Keresés

Részletes keresés

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.04.18 0 0 8090

Felszámolás alatt.

Bővebben:

 

F1 Consulting Felszámoló és Pénzügyi Tanácsadó Kft.
1115 Budapest, Ildikó u. 21.
A szervezet képviseletére jogosult személy adatai:
Börcsök Sándor
1115 Budapest, Ildikó utca 21.
A képviselet módja: önálló
A képviseletre jogosult tisztsége: felszámoló
Jogviszony kezdete: 2012/01/04

 

http://www.f1consulting.hu/index.php/elerhetseg.html

Előzmény: Biokill (8089)
Biokill Creative Commons License 2013.04.18 0 0 8089

Hát igen... Kezd leesni nekem is ez a pár összefüggés.

A kedves Construction 5 KFT-ről egyébként tudni valamit? Netán megszűnt? Mert tavaji leveleimre nemhogy nem válaszoltak, de nem is tudta kézbesíteni a posta...

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8088)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.04.18 0 0 8088

A D lph alagsori beázása már 2 éve is téma volt itt a forumon. Az is, hogy a terasz park kft nem véletlen írta bele a garanciális jótálás átruházását a vele egy épületben, emeleten tartozkodó , kollégákkal együtt kávézó construction 5 kftre. Számolt jóelőre, hogy nem fogja megcsinálni a garanciális jótálások többségét. Ebben nagy segítségére volt/van/lesz az általa ide is idehelyezet képviselet aki már nagyon sok anyagi kárt generált saját pénzhajszolásának eredménye képpen.

Vannak látszaktevékenységek, mint most pl a gazos területre ültetett pár 1.000 Ftos tújával meg olcsó nővénnyel, amit talán egy lakó vett. De attól mert kissé szebb lesz a környezetünk, más lakó segítésével, még nem legalízálhatós sem a terhány évek óta folyó kertész/gondnok/képviselet költésges "munkája", sem pedig az, hogy kijátszva  helyzetet, még csap a per sem indul el a terasz park kft ellen, aki  a közös tulajdonért felel. Tudható szv is elmondta, hogy lesznek itt jövöbeli költségek, nem kevés, ebből az egyik a már évek óta tapsztalható  leázás is, akár a garázsba.

 

Sajnos az szvb nem igazán motíválta  alakókat, hogy milyen szavazás javasolt és meghatalmazás sem lett gyüjtve, így a közgyülésen a tolószákes segítségével a terasz park kft élősködöi le tudták szavazni a perköltség bezsedését saját maguk ellen.

Nevetséges hoyg alakók 18% volt mozgosítható erre a jövöbeli hatlmas kiadás behajtásának időszerű megkezdésére, hiszen több mint 1 éve van a terasz park kft nek pl NAV tartozás bejegyzése.

Azt gondolm, hogy egy normális közöségben a képviselet és az szvb is tájékoztatja alakókat arról, hogy miért fontos megjelenni, vagy meghatalmazást adni, egy éppen ajövöre kiható ügyben. Ezt elmulasztották.... Talán, nem véletlenűl. De nézzük a parasztvakítást (túják ültetése közvetlenül a tilosban parkoló Zámbó Ottó Jimmy lestrapált autója mellett).

 

Ennyi!

 

Gondolom ezek után a 2 db - korábban megírt azóta is itt található - zsírfolt nem fog eltünni. De majd megkérdezem erről a minap a cigány származású takarítót!

Biokill Creative Commons License 2013.04.17 0 0 8087

Sziasztok!

Kb. másfél éve költöztem D lph-ba, és eddig csak szomorúan olvasgattam a fórumban mások problémáit az építtetővel kapcsolatban. 

Azonban sajnos engem is utolértek a problémák: a -1 szinten lévő teremgarázsomba a 0. szintről átszivárgó sós hólé belemart az autóm fényezésébe... Úgy néz ki polírral megoldható, de egyrészt ez sem lesz olcsó, másrészt jövőre ismét elő fog jönni a probléma... + meglátásom szerint nem tesz jót egy épületnek, ha a két szint közti födémen átszivárog víz...

