Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 429

akkor mindegy

Előzmény: Törölt nick (428)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 428

Futáshoz nem viszek magammal fényképezőgépet, meg telefont sem.

 

Mit hoztam volna nyilvánosságra, azt, hogy gyakorolják a tömeg elleni fellépést?

Előzmény: Törölt nick (427)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 427

erre nem tudok mit írni.

nem értem, ha láttad, miért nem vetted fel, vagy legalább hoztad nyilvánosságra, ha máshogy nem álnéven, nem itt a polidilin, hanem fajsúlyosabb helyen.

csak így elmondva, elég hihetetlennek tűnik, vagy félreértésnek.

Előzmény: Törölt nick (425)
armadillo Creative Commons License 2012.11.30 0 0 426

eddig a 40aláíróértelmességi + Gréczy 3 pld.

Előzmény: T.Tanácsos (410)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 425

Igen. Hetekkel előtte, folyamatosan.

 

És emlékszem, hogy a "tömeg" akin gyakoroltak román(!) zászlót lengetett, és ezzel gyakoroltak. kutyákkal.

Előzmény: Törölt nick (423)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 423

igen. hetekkel előtte.

 

Előzmény: Törölt nick (420)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 420

Nem. Ez igaz.

 

Én ugyanis láttam, azt a felkészítést. (itt tőlünk nem messze)

Előzmény: Törölt nick (419)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 419

zandekosan, hetek alatt keszitettek elo azt a lelkiallapotot, amiben a rendorok eleve varhatoan etikatlanul kellett, hogy viselkedjenek!"

 

ez akkora baromság, hogy szinte fáj

Előzmény: Törölt nick (416)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 418

Na csak sikerült addig provokálni, amig perel.

 

Helyes.

Előzmény: T.Tanácsos (417)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.30 0 0 417
Előzmény: T.Tanácsos (338)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.30 0 0 414

Végső soron a rendőrök lehettek frusztráltak.

A felvezényelt kisrendőrök, és a vidéki rendőrök teniszpályán a sátorban kialakított "szálláson" aludtak.

Haza nem mehettek, és folyamatosan hangoztatták, hogy a "szemét fideszesek" miatt.....

Ennyit a lelki háttérről.

Előzmény: Törölt nick (407)
két kézzel Creative Commons License 2012.11.30 0 0 411

Tudósítók azt jelentik, hogy kicsit több fogyott eddig, mint Gyurcsány Ferenc "Kibaszott jó könyv a magyar baloldalról" c. könyve.

Előzmény: T.Tanácsos (410)
T.Tanácsos Creative Commons License 2012.11.30 0 0 410

Hogy fogy a könyv?

Előzmény: Törölt nick (390)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.29 0 0 409

BE csak azt írja le, amit látott. én nem voltam ott, így nem tudom megítélni, mindenesetre az igaz, hogy valami hasonlóra számolni lehetett.

mindenesetre azóta sem történt hasonló, hálistennek.

Előzmény: Törölt nick (407)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.29 0 0 406

babarczy eszter témába vágó facebook-hozzászólásaiból  (BE-t nagyon zavarja a sok összeesküvéses teória)

 

"Ha áll egy rendőr-sorfal a Deák tér felé, azok visszafordíthatták volna az arrafelé érkezőket. Ha az ott álldogáló narancsos mellényű Fideszes szervezők akarták volna, szintén visszafordíthatták volna őket.

Deák tér felől jöttek, és a Fideszesek nem akadályozták ezt meg. És a rendőrök sem. Úgyhogy ha itt volt összeesküvés, az a Fidesz-szervezők és a rendőrség között állt fenn

 

A Fidesz azt állítja, hogy bemondták, hogy ne menjenek a Deák tér felé a gyűlés résztvevői. Nem hallottam, hogy bemondták volna, de ez még nem bizonyíték. Ami bizonyíték, az az, hogy a Fidesz-szervezők nem akadályozták meg, hogy a Deák-tér felé jöjjenek, noha erről volt egy megállapodás a rendőrséggel (ők sem tagadják). a Fidesz szervezők nem fordították vissza a helyes irányba a tömeget.

 

. A rendőrök nagyon be voltak rágva, ez szeptember 18-án éjjel jól látszott. Már letérdepeltetett figurának fújtak az arcába könnygázt (a szemem láttára). Halál idegesek voltak, vidékről felvezényelt csapat (hallottam az akcentusukat), semmiféle alapismeret arról, hogyan kell kulturáltan tömeget oszlatni. Érdekes módon március 15-re kiválóan megtanulták.

 

Azt állítom, hogy se a rendőrség, se a Fidesz nem tett semmit annak érdekében, hogy a két tömeg ne keveredjen össze.

 

 [a rendőröknek] Oszlatási parancsuk volt. Ha ott volt valaki -- ahogy én is -- vállalta azt a kockázatot, hogy kap egyet, meg jó sok könnygázt. Én is kaptam, nem panaszkodom, mert tudtam, hová megyek.

Viszont volt egy pszichózis a kormányban szerintem, hogy veszélyes nácikkal van tele az utca. Ami teljesen tarthatatlan a tények fényében. A valóságot sajnos csak az akkori rendőri vezetés tudja, ők pedig hallgatnak. Ahogy hallgat Pintér is."

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.11.29 0 0 405

:) Nem is olyan egyedi.

 

Néhány felmérés szerint voltak akik szerint a Fidesz volt kormányon 2010 előtt.....

Előzmény: nem harcolok (399)
armadillo Creative Commons License 2012.11.29 0 0 404

aktív verőlegényként, In-Kalosként, esetleg vezetőként, vagy csak belesimulva a fakabátostömegbe?

