Keresés

Részletes keresés

hannybuuuu Creative Commons License 2016.10.13 0 0 8890

Sziasztok:)Örülök hogy ilyen segítőkészek vagytok ahogy olvasom a fórumot:)Egy kérdést szeretnék fel tenni:)A gyermekeim édesapja kint dolgozik francia területen,hogyan lehet itthonról családi pótlékot igényelni?Mi szükséges hozzá?

tessloff Creative Commons License 2016.10.02 0 0 8889

A legegyszerubb a Porte Maillot-tol indulo navette, egy utra 17€/fo. Lehet venni a helyszinen a sofornel, vagy elore foglalni a repter honlapjan (elore foglalva valamivel olcsobb: 15,90€).

 

http://tickets.aeroportbeauvais.com/Offres.aspx

 

A masik verzio olcsobb de macerasabb es idoben hosszab. Parizs Beauvais vonat itt mar 5€-tol vannak jegyek aztan pedig helyijaratos busszal az allomastol a repterre ez azt hiszem 1€. Ehhez a vonatjegyet online kell megvenni es adott nap adott vonatara szol mas idopontban nem ervenyes.

 

https://www.ter.ritmx.sncf.com/ter/html/MVC/index.jsp?region=02&choixTypeSupport=1&modeIntegre=1 

az oldalon a petit prix opciora kell klikkelni a bal oldalon alul

Előzmény: Kigiin (8888)
Kigiin Creative Commons License 2016.10.01 0 0 8888

Sziasztok

 

Kis segítséget szeretnék kérni tapasztaltabbaktól, hogy lehet a legkönnyebben kijutni a párizsi Beauvais reptérre tömegközlekedéssel

Esetleg ha más hasznos tanács is jön, szívesen veszem, nem repültem még. Köszi előre is

Dávid Márk11 Creative Commons License 2016.09.17 0 0 8887

Szia! Megszeretnem kerdezni, hogy a ferjed Francia? Ha esetleg megsem es magyar akkor nem tudna esetleg segiteni vagy ajanlani munkat? Montpellierben vagyok es sajnos nem beszelem a nyelvet es a kornyeken nem is talaltam semmit.. 

Nagyon szepen koszonom a valaszt! Szep napot kivanok!

Előzmény: 3eszti3 (8886)
3eszti3 Creative Commons License 2016.09.17 0 0 8886

 

Szia Pannaszofi!

Engem érdekelne a munka magánházaknál,itt élek én is Franciaországban Nimesben,férjem dolgozik én még tanulom a nyelvet,de szeretnék dolgozni,már dolgoztam egy campingben.Küldenék emailt is neked vagy beszélhetünk viberen,de az email címedet nem tudom lekérni mert nem nyitja meg az outlook om,nálam nem jó a dolog sajna:)

40 éves vagyok és a munkámmal meg voltak elégedve,főállásba is felvettek volna de ugye a nyelvet társalgási szinten kellene beszélnem!

elküldöm az email címem: 4micike4@gmail.com

remélem megkapod a levelem:),Üdv:Eszti

 

Előzmény: pannaszofi (8880)
Hajóslány Creative Commons License 2016.09.16 -1 1 8885

Sziasztok! 

A segitségeteket szeretném kérni. 

15 hónapja ezelött szūltem meg a kisfiamat azelött hajón dolgoztam francia cégnél férjem még mindig ott dolgozik.  

Mikor megszūltem elkūldtem a francia Cafnak a papirokat amit kértek de azóta csak annyit mondanak hogy feldolgozás alatt vannak még a dokumentumok és egy fillért sem kaptam még tölūk. 

Már nem tudom hogy mit csináljak gondoltam hogy bemegyek a magyar államkincstárhoz és innen fogom kérni a gyest de mi lesz az elöző 15 hónappal nrm fogom megkapni? 

Szerintetek kihez tudok fordulni? 

 

 

Szonja Garai Creative Commons License 2016.09.13 0 0 8884

Sziasztok! Munkát keresek Montpellierben viszont nem beszélem a nyelvet. Valaki esetleg él ott és dolgozik? esetleg tudnátok ebben segíteni? Bármilyen munkát elvállalok! Köszönöm!