Ezzel kapcsolatban keresnék más károsultat is, hátha közösen nagyobb erővel tudunk fellépni. Annyi biztos, hogy szép szóval telefonon semmit nem lehet elérni náluk, mert már március 26-án jeleztem a gondom, azóta semmi... Csak igérgetés hogy a "műszaki osztály" majd megkeres...

Most fogyott el a türelmem és szeretném hivatalos útra terelni az ügyet... 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.04.10 0 0 8086

Vicces jelenetek a Pöttyös Teraszon:

 

1., Szemüveges hölgy Ottókát kéri hogy még úgy meg úgy ássák ki az ültetni valónak, hátha takarja majd a mögötte lévő pusztaságot egyszer az elsőről. :DDD

 

Közben pedig csak nővekszik a gyom, mint eddig minden évben.

Ma egyet ki is húztam  a "KERTÉSZ" előtt, hátha bekapcsol az agya.

Ám azt tapsztaltam, hogy ez "agy bekapcsolása" nincsen amunkaköri leírásában.

 

2., Egyre több autó áll meg atilosban, hiszen Zámbo Jimminek is lehet továbbra is. Ezen autósoknak nem kell majd 600,-Ft kapuhazsnálati díjat fizetnie. :DDDDD

 

3., A D lph 3. emeletén aközgyülés óta - GONDOLOM UTASíTÁSRA - nem takarítanak. Szúcs Péter és előttem 2 db zsírfolt van ami az ÉN szatyromból csepegett ki még 2 hete.

A gond ezzel csak az, hogy a takarítót és a többi mihasznát Én is fizetem. Most adjak nekik munkát máshol? :DDDD

 

4., Bár 8-án állítólag meglett tisztítva a gépkocsi beálló, de a mai napon is (10-e) teli van ragasztva avgy 8 - 10 lappal, még mindig, hogy takarítás lesz és szabaddá kell hagyni.

kérdéem, hogy hogy takarították le azt az üvegablakot, amíre ki van ragasztva? :))))))

 

Mára ennyit a prolikról...

 

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.04.10 0 0 8085

A mai napom angyon sikeres volt: aláírtam, közjegyzőztem a gyüjtőszámlát.

Lényeg: 4 év 3 hónapon keresztűl havi kb 26.000,-Ft tal kevsebb lesz a törlesztőm.

Ebből a 26.000,-ft ból a töketartozásra ami kb.: 4.500,-Ftnyi lesz évi 5,25% kamat amit majd 2017.06 tól kell megfizetnem.

A lényeg: Maradék havi 21.500,-Ft összesen 52 alkalomszor a Magyar Állam fizeti meg a kamatot, azaz 21.500 * 52 = 1.118.000,-Ft helyettem fizetnekj meg. :D

Ez egy szép nap volt. :D

 

Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 8084

köszi szépen:)

Előzmény: Pötyi C (8083)
Pötyi C Creative Commons License 2013.04.08 0 0 8083

Szia Tibor,

mi tavaly szereltettünk és tudom ajánlani a szakembert.

http://www.annauklima.hu/

 

Samsung inverteres készüléket vettünk, ami ha jól emlékszem beszereléssel és garanciával 140 körül volt. Nagyon precízen és rendesen dolgoztak és többféle készüléket be tudnak szerezni.

Előzmény: Gy.Tibor c42 (8082)
Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.04.07 0 0 8082

hali!

klimát szeretnénk és teljesen amatőrök vagyunk ebben a témában.

vki tud egy jó szakembert, aki a készülékkel együtt a szerelést is vállalja?

vlamint egy kis infót kérhetnék, hogy kinek mennyibe került összesen, milyen tipust érdemes venni?

előre is köszönöm:)

további kellemes estét

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.30 0 0 8081

Többen kérdezték (priviben) hogy hogy tudtam igénybevenni kárkifizetést a penészedésre 400.000,-Ft értékben?

