Keresés

Részletes keresés

Qqberci Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3353
1etértek...
Előzmény: magyarász (3351)
Qqberci Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3352
1etértek.
Előzmény: magyarász (3351)
magyarász Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3351
" Mindenkinek szíve joga, miért áll ki, mikor vonul fel, ír borzalmas SMS-eket s ejt könnyet. De azért illene súlyozni! Mert sem első-, sem másod-, sem harmadsorban nem a Boros-Bochkor páros veszett el ebben a csatában, hanem a demokrácia reménye. Ugyanis a hatalom jelenlegi és leendő birtokosai azt vágták egy ország képébe, hogy mindenki tehet egy szívességet: a mai Magyarországon a két meghatározó párt négy katonája elég ahhoz, hogy zárójelbe tétessék mindaz, amit eddig a demokráciáról, a törvényességről, a politikai hatalom és a gazdasági szféra szétválasztásáról szerettünk volna gondolni. "
Ezt is belinkelhetted volna, mert ez sokkal fontosabb, itt van a kutya elásva.
Előzmény: szevasztok lúzerek (3335)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3349
Ennyit az egész műhisztiről. Ugyanazon a hullámhosszon folytathatják alpári "szellemeskedésüket". Mi változott?
Előzmény: M47-1239 (3344)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3348
El sem mentem az EP-re, mert nem láttam értelmét. Miért nem láttam értelmét? Tőlünk még messze van Európa. A FIDESZ nem alternatívája az MSZP-nek. Az egyik korrupt, a másik hülye. Ilyen egyszerűen. A többi meg már, vagy még szinte nem is létezett.
Előzmény: István007 (3347)
István007 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3347
Oké, te tudod.
A bosszú nagy úr, nincs mit tenni.
(Ritka az, aki pontosan közli, eddig kire szavazott. Nem is kérdőjelezem meg, amit írsz, de biztos tudod, az emberek emlékezete elég szelektív, vagy pontatlan. Pl. egy EU választás után 25 %-nyian hazudják azt, hogy ők bizony szavaztak, miközben nem.)
Előzmény: Törölt nick (3346)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3346
Persze, hogy nem zavar az őszinteséged. Elmondom, eddig kikre szavaztam, mindig jobbat remélve.
1. MDF, annak aktív tagja is voltam.
2. SZDSZ, annak is voltam aktív tagja meg önkormányzati képviselője.
3.SZDSZ és FIDESZ (lista-egyéni megosztva).
A maradék ugyanez.

De most az MSZP-t és a FIDESZ-t meg kell büntetni. Csak a bosszú él bennem, mert jobb úgysem lesz, bárhová szavazok. Ráadásul mulatni akarok a pénzemért. Így a következő lesz: Jobbik és Munkáspárt, lista-egyéni megosztva.
Előzmény: István007 (3343)
Bga123 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3345

Menekülnek a hallgatók a NeoFM-ről és a Class-ról:))))))))))

 

http://www.vg.hu/vallalatok/reklam-es-media/menekulnek-a-hallgatok-a-neofm-rol-es-a-class-rol-297537

M47-1239 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3344

Jaj szegény Bochkorék mit sajnáltatták magukat,most meg mennek a Neo FM-re ripacskodni meg bumerángozni.

 

 

