Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 909
ezt miért vágtad ki?

Nem illik a koncepcióba!
Előzmény: Törölt nick (908)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 907
Éppen, hogy nem a "szlávságuk" miatt közeli rokonaink az ukránok és lengyelek, feltehetőleg az EU 19 egészen mást takar és nem ős szláv, IE, vagy bármiféle PIE népességet.

Ha már ábra, akkor nekem is van ábrám az EU 19 haplocsoportról.


Egy kis érdekesség erről az EU 19 haplocsoportról. A frissebb népességgenetikai kutatások eredményei között található, hogy az India, uttar pradeshi és nyugat bengáliai brahmin kasztbeliek 72 é73 %-ban hordozzák a mutációt.
Mivel arányaiban hasonló az előfordulás, így ők is közeli rokonainknak tekinthetők.

Előzmény: Törölt nick (876)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 906
Blak, vagy bulaq az egy Erdélyben élő, feltehetőleg török etnikum, akik a tatárjárás idején tűntek el.
Nem keverendő a vlach, vagy oláh néppel.
Előzmény: Állományjavító (895)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 905
Az onogurok után kaptuk a Nyugaton elterjed elnevezésünket, ők az általunk Etelköznek nevezett területen lakták Kuvrat nevű államukat. Ezt verték szét a magyarok és a kazárok, és az országukkal együtt megörökölték a nevüket is, mint külső nevet. A (néma) h-t pedig a középkori franciáknak köszönhetjük, akik szerint így csinibb volt leírva.

Azért ez így borzasztó izzadtságszagú, ezt nyilván te is érzed.

off Amúgy tényleg nem értem, kinek fájna, mely népek "érzékenységét sértené" ha a magyar-hun folytonosságot, rokonságot, vérségi kapcsolatot (amit egyébként a 19. századig egyetlen krónikaíró és történész sem vont kétségbe, bármilyen nációból). Természetes tényként fogadnánk el, úgy mint több mint ezer éve mindenki a világon. Ettől pedig nem lesznek a ma élő magyarok sem szebbek sem jobbak, szóval emiatt igazán fölösleges aggódni. Szóval mi ez az eszeveszett, őrült hadakozás ez ellen, miért fáj ez mondjuk személyesen neked? Komolyan kérdezem. Rosszabb lesz valamiért ettől az életed? on
Előzmény: Törölt nick (747)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2009.07.22 0 0 904
tényleg nem rossz poén, Tolkiennek is bejött :)
Előzmény: Törölt nick (903)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 903

Az a baj, hogy ezek a nagyonrovók, még azt sem döntötték el, hogy jobbról-balra, vagy balról-jobbra rójjanak, így nehéz komolyan venni őket, azért még érdeklődőm! :-)

 

(Egyszerűbbek, mint a héber betűk és héberül nem tudok, de hidd el az is tetszik! Nem rossz poén a rovás jelek ismerete, nem kell benne nacionalizmust vagy kirekesztést látni, egyszerűen csak hungaricum.)

Előzmény: Állományjavító (895)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2009.07.22 0 0 902
vagy, hogy "se tanga se pircing" :)
Előzmény: Törölt nick (901)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 900

Bocsánat, én egy percig sem foglalkoztam vele, csak röhögök rajta.

 

Ja, hogy miért, ha azt sem tudom, mi az.

 

OK ... valaki itt adós nekem a telejóslás leíró elemzésével.

 

Ha meg fingja sincs hozzá, nehogy kétségbe merje vonni az energiaátvitel felsőbb dimenzióinak létét, ezotévé+reklámok.

Előzmény: vz55 (888)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2009.07.22 0 0 899
azt én nem is fikáztam...
Előzmény: kaliban01 (898)
kaliban01 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 898
Nana !
A Suzy-t csak nem fikázni...:)))
Előzmény: Hayloft Ezekiel (897)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2009.07.22 0 0 897
most elrontottad a játékját, pedig, ha felkrenköli magát, akkor berakja a szuzukija képét, az a legjobb rész. ki kell várni amíg huszonötször elmondja, hogy benne van a zsüriben, de megéri :)
Előzmény: Törölt nick (890)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 896
off Gondolom ismered a klaszikus feketehumort Hegyeshalomról (csak az elejét kell majd letörölni a határátkelőknél, ha eljön az ideje, egyszerű lesz...) on
Előzmény: Törölt nick (893)
Állományjavító Creative Commons License 2009.07.22 0 0 895

Minden szombaton kárpátmedencei rovásíró verseny:

 

 

És te is közvetlenül a tiszta forrásból, az oláhoktól tanultad a rovásírást, mint eleitek?

 

Miképpen Kézai Simon, a hiteles és őszinte, izzóan magyar  történetíró mondja: "E székelyek ...  együtt hódították meg Pannóniát, amelyből részt kaptak, de mégsem Pannónia síkságán, hanem a blakokkal a hegyes határon kaptak részt, ahol a blakokkal elvegyülve, amint hírlik, ezeknek betűit használják..."