Kitti_sz Creative Commons License 2016.09.12 0 0 8883

Sziasztok! Él valaki közületek Le havreban? 😊

Törölt nick Creative Commons License 2016.09.11 0 0 8882

A "Marseille, Nizza, Monaco" topic tele van hátizsákos öreglányokkal, :D, ők biztos tudnának jó tanácsokat adni !

Előzmény: funkrockbrother (8881)
funkrockbrother Creative Commons License 2016.09.10 0 0 8881

Sziasztok, én turistáskodik megyek szept 26-30 segítsetek már szállás ügyben légyszi. Nincs nagy igény, egyedül megyek egy hátizsákkal. Köszi

pannaszofi Creative Commons License 2016.09.10 0 0 8880

Sziasztok! 

 

Régóta nem jártam itt most eszembe jutott hogy talán találok valakit! Szóval hál istennek elég jól mennek a dolgok és most keresnék egy olyan magyar lányt, hölgyet aki akar dolgozni. Takarításról van szó,magánházaknál. Egyenlőre részmunkaidőben de szerintem pár hónapon belül lehetséges a teljes munkaidő is! De ne szaladjunk előre! Tehát dolgozni akaró és tudó hölgyet keresek! Minden részletet elmondok emailben vagy telefonon vagy skypeon akár! Az sem baj ha Magyarországon vagy, ha jönni akarsz dolgozni és szabadidőben tanulni franciául ez is megoldható.

Ha érdekel a dolog küldj üzenetet privátban egy fényképes önéletrajzzal együtt!

További szép napot mindenkinek

Brigi

tessloff Creative Commons License 2016.09.09 0 0 8879

Par eve volt rola szo valahol Parizstol eszakra van egy collège (6 osztalytol)ahol magyar tanitas is volt, alsosokrol nem emlekszem, hogy lett volna szo. Esetleg keress ra az "institute hongrois"-ra valoszinu ok tudnak segiteni. Azt hiszem minden honap elso keddjen van egy "mardi hongrois" nevu osszejovetel Parizsban. 

 

Parizs az egyik legdragabb europai fovaros, alberletet eleg nehez talalni,mert nagy a kereslet es a megfizetheto lakasok szama veges. A ferjed fizetesetol fugg a dolog hogy kivitelezheto-e. Egy 4 foscsaladnak az alberlet 1500€ korul lesz legalabb (50-60.nm). Kajara szamolhattok heti 100-150€ hetente. Az egyeb rezsik lakasfuggoek, mert ahol elektromos futes van ott termeszetesen sokkal tobb a villany. Mi egy 100 nm csaladi hazban havi 150€ a gaz es 50€ a villany 70€ 2 mobil es az internet. A foberlok nagyon sok garanciat kernek,bevett gyakorlat hogy, az alberleti dij 3szorosat kell igazolni keresetkent.

Előzmény: Simanekja (8878)
Simanekja Creative Commons License 2016.09.05 0 0 8878

Sziasztok! Nekem a férjem nemrég kezdett dolgozni Párizsban egy olasz cégnél. Nem nyögdécsel franciául,de nem is ez a lényeg. Szeretnénk együttélni,de itthon ugye nem élünk meg. Illetve a kinti fizetéséből igen.

Kérdéseim:van 2 gyerekünk,a nagyobb most kezdte a második osztályt,van-e lehetőségük beilleszkedni? Van esetleg olyan iskola ahova több magyar is jár?

Milyen árvan vannak a bérlakások?

Meg lehet odakint élni egy kinti fizetésből?

Hol tudom a gyerekek utáni támogatásokat elintézni?

És el tudok e intézni bármit zéró franciatudással??

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

Saci87 Creative Commons License 2016.09.04 0 1 8877

Sziasztok Saci vagyok!Franciaországban (Homecourban)lakom családommal és szívesen ismerkednék itt élő magyar családokkal.Bátran írj.írjatok

Adriii90 Creative Commons License 2016.09.02 0 0 8876

Sziasztok.Franciaországi munkát keresnénk a párommal.Már dolgoztam kint egyedül az Acterimnél, de ők nem tudnak biztosítani neki munkat. Ha tudna valaki ebben segíteni nagyon hálás lennék.

