Keresés

Részletes keresés

Monster99 Creative Commons License 2011.12.18 -1 0 1702

a magyarok süketek!eltudnám magam sírni annyira sz.r ez a nő

Monster99 Creative Commons License 2011.12.18 -1 0 1701

muri enikőnek nincs hangja!!!!!!!!!!!!!!!!!!csak üvölt mint egy sakál.kiváncsi lennék mit tett azért hogy ott legyen........

\"DonMarcel\" Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1700

helyesbítek :)

Kocsis Tibó

\"DonMarcel\" Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1699

Amikor azt írtam, hogy hosszútávon nem biztos, hogy az a "nyerő" aki a fináléba kerül vagy megnyeri, nem Enikőre vagy Tibire értettem, hanem általánosságban -Wolf Kati, Király L Norbi akikről többet hallunk, vagy akik megnyerték pl. Csillag születik-et Tabáni vagy a kis fiatal gyerek akikről meg alig.

 

Ha már ki kinek drukkol, hajrá Kocsit Tibó :)

 

Előzmény: Tangensalfa (1697)
Tangensalfa Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1698

Nyomom az SMS-eket Bakker :D :D

Előzmény: pontatlan pentatlon (1688)
Tangensalfa Creative Commons License 2011.12.17 0 1 1697

Ennek így kellett lennie, és így is lett :)

 

Bár én speciel nem rajongok a "lírai"dallamok iránt, és akkor finom voltam, de Enikő most is remekül énekelt, ami Kocsis Tiborról is elmondható. Ők már mindketten nyertesek, de én továbbra is Enikőnek drukkolok :) Remélem számomra kedvesebb dallamokat is hallok még a műsorban.

 

"nem biztos, hogy hosszú távon mindig az a nyerő aki a fináléba kerül" ezzel egyet értek, de majd "meglássuk".

Szerintem Baricz Gergőnek lehet jövője a egyedisége miatt, de szerintem a kettő legjobb-ba valóban nem neki kellett kerülnie.

 

Láttam itt egy érdekes dolgot a fórumon és erre írom, hogy amúgy nekem is az volt a benyomásom, hogy a kezdeti szerénysége Gergőnek a műsor folyamán elveszett, s már-már az ember kételkedik benne, hogy akkor is valós volt-e a dolog. S szerintem ez is közrejátszhatott a kiesésében.

Na mindegy.

 

Hajrá Enikő!!

 

\"DonMarcel\" Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1696

Sztem várható volt, hogy azért a fináléba nem jut be, csak így Tarány Tamástól "vette" el azt a lehetőséget, hogy talán  esélye lett volna a fináléba kerülni.

Persze valóban kérdés Tamásra mennyien szavaztak vagy, hogy mennyire tiszta a szavazás.

De nem biztos, hogy hosszú távon mindig az a nyerő aki a fináléba kerül.

Mellesleg, Gergő hirtelen milyen "szerény" lett ismét...

okinayab Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1695

Egyetértek!!!!   Jobb későn mint soha...

Előzmény: kinte1 (1693)
\"DonMarcel\" Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1694

Én is ezt mondom, hogy végre kiesett.........előbb kellett volna.

Hmmmm....most miért is nem ugrál a színpadon?

kinte1 Creative Commons License 2011.12.17 0 0 1693

Na végre! Kiesett....köszönöm Istenem...

roland88 Creative Commons License 2011.12.16 0 0 1692

Nem azt mondta, hogy én veszítek a legtöbbet, hanem, hogy én veszítHETEK a legtöbbet, és ez igaz is volt. Az Ördög Nóra nem alszik az egy sima szóvicc volt. Ettől függetlenül lehet, hogy manipulálják a szavazatokat, de ez nem ebből derült. Mindenesetre tényleg érdekes hogy tulajdonképpen közfelháborodás tárgya a kiesése és Gergő továbbjutása. Az biztos, hogy Tamás többre fogja vinni mint Gergő..

Előzmény: transporter11 (1669)
kinte1 Creative Commons License 2011.12.14 0 0 1691

most nézem kvára egyet írtunk...nagyon egyetértek veled,és örülök,h más is így látja!! Bariczkát  felkarolta talán az rtl. tudod,mint anno Fábri Sándor pártfogoltját azt a mesemondó kisfiút. Ő meg azért nyerte meg,mert hátrányos körülmények között éltek,vagy vmi ilyesmi....Vmiért futtatva van Baricz,mert a csapból is ő folyik, főleg a tévében:)) talán Keresztes,mert ő is román származású,vagy nem tudom én... de már kieshetne:(

Előzmény: laurensz (1677)
kinte1 Creative Commons License 2011.12.14 0 0 1690

Jó reggelt!Pálinkásat:)  Tarány hanga messze menőkig vitt mindent. Én nem tudom hol az emberek esze. Illetve füle. Mit esznek pl.a román fiún. Annyira nyomják a gyereket, főleg Ildink,figyeljétek meg, meg fogják vele nyeretni.:( Már két hete ezt mondom...Megaszarból kivágták,itt meg bent van az első háromban. A bekerülő zenéjén kívül ( mert lássuk be az nagyon karaj volt) nem sok sz.rt muzsikál...én úgy hallom: sokszor hamis is...nekem ő egy nagy nulla.... de majd a fiatal tini lányok nyomják neki ezerrel az sms-t. hogy miért? mert helyes-állítólag. vagy a sérója miatt...nem tom. én azt sem értem a K.Vera hogy jutott el idáig. voltak nála jobbak a beválogatáson...ő meg jól tudott somolyogni...hát van ilyen. De istenem,ne megint olyan nyerje,akinek nem olyan jó a hangja:(

pemete57 Creative Commons License 2011.12.14 0 0 1689

  Nem is tudom, hogy Deák Bill Gyula mit keres egy lábbal színpadon 30 éve..