 

A válasz ez: "A lakóépületek rejtett hibáiból származó károk"


http://www.groupama-garancia.hu/biztos-t-sok/home/lak-sbiztos-t-s/lak-sbiztos-t-sok-@/article.jspz?id=8853

 

:)

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.30 0 0 8080

Na megkaptam a lizingtől az árfolyamgátat (aláírtuk a szerződést), így 30.000,-Ft tal kevesebb lesz a havi kiadásom 2017-ig, és összesen közel 700.000,-Ft ot kifizet helyettem az Állam és lizing cég, ami a kamatokat illeti. :)

Tehát 700.000-ot sporólok. :)

 

http://hvg.hu/gazdasag/20130326_Majus_vegeig_lehet_belepni_az_arfolyamgat

 

 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.26 0 0 8079

Ezt tettem fel ma a Mátyás Udvar honlapjára a tegnapi felszámolásos tárgyalás után, csak a miheztartás végett. :DDD

 

" Szegény szerencsétlen társasház (Mátyás uvdar), tegnap a felszámoláskor Modiant pofára esett, mert  ameghívó ellenére nem 50%, hanem csak 5% ajánlottak fel az egyezségin a bíróságon, így a várt 7.000.000 heyletti feleannyi helyett csupán 350.000,-Ft ot kaphatnak. :DDDDD

Ez van, tisztelt lakók! A Ti döntésetek! :)"

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.23 0 0 8078

Hétfő reggel 9-re megyek a Szerdahelyi 2002 Kft felszámolásával kapcsolatban szavazni, az egyezségi tárgyalásra.

Ott lesz a modiant kft is akinek kötel 7.000.000,-Ft tal lóg az ottani jeruzsálemi építettő.

Na már most az egyezség szerint kb.: 4.000.000,-ft kaphat a Mátyás Udvar társasház azaz eleve 3.000.000,-Ft os veszteséget csináltak az ottani házuknak.

Ez ám a felelőség teljes képviselet. Legyen itt is ilyen?

:)

 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8077

Jah és rónai féle tersza park tartotás 2.5 millió ami azért nem 7.000.000 mivel neki csak 50% kell fizetni a lakások után. Számold ki, hogy mióta lóg  a pénnzel így. 1 éve????

Előzmény: Pötyi C (8075)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8076

300Ft / hó minden felszíni beállósnak, mintha a közös költség ezt nem fedezhetnél....

 

 

Vicc, ha legalább még 3,4 lakó ott van akkor a tolószékes a terasz park és rónai szavazatait felhatsnálva nem gátólhatta volna meg hogy felszámoltassuk aterasz park kft-t, azzal hogy eljárásít indítunk, és a fizetésképtelenség miatt felszámolják. Ez van.

 

Előzmény: Pötyi C (8075)
Pötyi C Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8075

Sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a közgyűlésre, pedig ezek szerint érdekes döntések születtek... Nagy hülyeségnek tartom továbbra is, hogy fizetni kell a beállókért, mert csak az a szerencsétlen kapu van ha elromlik, semmi más ráfordítás! Mennyiben szavazták meg a plusz közös költséget emiatt?

 

Arra senki nem kérdezett rá, hogy az üzlethelyiségek után is fizetnek-e közös költséget? Az egyiket a garanciások használják raktárnak, a másikban meg sejtésem szerint a gondnok lakik.. Azokban is van fogyasztás, gondolom fizetni kellene.

Arról egyébként volt szó, hogy csinálják-e a garanciális javításokat egyáltalán? És most nem a bírósági nagyobb ügyekre gondolok.

 

Köszi

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8074)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.20 0 0 8074

A közgyülésről a kedvenc beszélgetésem az előttem űlő "értelmes" C lph 7 . emletén lakó enyhén lazán öltözött lakóval volt:

 

Én: "A Zámbó jimmy foylamatosan oylan helyen áll meg az autóval ahol bármikor , mint korábban is történt már, beszakadhat a járda."

 

C/7: "Miért hova álljon meg ha csötörés lesz Nálad?"

 

Én: "Látta a felszí€ni beállókat? Ott. "

 

C/7: "Miért hova álljon meg ha csötörés lesz Nálad?"

 

Én: "Mondom ahol mások is, azza a felszíni parkolónál "

 

C/7: "Miért hova álljon meg ha csötörés lesz Nálad?"

 

Én: "Felszíni beálló"

 

C/7 lakó Elcsendesedet...

 

 

:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.19 0 0 8073

Valóban az is pofátlanság, hogy az is szavazhat akinek tartozása van , pláne aki ellen menne az eljárás.

Az mégnagyobb durvaság, hogy bevon ebbe egy lakót aki kvázi a ház ellen szavazott és kárt okozott.