István007 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3343
Két rádióadó megszűnése miatt fogsz valamilyen szélsőségre szavazni?
Ezt nem mondod komolyan... Mármint azt, hogy egy olyan pártra szavazol, amelyik elveiddel szemben politizál. (Jelzem, hogy 1 db ilyen párt van, amit bátran szélsőségesnek lehet nevezni.)
A logikai bukfenc ott van, barátom, hogy -mint azt magad is nyilván pontosan tudod- ez a bizonyos párt eleve nem engedte volna szólni ezt a két rádiót "nemzetellenes" mivolta miatt, persze szerintük. Vagyis éppen azt a pártot készülsz megtámogatni szavazatoddal, amelyik tűzzel-vassal irtotta volna ezt a két rádiót.
Te pedig, ha az eddigiekből jól gondolom, a demokrácia elleni támadásnak veszed a két adó megszűnését.
Szóval tegyél rendet a fejedben, mert nagy a káosz!
Remélem, nem zavar az őszinteségem. Csak azt akartam mondani, hogy fő a nyugalom, ezt már nem lehet visszacsinálni.
Előzmény: Törölt nick (3330)
Samott Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3342
Es en nem is sirankoztam emiatt... :) Csak az a Lovasz gyerek bena nagyon mellette.
Előzmény: szevasztok lúzerek (3341)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3341
Ganszta is egy ordas bunkó, ha ez vigasztal.
Előzmény: Samott (3339)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3340
Mit vársz egy magát rappernek tartó lepukkant rockertől? Egyik sem igaz, valami meghatározhatatlan stílust képvisel. Ezt tizenévesektől hallottam.
Előzmény: Samott (3339)
Samott Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3339
Belehallgattam a Neo reggeli musoraba, az se volt kevesbe alpari, ha ez vigasztal.
Előzmény: szevasztok lúzerek (3335)
Samott Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3338
Juventus 28% + Petofi 15% + Radio 1 11%... tobbi a cikkben: A Juventushoz pártoltak a rádióhallgatók
Előzmény: Törölt nick (3336)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3337
Magam részéről a Kossuthon...
Előzmény: Törölt nick (3336)
szevasztok lúzerek Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3335

"Szipoghatunk a Boros-Bochkor kettősért is, hiszen elég sokat tettek azért, hogy az alpáriság, az ízléstelenség, az obszcenitás berágja magát az új nemzedék szívébe, s öncélú röhögtetőként magukat nem kímélve fáradoztak azon, hogy a gondolkodás írmagja is kivesszen az amúgy kétségbeejtő kiszolgáltatottságban vergődő posztmodern bérrabszolgák agyából!"

 

Slágerek a Danubius mentén
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3334
Hát igen! A slágeresek már csak ilyen konzervatívak és nyakasok...
Előzmény: Samott (3333)
Samott Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3333
Teljes figyelemmegvonással, illetve átpártolással büntette az újonnan indult országos rádióadókat a kedvenc csatornájukat elveszítő hallgatók túlnyomó része, legalábbis erre utal egy aktuális felmérés.

Jelenleg nehezebb helyzetben van a Neo FM, hiszen a korábbi Sláger-rajongóknak csak 6 százaléka maradt az új adón, míg a Class FM esetében ez az arány a korábbi Danubius-rajongók bázisán nézve 16 százalék.

A változások nyertese a Juventus lehet. A Danubius-rajongók 32 százaléka, míg a Sláger-rajongók 28 százaléka hangolt a Juventusra az új adók indulása óta eltelt időszakban.

