Keresés

Részletes keresés

mocsanka Creative Commons License 2016.12.22 0 0 476

Az jó! Írj nekem légy szíves a manyokimoni@t-online.hu címre. Köszi!

Előzmény: Tigger89 (475)
Tigger89 Creative Commons License 2016.12.18 0 0 475

Nőit

Előzmény: mocsanka (474)
mocsanka Creative Commons License 2016.12.10 0 0 474

Szia. Bocs, de nem derül ki hogy férfi, vagy női csapatot keresel :)

Előzmény: Tigger89 (473)
Tigger89 Creative Commons License 2016.12.04 0 0 473

Sziasztok!

27 évesen 18 éves kézilabdás múlttal (NBI/B, NBII), hosszú kihagyás és sérülés után keresek csapatot Budapesten, peferáltan a XIII. kerület környékén. Posztom kapus, kérés esetén videós anyagot és cikkeket is tudok küldeni magamról. 

Malev01 Creative Commons License 2016.10.25 0 0 472

Üdv!

Lehetőleg Pest közelébe keresek magamnak Nb2-es férfi kézilabda csapatot! Végső esetbe Bp1! Életkorom 21,173 cm !  12 éve kézilabdázom ! Balszélső voltam , de most szeretnék váltani belsőbb posztra, azaz irányítóba!

Elérhetőségem:

batarkrisztian54@gmail.com

pudling86 Creative Commons License 2016.10.06 0 0 471

Sziasztok!

Budapesti (14.ker.) amatőr (hobbi szinten újrakezdő és visszatérő) felnőtt női kézilabda csapatunk létszámot bővít, így további jelentkezőket várunk! Infó, jelentkezés: kingaszabo86@gmail.com

szaboniki94 Creative Commons License 2016.10.04 0 0 470

Sziasztok! 21 éves lány vagyok, nemrég költöztem fel Budapestre és kézilabda csapatot keresek. Balkezes vagyok, leginkább jobb szélen játszottam Baranya megyei bajnokságban, illetve kis ideig NB2-ben is. Mivel nem mindig ugyanabban az időpontban dolgozom, így fontos lenne, hogy olyan csapatra lenne szükségem, akik megértenék azt, ha lehet, hogy nem tudok minden egyes edzésen részt venni a munkám miatt. Ha valaki tudna segíteni, várom reakcióitokat a nikcs94@gmail.com email címre :)

gerry777 Creative Commons License 2016.09.25 0 0 469

Borsod vagy Szabolcs megyében van valahol lehetőség kézilabdázni?  akár versenyszerűen is.

rezka Creative Commons License 2016.09.22 0 0 468

21 éves lány vagyok, és szeretnék Budapesten kézilabdázni. Több évig kéziztem, de miután Budaestre kerültem, nem volt rá lehetőségem, így most vissza szeretnék térni hozzá. Jobb, és bal szélen is szoktam játszani, és ami a legfontosabb: nagyon nagyon szeretem a kézilabdát :) Ha valaki tud valamilyen lehetőségről (főleg a belváros, illetve XI. kerület környéke érdekelne), az kérem írjon a rezkanthel@gmail.com e-mailre! :) 

mocsanka Creative Commons License 2016.09.19 0 0 467

Remek hangulatú, összetartó, lelkes csapatunkba NBII-es szintű játéktudással rendelkező felnőtt női játékosokat keresünk - fiatalokat is :) Az NBII északi csoportjában játszunk, heti 3 edzésünk van az V., XIII. és XV. kerületekben. A jelentkezéseket üzenetben kérjük a manyokimoni@t-online.hu címre. Köszönjük!

gaboc_gy Creative Commons License 2016.09.12 0 0 466

Várunk szeretettel, ha fiú vagy akkor itt: http://www.hidunio.hu/

 

Ha lány, akkor itt: http://mosekezi.hu/

Előzmény: Caola33 (449)
gaboc_gy Creative Commons License 2016.09.12 0 0 465

Szia!

 

Mi várunk nagy szeretettel, épp toborzást tartunk: http://mosekezi.hu/

 

Jelentkezni Farkas Adrinál tudsz a mosekezi@gmail.com címen.

