
emem Creative Commons License 2010.11.18 0 0 48

a kérdésem is, és tk válasza is arra vonatkozott, hogy egy másik Rejtélyes topikot töröltek, illetve több topiktársat letiltottak egy napra

senki nem beszélt rólad, pláne nem bolondokházáról!

viszont a reakciód ismeretében azt kell mondanom, hogy az téged minősít

Előzmény: Olcsolab (35)
auretiel Creative Commons License 2010.11.18 0 0 47

Nem az érdeklődéssel van a gond. A stílussal amit képviselsz. A kettes pont viszont NEM A TE DOLGOD!!!!!! Mindenki tanulni jön. Te viszont kioktatsz. Lényeges különbség. Találtak egy koponyát ami nem hasonlít a normál koponyához. A vizsgálatok érdekes eredményeket hoznak. Te mit írsz erre? Idemásolom:

 

Hazugság az egész szöveg.

Csóró egy genetikai baki következménye.

Miért jó ilyen marhaságokon rágódni?

 

Még nem is láttál minden bizonyítékot nem ismered a kutatási eredményeket, de azonnal azt mondod hazugság.

Megsúgom neked, de xsak halkan az embertársaid nem hülyék. Csak te nézed őket annak. Sztem ez téged minősít inkább.

Előzmény: joy (45)
munyamunya Creative Commons License 2010.11.18 0 0 46

Nagyon sok mindenben hiszek, amit te csípőből mesének aposztrofálnál, de ettől még nem lesz egyikünknek vagy másikunknak jobban igaza. Ami ezt a koponyát illeti, csak leírtam még egy-két infót, ami talán tisztáz néhány kérdést, amit más kommentelők vetettek fel. Nem tudom megítélni, mennyi a valóságtartalma ennek a dolognak, de annyit kijelenthetek, h az én világképembe pompásan beleillik, és nekem nem okoz semmiféle traumát, ha tényleg valódi. Mint ahogy egyébként az sem, ha nem az, mert az én meggyőződésem nem emberek által kibogozott, nagy nehezen megfejtett rejtélyekből fakad, nem ilyesmin alapul.

Előzmény: joy (44)
joy Creative Commons License 2010.11.18 0 0 45

A miért járunk ilyen topicokba?

-1. Mert sokminden van e Világban, amit nem ismerünk, de szerentnénk megismerni.

-2. Mert a hitterítők mellett jónak látjuk észhez téríteni a még nem tejlesen elhülyült embertársainkat.

 

Sajnos az információk hatalmas hamisított szemétdombjában nagyon ritka az igazi gyöngy.

Előzmény: auretiel (42)
joy Creative Commons License 2010.11.18 0 0 44

Te hiszel az ilyen bugyuta mesékben?

Előzmény: munyamunya (36)
tengelykereszt Creative Commons License 2010.11.18 0 0 43

Olcsolab

Ezt most nagyon alaposan félreértetted. Én voltam zárkában. Puff neki.

De az elég jellemző, hogy hogyan értetted félre. Állásfoglalást fogok kérni a moderációtól.

Előzmény: Olcsolab (35)
auretiel Creative Commons License 2010.11.18 0 0 42

Még nem. Bár csak prüntyögök angolul,(nem érdekel ha ez vkinek nem tettszik) ez még nem az. De olvasta egyéb topikbejegyzéseidet és nagyon el tud durvulni a dolog. Ha vki mindent eleve elutasít minek jár ilyen topikokra? És most nem is feltétlenül rólad beszéltem.

Előzmény: emem (39)
namostakkormivan Creative Commons License 2010.11.18 0 0 41

Itt megtalálod:

 

http://www.taringa.net/posts/info/820517/Hoaxes_-Imagenes-que-no-son_.html

 

régi sztori, úgy a lap közepén más köntösben...

Előzmény: Törölt nick (40)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.18 0 0 40

Forrást plz

Előzmény: Rejtélyvadász (37)
emem Creative Commons License 2010.11.18 0 0 39

a 19, 20, 21 szerinted fikázás?

Előzmény: auretiel (33)
astronom Creative Commons License 2010.11.18 0 0 38

A könyvtár alagsora egy nagy felújításon esett át, amely már többszáz évet megért, s amely olyan poros padlót rejtett, melyet már több, mint 500 éve nem taposott ember.

 

 

Ez ugyanakkora hoax, mint amikor abba a másik topikba beírtad. Abban igazad van, hogy ebbe  a topikba is beleillik :O))

Előzmény: Rejtélyvadász (37)
Rejtélyvadász Creative Commons License 2010.11.18 0 0 37

 

 

Egy másik topikon már volt róla szó, de ide is illik :

 

"....Az űrlényekre hasonlító csontvázak a Vatikán könyvtára alatt lévő többszázéves alagsor padlózata alól kerültek elő. A könyvtár alagsora egy nagy felújításon esett át, amely már többszáz évet megért, s amely olyan poros padlót rejtett, melyet már több, mint 500 éve nem taposott ember.

 

Az alábbi képen az egyik felújítást végző munkás látható, amint egy földönkívüli koponyát tart a kezében, amit a századok őriztek meg a feledés homályából. A Vatikáni Rendőrség az összes könyvtárba vezető bejáratot lezárta. Még a Vatikán szóvivője is kifejezte a leletek miatti félelmét és aggodalmát. Később visszavont minden információt. Sajtó források szerint egyes világbiztonsági szervezetek nyomására János Pál pápa példa nélküli elnémítási kampányt indított el......"