Előre is köszönöm!

Bartóki-Gönczy Balázs Creative Commons License 2016.08.26 0 0 8873

Érdekli a vagyonvédelem és a biztonságtechnika? Tudja, hogy mi mivel tudjuk felére csökkenteni a leltárhiányt az áruházakban? Szeretne önállóan francia területen szakértőként irányítani?

 

A JUSTICE Security sikereit az egyedi know-how, a minőségi ügyfélkiszolgálás, a kiemelkedő hatékonyság és a magas szakmai szintű munka garantálja. Társaságunk színvonalas, változatos munkát és fejlődési lehetőséget kínál munkatársai számára.

 

Biztonsági koordinátor

munkatársat keresünk

 

Főbb feladatok, munkák:

  • Franciaországi őrzés-védelmi szolgáltatás szervezése, ellenőrzése
  • Az őrzés-védelemmel megbízott cég területi vezetőinek folyamatos szakmai képzése
  • A terület tevékenységét szabályozó utasítások naprakészen tartása
  • Heti ellenőrzési jelentések, elemzések készítése, nyilvántartások vezetése
  • Specifikus őrzés-védelmi stratégia kidolgozása, működtetése
  • Folyamatos kapcsolattartás, egyeztetés a megbízók képviselőivel
  • Leltárhiányok alakulásának figyelemmel kísérése
  • Munkavégzés helye: Franciaország, Párizs környéke

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű aktív francia nyelvtudás szóban és írásban
  • Minimum középfokú képzettség
  • Minimum 3 éves munkaszervezési tapasztalat
  • Alap számítógépes felhasználói ismeretek haladó szinten
  • Külföldi munkavégzésre hajlandóság
  • Határozott fellépés, kiváló kommunikációs (szóban és írásban is), illetve döntéshozatali képesség
  • Kreativitás, nagyfokú önállóság
  • Ápolt, üzleties megjelenés
  • „B” típusú jogosítvány
  • Feddhetetlen előélet

Ami előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • Biztonságszervezői képzettség
  • Rendőrségi, rendészeti munkatapasztalat
  • Vagyonvédelmi vagy biztonságtechnikai tapasztalat
  • Logisztikai vagy értékesítő tapasztalat
  • Idegen nyelvismeret (angol, német)

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Igényes munkafeltételek
  • Szolgálati gépkocsi, laptop, mobiltelefon,
  • Versenyképes jövedelemcsomag

 

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a munkakör és a fizetési igény megjelölésével a hr@justisec.hu e-mail címre várjuk.

naprao Creative Commons License 2016.08.18 0 0 8872

Sziasztok !

 

Segítségre volna szükségem, itt dogozom Acterimnek sajnos tőlük nem várható a segítség. Vásároltunk egy Nickel csomagot regisztrálta a Acterimtől egy hölgy ő mondta, hogy ezt kel megvásárolni. Mert ő megtudja csinálni interneten

 

Azóta sem működik a telefonkártyánk, nem tudjuk a banknak elküldeni a kódot. Töltöttünk rá fölöslegesen még pénzt, de így sem működik. Írták, hogy kártyáinkat letiltják, rajta van a fizetésünk nem tudunk hozzá jutni mert nincs pin kódunk. Mivel Francia nyelvet nem beszélünk nem tudunk telefonálni,  a banknak, és a telefontársaságnak sem.  Acterimtől senki nem segít, többször telefonáltunk, rengeteg levelet írtunk. Egyik hölgynek az volt a válasza majd megkérdezi a főnökét. Itt vagyunk pénz nélkül, de a fizetésünk rajta van a bánkártyánkon. Kérem ha valaki tudna segíteni írjon   alanyai.Laci@hotmail.com.  Amesisbe vagyunk egyelőre pénz nélkül.  

h_boglarka Creative Commons License 2016.08.14 0 0 8871

Sziasztok! 