Remélem még nem keltél el és nem sokára találkozunk. :)

Előzmény: pekbia (455)
gaboc_gy Creative Commons License 2016.09.12 0 0 464

Sziasztok!

 

Bp I/B-ben játszó csapatunk (hobbi szint újrakezdőknek, visszatérőknek, olyanoknak, akiknek már sok a magasabb osztály) játékosokat keres. Kérésünk, hogy legyél lelkes, elhivatott és legyen némi kézilabdás múltad. Nem baj, ha nem voltál leigazolva.

 

Cserébe nem baj, ha nem vagy szupersztár, nem baj, ha időnként kihagysz pár meccset, edzést. Kor és poszt nem számít.

 

Nyáron strandkézizünk, a jó hangulat és a baráti társaság pedig egész évben garantált! :)

 

Itt találod toborzó plakátunkat: http://mosekezi.hu/toboroz.html

Honlapunkat: http://mosekezi.hu/

FB oldalunkat: https://www.facebook.com/H%C3%ADd-Uni%C3%B3-SE-II-M%C3%96SE-168044713254957/

 

Jelentkezni a mosekezi@gmail.com címen tudsz Farkas Adrinál. 

 

Várunk szeretettel!

gaboc_gy Creative Commons License 2016.09.12 0 0 463

Szia!

 

Ha van kedved, egy fiatalos, baráti hangulatú csapathoz megye szinten, mi szeretettel várnuk, épp toborzást tartunk:

http://mosekezi.hu/

 

A mosekezi@gmail.com címen Farkas Adrinál tudsz jelentkezni. :)

Előzmény: Sebially (457)
Kézeelabda Creative Commons License 2016.09.08 0 0 462

NBII-es csapat férfi Junior játékosokat keres. Heti négy edzés és hetente egy mérkőzés. Ha 1996-ban születtél vagy fiatalabb vagy (2003-ig) szívesen látunk.

 

E-mail: erdosdavid111@gmail.com

keszthelyidora Creative Commons License 2016.09.04 0 0 461

Szia

 

Mi kapust keresünk Bp I osztályban játszunk

 

Előzmény: Sebially (457)
KREativSrác Creative Commons License 2016.09.03 0 0 460

Sziasztok! 

Erdei Tamás Ferenc vagyok, 19 éves nagykőrösi lakos.

Egyetemi tanulmányaim megkezdése miatt (ami Budapesten lesz a Károli Gáspár Református Egyetemen) keresek egy budapesti kézilabda csapatot.

7 éve lett ez a sport a szenvedélyem, tavaly az NB1/B-s KTE junior csapatában játszottam bal szélső pozícióban, de előtte játszottam bal átlövőt és kapust is.

Magasságom: 186 cm, súlyom: 76 kg.

Aki esetleg tudna segíteni, kérem írjon az alábbi e-mail címre: erdeitommaso@gmail.com.

arpadnagy Creative Commons License 2016.08.29 0 0 459

Sziasztok!

 

Edzéslehetőséget keresek elsősorban, a 13. kerület környékén. 28 éves vagyok, 189 cm magas. 2 éve nem vagyok aktív, ezt megelőzően az NB 2-ben  szereplő Mezőtúrban, az NB 1/B-s Szegedi KKSE-ben és az osztrák másodosztályban kézilabdáztam, kapusként. Email címem: arpad8888@gmail.com

 

Köszönettel,

 

Nagy Árpád

bpest22 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 458

Sziasztok!

 

Kézilabda csapatot keresek Budapesten. 21 éves vagyok és kapus poszton játszom. Aki tud valamilyen lehetőséget írjon. email címem: ben995522@gmail.com   Köszönöm!

Sebially Creative Commons License 2016.08.26 0 0 457

Sziasztok!

22 éves lány vagyok és kapus poszton játszottam 10 évig, majd Budapestre költöztem az egyetem miatt. Az elmúlt két évben egyáltalán nem védtem, most azonban szeretném újra feleleveníteni a tudásomat és ismét játszani, ezért csapatot keresek. Biztosan szükségem lesz egy kis időre, hogy újra belejöjjek, de nagyon szerettem a sportot és nagyon hiányzik, ezért szeretnék újra játszani. :)

Ha esetleg tudtok valamit, keressetek az alábbi emailcímen bátran: sebially@gmail.com

Köszönöm! :) 

pekbia Creative Commons License 2016.08.24 0 0 456

Ha lehet Budapesten. 

