Keresés

Részletes keresés

vlak Creative Commons License 2009.04.23 0 0 34

Ez a hivatalos indoklás-wannabe-je a változásoknak, a buli jellegéhez méltó csontszáraz megfogalmazásban. Aki tud olvasni a sorok között, annak igazi csemege:

 

...hogy érdemes egy kicsit átfazonírozni. Egyrészt a kultúrafogyasztási szokások változását figyelembe véve, másrészt azon céllal, hogy a korábbi, már-már szinte túlzsúfolt fesztiválon nagyobb tereket nyerjenek, illetve megnöveljék a főbb utak áteresztő képességét, szellősebbé, átjárhatóbbá téve ezzel a Szigetet. A megújulás jegyében tehát több szempontból is jelentős változáson megy át a rendezvény. A szervezők szándéka szerint azonban úgy, hogy a Sziget nemzetközi védjegye, a kulturális sokszínűség csorbát ne szenvedjen, tehát a műfaji kínálat nem csökken. "Néhány programhelyszín iránt az érdeklődés elkopott, voltak műfajok, melyekből túlkínálat volt és néhány programhelyszínen a professzionális technika több idősávban kihasználatlan volt"

 

Mivel a műfaji kinálat nem csökken, Squarepusher meg Bloc Party-ék valószinüleg már megkapták Voivod/Slayer kottáikat, és vadul gyakorolnak. 236 fa hiányában a szellősséggel sem lesz gond, a programkinálat pedig garantáltan megszűnteti a túlzsúfoltságot. Már csak a "kultúrafogyasztás"-t nem értem - hiszen nem a szokások változtak, hanem a közönség cserélődött le (zenei izlés és ország szerint is) 

voivod666 Creative Commons License 2009.04.22 0 0 33

jól mondod :(

én a 60 ezres hetijegyet is kipengetném, ha csak napi 1(ez nem nagy elvárás sztem!!!) rock/metal NEVET elém raknának, de idén úgy néz ki, még a heti 1 sem lesz meg...

Előzmény: Rob Gordon (30)
d0czika Creative Commons License 2009.04.20 0 0 32
félárú jegy nem érdekel?
az elég jó ötlet ;)?
70/2975070
Dóczi Kata
Előzmény: onlyonekata (29)
onlyonekata Creative Commons License 2009.04.20 0 0 31
szrintem jók lesznek a programok. prodigy, block party, pendulum (remélem az idén nem marad el :) szoval én ki akarok menni, meg különben is, nem csak a koncertek miatt mennék
Rob Gordon Creative Commons License 2009.04.20 0 0 30

Nem a Sziget jegy lett drága, hanem a program értékelhetetlenül szar.

 

onlyonekata Creative Commons License 2009.04.20 0 0 29
sziasztok!
Annyira drágák lettek a SZIGET jegyek, nekem erre nincsen pénzem. Nincs valami ötletetek?
byebird Creative Commons License 2009.04.17 0 0 28
Sziasztok!
Aki még nem döntötte el merre menjen és szeretne egy jó hangulatú csapathoz csatlakozni féláron.

Írjon bátran! Jók leszünk! xD
byebird@vipmail.hu
d0czika Creative Commons License 2009.04.14 0 0 27
szigetjegyet féláron!!
érd: doczi.katalin@meex.hu
70/2975070
vlak Creative Commons License 2009.04.14 0 0 26

Úgy látszik, nem fogy a jegy. Na ja, ilyen erős konkurrencia mellett jobb programot kellett volna szervezni...

 

Nekem jobb reklámötletem van:

"Gyere ki a szigetre, és tanulj nyelveket! A drága nyelvtanfolyamok helyett itt első kézből tanulhatsz németül, franciául, oroszul! Hidd el, a kényszer nagy úr - ha szexelni akarsz, szükséged lesz némi alapszókincsre! És ne feledd: ahhoz hogy végleg leléphess innen, kell a nyelvtudás!"

Előzmény: byebird (23)
inwear Creative Commons License 2009.04.13 0 0 25
és majd beleremeegek?
cartman-mama Creative Commons License 2009.04.13 0 0 24
DUNAKANYARBÓL, PESTRŐL ÉS A KODOLÁNYI FŐSULIRÓL VÁROM A JELENTKEZŐKET AKIK SZIGET HETIJEGYET SZERETNÉNEK VENNI FÉLÁRON!!! PERSZE BÁRKI ÍRHAT AKINEK VAN ÉRVÉNYES DIÁKJA ÉS 100% H TUD MENNI SZIGETRE!! :)
aneeett@freemail.hu
byebird Creative Commons License 2009.04.12 0 0 23
A hír igaz tényleg ez lesz év legjobb hete diákoknak akár FÉLÁRON!

A Sziget Fesztivál végre megint a miénk lehet, ugyanis diákként idén akár féláron megszerezheted belépődet. Elmúltál 17 éves és van érvényes diákod? Szólj a haveroknak és irány a http://www.sziget.meex.hu! Minél többen vagytok, annál olcsóbban – akár 50%-os áron – vehetitek meg előre a heti ottalvós vagy hazamenős bérleteket.

A Sziget és a MEEX közös akciója a DIÁKPROGRAM, melynek keretein belül 10% és 50% között mozog a kedvezmény.
Barátok, barátnők, haverok, ismerősök, évfolyamtársak tessék tehát összefogni és csapatot alkotni, ugyanis a kedvezmény mértéke a csapat létszámától függően változik. Minél többen vannak egy csapatban, annál alacsonyabb a bérlet ára. A maximális - 50%-ot 46 fős csapatlétszámmal lehet elérni.

