Keresés

Részletes keresés

ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 243
" mamlasz" ? Ismersz személyesen is?
Előzmény: Limesz (236)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 242

HOgyne !

 

Még cikloisról is - gondolom ez utóbbiról azt sem tudod micsoda...

Előzmény: Törölt nick (238)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 241

lepseny

 

mi nem esik? szerintem csak az eso nem esik!!!

 

szlovak kollega mondta hogy bej. jegy ami 180-at ert 100-ert adta el de most mar csak 50-et adnanak erte!

Előzmény: Törölt nick (235)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 240

MÉg egy szó:

 

Vazze, ha gazdagok lennénk - te naggyon, naggyon ostoba - akkor nem kellene az IMF-hez szaladgálni !!!!!

 

 

HIHETETLEN AGYAMENTEK VAGYTOK !!!!

Előzmény: ambosz (232)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 239
Sőt elég, ha az a rokonom járt már SZTK közelében is!
Előzmény: BigBacon (231)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 237

limesz

 

erdekes eddig is ez volt es megsem volt allandoan kipointirozva. amugy masoknal most fog a hiany novekedni, amikor nalunk csokkenni fog. OHATATLANUL.

 

akkor mi van/lesz?

 

majd meakulplatok?

Előzmény: Limesz (234)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 236

Hollandiai nyugdíjas ismerőseim mindig azt mondják, hogy mi magyarok gazdagok vagyunk.

 

 

HA ha ha ha ha ha !!

 

EMber !! Hollandiában (vagy a dánoknál ?) 300 000 HUF a minimálbér !!!!!!!

 

Jó. OK. Én ekkora mamlaszokkal nem vitatkozom. KÉsz.

 

Előzmény: ambosz (232)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 234

Ezzel el is ismerted, hogy MO a legeslegszarabb állapotban lévő, a legingatagabb ország a régióban.

 

Köszike, hogy ehhez legalább 50 post kellett. Mert ez mások számára nyilvánvaló aki lát. Érdekes, hoyg nektek mindig evidenciákat kell magyarázni.

 

Előzmény: alfredoo (218)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 233

ambosz

 

nem csak tovabb folytattak mert peldaul a cigany lakossag aranya es dinamikus novekedese a kiadasok dinamikus novekedeset is jelentette! 10 szazalek nepessegrol van szo!!!!

Előzmény: ambosz (225)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 232
Hollandiai nyugdíjas ismerőseim mindig azt mondják, hogy mi magyarok gazdagok vagyunk. Ott a nyugdíjukból adóznak, Tb-ét fizetnek, nincs ingyen utazás, sokkal kevesebb a magán családi ház stb.
Előzmény: Limesz (224)
BigBacon Creative Commons License 2008.10.24 0 0 231

"de miért lenne ezért elmebeteg?"

 

Van eü-s végzettségű tag a rokonságodban? Akkor kérdezz rá nála. Eü szakközepes is elég, nem kell ficiáter.

Előzmény: ambosz (202)
mavtelep Creative Commons License 2008.10.24 0 0 230
éppen mint Amerikában...
Előzmény: Aerion (216)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 229

ambosz

 

igazad van, nem ertem a lenyeget.

 

1000x leirom golyostollal vagy martogatos tollal, hogy 'nem ertem a lenyeget!'

Előzmény: ambosz (221)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 227

aerion

 

persze csak akkor van igazad ha a vasarlasra MEGLEVO penz nem jobb feltetelekkel kamatozik vagy reszvenyekbe fekteve letezik, es a vasarlo a kedvezo kamatfeltetelekkel igenybe veszi az aruhitelt.

 

hallottal ilyenrol?

 

akar lakasepitesnel is? miert ne venne fel valaki hitelt ha penzet jobban be tudja fektetni?

Előzmény: Aerion (216)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 226

Csehországot és Szlovákiát ugyanúgy emlegetík (sőt) , de többet nem mondhatok.

 

 

Hazudsz. Nem úgy emlegetik.

 

Egyszer ne a hallucinációidnak higgyél, hanem a tényeknek.

Előzmény: Törölt nick (219)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 225
Tovább folytatták a Kádár rendszer szociális adományait, mert a szavazók miatt nem mertek hozzá nyúlni.
Előzmény: meghallhatom (217)
Limesz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 224

És ki élte fel a kölcsön kapott pénzt? Pl . nem az ország lehetőségeit meghaladó szociális rendszer?

 

 

Hát, nem csak az mert leírom mekkora összegről van szó:

 

8 000 000 000 000 -ról. Érted ? Ennyit a szoc. rendszer sem szív fel.

 

Másrészt - merőben hipotetikusan - tegyük fel, hogy igazad van.

 

Akkor felmerül a kérdés: jó-e az a gazdaságpolitika amely kiépít egy olyan szociális rendszert amely 4 év alatt feléli a saját tartalékait, de nemcsak, hogy feléli, hanem drámai mértékben eladósítja az országot és 53 %-ról 70 %-ra tornássza fel a GDP arányos eladósodottság mértékét a GDP 1 %-os szintre taszításával egyetemben, két súlyos következménnyel:

 

- legalább 10 évre hazavágja a teljes gazdaságot és megszorításokat involvál,

- a megteremtett szociális vívmányok 4 év alatt kényszerűen porba is hullanak.

 

 

Na ezt nevezte GYF elkúrásnak. Legalább ebben az egyben igaza volt...

