Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 13

államkötvényt veszek belőle.

Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 12

csaxólok,hogy nekem nincs bankszámlám és postás hozza a fizetésem,mert a munkáltatómnál jeleztem,hogy a továbbiakban nincs folyószámlám.kicsit röfögtek az elején emiatt de azóta jópár ember ugyanigy kéri a zsetont.

Előzmény: Nadzsi (11)
Nadzsi Creative Commons License 2010.11.10 0 0 11

Sajnos a bérek jelentős részét banki utalással fizetik. Felértékelődik a zsebből zsebbe feketemunka.

Előzmény: Psycho Dad (3)
renegade Creative Commons License 2010.11.10 0 0 10

Korai a félelem és túlzó a feltételezés.

 

Azt én sem hiszem, hogy a bankbetéteket államosítják. Az viszont minden további nélkül elképzelhető, hogy államcsődközeli helyzetben vagy befagyasztják, vagy kitalálnak rá valami extra adót. (V.ö.: "Fizessenek a gazdagok!")

 

Szerintem egyáltalán nem túlzás szépen, előrelátóan átutalni egy külföldi bankba, amit lehet. (Azt például ki hitte volna, hogy einstandolják a 8%-ot?)

Előzmény: tmbg (4)
blogger Creative Commons License 2010.11.10 0 0 9

Az eddigiek után nem elképzelhetetlen. A magam részéről örültem az mszp bukásának, és drukkoltam, hogy a fidesz helyretegye a gazdaságot, de az eddigiek alapján nincs jele náluk hosszú távú tervnek, csak pillanatnyi ötletelésnek, úgyhogy nem kizárt, hogy 2012-ben "megkérik" azokat, akiknek van megtakarításuk, hogy segítsék ki az államot átmenetileg, mint most a nyugdíjpénztári pénzekkel.

 

Falraborsóthányó Creative Commons License 2010.11.10 0 0 5

Nem  oly rég  még  a  fidesz  harsogta:  EL A KEZEKKEL  A  "MANYUP"tól!!

 

De  sajnos  még  ez  a  "lenyúlás"  /bankbetét/   is  2/3-dal  történik!!!  Erre  adtuk!!

Előzmény: andzsin (-)
tmbg Creative Commons License 2010.11.10 0 0 4

Korai a félelem és túlzó a feltételezés. Bár még mindig nem tudni, hogy a szlovák 10%-nyi visszalépő helyett itt milyen ösztönzéstől lesz radikálisan és biztosan több. Viszont a jelenlegi pálya szerint néhány év múlva esélyes az államcsőd, árfolyamzuhanás, devizabetétek befagyasztása, így lesz ennek értelme.

Előzmény: andzsin (-)
Psycho Dad Creative Commons License 2010.11.10 0 0 3

Az ország 1/3-a meg lexarja, mert olyan szegény, hogy örül, hogy kitart hó végéig, s nincs bankbetétje!

Előzmény: Tafkó Birgut (2)
Tafkó Birgut Creative Commons License 2010.11.10 0 0 2

Az ország 2/3-a ezt akarja....

 

Előzmény: andzsin (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 1

Akartam mondani ,ez egy egyszerű módja,hogy ne kelljen rettegni ...

,, Többektől hallottam, hogy átvitték a Bank Austriába a bankbetétjüket, mert itthon bármi megtörténhet."

Előzmény: andzsin (-)
Törölt nick Creative Commons License 2010.11.10 0 0 0

tr0ll

Előzmény: andzsin (-)
andzsin Creative Commons License 2010.11.10 0 0 topiknyitó

szép új világ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!