Ingyen szeretnél bejutni a szigetre? Az úszás helyett szervezz csapatot, és nemcsak a SZIGETRE, de a VOLT-ra is kaphatsz belépőt!

Ha kérdésed van, vagy nincs meg a csapat a legolcsóbb jegyekhez, keress bátran az alábbi elérhetőségeken:

Szaradics Balázs
szaradics.balazs@meex.hu
+36-70/247-53-57
cartman-mama Creative Commons License 2009.04.12 0 0 22
HA ÉRDEKEL SZIGET HETIJEGY FÉLÁRON ÍRJ!!!
aneeett@freemail.hu
sebtan Creative Commons License 2009.04.11 0 0 21
Íme egy kiváló lehetőség.. legyél diák, meg 17 éves múlj el, akarj SZIGETelni, és gyere féláron... :-)

SZIGET féláron csakneked csakmost
valtsnicket Creative Commons License 2009.04.07 0 0 20
Lesz Donots is, meg ami engem érdekelne, h Blink-182 végül lesz Szigeten v Volt-on? Nem lenne egy rossz, csak azért kérdezem...
Törölt nick Creative Commons License 2009.04.03 0 0 19
Offspring, Snow Patrol, Toten Hosen...
vlak Creative Commons License 2009.04.03 0 0 18
Aki szereti a még keményebb zenéket (Death, Grind, Black, Noisecore), annak ajánlanám még a kétnapos gútai (Kolárovo) Nocturnal Fest-et (Júl 31-Aug 1). Hangulatos helyszin (a Vág folyó szigetén, egy Skanzenban), 2-300 fős nézősereg, jó buli, plusz a tavalyi  nagyon olcsó volt (2500.- Ft /2 nap sátrazással).
Előzmény: voivod666 (17)
voivod666 Creative Commons License 2009.04.02 0 0 17
sztem nálam is a volt, a hegyalja, és a rockmaraton körül fog eldőlni a dolog
Előzmény: vlak (14)
lmrck Creative Commons License 2009.03.26 0 0 16

nem, ráadásul az nem tárgy. és utána, nem utánna. a mert elé vessző.

Előzmény: belemaszokazarcodba (15)
belemaszokazarcodba Creative Commons License 2009.03.26 0 0 15
Tárgyas ragozás mert van utánna hogy mibe...és én írtam helyesen:D:D:D:D:D:D:D
Előzmény: belemaszokazarcodba (10)
vlak Creative Commons License 2009.03.24 0 0 14

A hir sajnos igaz:

 

"A keményebb zenék kedvelőinek bizonyára nagy csalódást jelent, hogy idén már nem lesz Hammer sátor a Szigeten, így a metal nem kap önálló helyszínt. A szervezők szerint a Hammer nem vonzott elegendő látogatót a délutáni, koraesti órákban, így nem volt túl gazdaságos a sátor fenntartása. Nem kell azonban teljesen búcsút inteni a fémzenének a továbbiakban sem, hisz a többi színpadon szétszórva a jövőben is lesznek külföldi illetve hazai fellépők."

 

Ez nevetséges.

1. Délután a többi szinpad sem vonzott nagyobb tömeget.

2. Rengetegen csak a Metal miatt jöttek ki sátrazni, ők egész nap fogyasztottak... nem hinném, hogy a Hammer Kocsma rosszul teljesitett, ott egész nap tömeg volt.

3. Most kaptam a hirt, hogy mik lesznek Hegyalján: Finntroll, a Death Angel, a Testament, a Kataklysm, a Keep Of Kalessin és a Hatesphere - szóval Bye-Bye sziget...

voivod666 Creative Commons License 2009.03.23 0 0 13
ház ez fos
Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2009.03.22 0 0 12
Hivatalos: Prodigy, Pendulum,, Fatboy Slim, Ting Tings, Klaxons, Placebo, Bloc Party.
lmrck Creative Commons License 2009.03.19 0 0 11

vasárnapi nincsen? inkább nézném a franzit, meg a yeah yeah yeahs-t, mint a szombat esti rhcp-t és a gn'r-t

 

egyébként a nicked helyesen: belemászomazarcodba

Előzmény: belemaszokazarcodba (10)
belemaszokazarcodba Creative Commons License 2009.03.15 0 0 10
eladó 2009 szigetjegy ottalvós 1hetes illetve szombati napra 1db napijegy..35ezer ill 8ezer forintos áron érdeklődni 06202698023
DeeDee83 Creative Commons License 2009.03.10 0 0 9
Fatboy Slim nagyon valószínű, hogy lesz.
voivod666 Creative Commons License 2009.02.16 0 0 8
itt kanizsán is még tele van 1 két oszlop/telófülke ragasztva a tavalyi plakátokkal :)
Előzmény: lmrck (7)
lmrck Creative Commons License 2009.02.12 0 0 7
egyébként vagy idén is lesz iron maiden, vagy a nyugati metróban kint maradt a tavalyi sziget-plakát (csak futólag láttam ma a mozgólépcsőről, váci úti kijárat felé)
Előzmény: voivod666 (-)
voivod666 Creative Commons License 2009.02.11 0 0 6
köszönöm! :D
Előzmény: lmrck (5)
lmrck Creative Commons License 2009.02.11 0 0 5
eddig kurva jó a topik, fölöttébb ígéretes! :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!