Előzmény: Törölt nick (892)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 892

Minden szombaton kárpátmedencei rovásíró verseny:

 

http://forumkereso.hu/index.php?q=rov%C3%A1s%C3%ADr%C3%B3-verseny+zs%C5%B1ri%2A&qs=1&br=1&bf=1&bid=0

 

Semmi tetkó, piercing! :-)

Előzmény: Törölt nick (890)
Állományjavító Creative Commons License 2009.07.22 0 0 891
Küldöm ezt a vásárfiát Baal-Aton Semesh-ről, a Háromszoros NapIsten Szentélyéből, útban Shalom Hegye felé.
vz55 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 889
höhö. amatőrök...............
Előzmény: vz55 (888)
vz55 Creative Commons License 2009.07.22 0 0 888

Miért foglalkoztok olyasmivel, amihez fingotok  sincs??
Rovóbicska

Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 887

Hát, igen, lásd Szlovákia, vagy Funar Cluj-Napoca-ja, a nemzetiszínűre festett kukákkal.

 

Orbán Vigyor valóban nagy teret fog nekik adni, legalább lesz kitől elhatárolódnia az álságos európaizással.

 

Lemásolja majd a szlovák rendszert, Slotával együtt, a maga szempontjából teljesen logikusan, hiszen a valóban sikeres példa ott van előtte.

 

A Nemzeti Gödör óta tudjuk, hogy hol a magyar igazság.

Előzmény: evil linguist (879)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 886
"...Atyám! ha lehetséges, múljék el tőlem e pohár..."

Mondd csak, annak a szerencsétlen eszkimónak ama vesétől egyezni fog TELJES génállománya az enyémmel?

Már pedig (ha csak nem egy suicid motorostól kaptad) a farkad génállománya biza pünkte egyezik pledájjul bárzsingodéval. És Vica ősanyánk génállománya is meg kell egyezzen Ádi (bordahiányos) ősapánkéval. Bármilyen érdekes kérdéseket is vet ez föl az X - Y kromoszómákkal kapcsolatban.
Ámdebár "Nagy a te hatalmad, én Uram!"
Előzmény: durvulo (658)
evil linguist Creative Commons License 2009.07.22 0 0 884
És a páviánoidokat kihagyod, te álnemzeti?! Pedig génjeikben őrizik a sumér-szittya-hun-avar-magyar kontinuitás mémjét.
Előzmény: Törölt nick (880)
33nev Creative Commons License 2009.07.22 0 0 882
Ez az "osteuropid-balti" nagyon ottvolt! Abba ne hagyd!
Előzmény: Törölt nick (880)
evil linguist Creative Commons License 2009.07.22 0 0 879
Ebben én nem vagyok olyan biztos. Ha nem tér észre a fenséges nép, a Jobbik benne lesz a parlamentben és az önkormányzatokban, ott fognak ülni az oktatási és kulturális bizottságokban. Fog ez az elmebaj még állami pénzmagot kapni, ha másként nem, akkor mint hungarikum vagy hagyományőrzés.
Előzmény: Törölt nick (878)
Törölt nick Creative Commons License 2009.07.22 0 0 878

Az USA-ban az Akadémiának kellett izzadnia, hogy megóvják az iskolákat a bigott teremtéselméletektől.

 

Az Elnök ellenében.

 

Csak remélni tudom, hogy ez az itteni abszurditás csak vicctéma marad akkor is, amikor majd az ájtatosság lesz a nagy üzlet.

tyukodi pajtás Creative Commons License 2009.07.22 0 0 877

Az ur/kur gyök is jelent országot.

 

Ez az őszödi beszédet is egészen más megviágításba helyezi... voltaképpen az őstudás buggyant fel itt, a kollektív tudattalan primordiális ihlete, egy magávalragadóan sodró gondolaritmus formájában...

 

A humor(izálás)ból arra következtetek, hogy Neked nem kézenfekvő... Pedig... szerintem ma is simán érthető: úr - úrság -ország...

Előzmény: Állományjavító (864)
ági anyu Creative Commons License 2009.07.21 0 0 875
:)))))))))))))))))))))))))))
Előzmény: vodevick (873)
vodevick Creative Commons License 2009.07.21 0 0 874
Mondom, hogy nem tegnap kezdtem az ipart.:) Igaz hogy csak mostanában kezdtem újra fórumozni, de annak idején az RTL KLUB-on edződtem.
Előzmény: Állományjavító (872)
vodevick Creative Commons License 2009.07.21 0 0 873

Jaj, nem úgy, hanem még annak idején jártam a tokodi szénbányában, és hallottam, hogy a kas kezelője, miután felhozta az utolsó eresztés embert, lekiabált az aknába, hogy "Halló! NinCSEMBERLEN?"

 

Úgyhogy számomra világossá vált, hogy Chamberlain ősi magyar bányászcsaládból származott.

Előzmény: Törölt nick (870)
Állományjavító Creative Commons License 2009.07.21 0 0 872

Vazz...

 

Peték Tikba

 

Ez jobb mindegyiknél, azon kívül, hogy a  Vér Sebe..

 

ott körül meg a Libán, a Gól(y)án túl  a félistenek (h)áza...

Előzmény: vodevick (859)
vodevick Creative Commons License 2009.07.21 0 0 869
Valamint közismert, hogy Chamberlain is magyar volt.
vodevick Creative Commons License 2009.07.21 0 0 866
Csík ág, ó!
Előzmény: Törölt nick (865)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!