Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.11 0 0 2543

Szia

Magyar térképével már szerintem régóta nincsen semmi gond, a kelet EU meg egyik gyártónak sem az erőssége.

Mostanság átmentek az okostelefonon leosztjuk a netet bt-n és azon kommunikálunk stílusra, olcsóbb és felhasználónak sem rosszabb, sőt, nem kell két előfizu, csak egy telefonon mobilnet.

Előzmény: Plalc (2542)
Plalc Creative Commons License 2017.02.11 0 0 2542

Sziasztok,

A TomTom-nak már nem kapható beépített Sim kártyás készüléke?

Jelenleg az 520/620 a legjobb TomTom , ami kapható?

Az továbbra is igaz, hogy a magyar és kelet-európai térképei nem a legjobbak?

SbyZsolt Creative Commons License 2017.02.04 0 0 2541

Hello mindenki!

Ért valaki a TomTom one 15644 navi Frissítéshez??  (Nem a TomTom oldaláról) :) szeretnék rá egy frissebb térképet.Köszönet.

tothkalman Creative Commons License 2017.01.04 0 0 2540

szerintem ezt akartam én a VIA135-ömre feltelepiteni a MyDrive Con. programmal. 9.0-as vagy melyik verzióju térkép ez. mondhatni, hogy már rutinos voltam a telepitéssel, eddig még sosem volt gond, rádugtam, tettem, amit a program mondott, majd 1-2 óra alatt szépen feltelepitette az új térképet a navigációra ahogy kellett, és mindent tudtam azonnal használni. na most ez meváltozott: a telepités után a navigáció nem talál térképet. kb. 6-7x próbáltam kijavittatni a hibát a MyDriveC-el, vagy ujratelepiteni a térképet (a régi törlése után) vagy egyszerűen csak felülirni, de nem megy. felajánlott frissiteni 2 másik összetevőt is azok gond nélkül felmentek a navigációra, de a térkép nem tetszik neki. felhivtam a magyar Tomtom képviseletet, illetve a magyar telefonszámot, (csak német vagy angol nyelven lehet beszélni) amin végülis 12 percet beszéltem a csajjal, majd nem tudott segiteni, és letettük a telefont. a végén már azt kérdezte meg 4. alkalommal, hogy milyen viruskergetőt használok a gépemen, illetve, hogy miylen számitógépem van. egyszerűen nem tudtam a csajnak betáplálni, hogy kb. 2-3x már frissitettem sikeresen a navigációmat, ugyanezzel az összeállitással, és nem volt probléma, valamint a frissitések végén most is azt irja ki a navigáció és a számitógép is, hogy "sikeres volt a telepités" és lecsatlakoztathatom a navigációt.

2 verziót tartok jelen szituációban elképzelhetőnek: segit valaki hogy mi a péniszt csináljak hogy újra működjön a navigációm, vagy földhözb*szom a zsinórjánál fogva több izben.

Előzmény: TheGyurci (2539)
TheGyurci Creative Commons License 2016.11.24 0 0 2539

Sziasztok megjelent a legfrissebb v980-as TomTom térkép (kis testi hibával):

http://navigyurci.hu/2016/11/23/megjelent-a-tomtom-uj-v980-as-terkepe/

Jó olvasást,

Gyurci

tatombak Creative Commons License 2016.11.17 0 0 2538

Sziasztok !

Kérdésem lenne ,lehet kicsit láma ,de már nem emlékszem hogy oldottam meg annó.

Van nekem egy Tomtom One XL -em. Van benne egy 2GB SD. Egyszer már sikerült feltennem "TomTom.Navigator.v8.00.9117.Multilanguage-WaXTration" ezt és ezt "Central_and_Eastern_Europe_875_3615" van még hozzá - innen onnan - AutoActivate.exe és FastActivate.exe programok.

Na arra nem emlékszem pontosan ,hogy kit mikor kell aktiválni és ,hogy az SD kártyán , kártyaolvasóban a PC-n ,vagy már a Tomiban PC-vel összekötve...

Nagyjából megy a dolog ,de ha a fene fenét eszik is nincs magyar "Marika" ,sem senki más :(

Ha valaki guruja ennek kérem a fent említett sorrendi kérdésre válaszoljon nekem ,illetve ,ha ezeknél vannak frissebb progik,térképek ,amik felmennek erre az ős kövületre ,kérem szánjon rám pár percet!