Bosszút álltak a Sláger- és a Danubius-rajongók
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3332
Kedves Castropia! Igazán semmi kifogásom a zenei ízlésed ellen, hiszen én is azt szeretném hallani, amit kedvelek, de sehol nem adják. (jazz-rock, blues, progressive) Mondjuk ezt hiányoltam a Sláger repertoárjából, de maga a hangulat az, ami hiányzik. Véleményem szerint csalódni fogsz a Neo repertoárjában, hiszen, ha az a rétegigény szerinti műsor menne, amit szeretnél, akkor nem volna reklámoztató. Következésképpen meghalna a kedvenc adód. Arról nem is beszélve, hogy akkor miből fizetné be azt a hatalmas összeget, amit beígért az ORTT-nek?
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3331
Egyébként hiszed vagy nem, a kedvencem a Kossuth. Véleményem szerint az a mértékADÓ!
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3330
Nem én írtam, de ez nem is érdekes. Inkább az a befolyással való üzérkedés, amit immár az ORTT is folytat. Se fityesz, se maszop! Ezzel a döntéssel - legalább is nálam - elintézték a sorsukat. Tavasszal valamilyen szélsőségre fogok szavazni, pedig ez eddig messze állt tőlem.
Előzmény: István007 (3328)
István007 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3329
Természetesen csak akkor érvényesek rád gondolataim, ha közöd van a cikkhez.
Előzmény: István007 (3328)
István007 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3328
Mi ez a borzadály?
A te nevedhez fűződik?
Már megint egy össznépi butítás, mire való ez?
Sokan kiröhögik ezt a cikket, pláne, ahol azt fejtegeti a szerző, hogy sem az MSZP, sem a Fidesz nem jut majd hatalomhoz...dehogynem, öreg, tizen-huszonéveken át ez a két párt lesz hatalmon, ebbe törődj bele, mert különben megőrülsz.
Az meg külön érdekes, hogy a "magyar" jelzőt mindenhol nagy kezdőbetűvel írod. Értem én, hogy dúl az íróban a pátosz, de ez akkor is borzasztó!
Az sem érthető számomra, milyen alapállásból készült ez a cikk. Az MSZP és a Fidesz elleni utálkozás alapján jobbikosnak is gondolhatnánk az értelmi szerzőt, de ez kizárt, mert a Jobbik eleve rég megszüntette volna ezeket a rádiókat, szóval nagy a káosz...
Ha viszont egy hazájáért aggódó lelkes és csalódott állampolgárról van szó, akkor meg érthetetlen a két párt emlegetése a "magyarellenes" szó használatával, szóval én még átgondoltam volna ezt a fércművet...
Előzmény: Törölt nick (3327)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3327
www.szabadmedia.hu csak kattintsatok!
István007 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3325
Részben igazad van, de akikről te beszélsz, azoknak a száma elég csekély.
Az meg, hogy hányan hallgatnak egy rádiót...
Eleve milliós a tábor, ha országos frekvenciáról van szó, hiszen mi a jó büdös francot hallgatnának, ha a Kossuthon és a Petőfin kívül eddig csak 2 ilyen volt, a Danubius és a Sláger?
Úgyhogy a rádió színvonalától teljesen független dolog az, hogy mekkora a tábor.
Olyan monopolhelyzet az ilyen, mint egy áramszolgáltató esetében: nincs másik...
És persze a csúcsgagyi, rongyosra játszott zenék aratják a legnagyobb sikert, mint pl. a Danubius-nál, mert hisz mi más kéne a népnek, mint amit mindig hall...
Ebben a vonatkozásban pl. Jáksó szerepe elhanyagolható. Ha bárkit odaraknak, nagyjából ugyanezt a hallgatottságot hozza, minekutána nem a műsorvezető személye a fontos, hanem az országos zeneszolgáltatás ténye. Ilyenkor már csak az a kérdés, hogy az adott rádió vezetése kinek kívánja juttatni azt a leszámlázott havi 2-5 millió Ft-ot. Jó magyar szokás szerint természetesen ugyanazé lesz a lé, akié eddig volt. Így működik ez, politikától függetlenül a gazdasági életben is, ugyanaz a szűk kör tölti be az állami vállalatok élén a pozíciókat éveken, évtizedeken át még akkor is, ha az adott területről nincs is fogalma. Az számít, hogy az illetőnek "jár" a pozíció, mert ő ezt szokta meg. Nézz utána: előfordul, hogy valaki megbukik egy poszton, ám másnaptól egy másik vezető beosztásban találod legalább annyi juttatással. Ki van ez találva! Pont a rádiózásban lenne másképp??
Előzmény: hellsing (3315)
rarabel Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3324
Pedig a nem politikai, objektív, mérvadó, tekintélykölcsönző, érdekfeszítő danubius Rádió 8amelyért a nagykövetek és az USA is kiáll és tiltakozik) nagyon korrekt és erkölcsi etalon, élén Rákóczi(?!) Ferivel, Sebestyén bazsival és Vadon Janival, meg a Piritóssal:

 

http://www.hirszerzo.hu/cikk.kinos_ugy_nem_fizetett_a_

hotelszobakert_a_danubius.131544.html

 

 

István007 Creative Commons License 2009.11.25 0 0 3323
Már megbocsáss, de olyan jelentéktelen fórumozó vagy, hogy hadd ne fektessek már energiát a veled való vitába...
Fogalmad sincs az egészről, de persze eszmetársaidhoz hasonlóan totál magabiztosan és mindentudóan hirdeted itt a baromságaidat.
Előzmény: Törölt nick (3319)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.24 0 0 3322
Nem kell tévét nézni ...
Előzmény: Törölt nick (3320)
Törölt nick Creative Commons License 2009.11.24 0 0 3321
Dehogy nem nézel szennyadókat hisz ha nem néznél akkor nem 7 hosszászólásos fikanicként élnéd az életedet ...
Előzmény: Törölt nick (3319)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!