Előzmény: pekbia (455)
pekbia Creative Commons License 2016.08.24 0 0 455

Sziasztok!

 

97-es születésű, balkezes lány vagyok.

Az iskolámban hobbi szerűen kézilabdáztam jobb szélsőként de mivel elballagtam a kézilabda sajnos befejeződött.

Szeretnék valahol elkezdeni kézilabdázni, edzésekre járni.

Ha esetleg valaki tudna ebbe segíteni az elérhetőségem: pek.bianka1997@gmail.com

Barna Gyöngyösi Creative Commons License 2016.08.18 0 0 454

Sziasztok!

 

Kézilabdacsapatot keresek!

92-es születésű vagyok, balkezes, férfi :)

Múltam röviden: szegeden 18 éves koromig játszottam, igazolt játékos voltam, iskola miatt pestre költöztem, csepelre, egy év kihagyás után amatőr csapatban bp1 bajnokságban játszottam, jelenleg pár év kihagyás után szeretnék újra beszállni a buliba.

185 magas vagyok jelenleg 68 kg-al, főleg szélsőt játszottam, gyors voltam nagyon, most biztos kelleni fog pár hónap mire belejövök. Bármikor tudok kezdeni! Email címem: gyongyosibarna@gmail.com 

Üdv, Barna

 

 

 

mocsanka Creative Commons License 2016.08.17 0 0 453

NBII északi csoportban fogunk játszani, megfelelő játéktudással keresünk még néhány lelkes társat remek kis csapatunkba. Edzések a XIII és XV kerületben, heti 3x, meccsek a Csömöri csarnokban lesznek. Jelentkezés: manyokimoni@t-online.hu

Hamarlas Creative Commons License 2016.08.16 0 0 452

Kedves Fórumozók!

Budapesti székhelyű egyesületünk szeretne strandkézilabda szakosztályt indítani. A terveink szerint az edzések januárban, de legkésőbb februárban indulnának. Heti 2 edzéssel - tornatermi illetve, amint az idő engedi vagy a társaság úgy gondolja szabadtéri edzéssel az Építők sporttelep homokpályáján -. Nem feltétel a kézilabdás múlt, csak a sport szeretete.

Várunk minden 16-24 év közötti lányokat és fiúkat!

Érdeklődni és jelentkezni a hamarlas90@gmail.com e-mail címen lehet.

kalotibi Creative Commons License 2016.08.15 0 0 451

Kedves férfi kézilabdások!

Keresünk ambiciózus,ügyes kézilabdásokat Pest közeli megye 1.-es férfi kézilabda csapatunkba!Feljutási igényünk miatt kérlek benneteket akkor jelentkezzetek,ha úgy érzitek alkalmasak vagytok a kihívásra!!!Várom érdeklődéseteket,sportbaráti üdvözlettel Kalotibi

mocsanka Creative Commons License 2016.08.14 0 0 450

Szia. Írj nekem a manyokimoni@t-online.hu címre. Köszi! :)

Előzmény: Caola33 (449)
Caola33 Creative Commons License 2016.08.12 0 0 449

Sziasztok! Hosszabb ideje nem játszottam már, de nagyon hiányzik a kézilabda. 

Szívesen csatlakoznék és edzenék újra, ha esetleg tudnék csatlakozni csapatba. Talán még nem felejtettem el hogy is kell játszani. Több éves múlttal rendelkezem. Üdv mindenkinek

KittiOszi Creative Commons License 2016.08.01 0 0 448

Szia. Az e-mail címem: oszikitti@gmail.com.

Előzmény: keszthelyidora (446)
Fehér Krisztián Creative Commons License 2016.07.28 0 0 447

Sziasztok!

 

25 éves srác vagyok, Hajdúböszörményben kézilabdáztam 7 évig versenyszerűen serdülő és ifi bajnokságban. Sajnos jó pár éve már ennek, viszont szeretnék ismét pályára állni. Budapesten élek, 175 cm és kb 75 kiló és jobb kezes vagyok. Leginkább átlövő voltam, de szélsőként is játszottam. Amatőr csapatot keresek.

 

Üdv:

Fehér Krisztián

feher.krisztian91@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!