Nem tudom pl hol tárolódnak a hangok....sejtem ,hogy a Voice könyvtárban ,csak nem értem miért az 1GB -nál nagyobbakat teszi csak be.

Előre is köszönet !

Üdv : István

nagyjanos72 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 2537
Pécsi Erik Creative Commons License 2016.11.01 0 0 2536

Sziasztok ! Nincs valakinek véletlenül computer hangja Carminathoz? Szeretném ha bemondaná az utak számát utcaneveket. Belgiumban vettem azért nincs rajta. Vagy hol tudok letölteni?

daty55 Creative Commons License 2016.10.29 0 0 2535

Üdv Mindenkinek.

Az autóban lévő multimédiás, Androidos fejegységemre tegnap tették fel a TomTom navigációt az elavult IGo helyett.

Azt írja, 1.4-es verzió.

Az újabbnak tekinthető, vagy réginek?

Vagy van még valami ami alapján ezt el lehet dönteni.

Válaszokat előre is köszönöm!

Üdv!

Daty

soryton Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2534

...nem hinném hogy van másik lehetőség a 15e/év-es frissítésen kívül ami tényleg drága ..nekem is ilyen volt , egyszer vettem hozzá egy ilyen frissítést ... aztán  inkább lecseréltem egy VIA 135-re ingyenes élettartam frissítési lehetőséggel....

Előzmény: Törölt nick (2532)
varjúistván Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2533

A frissítést majd a Gyurci beírja viszont azt bátran állíthatom, hogy a románia térkép jó. 2013 őszén voltam erdélyben és már az akkori aktuális térkép is teljesen o.k. volt a vidéki mellékutakon is.

Előzmény: Törölt nick (2532)
Törölt nick Creative Commons License 2016.09.25 0 0 2532

Üdv az uraknak!

Meg szeretném tudni, hogy 4 éves VIA125 készülékemet hol és hogyan tudnám egyszeri, hivatalos térképfrissítésnek alávetni a legolcsóbban?

Refurbished készülék volt anno a Tesco-ból, így járt hozzá az akkori legfrissebb térkép, viszont további frissítések már nem. A készülék hibátlan, karcmentes, sajnálnám kidobni. A régi térkép már nagyon pontatlan itthon is, Romániában meg teljesen használhatatlan, a főbb utakat sem ismeri. Ha jól tudom, a mostani már tökéletes. 15 ezret nem szívesen adnék a frissítésért, mert akkor már inkább másik (nem TomTom) készüléket veszek a kocsiba.

Ennél létezik olcsóbb, egyszeri frissítési lehetőség?

TheGyurci Creative Commons License 2016.09.22 0 0 2531

Sziasztok!

Friss hír a TomTom-tól:

http://navigyurci.hu/2016/09/21/az-uj-go-sorozathoz-is-letoltheto-a-tomtom-v975-os-terkepe/

A kamionos készülékek frissítésére még egy kicsit várni kell.

Üdv,

Gyurci

TheGyurci Creative Commons License 2016.09.05 0 0 2530

Sziasztok!

Két érdekes hír a TomTom háza tájáról:

A fontosabb - megjelent a v975-ös térkép:

http://navigyurci.hu/2016/08/28/megjelent-a-tomtom-uj-v975-os-terkepe/

Több új készülék is megjelenik hamarosan. Érdekesség a számítógép nélküli frissítés lehetősége:

http://navigyurci.hu/2016/09/04/uj-keszulekekkel-bovul-a-tomtom-kinalata/

Üdv,

Gyurci

400 Nm Creative Commons License 2016.09.01 0 0 2529

Hello. megvettem a Rider 40 tip. gépet és szomoruan tapasztalom hogy nincs rajta horvátország. ezt lehet valamilyen modon potolni?

Előzmény: hodila (2527)
400 Nm Creative Commons License 2016.08.29 0 0 2528

Köszi!

Előzmény: hodila (2527)
hodila Creative Commons License 2016.08.28 0 0 2527

Szia !

Nyugodtan vehetsz, kifogástalanul működnek !