Nekem hálistennek nincs közös költség és fogysztási előleg tartozásom. :)

A többit pedig helyszinen lehetett volna kifejteni...

Előzmény: Gy.Tibor c42 (8072)
Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.03.19 0 0 8072

azt nem lehet vhogy megoldani, hogy akinek közös költség tartozása van, annak ne legyen teljes jogú szavazási lehetősége?

 

a felszini beállóknál remélem figyelembe veszik, hogy az egyik oldalon kb.14 parkoló hely van, a másiknál kb.50.

ha már mindenáron dijat kell fizetni a "kapuhasználat" miatt, gondolom úgy fair, hogy 50ember gyakrabban nyitja ki a kaput, mint 14,ezér arányosan kellene a dijat is megállpitani:S:S:S:S:S:

Előzmény: Nem megmondtam? :) (8071)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.19 0 0 8071

Annak aki nem volt  a közgyülésen. Lényeg.

 

18%-a jelent meg a lakóknak és az egyik lakó (tolószékes) képviselte a Terasz Park Kft-t 21% kal, így leszavazták a bírósági eljárást egyenlőre, azaz a Terasz Park Kft is ahogy a Mátyás Udvarban  a Szerdahelyi 2002 Kft  a Modiant  képviseletében, megteheti hogy tovább lóg a háznap 3.500.000 val és további kb 8.000.000 javítási költésggel.

Közben menek aTerasz ellen az eljárások, ha egy jogerős, indul a felszámolás és akkor futhatunka pénzünk után, úgy ahogy jövöhét hétfőn aModianttal együtt elszek a 2 éve felszámolás alatt lévő Mátyás Udvar építtetőjénél. - Hiába is hablatyol össze vissza a kényszerképviselő.

 

Sajnálom, hogy a háznak tovább folytatódik a pénzkívonása a drága felesleges rossz szolgáltatásokra.

 

Azért jót röhögtem megínt. A semmiről vitáztunk, de  a lényegi dolgok kicsúsztak: tompika tomikát jobban érdekelte a nekí írt levelem meg egy kitalált sztory amít azért jegyzőkönyvbe már nem volt képe mondani a későbbi feljelentés miatt, mitn az hogy a gondnok már többször, több hétre sötétben hagyta a D lph 3 -emeletét.

tompika szerint ez jogos, korrekt eljárás  a gondnok részéről. Nesze neked D lph 3. emelet! :)

 

Lesz még fizetés a felszíni beállókkal rendelkezőknek, akár hazsnálják, és akár nem. Viszont továbbra sem lépnek fel a napokig jogtalanul, rossz helye állók ellen, akik viszont ingyen parkolhatnak. :)

 

Hasonló logikával foylta közönygyülés.

 

Alig láttam ismerős arcokat a korábbi közgyölésrekről, a D lph ból. Már mindenki unná :)

 

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.15 0 0 8070

Igen.

Vicces lesz hogy ahol van felszíni de sose volt használva annak fizetnie kell, akik meg itt áldogálnak napok óra a tilosban azon meg ingyen tehetik midnezet, úgy hogy a Gondnoknak nem gond, ezt látni, hiszen maga is a tilosban áll minden nap. Ez vicc a köbön.

Egyébként ma Zámbó Jimmyit láttam havat lapátolni, egyzser. Oszt jónapot. Megnézném Én azt a munkaköri leírást.

 

A Fő probléma az sZVB, hiszen mindne évben makulátlanul elégedettek aközös képviselet munkájával. Persze, hogy ez alapján a lakók elfogadják a dolgokat és nem akarnak váltani. Normális házban évente több pályázatot is bekérnek és váltanak... Itt ezt még tanulni kell. Kár hogy sokba kerül. Nagyon sokba.

Előzmény: Pötyi C (8068)
Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.15 0 0 8069

A modaiant kft nek sose az érdemi (soroljam?) munka volt a célja, hanem a hívatkozási alap az újabb és újabb pénzek kivetéséhez.

 

Végülis ha mindig elmaradásban vagyunk akkor tényleg nem kapják meg.