Előzmény: ambosz (207)
Dua Creative Commons License 2008.10.24 0 0 223
Én a helyedben nem hinnék ennek a grafikonnak. Aki ezt rajzolta, az látni véli a rózsaszínű jövőt.
Előzmény: Limesz (193)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 222

tony

 

ez csak tereles. a magyarorszagi maffia egyaltalan nem a parlamentben es nem a kormanyban es/vagy az ellenzekben mukodik. nagyon jol megvannak elkulonulve is.

 

az mas kerdes hogy a torvenyhozas sok esetben kiszolgalja ezt a maffiat.

 

amugy az osszes adocsalasbol mennyi erinti a parlamentet/kormanyt es mennyi a lakossagot/vallalkozokat/kofarogat/balettancosokat? mirol beszelunk?

 

ha en adocsalo lennek ugyanilyen hulye szovegeket nyomatnek a kormany ellen hogy nehogy engem gyanusitsanak/vegyenek elo.

Előzmény: Tony (212)
ambosz Creative Commons License 2008.10.24 0 0 221
Nem érted a lényeget!!! Csak a baloldal lop, a jobb nem! Ilyen egyszerű az egész!
Előzmény: alfredoo (215)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 220

aerion

 

tehat akkor hol az elkuras es mit kell tennunk? nem ezek az elkuras alapveto tenyei????

Előzmény: Aerion (211)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 218

limesz

 

epp tegnap irogattuk hogy regiokent kezelnek es regios problemakat latnak es magyarorszag esetleges bebukasa a regio bebukasat is jelenti. ez a gyenge lancszem elmelete! tehat a regio sem tulsagosan eros es ezt a regios tozsde es valutak egyuttmozgasa is igazolja. de a japan tozsde 10 szazalekos csokkenesevel kezdtem.

 

gyurcsany miatt van?

Előzmény: Limesz (204)
meghallhatom Creative Commons License 2008.10.24 0 0 217
Es ki alakitottak ki ilyen szocialis rendszert??
Előzmény: ambosz (207)
Aerion Creative Commons License 2008.10.24 0 0 216

Az áruvásárlási hitelvelvétel a lakossági bizalom jele.

 

Tévedés. Ez annak a jele, hoigy a vásárlóknak nincsenek olyan megtakarításai, amelyekkel a fogyasztási igényeiket ki tudnák elégíteni. Ez a jelenség egy kényszer eredménye, és a legtávolabbról sem a bizalomé.

Előzmény: Törölt nick (190)
alfredoo Creative Commons License 2008.10.24 0 0 215

limesz

 

ennyire kell vedeni orbant? miert?

 

szamold bele a magyarorszagon szokasos feketegazdasagi 'dolgokat' es szamold bele a kapcsolati toket, ami barmikor penzre valthato, forintosithato!

 

mi a baj?

 

minositettem negativra? en orulok ha orbannak es vazallusainak jol megy. jobban tudnak az orszag problemaival foglalkozni ha nem sajat megelhetesuk gondjai foglalkoztatjak oket.

 

a lenyeg a VAN! van jobboldalon es van baloldalon. vagy forditva van baloldalon es van jobboldalon.

 

ma jutott eszembe gyarfas tamas milliardos. valami nagy partember volt? nem!!!!!!

 

es megis milliardos. masszivan!

Előzmény: Limesz (206)
meghallhatom Creative Commons License 2008.10.24 0 0 214
Igaz csak csep a tengerbe.
Előzmény: Törölt nick (200)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 213

Nem akarok érdemben hozzádszólni. Hehehe...

Előzmény: Limesz (209)
Tony Creative Commons License 2008.10.24 0 0 212
Mi nem tehetünk róla, hogy mo-on a legnagyobb gazemberek a parlamentben találhatók!!! A múlt bűnös törvényeit meghagyták, a szabadrablás törvényi feltételeit biztosították...megerősítették, a demokráciát megcsúfólják.....a gazdaságot eltorzították....mindenki...mindenkit átver, becsap!!! Rögtönitélő hadbíróság elé állítanám az egész kormányt......Feltétlenűl......SVÁJCI bírák közreműködésével!!! Sajna már az unió bíráiban sem bíznék......
Aerion Creative Commons License 2008.10.24 0 0 211

Demokratikus államberendezkedésű országokban csak olyan kezdeményezéseket lehet végrehajtani, amelyeket a lakosság többsége támogat.

 

nem lett volna beremeles

 

Igaz is, túl magasak a magyar bérek, nagy a jólét.

 

nem lett volna gazartamogatas

 

Talán gázáremelés se lett volna?

 

nem lett volna lakastamogats folytatasa

 

Hát az nem is lett. A Fidesz lakáshoz jutást segítő támogatását a szocialista kormány leállította, a helyére tett egy másikat, aztán azt is átalakította, majd szinte teljesen behalt ez a támogatási rendszer.

 

nem lett volna nyugdij/csaladipotlek emeles

 

Hazugság, hogy nem lett volna.

 

ez lett volna a jo? kinek, kerdezem, kinek?

 

Neked?

Előzmény: alfredoo (195)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.24 0 0 210
Értelek,de az általad említett országokban_legálábis amelyekre én is gondolok- nem volt soha tervutasításos rendszer....Remélem te is értesz!?
Előzmény: Törölt nick (194)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!