Előzmény: valakimás27 (1633)
pontatlan pentatlon Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1688

Ne csak szurkolj, szavazz:)

Előzmény: Tangensalfa (1686)
Tangensalfa Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1687

Bocs a kisbetűk miatt Tarány Tamás.

Tangensalfa Creative Commons License 2011.12.11 0 1 1686

Szerintem sem tarány tamásnak kellett volna távozni, Enikőnek meg végképp nem kellett volna párbajoznia. Számomra ez érthetetlen volt!!

Enikő az első dalt úgy énekelte, mint ahogy az eredeti szól, totál jól és totál olyan volt a hangzása is és a második dal is kiváló volt. A párbaj dalt is szerintem  higgadtan és színvonalasan megoldotta. Megmondom őszintéh, h ha Enikő esett volna ki hát azon felháborodtam volna, bár szerintem nem kellett volna kiesnie Tarány Tamásnak sem. 

Egyet értek Geszti Péterrel, h stabil énekes Enikő, szerintem ezt a stabilságot a párbajdalában sugárzott nyugodtsága is erősítette bennem nézőben. Szerintem az első helyezettnek Enikőnek kell lennie.

 

Hajrá Enikő!!

 

pontatlan pentatlon Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1685

Hiteles többségi vélemyény? Az micsoda?:)

Zenetanárok, zenészek, oparaházi magánénekesek, popsztárok, zeneakadémiai vezetők és utcazenészek szavazhatnának csak, mert ők a hozzáértők??

Hogyen szeretnéd elérni, hogy hiteles legyen a többségi vélemény?

 

Mihez kéne megkérdeznem bárkit is? Azt mindeki tudja, hogy ez egy licencműsor, ahol a közönség véleménye számít első körben, ha tetszik ez nekünk, ha nem.

Előzmény: krapek (1684)
krapek Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1684

Ebbe  a rendszerbe nem gikszerek csúsztak be, hanem alapvetően alkalmatlan a  hiteles többségi vélemény megjelenítésére.

 

Nem hiszem, hogy mindenkit megkérdeztél vonlna a témában, ezért nem tudom miért gondoljod magad  hivatottnak mindenki nevében nyilatkozni .

Előzmény: pontatlan pentatlon (1683)
pontatlan pentatlon Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1683

Egyetlen dolog számít: az összesített szavazatszám. Semmi más. Ebben a rendszerben elkerülhetetlen, hogy néha ilyen gikszerek csússzanak be.

Bármilyen választáson fanyaloghatnánk ilyen alapon, hogy így meg úgy, de senkit sem érdekel ez....

Előzmény: krapek (1682)
krapek Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1682

Jav:

 

Vagyis nem a nézők, hanem csak egy elfogulatlannek egyáltalán nem nevezhető részük szavazatainak alapján esnek ki, illetve jutnak tovább a versenyzők

krapek Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1681

"Nézői szavazatok alapján" ejztették ki. Ez nagyon kifejező és egyben csúsztatós megfogalmazás. Ugyanakkor nem hazugság, csak éppen rendkívül inkorrekt. Vagyis nem a nézők, hanem csak egy elfogulatlannek egyáltalán nem nevezhető szavazatainak alapján esnek ki, illetve jutnak tovább a versenyzők. Ráadásul a rokonság, az ismerősi kör és a szavazási hajlandóságig lehülyített plebs annyi sms-t küld, amennyit a vagyoni helyzete megenged. Arról nem beszélve, hogy mindenféle nemkívánatos megfontolások (pl. Erdélyi illetőség kapcsán politika) is szerepet játszhatnak, és szerintem játszanak is bennük.

 

A mentorság egy gyerekes bohóckodás. Sokkal igazságosabb a közönségszavazatokkal kombiált hagyományos zsűrizés.  

Előzmény: * * BPO-700 * * (1680)
* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1680

Döntetlen volt a mentor-szavazat. Nézői szavazatok alapján ejtették ki Tamást. nem igaz?

 

- -

 

Az, hogy a színfalak mögött mi játszódik le, az más kérdés! Ennyi erővel akár azt is mondhatjuk, hogy a mentoroknak meg lett mondva, hogy kit küldjenek haza!

 

Ezen el lehet vitatkozni, sőt! :)

Előzmény: krapek (1679)
krapek Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1679

Én nem vennék rá mérget.

Előzmény: * * BPO-700 * * (1678)
* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1678

A nézők ejtették ki Tamást.

Előzmény: laurensz (1677)
laurensz Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1677

Sziasztok tiszta szégyen kiesik a legjobb hang a legnagyobb tehetség tarány tamás és besétál a döntöbe az a hangtalan bot fülü tanyasi gyerek  baricz aki csak nyávog mint akinek a tökét húzzák de köszönhetsük még a depreszios keresztesnek is aki kiejtette tomit szép volt magyarország ugy látszik nem csak pénze nincs a országnak de füle se 

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1676
Lehet valami érdekeltsége van a csatornánál. Rtl-t ismerve, ez elég ok nekik. :/
Előzmény: Atila the hun (1673)
* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1675

Így igaz!

Előzmény: Atila the hun (1673)
* * BPO-700 * * Creative Commons License 2011.12.11 0 0 1674

Hát ja.

Előzmény: krapek (1672)
Atila the hun Creative Commons License 2011.12.10 0 0 1673

Szerintem a válogatóig sem szabad lett volna eljutnia. Totál tehetségtelen gyerek. Én nem is értem hogyan juthatott el idáíg. Nála sokkal tehetségesebbek vesztek oda :(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!