Előzmény: Gy.Tibor c42 (8067)
Pötyi C Creative Commons License 2013.03.15 0 0 8068

Nem beszélve arról, hogy boldog, boldogtalan kapott távirányítót és folyamatosan össze-vissza parkolnak olyanok is, akinek nincs beállója. Pl. a fehér és kék Suzuki már hetek óta a C lépcsőház előtt áll.

A 2013-as tervben is van egy-két érdekes tétel: 1 millió jogi költség.. 2.4 millió egyéb? Hogy tervezhetnek összesen 25.7 milliót 2013-ra, ha a tavalyi 27 millió helyett is 28 volt a tényleges?? Ennyire azért ne legyünk optimisták... vagy hol terveznek lefaragni a költségekből?

 

Az a baj, hogy ezek az éves közgyűlések mindig legalább 4 órán keresztül tartanak, és ebből tizede sem érdekes. Kinek van ideje ezt végigülni? És már megint 9. kerületbe szervezik a 200 fős terembe. Nem pazarlás?

Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.03.15 0 0 8067

érdekes módon a járda sincs letakaritva, ennek alapján, hogy  fogják majd a kocsibeállókat?

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.14 0 0 8066

Igen. Hiszen ott is van javíani való.

A homokozóban is cserélni kell a homokot. átkenni a játékokat, a rögzítést, "rögzítő ellenőrrel" /:D/ vizsgáltatni. A gazd szedni a téglákból, és a játékokra is felügyel  a "biztonsági őr".

Szóval valahogy így javaslom:

 

6 éves kor alatt:

100,-Ft / h / fő

 

családi kedvezmény (szülö jelenklétében):

73,-Ft / h / fő

 

És ha a játszótérre a gépkocsibeállón jönnek a gyerekkel az is pénzbe kerülhet és még a hólapátolás is a csúzda és hinta kötül. :DDDDDDDDDDDDDDDD

 

Kb a 30% lesz megint jelen a lakó érdektelenségbe fulladt gyülésen. De símán megszavazzák, kivéve ha a ygerekes unatkozó szülők mennek el program gyanánt. :)

 

Fellép: Tomika tompi bohóc és tásai. :)

Előzmény: Gy.Tibor c42 (8065)
Gy.Tibor c42 Creative Commons License 2013.03.14 0 0 8065

elég szomorú lenne, ha egy szaros felszini beálló után még fizetnem kellene, (amit biztos,hogy nem fogok megtenni) mivel 3-4 havonta használom 1 esetleg 2 napon át, napi max 2szer. erre nekem ne számlázzon senki, fölösleges, mondvacsinált dijat!!!

egyszer kifizettem, a havat soha nem lapátolták el, felfestés gyakorlatilag láthatatlan, nem értem milyen cimen akarnak ott dijat szedni?

a következő talán lehetne az, hogy a játszótérre belépőt szed a közös képviselet:):):):):)

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.09 0 0 8064

Megtaláltam a régi nick nevemet. :D

Amit fontosnak tartok még megjegyezni az a „Összefoglalás a 2012-es év főbb témáiról” szösszenet.

 

Megjegyzem, mivel 2013-at írunk és azzal kapcsolatos a téma, helyesen a megfogalmazás ez: „Összefoglalás a 2013-es év főbb témáiról”.

De sebaj! :) Modianttól mit várna az ember. :)

 

Garanciális ügyek.

 

Szánalmas, hogy 2010 óta rendszeresen nem fizető Terasz Park Kft ellen még 2013.03.18-án is csak ott tartunk, hogy naivan próbálják elengedtetni a bírósággal a 900.000,-Ft illetéket. Nem fogják!

 

Olybá tűnik, mintha az időhúzás lenne a célja, a Modiant Kft nek. Vajon miért fontos neki eddig húzni?

 

1., Munka van vele?

2., Valaki motiválta öket erre?

 

Bezzeg az Én valótlan, átvett, el nem ismert 140.000 tartozásomat és ügyvédi költséget szívesen kezelte, mert ugye ez  "a ház érdeke" és nem a több 10 milliós kár, garanciális javítása stb…

 

És mit ért el vele? Idétlenül a kimutatáson az örökkévalóságig (vagy képviselő cseréig) ott fog fityegni az összeg, azt jó napot! Amatőr bagázs! :)

 

Lényeg: Ha már az időhúzással cinkostársát hozzásegítette ehhez, akkor ne illetékmentesség mézesmadzagot (nesze semmi fogd meg jól!) tárgyalja közgyűlésen, hanem ajánlja fel, - ha már ekkora farok volt- , hogy fizeti ő a kb 4 havi kényszerképviseleti díjából!