Előzmény: soldat inconnu (402)
soldat inconnu Creative Commons License 2012.11.29 0 0 402

"Hogy jon a TEK a 2006 oszi esemenyekhez?"

 

"Állítólag", jó néhány tekes tevékeny résztvevője volt a 2006. október 23-i rendőrterrornak. Olyannyira állítólag, hogy több helyről kaptam ez irányú megerősítést, de cáfolatot viszont soha.

 

És ez mindent megmagyaráz: Orbánc véreskezű pribékek közül toborozta a zsoldosait...

Előzmény: Törölt nick (380)
IV. Pacacár Creative Commons License 2012.11.29 0 0 401

A kép alatt az aláírás:

 

" beszélni, tettekre van szükség"

 

 

Ja? Beszélni? Azt én is tudok!

nem harcolok Creative Commons License 2012.11.29 0 0 399

És látod, folytatja.

 

Nem hisz a Népszabadságnak és Budapest főkapitányának. Nem hisz a 2007-es döntésnek, ami erősen nem fidesz-éra volt. bár ha debreczeni még egy kicsit foglalkozik a témával, simán kideríti, hogy 2007-ben már a fidesz volt hatalmon.

Előzmény: Törölt nick (389)
IV. Pacacár Creative Commons License 2012.11.29 0 0 394

Tíz pont!!!!

 

. . . . . . . . . .

Előzmény: Törölt nick (393)
látható Creative Commons License 2012.11.29 0 0 392

"Elégedettek vagyunk a bűncselekmény minősítésével, de túlságosan súlyosnak tartjuk a kiszabott büntetést" - mondta az [origo]-nak Sándor László, Galambos János védője, bár számításai szerint az előzetesben eltöltött 3,5 év és a törvényi kedvezmények miatt védencének még így sem kellene egy napot sem rács mögött töltenie. Az ügyvéd elmondása szerint sem ő, sem védence nem fél attól, hogy a meghalt futballista vagy klubjának szimpatizánsai, drukkerei bosszút állnának: "Semmi atrocitás nem történt az elmúlt négy év alatt, pedig járok meccsekre." "Magam is Fradi-drukker vagyok" - tette hozzá a védőügyvéd.

 

http://www.origo.hu/itthon/20060424enyhebb.html

 

Kiderült, hogy a korábbi nyilatkozatokkal, feltételezésekkel ellentétben az azonosított támadók többsége nem a rendőrség és a magánbiztonsági szolgálatok által jól ismert futballhuligán.

 


Előzmény: nem harcolok (387)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.29 0 0 389

Igazad van.

Fanatikusokkal (önigazolókkal) nem érdemes vitatkozni. :)

 

 

Előzmény: nem harcolok (388)
nem harcolok Creative Commons License 2012.11.29 0 0 388

minek vitatkozol?

 

be kell idézni a tényeket, és kész.

aztán vagy segít, vagy nem.

 

Előzmény: Törölt nick (385)
nem harcolok Creative Commons License 2012.11.29 0 0 387

Ez a mozzanat megerősíti, amit úgyis tudunk. A tévéostromban oroszlánrészt vállaló ferencvárosi és egyéb futballhuligánok

 

 

 http://nol.hu/cikk/438591/

  

Szombaton a Fővárosi Főügyészség ötvenoldalas vádiratot nyújtott be a bíróságra az MTV székházának szeptemberi ostromának 24 résztvevője ellen. Közérdekű üzem működésének megzavarásával, és garázdasággal, illetve lopással vádolják őket. A Népszabadság értesülése szerint az ügyészség több vádlottal szemben – az őszi eseményekkel összefüggésben – hivatalos személy elleni erőszak gyanújával nyomoz.

  

A BRFK közvetlenül a Szabadság-téri zavargások után állított fel egy nyolcfős nyomozócsoportot az MTV épülete előtt kövekkel dobálódzó, autókat (és részben az épületet is) felgyújtó támadók azonosítására. Az egység mostanáig a nyilvánosságot kerülve dolgozott.

 

Tóth Gábor ezredes, Budapest főkapitánya bűnügyi helyettesének közlése szerint a nyomozók több mint százórányi, döntően a kereskedelmi televíziók, kisebb részben a rendőrség saját felvételeit kockáról kockára átnéztek, közel félezer lakossági bejelentést értékeltek. Kihallgattak 300 tanút.

 

Kiderült, hogy a korábbi nyilatkozatokkal, feltételezésekkel ellentétben az azonosított támadók többsége nem a rendőrség és a magánbiztonsági szolgálatok által jól ismert futballhuligán.

 

Előzmény: Törölt nick (381)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.29 0 0 385

Eddig is volt próbálkozás az események átírására, de úgy látom Debreczeni gátlástalanul teret engedett a fantáziájának.

két kézzel Creative Commons License 2012.11.29 0 0 371

Nagyon meg kell legyen fizetve, hogy ilyeneket mondjon.

Előzmény: Törölt nick (370)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 369

Istenem, de szánalmas már ez a szerencsétlen média-prostituált...

Előzmény: Törölt nick (361)
soldat inconnu Creative Commons License 2012.11.28 0 0 368

A "könyv" és a "könyvbemutató" valóban a politikai bűnözés kategóriájába tartozik...

 

Remélem, a honoráriummal nem marad adós a magyar nemzet, és Debreczeni pontosan azt kapja, amit megérdemelt... :-)))

Előzmény: Törölt nick (361)
Törölt nick Creative Commons License 2012.11.28 0 0 367

Szép méretes öngól ez a "demokratikus ellenzéknek". Hajrá Debreczeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Előzmény: Törölt nick (334)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!