Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2008.12.26 0 0 1591
Ne higyj az efféle hitednek,mert félrevezet.

Előzmény: Törölt nick (1574)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.26 0 0 1590
Egy kiváló ujságiró(firkász?)
aki lát,ért, sőt leir,megmutat.

Ritka,de talán mégsem példátlan.
Előzmény: ledzep1 (1582)
sörivó Creative Commons License 2008.12.26 0 0 1589
2010-ben jobb lesz a gazdasági helyzet? Avagy Orbán Vigyori most is népámításra készül? Ezt leplezte le Fridi amikor aszondta, hogy higgadjon le elnök úr, igyon egy kis vizet. Fridi nyugodt volt. Na de a Vigyori....
Előzmény: Törölt nick (1578)
pindiy Creative Commons License 2008.12.26 0 0 1585
Valahogy mégis az lett, oszt Kuncze volt az elnök....talán a barom választok, azok....
Előzmény: Törölt nick (1579)
Ferenczy Géza Creative Commons License 2008.12.26 0 0 1584
Nehogy a kisgömbőc hátából legyen hasítva, az a szíj.
Előzmény: gsebi_2 (1577)
ledzep1 Creative Commons License 2008.12.26 0 0 1582
És a saját álarca mögött mi van?
Előzmény: Törölt nick (1567)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1578

A nyitóbéli idézetek tökéletesen leírják Magyarország mai, orbánvigyori valóságát, de a kiindulópont szerintem más, mint a Nagy Ő személyes sértődöttsége.

 

Tudnillik, Orbán Vigyor tényleg nem akart nyerni 2006-ban, csak kára származott volna belőle, még cikluson belül is, nemhogy hosszútávon.

 

Így hát eljátszotta a saját magának kitalált szerepét (a sértett, de magasztos küldetéstudatú államférfi) , és azóta is teszi, hazánk épülésére - csak éppen a világ, korábban bennünket (és az egykori O. V.-t is) kedvelő része nézi viszolyogva, hogy mivé leszünk.

 

Friderikusznak abban sincs igaza, hogy Orbán Vigyor pártja csak a neki, személy szerint behódoló fejbólintó jánosokból állhat. Vannak ott tágabb értelműek is, akiknek egyszerűen ugyanaz jó, mint a Vezérnek, tehát ott keresik ők is a kenyerüket, ennyi.

Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
gsebi_2 Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1577
gazdasszonyodnál reklamálj géjza! kevesebbet kellett volna őszödre járni, ebolát elkapta a gépszíj :-D
Előzmény: Ferenczy Géza (1552)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1576

Orbán Vigyor, amikor szétteszi a lábát.

 

(Miért pont nekünk lett volna szerencsénk itt a Kárpát-medencében ?)

Előzmény: damm (1568)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1572

Most is "igazi" függetlenként TERELSZ.

Piszkos kommunista. Módszer.

Előzmény: Törölt nick (1570)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1571

"Téged - mint "független" liberálist,"

 

Pixi, mint független liberális!!!!

 

Dörgő hahota........

Előzmény: Priluki (1563)
hatodikk Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1569

" te állítod Fridiről, hogy hivatásszerűen űzi a gyűlölködést, hazudik és színvonaltalan."

 

Erről a Fridiről mostanában mindig Hajdu János, a Hét cimű műsor (m1: 1980-as évek) vezetője ugrik be.

Őt elég jónak tartottam egész odáig, míg egyik pillanatról a másikra el nem kezdett ordenáré módon viselkedni, minden előzmény nélkül. Na, akkor lenullázta magát. A rencerváltást követően meg bevallotta, hogy UTASÍTÁSRA TETTE.

 

Mondom, Fridiről mindig ez ugrik be.....

Előzmény: Törölt nick (1548)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1568

O.V.-hoz van szerencsénk? :-))


"...az út, amelyet végigjártam, nem a liberalizmustól vezet a konzervativizmusig. A liberalizmus meg a szocializmus ideológia, a konzervativizmus pedig nem az. Gondolkodásmód, észjárás, habitus, talán jellem is, de semmiképpen sem ideológia. Tehát nem egyik eszmétõl a másik eszméig vezetett az utam. Úgy vélem, hogy ráéreztem az ideológiák viszonylagosságára, jelentõségük korlátaira. Elérkeztem abba az életkorba, amikor megérett bennem a gondolat: nincs szükségem arra, hogy a világról vallott nézeteimet, gondolataimat, még ha a politika világát érintik is, beleerõszakoljam bármifajta ideológia egy könyvben összefoglalható ketrecébe. Nem fontos számomra, hogy gondolatomnak mi köze van a liberalizmushoz vagy a szocializmushoz. Tehát amikor egy-egy döntést hoztam miniszterelnökként, nem ideológiai megfontolások vezéreltek, hanem csak az, hogy mi áll az érdekében 15 millió embernek."