Egy barátommal úgy döntöttünk, hogy 10-11 hónapot Franciaországban szeretnénk dolgozni. Egyetem előtt állunk, annak fedezése miatt kellett így döntenünk. Mindketten felsőfokon beszélünk franciául. Elsősorban hotelben szeretnénk dolgozni (szobalány, recepciós). Tudna segíteni valaki, hogy hogyan kezdjünk neki? 

Köszönöm előre a választ! :)

MmeErrant Creative Commons License 2016.07.27 0 0 8868

https://www.blablacar.fr/ nálunk bevált, az utas sem tudott franciául. :) valakinek azért segíteni kell, aki beszéli a nyelvet 

Sok sikert, remélem sikerül a meglepetés!!!

Előzmény: kicsirobi (8867)
kicsirobi Creative Commons License 2016.07.25 0 0 8867

Sziasztok.

Segítség kéne. Nice felől Valbonne-ba szeretnének eljutni szüleink. Az autókölcsönzés befuccsolt ,mert akinek a számláján van a fedezeti pénz,neki nincs jogsija. Így most is ott ragadtak Nice-től pár km-re (franciául nem tudnak, szülinapi meglepetés miatt mentek ki ) Ha valaki holnap délelőtt megy arra, vagy van magyar transzfer(vagy elérhetőség ,kérlek írjátok meg.

Köszönöm 

erdeia1969 Creative Commons License 2016.07.22 0 0 8866

Sziasztok! Holnap, azaz július 23-án délután 2-3 óra körül indulok Rennes-be Szegedről. Van még hely a kocsiban, ha valaki éppen oda tartana. Tel. 06-70/274-9026 

TomGab Creative Commons License 2016.07.21 0 0 8865

Hy there,

 

Ha perfektül beszélsz angolul, és speciális számítógépes munkát végzel, talán nem kell erős francia nyelvtudás az elhelyezkedéshez. Anélkül legfeljebb éttermi kisegítő lehetsz. Próbáld meg a Pole emploi international-t, bár persze személyesen kellene bemenned. Nehéz onnan Angliából munkát találni.

 

Sok sikert

Gábor

Előzmény: kuvahara (8851)
attila977 Creative Commons License 2016.07.19 0 0 8864

kuvahara!

 

Nézd meg ezt! Jó!     EURES (itt van minden)

 

Előzmény: kuvahara (8851)
cassian Creative Commons License 2016.07.19 0 0 8863

Sziasztok !

 

Francia nyelvtanulással kapcsolatos a kérdésem. Olyan linket  keresek, amelyiken találok olyan francia filmeket,  amelyiken van francia felirat , vagy angol. Tudom, hogy a youtube-n van felírat generáló, de azok késnek, tanulásra kicsit nehézkes , szerintem.

Köszi. 

sembrier Creative Commons License 2016.07.15 0 0 8861

Nekem Nizza amúgy sem volt szimpatikus város.

 

brigó001 Creative Commons License 2016.07.04 0 0 8857

BlaBlaCar, 15-én este van még hely. 

Előzmény: Kigiin (8855)
kuvahara Creative Commons License 2016.07.04 0 0 8856

Értettem. Ez csak amolyan kiegészítõ info :D

Előzmény: kuvahara (8853)
Kigiin Creative Commons License 2016.07.02 0 0 8855

Sziasztok!

 

Az ünnep miatt reménykedem, 13.-án este, 14.-én esetleg indul haza valaki olyan útvonalon, ahol útba esik Orléans, Párizs környéke?

István

tessloff Creative Commons License 2016.07.01 0 0 8854

Nem ugy ertettem, hogy te valtasz a brexit miatt,hanem hogy nagyobb lesz a konkurrencia,mert lesz aki felelembol, elorelatasbol vagy kenyszerbol teszi ugyanezt.

Előzmény: kuvahara (8853)
kuvahara Creative Commons License 2016.07.01 0 0 8853

Köszönöm. Nem a Brexit miatt megyek egyébként.

Előzmény: tessloff (8852)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!