 

(Megjegyzendő, hogy a leletek alapján rekonstruált lény képe pontosan úgy néz ki, mint az un. Szürkék, akik az UFO irodalomban el szokták rabolni az embereket.)

 

Az alábbi képen az egyik felújítást végző munkás látható, amint egy földönkívüli koponyát tart a kezében, amit a századok őriztek meg a feledés homályából. A Vatikáni Rendőrség az összes könyvtárba vezető bejáratot lezárta. Még a Vatikán szóvivője is kifejezte a leletek miatti félelmét és aggodalmát. Később visszavont minden információt. Sajtó források szerint egyes világbiztonsági szervezetek nyomására János Pál pápa példa nélküli elnémítási kampányt indított el.
munyamunya Creative Commons License 2010.11.18 0 0 36

A nyitóban belinkelt video egy igencsak rövid tájékoztató csupán, akit érdekel, végignézhet egy 8 epizódos, hosszú előadást, amiben nagyon részletesen elmondja a bácsi, h hogyan jutott hozzá a koponya, hogyan kezdte el MÁSOKKAL vizsgáltatni (nem ő csinálta a vizsgálatokat), 11 különféle laborral dolgozott együtt (azért csak ennyi, mert mások nem is álltak szóba vele), és több tévécsatornán is megjelent már (The Learning Channel, NatGeo, Extra, ANimal Planet). A különféle betegségelméletek az alaki deformitásoktól eltekintve nem adnak magyarázatot a számtalan egyéb furcsaságra a koponyával kapcsolatban: hatalmas belsőfül-csontok, rendkívül alacsony szájpadlás, különös, textil szerű anyagszálak és piros színű, ismeretlen összetételő anyagmaradványok a csont belsejében, hiányzó hátsó koponyakutacs, a csont ellenállása annak a maró anyagnak, amelyben az emberi csontokat szokták DNS teszt előtt szétmállasztani (az emberi csont pár órán belül elmállik, ez a csont azonban hosszú hónapokig csücsült a folyadékban és semmi sem történt, végül egy sokkal erősebb vegyülettel tudták csak szétmaratni és így elvégezni a vizsgálatokat), stb. stb. Számtalan egyéb jellemzője van a koponyának, amit semmilyen torzulást okozó betegség nem magyaráz.

 

 

Itt is akad egy kis plusz info magyarul:

http://ufo.zug.hu/cikk/a-csillaggyerek_232.php

Előzmény: auretiel (13)
Olcsolab Creative Commons License 2010.11.18 0 0 35

Arra nem gondolsz, hogy nem mindenki internetezik éjjel-nappal?

 

Amúgy milyen lekezelő már így valakit, csak azért mert egy ideig nem szól, bolondnak beállítani? Te mit szólnál hozzá, ha veled csinálnák? Ja, akkor fel lennél háborodva, ugye?

Előzmény: tengelykereszt (29)
Olcsolab Creative Commons License 2010.11.18 0 0 34

"És lesz élő mozgó életképes ember, aki még ezt is beveszi, hogy ez valóság!!!!!!!!!!!!!!" - Ha ezzel rám utalsz, tévedsz, mivel eddig semmit nem állítottam százasra, hanem feltételezéseket tettem, és azokat mérlegeltem, mi szól mellette-ellene, mert érdekel más véleménye erről a dologról. Ennyi és nem több.

Előzmény: fokhagymabors (26)
auretiel Creative Commons License 2010.11.18 0 0 33

Miért nem jött be? már megint fikáztok.

Előzmény: emem (32)
emem Creative Commons License 2010.11.18 0 0 32

az egy ütős önbeteljesítő jóslat volt :-)

Előzmény: auretiel (31)
auretiel Creative Commons License 2010.11.18 0 0 31

Naná hogy nem hagy hiszen önnön okosságától nem is lát minket, annyira lenéz. Mellesleg amit a 7-esben jósoltam bekövetkezett, bár ehhez nem kellett nagy jóstehetség.:(

Előzmény: Törölt nick (27)
joy Creative Commons License 2010.11.18 0 0 30

Most meg ormányfölhívásra gyűjtöttek pénzt a vörösiszap-károsultaknak ... amiből a közterületet hozzák majd rendbe, a károsultaknak meg ló@.

Kellene nyitni egy hiszékenység fórum csoportot, és az ilyen baromságokat oda gyűjteni, mert ezek nem rejtélyesek, hanem puszta hülyeségek, hamisítványok.

:o/

Előzmény: fokhagymabors (26)
tengelykereszt Creative Commons License 2010.11.17 0 0 29

Na ja. Odabent magánzárkák vannak, se papír se ceruza, de a koszt elmegy:)

Előzmény: emem (28)
emem Creative Commons License 2010.11.17 0 0 28

most fogtad meg a lényeget: Izaura az alap

 

egyébként mennyire kihalt a rejtélyes...

 

:-)))

Előzmény: fokhagymabors (26)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.17 0 0 27

Nemááá.. pommost majnem elkeztem ufóhinni... ménem hacc minket hülyének lenni...?

:D

Előzmény: fokhagymabors (26)
fokhagymabors Creative Commons License 2010.11.17 0 0 26

ez számomra felfoghatatlan.

 

vegyél pár noname statisztát, meg egy beteg gyerek koponyáját, csinálj hozzá egy zs-kategóriás Delta-epizódot a standard ufós sémák segítségével és tedd fel a youtube-ra.

 

És lesz élő mozgó életképes ember, aki még ezt is beveszi, hogy ez valóság!!!!!!!!!!!!!!

nagyon brutál!

igaz, hogy ebben az országban Isaurára is gyűjtöttek pénzt...

Előzmény: Olcsolab (-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!