Keresés

Részletes keresés

Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 435
Mindenre rájöttem! Így szívatják a Gárdát. Mire odaérnének egy jelölt háza elé, tárgytalan a dolog. Már a belük is kilóg szegényeknek....

:-((((
Előzmény: zvolo (428)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 434
hát, ha dugó van a városban, akkor mire odaérnek, már szedelődzködhetnek is.
Előzmény: zvolo (428)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 433
valaki dobjon már egy mailt Stephen Colbert-nek

megint bajban vagyunk...help!
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 432
"Jobbik elindult már a háza elé?"

Nem hiszem, hogy győzik benzinnel/villamosjeggyel.
Előzmény: zvolo (428)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 430

végülis így is úgyis sok a fasz a kormányban.

Előzmény: Lancel_Otto (424)
zvolo Creative Commons License 2009.03.27 0 0 428
Még mindig Takács a miniszterelnökjelölt?
Közben megebédeltem, gondoltam hátha azóta leváltották.
Jobbik elindult már a háza elé?
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 427
Legalább szakértő vezényli le a ránk váró baszogatást és szopatást.
Előzmény: Lancel_Otto (424)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 426
és mi lehetnénk a pinabajusz országa.
Előzmény: Törölt nick (420)
Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 424
Legyen Kovi! a szexipar nincs válságban, legyen ez a "kitörési pont"!
Előzmény: Törölt nick (419)
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 423
Wendriner Piroska miért nem jó nektek ????
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 422
de legalább nem cikizné feri a női ep csapatot...csak castingolná...ehhhe
Előzmény: Törölt nick (419)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 421
Mindenki mindenkin végigmenne? Mi ez itt, velvet +18?
Előzmény: Törölt nick (416)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 419
tényleg kovinak is van bajsza. bár nála tuti folytatódna az elkúrás.
Előzmény: mennyenabusz (410)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 418
Elég baj az neki. Minek akar még jancsi bohócot is játszani?
Előzmény: Törölt nick (406)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 417
ja, most akkor mi is kell? 1 ember, vagy egy kabinet?

"Nem az előrehozott választás a megoldás, újabb miniszterelnök-jelöltet kell keresni" - jelentette ki az MR1-Kossuth Rádió országjáró rendezvényén Egerben Fodor Gábor, az SZDSZ elnöke. Szerinte azzal, hogy eddig senki sem vállalta a miniszterelnökséget, még nem borult minden terv. Az előrehozott választásokról szerinte csak akkor érdemes beszélni, ha már nincs lehetőség egy cselekvőképes kabinett felállítására, írja a Hírszerző.
Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 415
Tényleg, válságban a GYORSASÁG FONTOS. Csak olyasvalaki jöhet szóba, aki pizzafutár!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: mennyenabusz (410)
zividivi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 413
//"..Lehet kettős állampolgárságú Magyarország miniszterelnöke, az alkotmány ugyanis nem zárja ki azt, hogy a kormányfőnek a magyar állampolgárságán kívül legyen egy másik állampolgársága is - mondta Lövétei István alkotmányjogász pénteken..."//


Persze, hogy lehet, persze, hogy nem zárja ki az "alkotmány".

Csupán a magyar NEMZET nem lehet kettős állampolgár!!!

A "liberális" internacionálé csak a bankárokra és azok megbízottaira vonatkozik.
Előzmény: kibéd (390)
harisnyas_pippi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 411
Jó, most már bekerült a rekordok könyvébe, jöhet a következő.
Előzmény: Törölt nick (397)
mennyenabusz Creative Commons License 2009.03.27 0 0 410
"Nagyon nagy megtiszteltetés volna" - nyilatkozta az MTI-nek Takács János arra a hírre reagálva, hogy ő lehet az MSZP legújabb miniszterelnök-jelöltje. Arra nem válaszolt, hogy elfogadná-e a jelölést, csak annyit mondott, hogy "elgondolkodnék rajta".

mintha kovi ajánlana nekem egy gyanútlan pizzafutári szerepet az egyik eposzában......
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.27 0 0 409
azért azt ti sem gondoltátok volna, hogy Warhol "a jövőben 15 percre bárki híres lehet" mondásából "a jövőben 15 percre bárki magyar miniszterelnök-jelölt lehet" mondás lesz.
ex_lx Creative Commons License 2009.03.27 0 0 408
Ő lesz az: Boborján a leghosszabban jelöltködő jelölt.


Mer a Besssenyő Pisssta bácsi azt mondotta, hogy senkinek se mondjam el, hogy vállalom-e, mert úgy én leszek legtovábban a jelölt.
Előzmény: kacsa! (389)
Lancel_Otto Creative Commons License 2009.03.27 0 0 404

Ha mindenki tanácstalan,
Itt maradunk takácstalan...
Előzmény: Uff (399)
vimee Creative Commons License 2009.03.27 0 0 403

Persze, hogy nem lesz mert VAN.

 

Az IMF hitelen tengodunk, az allam enelkul nem tudna eleget tenni kotelezettsegeinek...

 

Ha pedig segiteni akarsz, hogy ne igy legyen, tedd a penzed magyar allampapirba,

az a patriota gazdasagpolitika bastyaja....

Előzmény: Derek (400)
zividivi Creative Commons License 2009.03.27 0 0 402
Mintha leszavazta volna az ország a kettős állampolgárságról szóló törvényt, nem?

Változott azóta valami????

Vagy a kormánynál nem számít?

Most mégis bejöhet takáccsal Takáccsal az élen 20 millió román???

Vagy mi megyünk cakli-pakli, országostól Romániába????


kibéd Creative Commons License 2009.03.27 0 0 401
A kora alapján valszeg tett esküt a román hadseregben is...
Előzmény: Törölt nick (395)
Derek Creative Commons License 2009.03.27 0 0 400
nem lesz semmifele allamcsod,felejts el
Előzmény: int21h (394)
Uff Creative Commons License 2009.03.27 0 0 399

Takács........... Takács.......

 

 

Hmmm.  ...  

 

 Ilyen névvel jövő héten tessék jönni.

 

A viszallátás.

 

 

( kicsodaaa ???? , -     néznek össze tanácstalanul )

 

 

 

sopa Creative Commons License 2009.03.27 0 0 398
csakis az egészségedre !
Előzmény: andzsin (392)
VirágElvtárs Creative Commons License 2009.03.27 0 0 396
"A Nemzetbiztonsági Hivatalnak az ilyenkor szokásosnál nagyobb körültekintéssel kellene feltárnia a jelölt személyi kapcsolatrendszerét"

Szilvási elvtárs, jó elvtárs. Dolgozik már rajta. Az összes szekus kapcsolata már el lett ásva. Jó mélyre.
Előzmény: kibéd (390)
int21h Creative Commons License 2009.03.27 0 0 394
"teljesen vilagos, a maszopnak egy stroman kell, nem onallo agendaval rendelkezo egyen.Mert ha az kellene akkor mar reg korbenyaltak volna Bokrost.Mi nehez ezen?

 

magyaran egy diszfax,minden onallo cselekvesi lehetoseg nelkul. Vilagos ez az elso perctol"

 

 

Csakhogy ezt már se külföldről, se itthon nem eszi meg senki, akkor meg teljesen felesleges.

Egyetlen haszna számukra, hogy nem gyurcsánynak hívják a miniszterelnököt amikor államcsőd lesz.

Normális jelöltek tudják, hogy aki elvállalja, az lesz a bűnbak minden szarért amit hét év alatt összehoztak.

 

Előzmény: Derek (356)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!