Előzmény: Priluki (1563)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1567
Attól tartok,hogy igaz.
Fridi nem hülye.
Olyan szakmát müvel, kiválóan, amely látja az álarcot, és azt is,ami mögötte van.
Előzmény: Ipari-antidepresszió (-)
Priluki Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1565
Ilyenkor örömmel látom, hogy nem maradt más már Nektek, csak ez:"höhö."
Meg egy kis gyűlölködés, a kisebbségi bűnözők pátyolgatása a többségi normák ellenébe, meg a "zorbáncozás", koronaúsztatás, orbáncbányákok, meg nyilas az egész többségi társadalom. Kivéve a független liberóbaloldali értelmiségieket, és persze Fletót.
Bár én inkább aggódnék azért, hogy mi lesz a szadival. Úgy fogytok, mint a lőszer a fronton. A párt nem kis része a kisebbségi szubkulturával fog ismerkedni a sitten, a másik része meg beássa magát mindenféle cégekhez, hogy a szűkös évek alatt legyen még mit lopni csendben.
A Nagy Rendszerváltó liberók. Szégyenlem, hogy valaha erre a bandára szavaztam 90-ben, 94-ben.

Na! Szevasztok!
Előzmény: Törölt nick (1564)
Priluki Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1563
Kedvesem! Valaha nagyon liberális voltam. A fura az, hogy még vagyok is. Egyszer aztán a nemzeti oldalon találtam magam, és remekül érzem magam így is. Sőt. Jobban, mint valaha.
Az általam valaha tisztelt szadi elszállt valami messzi tájra, és onnan röfög le az egyszerű állampolgárra. Ha esetleg nem kötöttél volna bele a személyes nézetembe, akkor a Heller-féle dolog - Téged - mint "független" liberálist, talán még el is gondolkodtatott volna.

Kellemes ünnepeket továbbra is!
Előzmény: Törölt nick (1561)
páncélszekrény Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1562

Na aztán azzal a főzőiskolás süket dumádra se légy annyira büszke büszke. Saját haveri körödben vevők is akadnak az okoskodásodra. De csak ott.

Amúgy nagyon hónaljszagúak a hozzászólásaid!

Előzmény: Törölt nick (1561)
ReRedON-F... Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1559

Szerintem igaz....csak túllágyan fogalmaz a friderikuszeftás bezzeg a biszkueftás már a sámlit kirugta von' a patásorbány alol.

 

Bár szerintem azért fogalmaz ily lágyan mer' fél, hogy a patás ha hatalomra jutt megtiltja a kedvenc szórakozását.....

 

Priluki Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1558
A 2006. évi választáskor Fridi megvárta, míg Heller Ágnes elszállt agyilag egy kicsit. Majd feltette alattomosan a következő kérdést cca. így: "Nem gondolja Ön, hogy a Fidesz regnálása alatt, Orbán Viktor átlépte az alkotmányosság keretét?" Mire Heller:" Igen....... - kis szünet -......öööööö nem."

Az ATV nézői pedig valahogy így gondolkodnak ezután. "Hm! Egy ilyen okos asszony így rávágja elsőre az igent - bár igaz, hogy módosított -, akkor itt ez a Zorbánc biztosan antidemokratikusságra törekedett 98-02 között. Tehát, fasiszta!

"Mint írtam, Fridinek összesen annyi a bűne, hogy negatívan vélekedik OV-ról"
Nos! Egy kicsit azért több a bűne, és a többi "suttogónak" is.


Előzmény: Törölt nick (1555)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1557
Tudod engem nem érdekel az ún. jobbos had.
Magánvéleményem van, és azt hittem neked is.
Előzmény: Törölt nick (1555)
Törölt nick Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1556
" sikeres politikus " és méd CD-t is árul. :DD
Előzmény: Ferenczy Géza (1552)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1554
Szóval nem találod
Előzmény: Törölt nick (1551)
pindiy Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1553
Vannak problémák egy demokráciába, hogy saját magát is képes megszüntetni és ez gyártási hiba....
Előzmény: Ferenczy Géza (1552)
Ferenczy Géza Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1552
Sajnos az ma a nem "jó",de sikeres politikus az, aki 6%-ból tud 50 %-ot csinálni, mellékesen felszámolni három pártot és majnem a negyediket is.Csak azért, hogy végre megvalósuljon Magyarországon is a sokak által visszaáhított EGYPÁRTRENSZER.
Előzmény: pindiy (1550)
pindiy Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1550
A fene tuggya, az e a jó politikus aki egy 18 %-os pártból tud 5%-ost csinálni....kár volt neki nem rádiósnak menni.......tudott volna a 18 %-os pártból 22 %-ot csinálni....
Előzmény: Törölt nick (1543)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1549
Pixykém, muti hol állítottam ezeket így.
(különben kénytelen lennék ideírni, hogy...hm, finoman csúsztatsz)
Előzmény: Törölt nick (1548)
[virgo] Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1547
Dehogynem... mikor a másikról azt állítjuk hogy patája van és kénköves a lehellete...
Előzmény: Törölt nick (1540)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1545
"Melyik a bolondabb közülünk?
Zarathustra válasza: az, amelyik a másikat annak tartja."

Nietzsche
Előzmény: Törölt nick (1544)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1542
TATA! Akkó meg mit hacc itt engem túráztatni magamot??? :-))
Előzmény: Törölt nick (1538)
damm Creative Commons License 2008.12.25 0 0 1537

Érdekes, hogy mennyi "torzítás", meg egyéb baj éri szegény Kövér szövegeit. Pedig a saját nagybátyja se tud velük mit kezdeni. Amúgy minden "torzítás" nélkül!

Szívem szakad....

Előzmény: Törölt nick (1535)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!