Én is most váltottam MIO-rol, TOMTOM Start 50-re, de sokkal jobb, stabilabb, részletesebb !

Eleinte én is féltem tőle, de nem bántam meg ! Üdv !

Előzmény: 400 Nm (2525)
hodila Creative Commons License 2016.08.28 0 0 2526

Szia !

Az eszközön bejelentkeztél ? Mert ott is be kell, ugyanúgy mint a My Drive programba !

Üdv !

Előzmény: beachsurfer (2523)
400 Nm Creative Commons License 2016.08.26 0 0 2525

Sziasztok!

Vennék egy Tom Tom Rider 40-es navit. de kicsit elbizonytalanodtam az elözö hozzászolások miatt.

minden tipusra igazak ezek a problémák?

rmekler Creative Commons License 2016.08.20 0 0 2524

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Kaptam egy Tomtomot egy vadi új Hyundai Santa Fe gyári navijaként, SD kártyán van installálva, de semmit nem tudok róla ( az angol nyelvű leírásán kívül). iGO-t használtam eddig szinte mindig.

A kérdések: van hozzá magyar felhasználói felület, esetleg magyar nyelvű menü, magyar beszédhang stb?

Tudja a sebességmérő POI-kat, de csak ha Wifi kapcsolatban van a telefonommal. Valami offline megoldás nincs erre?

Köszi a segítséget.

beachsurfer Creative Commons License 2016.07.27 0 0 2523

Hello mindenki!

Adott egy vadi új start20,erre szeretném telepiteni a szupertrafikat.

Poiplázából megvan a H-fixspeedcam.ovl2.

win 8.1 en fut Mydrive connect amihez kapcsolódik a gps,felismeri.

Mydrive saját helyeknél importálom a fenti ovl2 filet.

Küldés eszközre-ok.Megjelenik a képernyő jobb felső sarkában (a monitoron) hogy sikeres szinkronizálás.Látszólag minden rendben,viszont nem találom a gps menüjében az ÉPok között az új poit,pedig ott lenne a helye,vagy nem?A mydrive azt irja hogy a saját helyen találom az eszközön,de olyan menüpont meg nincs.

Mi lehet a bibi? 

Ugyan ez a helyzet a Mydriveon megtervezett útvonallal.Küldés eszközre,szinkronizálás sikeres,de mégsem megy át.Vagy ha igen,akkor hol keressem?