 

Külső parkoló költségei.


„Nem fizetnek a használatért.”


Ez így nem igaz. Hiszen nem tulajdont, hanem használatba vételi jogot vettünk. Hányszor fizessünk még érte?

Ráadásuk akinek láthatóan nincs használva, ott milyen kapuhasználat és hó eltakarítási költség merülhet fel?

 

Garázs megközelíthetősége proxy rendszerrel.


Idézek: a rendszer alkalmas arra, hogy a tulajdonosok tulajdon szerint közlekedhessenek. Mivel a közös tulajdon is tulajdon, így korlátozni NEM lehet!

 

Mivel nem csak külön, de közös tulajdont is vettem, így ha akarom ne csak a 3. emeletig, de akár még a 7. re is felmehetek, akár a lifttel, úgy mint ahogy a gépkocsi behajtón is közlekedhetek, pláne ha kipakolós pakolásról van szó és nem a játszótérről kell cipekednem.

 

Szóval, ha a ház ezt elfogadja 60 napon belül már most jelzem, hogy  a bíróságon megtámadom ügyvéd útján !!!

.

Nem megmondtam? :) Creative Commons License 2013.03.08 0 0 8063

Áve!

Rég írtam már ide, mert a célomat már rég elértem.

 

Építtetőnek nem épül új B, C, stb épülete 2010 első negyedév óta, valamit ebből a Modiant sem tud nyerészkedni (újabb társasházkezelés)

 

Amiért írok az a mai bedobott meghívó a 2013.03.18-án a Ferencvárosi Művelődési házban tartandó közönygyűléssel kapcsolatos!

 

Tudom hogy sokan már megbánták az okoskodásukat, mint ahogy azt is, hogy sok bérenc ismét a pénzkidobásra szavazz majd.

Csupán véleményemet írom meg.

 

Sajnálom, hogy bár 2009 ben kértem, de csak 2012 ben lett LTP nyitva és ezzel 2 évnyi állami támogatástól estünk el. Értem Én, kellett a pénz a Terasz Park Kft likviditásához.

Úgy ők tartoznak most (és mindig) 3.301.488,-Ft tal.

Nem baj majd a hiányt a kitalált felszíni beálló díjból fedezzük. Csak nehogy az amortizáció többe kerüljön majd!  :)

 

Ami viszi a pénzt:

- Kényszer képviselet + könyvelés 3.355.715

- Gondnok (Zámbó Jimmy) 1.841.600

- Kertész 1.077.595

Összesen 6.274.910,-Ft

 

Ez havi  522.909,-Ft kiadás a szinte semmire.

 

Én pl sajnálom a Zámbó Jimmynek a havi 153.466,-Ft kiadást arra, hogy a tompika a kocsival ott álljon meg ahol tilos.

 

faragatlanka is a havi 250.000,-Ft ért cserébe még azt sem tudta elérni 3 év alatt, hogy tompika ne álljon oda ahová nem lehet.

 

Bezzeg a felszíni beállókra, a sarcra van esze. Biztos kell a tartalék ha újra beszakad a járda, épp ott ahol tompika megszokott állni a kocsival.

Nem baj. Minden nap mosollyal kanyarodok végig  a C lph előtt és a kapuig a nevetésem ki is tart.

Egyéb véleményem nincsen. Hülyéken jót röhögök napi szinten.

Szánalmas egy  bagázs.

BJoe83 Creative Commons License 2013.01.24 0 0 8062

Kedves Newman13!

 

Köszönöm a válaszod. Remélem én sem fogom megbánni. :)

newman13 Creative Commons License 2013.01.22 0 0 8061

Szia BJoe83!

Korábban volt már példa arra, hogy leszereltek könnyűfém-felniket, illetve tudtommal egy autót is elloptak már, de összességében szerintem nagyobb biztonságban van az autó a ház garázsában, mint azon kívül. Én nem bántam meg, hogy vásároltam garázsbeállót.

Előzmény: BJoe83 (8060)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!