Segítséget előre is köszi

Törölt nick Creative Commons License 2016.07.18 0 0 2522

Hello márkatársak!
Nem biztos, hogy ez a legmegfelelőbb hely arra, hogy kiírjam magamból a dühöt, amit a tomtom kiváltott belőlem, de valamikor én nyitottam ezt a topikot, így ez a hely jutott eszembe elsőre. Majd később kicsit más formában megy a homárra is.
2008 óta használom teljes megelégedettséggel a jó öreg GO930-at, ezért kézenfekvő volt, hogy egy kollégám kérdésére, miszerint milyen navit vegyen, a tomtom-ot ajánlottam neki, azon belül is a kamionos 5250-est, főleg a Live miatt.
Sajnos az említett kolléga mégis a Trucker 6000 mellett döntött, mert az nagyobb és alig volt drágább. Ezen azonban a tomtom új szoftvere fut és sajnos a "botrányosan szar", a legenyhébb jelző amivel illetni tudom a  készüléket, a rajta futó szoftvert és a támogatottságot is. Eddig ő szenvedett vele, de nem egy túl hozzáértő ember, egy kis türelmetlenséggel fűszerezve, de most hozzám került a gép és azt kell mondjam, hogy megérdemelné, hogy széles közönség előtt ledaráljam és visszaküldjem a tomtom-nak!
Egy ilyen drága célkészülék esetében elfogadhatatlan, hogy egy alig 500 kilóméteres utat több perc alatt tervezzen meg. Pláne annak tükrében, hogy a több mint 10 évvel azelőtti tomtom (vagy bármi más) fele annyi idő alatt teszi meg ugyanezt.
Mi az, hogy egy elcseszett kereszteződés után az újratervezés olyan sokáig tart, hogy a forgalomra veszélyes mértékre lelassítva is, elhagyom az általa javasolt kereszteződést és az újratervezés kezdődik újra.
Hogy fordulhatott elő, hogy a szoftverből kimaradt annak a lehetősége, hogy a tartózkodási helyem koordinátáit megnézzem? Nem is tudok másik gyártmányt, ami ezt ne tudná!
Könyörgöm: kamionosoknak készült gép! A munka elengedhetetlen része, hogy koordinátákat közöljünk kollégákkal, szervizzel, vezénylővel, stb. Az amazon-on és más helyeken rengetegen hiányolják és írják a tomtom-nak a panaszokat, mindhiába.
Nem lehet poi kategóriákat létrehozni. Kedvencek vannak és kész. Az eszem megáll.
Most már lehet több pontból álló útvonalakat alkotni, de kb fél éve még azt sem lehetett.
A hozzá adott 1 éves Live szolgáltatás -ami tényleg király, magam is használom egy másik eszközön és nagyon megbízhatóan működik- nemrég lejárt, és az egy éves gép nem szerepel a támogatott készülékek listájában. KIKÉREM MAGAMNAK!!! A forgalmazónak visszaküldve, ők elküldik szervizbe, ahol feltárják a hibát: rossz az akksi. A hibát "kijavítják" (jelentsen ez bármit is) és frissítik. Ezúton is köszönjük, de sajnos semmi sem változott.
Egy osztrák címmel mégis sikerült megvenni az egy évre szóló live-ot, ami azonban nem akar megérkezni immár 10 napja. A help visszaír egy neszesemmi fogdmegjól szabványlevelet telecseszve linkekkel, amelyeken azt lehet megtudni, hogy a megrendelést követően semmit sem kell csinálni, csak bekapcsolni a készüléket.
Sajnos megingott a bizalmam a tomtom-ban. Fél éve még hívő voltam, de mostanra elmúlt.

TheGyurci Creative Commons License 2016.07.07 0 0 2521

Szívesen! Kérem keressen meg az alábbi elérhetőségek egyikén:

http://www.gpsfrissites.hu/2015/02/12/kapcsolat/

Köszönöm.

Gy

Előzmény: D Feri (2520)
D Feri Creative Commons License 2016.07.06 -1 0 2520
Köszönöm! Szeretném megtudni,hogy hol kell megrendelni?
TheGyurci Creative Commons License 2016.07.06 0 0 2519

Szia, nem lehet.

Előzmény: Nos83 (2494)
TheGyurci Creative Commons License 2016.07.06 0 0 2518

Szia!

A készülékeden lévő térképcsomagot tudjuk munkadíjjal együtt 16500.-ért frissíteni (jogtiszta frissítés). Valószínűleg kell még egy micro SD kártya 8GB-os, ez+2500-3000 forint, de hozhatod te is (attól függ, hogy melyik Start 20-as verzió).

www.gpsfrissites.hu

Előzmény: István Dóra (2499)
TheGyurci Creative Commons License 2016.07.06 0 0 2517

Üdv!

Jogtiszta Európa térkép+SD kártya+munkadíj:

30 ezer forint.

www.gpsfrissites.hu

Előzmény: D Feri (2510)
soryton Creative Commons License 2016.07.06 0 0 2516

...amikor csatlakoztatva van a készülék kell lenni-e egy fülnek  "közösségi tartalmak feltöltése " vagy valami hasonló...oda kell feltölteni , nálam is így működik bár az enyém VIA 135-ös 

Előzmény: hodila (2514)
Törölt nick Creative Commons License 2016.07.06 0 0 2515

Akkor kell olyan, akinek újabb van, lehet változott a rendszer.

http://uk.support.tomtom.com/app/answers/detail/a_id/13814/~/managing-community-content

Ez nem megy amúgy?

Előzmény: hodila (2513)
hodila Creative Commons License 2016.07.06 0 0 2514

Bár lehet, mert már egyszer töröltem azt a (Cache ) gyorsítótárat, lehet hogy abba lett volna ? Akkor meg kell várni a következő térképfrissítést és lehet, hogy úgy már benne lesz, mert előbb letölti a térképet és azután frissíti az eszközt ! Szerinted ? ? ?

Előzmény: Törölt nick (2512)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!